Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

lilianka____ faktycznie, dlugo cie nie bylo 🌼 A dlugo juz Malwinka ma takie kupsztyle zielone? A co je? W sumie to jesli nie ma innych zlych objawow, glownei bolu brzuszka, rozdraznienia to ja tez bym obstawiala jedzenie. Tym bardziej, jesli konsystencja jest normlana i zapach nie zwala z nog ;-) Sory za obrazowosc :-) A postepami sie nie martw. Jasiek po wysilkach nauczyl sie robic papa, ale w bardzo specyficzny sposob :-) Dla wtajemniczonych, hehe. Kosi kosi raczkami nie robi, ale za to dac mu dwa klocki, spinacze do raczeki i wali jednym o drugi az milo. Itp itd. Czytac - taaaaa, jesli tylko da sie ksiazke ogryzc :-p Malwinka nadrobi, a skupiac to sie nam dzieci jeszcze dluuuuugo nie beda wiec glowe sobie wyczysc :-D MantraElle_____ a ja myslalam, ze na pn troche wiecej oleju w glowie maja, boc tam akurat sniegu co roku po pas :-) A co do biletow, to w zaleznosci od linii roznica potrafi byc nawet ok. $500-800 na bilecie! Aha i posprawdzaj linie, bo ja sie zdziwilam mocno gdy sie okazalo, ze lufthansa nie ma znizek dla niemowlat i dzieci do lat 12. Za nasza trojke musilabym placic rowno - szok. Bo kiedys mieli. Wiec my prawdopodobnie polecimy KLM, oni znizki maja :-) Jola___ a skad ty kochana tyle paczkow natrzaskalas? :-D Szybkiego przyzwyczajenie sie w robocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu - NY i okolice nie jest co roku az tak zasypane... oczywiscie mam na mysli miasto, poniewaz stan ny ciagnei sie az pod Kanade - wiec tam jest to spora ta roznica w biletach, ale co masz na mysli ze za transatlantyckie loty za nieowleta placi sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MantraElle_____ placi sie, placi. I ile - to zalezy od linii. Tak jak mowie, niektore oferuja ulgi i np. biletu nie placisz, ale placisz wszystkie oplaty lotniskowe, taxy itp i wychodzi tez calkiem niezla suma. Niektore linie maja tak, ze placisz za sam bilet np. 30% ceny doroslego plus te wszystkie oplaty dodatkowe. Tak wiec bilet dla Alexa bedziesz musiala miec, mimo ze on sie kwalifikuje na tzw lap seat, czyli bez osobnego siedzenia. Jesli chcialabys brac fotelik samochodowy do samolotu zeby mlody w nim siedzial, to wykupujesz osobne miejsce i wtedy prawie na pewno placisz 100%, jak za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E przesyłam z nadzieniem rózanym pączusie:) To Ty bedziesz szprechac a szprechac po tym kursie:)Kiedys mówiłam po niemiecku biegle teraz brak mi praktyki Duniu ano w rodzinnym biznesie trzeba bylo pomoc wiec trzaskalam pączki:) a pisalas ,ze chciałas robić pączki ale nadzienia brak,Kochana do pączków mozesz dac wszystko od serka homo ,budyn ,"apfelmus" itd itp Kurcze gdyby tak u nas zamykali urzedy i szkoly jak w Teksasie przy opadach sniegu ,pewnie przez tegoroczną zime byloby wszystko pozamykane:p Zakochana Mamo moj Kubuś wklada stopki do buzi bez problemu i bardzo to lubi ale nie wiedzialam ,ze jest na to jakas regula Mantra Kuba zawsze patrzy mi w oczy kiedy go karmie chyba ,ze w tel leci reklama mtv to powinnam p[rzeniesc sie z piersia tak zeby widzial ,myli mu sie z butelka :) Carmen cukiernia to za duzo powiedziane ,mala piekarnio-lodziarnia taka rodzinna z dziada pradziada zaproszenia poodbieralam i jak zdaze to poogladam zdjecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
witam! ja oczywiscie wielkie tyły bo na razie nie mam czasu ani czytac ani pisac. co do podatku to jak sie zmienia miejsce zamieszkania to podlega sie do urzedu skarbowego takiego do jakiego podlega miejsce w którym sie mieszka. jesli zmienia sie urzad to trzeba wypelnic nip-3 z aktualizacja. co do internetu to odlczyc go moze osoba badz osoby figurujace na fakturach; a jesli chodzi o dzieciaczki, to przysluguje nam proporcjinalnie do urodzenia dzieciaczka. Moja Justyna urodziła sie 1 lipca, wiec my dostaniemy połowe :) musze sie pochwalic ze moja corcia od poniedzialku jest szczesliwa posiadaczynia nocnika i juz 3 razy zrobila do niego kupke :) w nocy dalej spi roznie no i zebow dalej brak :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantraelle tak, Witas byl/ jest w mamusie zapatrzony :D ale cos z tego wynika? , że chlopcy bardziej...??:P :D (kiedys gdzies slyszalam , ze np chlopcy gorzej od dziewczynek (mowimy o niemowlakach) znosza depresje swoich mam. To w temacie roznic miedzy chlopcami a dziewczynami... ) Lusiu no to dobre wiesci, ze u Ewki wszystko OK! :) Cieszymy sie :) Wiki mam nadzieje, że jednak w pracy nie dadza Ci az tak bardzo w kosc, i ze bedziesz miala chwile czasu na oddech :) powodzenia! Duniu zycze, żebyscie znalezli w miare tani bilet! eh... wszedzie zdzieraja z pasazerow jak tylko moga. Ale najwieksza glupota jest wlasnie to, że trzeba tyle placic za dziecko, ktore przez caly lot bedzie na kolanach rodzica!wrrr Joolaa takie najfajniejsze sklepiki z tardycjami rodzinnymi :) Midorka no to gratulowac pierwszych kupek w nocniczku :D Zdolna Justynka :) Oby tak dalej :) No i chyba uciekam :) spokojnej nocki dla wszystkich!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila super filmiki!!! :) A jakie ma Filipek geste wloski!!! Juz niezla czuprynka ! :) Pozdrawiamy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Lusiu normalnie Ewka ma twarz Anioleczka! taka kochana! Biala-czekoladko,nooo swietna masz figurke! :) Kubus tez mi wyglada na spokojne dziecko, taki kochany, grzeczniutki :D Fajne zdjecia :) Ganetko duzy chlopak z Twojego Benjaminka! :) A jaka powaga na tym krzesle! jejku! :D Slodziak maly!!! Ale mamy fajne dzieciaczki!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dodalam jakies nowinki na bloga i wpisalam jak mnie szukac na NK. Nie podejrzewam, zeby wyskoczylo wam wiecej osob niz ja, ale jakby co to dajcie znac, podam wiecej szczegolow :-) Ewcisko____ podanie linka do twojego profilu na NK nie dziala, anwet jesli sie zaloguje, to wysyla mnie na moj profil :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
midorka____ fajnie, ze sie odzywasz. Nocnik - gratuluje efektow :-) Ja tam czekam :-) lusia_____ dobrze, ze w kocnu cos wiesz chyba bardziej konkretnego w sprawie koniecnzosci rehabilitowania malutkiej. Dobrze, ze to cos nieduzego i pewnie szybko sie wszystko wyprostuje i moze mloda tez bedzie pogodniejsza wtedy? Ja niem, ale moze maluchom takie asymetrie jakos dokuczaja? Pytala ktoras z was lekarzy? Dobra, lece naszykowac flache i polozyc mlodego na drzemanko numer dwa. Poki co walczy z Hania o klocki, serio, nie odpuszcza jak starsza sie od niego odgania. Ale juz oczy ma taaakie spiace. aha, a wczoraj wsadzilismy ich razem do wanny i... jakie szczescie bylo :-) Hanka szczesliwa, bo juz odczekac sie nie mogla, mlody tez - bo tam gdzie siostrunia to on jak w dym. Az sie z M usmialismy jakie to bylo kombinowanie z Hania, zeby przyzwyczaic ja do duzej wanny. Najpierw wstawialismy przez jakis czas wanienke do wanny, potem dopiero ja kapalismy "lezem" w duzej wannie. No i pozniej zdecydownaie. Ale mlody juz sam pewnie siedzi wiec bylo okej. DO czasu... az Janek wymyslil, ze moze uda mu sie wstac w wannie. No i zaczelo sie lapanie brzdaca. A ze tutejsze wanny sa niskie to bylo kto pierwszy - on sie wykopyrtnie czy M go zlapie :-) Udalo sie bez wypadkow :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MantraElle____ pytalas jeszcze o karmienie. Wlasnie przed chwila specjalnie zwrocilam uwage. Otoz jak mlody dostaje flaszke na lezaco (on lezy na kanapie z poduszka pod glowa, ja siedze z boczku i daje mu butle) to wiekszosc czasu tak, patrzy na mnie. Troszke sie rozglda, ale nieduzo. Podobnie mysle, ze jest jak je w foteliku, na siedzaco a ja go karmie. Tez raczej patrzy na mnie, o ile nie na lyzke :-) Chyba ze ktos (M lub Hania) kreci sie w okolicy to wtedy malo mu sie glowa nie ukreci i zapomniec moge o jakimkolwiek kontakcie wzrokowym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i okazało się, że u Tosi to trzydniówka, typowa wysypka, nietypowa temp. Poszukam na nk ganetkę, z racji, ze najłatwiej :) i zapewne u niej mnie znajdziecie Pękam dzisiaj od tych słodkości, aż mnie mdli. Ja jeszcze karmię piersią a @ właśnie była. Ależ łatwo się przyzwyczaić do braku i jakoś niespecjalnie tęskniłam za nią :) nie, żebym od razu chciała zapewnić mojemu dziecięciu rodzeństwo Coś jeszcze mi się tłucze po głowie, ale nie może się wyklarować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takietam_____ no, cholera z trzydniowka to nigdy nic nie wiadomo. Klasyczna chyba trafia sie rzadko. Dobrze, ze u was tylko taki wirusek i juz po. Ta wysypka nie jest dokuczliwa, z reguly nie swedzi. monik_____ heja! Kiedy TEN dzien? Czy teraz masz urwanie glowy w sklepie przez Walentynki? Odsapnij troche w weekend 🌼 Jola_____ fajnie miec taki rodzinny biznesik. Akurat lody... ciacha... hm, zyc nie umierac :-) A co do paczkow. Jak pisalam, nigdy nie robilam i chcialam sprobowac. Piszesz, ze do srodka mozna wszytsko tyle, ze ja mam na polce... miod :-) A to chyba jednak niebardzo :-p Budyn - niet, wyszedl, dzemow ani konfitur z reg nie jadamy wiec sa od przypadku do przypadku, a jak by sie przydaly to oczywiscie niet :-) Moze za rok sie zbiore wczesniej do kupy i zaopatrze w odpowiednie skladniki. Bo na Ostatki to mi sie juz chyba nie bedzie chcialo nic kombinowac. Faworki x 2 w tym roku - wystarczy jak na moje zapedy kulinarne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu - to ostro z tymi biletami... jakos wydawalo mi sie ze do 2-go roku zycia za lap seat nie placi sie. No nic bedzie trzeba powoli precyzowac plany i rozgladac sie za biletami. Jesli chodzi o patrzenie w trakcie karmienia to bardziej mialam na mysli takie karmienie jak trzyma sie dziecko lub jak lezy obok... bo w foteliku to juz zupelnie inaczej ale wracajac... wiec moj maly moz eczasami dokaldnie na sekunde spojrzy.... no chyba ze teraz cos do niego mowie.... ale wczensiej jak tylko jadl a juz szczegolnie byl gotowy do spania to raczej nie patrzyl. Wczoraj wyczyatalam, ze dzieczynki czesto wlasnie od malenskosci patrza na twarze i w oczy, a chlopcy maja inne obiekty zainteresowania... najbardziej cos ruszajce sie... ostatnio wypatruje podczas wieczornego karmienia samolotow za oknem... poniewaz widac je jako przemieszczajace sie swiatlo i patrzy z niesamowitym zainteresowaniem... az zaczelam smaic sie, ze moze pilotem bedzie:) pytalam dlatego, zeby dowiedziec jak ta teoria tak naprawde sprawdza sie w praktyce, poniewaz w nasyzm przypadku 100%... ale widze, ze wcale nie jest to regula:) 9 wieczorem a ja ledwo zyje:) kiedys o tej godzinie jeszcze na dobre w biurze siedzialam i nie wybieralam sie nawet myslami do domu...a teraz to myslami do lzoka sie wybiaram juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piątkowo ;) Michaś patrzył mi w oczy jak nie miał nic ciekawszego do oglądania ale z reguły znalazł sobie choćby lampę czy poruszającą się firankę i juz po patrzeniu, nie wspominając jak ktoś był w pokoju to nie tylko oczami ale całą buźką latał za obiektem ;) Dziękuję za zaproszenia na nk :) Dziewczyny mam pytanko czy dajecie dzieciaczkom kasze mannę Bobovita?chttp://www.bangla.pl/dla-dzieci/zywnosckaszki/bobovita-mleczna-kaszka-manna-p2170.htm ja ją dziś zrobiłam młodemu według przepisu na śniadanku i wylałam bo jakaś taka wstrętna była :o może źle zrobiłam? Wam też wychodzi taka hmmmm nie o kremowej konsystencji i za słodka? bardzo płaskie te 5 łyżek dajecie na 130 ml wody? Śniadanko skończyło sie na kaszce brzoskwiniowej ;) Miłego dzionka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piatkowo Ja dzisiaj znowu w domku, M tez stwierdzil ze zrobi sobie wolne. Niby ma konczyc pokoj Emilki ale poki co jeszcze spi hihi. Ale za to podrzucilam mu mala. Wiec mam troche spokoju. Zaczne od konca Annnnnna ja mam ta kaszke tylko ze ja nigdy jej samej nie podawalam tylko dodawalam do kaszki owocowej z tej samej firmy. Co do konsystencji ja sobie sama wyrobilam miarke tzn uzywam miarki tej od mleka i np 5 miarek kaszki - 120ml wody lub mleka (zalezy od rodzaju kaszki). taka gestosc najbardziej odpowiada Emilce. Ale u Ciebie moze byc inaczej. Lusiu na jakiej podstawie lekarka stwierdzila ta asymetrie i opoznienie???? Pytam bo tak naprawde to chyba nikt pod tym wzgledem nie sprawdzal Emilki. W sumie u lekarza byla ostatnio 2 miesiace temu tylko na szczepiace. Do healt nurse nie chodzimy bo i tak bym nie uwierzyla tej babie. Czy to Ty zauwazylas cos w domu??? Lilianko zielone kupki ja tu sie o nich ostatnio rozpisywalam. Emilce na szczescie juz przeszly tzn sa normalniejszego koloru. Ja staralam jej sie troszke wrocic do samych podstawowych jarzynek tzn podawalam jej ziemniaczki, marchewke itd jak na poczatku aha i chwilowo przestalam dodawac jej kaszke z glutenem. A poniewaz juz jest normalnie to zamierzam od nowa wrocic do mieska i glutenu tylko moze stopniowo. Nie wiem czy to ma sens ale zobaczymy. Kurcze dziewczyny ja tu narzekalam ze bilety na czerwiec beda nas kosztowac ok 300e ale widze ze to i tak spoko, tylko ze my mamy dystans mniejszy. U mnie wczorajszy Tlusty czwartek byl bez poczkow. Zapomnialo mi sie wiec nic nie kupilam a paczkow piec nie umiem. W sumie moglam zrobic faworki ale nawet maki nie mialam w domu po moich osatnich gotowaniach. Mindorka gratuluje nocnikowych sukcesow. No to bedziesz teraz mogla zaoszczedzic na pamperach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Monik pisz co u Ciebie zaleglosciami sie nie martw, najwyzej za pare dni narobimmy Ci ochoty na tlustoczwartkowe paczki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila Filipek ma super styl raczkowania... na foczkę :) przeuroczo to wygląda ja nie mogę się doczekać, kiedy moja zacznie przemieszczać się do przodu, na razie odkryła bezpieczny sposób na przekręcanie się i uważa, że to lepsze od pełzania :) Joola, super masz z ciastkarnią, czy cukiernią. Zawsze to swoje ciasteczko. Ale też z drugiej strony nie dla mnie, bo nie wyszłabym stamtąd, a i kg miałabym sporo, sporo więcej :) Dziewczyny zza wielkiej wody, współczuję tego, zdzierstwa w liniach lotniczych. I podziwiam Was, bo mnie się czasami nawet do auta nie chce zapakować, żeby do rodziców śmignąć :( Leń! Mantraa moja Tosia nie patrzy mi w oczy w czasie karmienia, chyba, że przelotnie i było tak od urodzenia. Piersią karmiłam na leżąco głównie, więc nie miała możliwości,a teraz jak karmię na krzesełku, to przyjmuje pozycję na 'chłodny łokieć', bo tak lepiej widać nasze futra. One są ważniejsze niż mama. Doradźcie mi, bo nie wiem, czy na śniadanie wystarczy mleko, czy lepiej dawać coś bardziej sycącego? I ile razy w ciągu dnia dajecie mleko, bądź kaszki na mleku, czy inny nabiał? Annna moje dziecię nie lubi tych kaszek z bobovity, żadnych, ma po nich odruch wymiotny (pierwsza łyżeczka) a później zaciska usta i koniec jedzenia. Ale zjadła mannę jak sobie zrobiłam, taką na mleku UHT! zgrozo! i wchodziło, nie pluła, nie krztusiła się, tylko dzioba otwierała i język po pas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby któraś z Was miała za mało kalorii :) po wczorajszych pączkach, to zapraszam do siebie, bo właśnie bigosik robię :) z grzybkami, śliwkami i czerwonym winem :) To tyle w temacie zrzucania nadmiaru kg przeze mnie :D No, i zmobilizowałyście mnie do ćwiczeń, codziennie staram się chociaż trochę porozciągać stare, zastałe gnaty, ale jak tu ćwiczyć, jak dziecko z ciebie rechocze, a na nogi poluje kot i wbija pazury w stopy! Widocznie zabawnie wtedy wyglądam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takietam spokojnie w UK od 6 miesiąca można dawać mleko UHT i nikt nie panikuje ;) ja daję na śniadanko mleko z kaszką bez mleczną na 120 ml mleka 2,5 miarki kaszki (te miarki z mleka 5ml) potem wieczorem raz mleczko samo ok 17 tej po owockach i na kolację ok 21 mleko z kleikiem ryżowym na 150 ml mleczka 3 miarki kleiku. Shila Filipcio niesamowicie zasuwa po panelach :) mój nie ma takiej możliwości ślizgu a szkoda ;) super widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa Michał jeszcze pije mleczko raz ok 00:00 max 60 ml i dziś akurat o 5 tej 100ml (pierwszy raz bo wcześniej o 3:40)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie tam powiem Ci,ze bardzo prosto nie jesc kiedy sie w nadmiarze robi slodkosci poprostu mdli Cie:) chyba ,ze kilka dni nie widze np paczkow to bierze mnie ochota:) Monik jak" po" a wogole jest juz po?? annnnna Kubusiowi wyjatkowo smakuja kaszki z bobovity szczegolnie te pyszne sniadanko http://bobovita.frisco.pl/product/5900852015717/BOBOVITA_Pyszne_sniadanko_Mleczna_kaszka_manna_3_owoce___po_6_miesiacu.xhtml?x=c i jest jeszcze taka zbozowa one nie sa tak gladkie jak np brzoskwinia i maja ciemniejszy kolor ,Kuba je bardzo lubi do tej drugiej dodaje owoce ze sloiczka badz sama robie chcialam poczytac wiecej a tu wstal maly i tyle:( pewnie nie zajrze juz dzisiaj bo idziemy na impreze 40-tkowa:) za to nie lubi z hippa dla mnie to nowosc bo Tomek nie jadl wogole kaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff,ale dolozylam do pieca wczoraj,az na wage strach stanac widze,ze stanowie lacznik na NK ;);),dzieki za wszystkie zaproszenia czy z sympatii czy z potrzeby dotarcia do innych;),bardzo mi milo dziewczynki kochane!!!!! Annaa__ja mam kaszke z bobovity ale jeszcze jej nie otworzylam,kupilam w PL ale nie uzywam narazie,ja robie tak jak Gonia,ze miarka od mleka sypie,B.lubi bardziej geste wie rob ie na gesto. Takietam__ja daje jesc Beniemu w taki sposob(wahania 1haok) 6-180ml mleka 9-150ml mleka(czasem tu daje kaszke na gesto,gdy malo zjadl o6) 12-obiadek 14-deser,mus owocowy badz pol musu pol kaszki jakiejs 17-150ml mleka 20-180ml mleka z kaszka(3l aptamil mleko 3-4 l aptamil kaszki)tzn bebilon miedzy czasie probuje dawac herbatke rumiankowa lub rozcienczone soki-ale z piciem u nas na bakier to menu maxymalne,bo czasem maly zje mniej lub wypadnie jakis posilek,no i chrupki 1-2 dziennie. Duniu i Mantra__ale zime macie,w NY to jeszcze w sumie mozna spodziewac sie ale w TX,to jakies juz anomalia pogodowe. zycze aby szybko minelo i nieprzyspozylo az tak duzo uniedogodnien. a ceny biletow-gigantyczne,zdziercy! Duniu__kapiel rodzensta wspolna,to dopiero radocha musi byc:) my malego rzadko w duzej wannie kapiemy bo jakos nie czuje sie zawsze zrelaksowany,my wkladamy go do takiego ringa tzn siedzonka z obrecza wokol,to jest bezpieczny,a i ubaw po chwili jest:) Mantra__Ben,podczas karmienia na rekach nie patrzy juz na mnie:(,rozglada sie,a gdy upatrzy sobie jakis ciekawy przedmiot zwraca glowe w jego kierunku,a odglosy..ba..najlepiej zeby cisza byla,bo nerwoowo mozna wysiasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz wysiade! :P moje dziecko jest dzisiaj mega maruda!!! odlozyc go sie nie da na chwilke bo jeczy mamamamama i lazami sie zalewa! Noc byla tez nienajlepsza! Odmowil kaszki , wiec od 7 nic nie jadl. Ale nie bede w niego wmuszac, za chwilke i tak bedzie obiadek , moze to paniczowi zasmakuje! Ganetko mojemu smakuje np herbatka z hippo malina+ dzika roza :) To ladnie pije.Sokow odmawia ostatnio!.. Monik daj spokoj z nadrabianiem, pisz co i jak u Ciebie! takietam ufff, że to ta trzydniowka! Gonia korzystaj korzystaj z tego ,że chlop w domu :) :D Dunia no to macie ubaw przy kapielach teraz :D no i popisane , ja dzisiaj zwariuję !!!! :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takietam - ja daje mleko 3xdziennie wg zalecen na opakowaniu :) o 5-6 rano, pozniej po kapieli ok 19 i kaszke na mleku (moj je tylko ryzowe z racji skazy) ok 23. Wiecej razy mu nie daje (no czasami sie zdarzy, ale to moze raz na m-c. Pozniej ok 9 daje albo kaszke ryzowa na wodzie, ale owocki, pozniej o 12 -jesli wczesniej nie mial owocow to teraz owoc, a jak juz mial to np kanapeczke (to roznie zalezy jaki mam pomysl:):P), ok 15 - obiadek i ok 18 podjada obiad od nas (m konczy dopiero 0 17 prace, wiec obiad mamy pozno :P). W miedzyczasie chrupek lub biszkopt. Lubi tez lizaczki ale to tylko troche polizac dostaje ;) Czasem na snidanie dostanie np parowke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski, jestescie kochane, dziekuje! macie racje, ta jedna kreseczka mnie rozczarowala ale widocznie tak mialo byc. Wprawdzie nie planowalismy ale jak mi sie okres zaczal spozniac to ja juz te plany nadgonilam:-))) I wszystko mi sie ladnie poukladalo:-) Powiem Wam szczerze ze jakbym wygrala w totolotka to na pewno bym miala gromadke dzieci a tak przez te cholerne pieniadze to musze na kilku skonczyc i do tego jeszcze musze przekonac mojego bo ten juz by chetnie zakonczyl. Ale na jeszcze dwojke go przekonam:-))) Poki co planujemy tak po slubie w nastepnym roku probowac ale wlasnie jakby taka piekna niespodzianka teraz wyskoczyla to bym sie cieszyla:-)) Bo zdarzylabym przed slubem jeszcze jedno troszke odchowac:-))) ahhhh marzenia.... Widze ze tu sie ladne znajomosci nawiazuje i juz na nk i fb nawet sie znajdujecie:-) Fajnie:-) Ja jakos nie jestem przekonana do tego typu portali, wiec i mnie tam nie ma. ALe Was polubilam i choc anonimowo ale jestem jakos z Wami zwiazana. I nawet malutki postep zrobilam bo zaczelam myslec o pokazaniu sie na na naszym blogu:-))) Carmen37... moja tez polubila ta herbatke z malina i dzika roza. Ogolnie ona nie bardzo lubi pic, zapomnij o wodzie czy rumianku jedyne co wypije i to musi miec ochote to wlasnie ta herbatka. Lubi jeszcze smak wanili bo jak przyjmowala probiotyk o tym samku to az otwierala usta i sama chciala, no ale nie bede jej jeszcze takiej herbatki dawac, cos mi na slodkie moja cora ma ochote za bardzo. No i Maja tez od wczoraj jak tylko sie nudzi to nadaje...... mamamamamamamama:-))) Poki co to dla mnie jest slodziutkie:-)) Annnnnna... ja tez za pierwszym razem jak zrobilam ta kaszke wg zalecanego sposobu to wyszla mi bardzo wodnista, takze daje albo mniej wodu albo wiecej kaszki. I wychodzi taka gesciejsza i Maja woli taka jesc. A tych angielskich to lubi bardzo sniadanko bananowo brzoskwiniowe z Hippa :-) No i owsianke tez polubila ale przy teledyskach oczywiscie:-)) Ja jeszcze mam 3 paczki do schrupania:-)) zostalo z wczoraj:-) :-) :-) Dunia... no niezla akcja w wannie:-)) Powiedz mi Ty juz go naprawde sadasz samego w wannie?? Czy masz jakas mate antyposlizgowa albo siedzonko specjalne?? kurcze ja bym sie jescze bala.... midorka.... z tym nocnikiem to gratulacje. i tez mnie zaskoczylas:-)) w takim wieku i juz mozna??? no nic im wczesniej tym lepiej niby, powodzenia dalej:-) A jak malutka, spi lepiej?? Mi sie kurde znowu poprzestawiala po goraczce. No i napiszcie planujecie cos na Walentynki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arrrggghhhh! wy jeszcze o paczkach a ja wczoraj nei kupilam bo po pracy na drinka wyszlam i nie chcialam zeby mi sie w pubie gniotly :o no ale widze ze Jola odlozyla jednego dla mnie, dzieki :) Myszko, ja moja juz od dawna w wannie kapie, ona jeszcze nie siada, wiec ja trzymam tak jak w malej wanience ale jej sie o wiele bardziej podoba :) Duniu, no ja juz sie nie moge doczekac kiedy bede mogla je obydwie do wanny wrzucac! Frajda mowisz? No i wg mnie tez i wygoda bo dwie za jednym zamachem ;) Nam sie troszke sprostuje rutyna wieczorna bo jak na ta chwile to ja co wieczor poltorej godziny spedzam na kapanie, suszenie, smarowanie, kladzenie do lozka, czytanie, spiewanie. takietam, cale szczescie ze to trzydniowka! Wiecie co? czy to tylko taka choroba dziecieca w Pl? Bo moja Duza niegdy nie przechodzila .... Natomiast Ola dostaje w ciagu dnia (plus minus) 7 - mleko 200ml, czego nie wypije tatus potem uzywa do kaszki 11 - objadek, warzywka 14 - 150ml mleko 15 - 100gr serka-jogurtu 16 - reszta mleka z 14ej 19 - kolacja, warzywka+miesko, owoce, lub kaszka w zaleznosci od poziomu marudzenia i zmeczenia 20 - 150ml mleko (zazwyczaj wypija wszystko) Jedyne co mnie wkurza z tym zlobkiem ze sie strasznie pokrecily jej godziny spania podczas dnia - no i wlasnie po objadku zazwyczaj spala mi 2 i pol godziny a teraz juz po 30 minutach rozbudzona i gotowa do zabawy, nie wiem nawet kiedy kurka teraz bedzie chciala uciac sobie drzemke. Co za tym, moj dzien tez rozpiepsony bo trudno sie zorganizowac 😠 dom az blaga zeby troche posprzatac, prania w cholere, kuchnia tez jakos zakruszona :o mmmmmm, troszke sobie tu wam pomarudze :o Monik, a to ty juz po? wydawalo mi sie ze w marcu to jakos mialo byc? no i juz nie wiem co pisac, pamiec uciekla 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila a ty juz kanapeczki dajesz??? Paroweczki??? No Emilce chyba jeszcze daleko do takiego jedzenia. Poki co to ona tylko raz warzywka lub warzywka z miesem dostaje, raz kaszke i raz jakis owocek/ deserek/ jogurcik. No to chyba musze jej troszeczke zmienic jadlospis. A juz sie nawet zastanawialam czy nie powinna dostawac drugi raz jakiegos dania z warzywkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia 79 teraz to ja naprawdę zaczynam się bać z tymi stópkami. Kurcze nie wiedziałam że to jest takie ważne :-(( Nie wiem co robić..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×