Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Barbaro__zdrowka Tobie i Twojej ksiezniczce i pisz tu do nas,pozdrawiam. Lusiu__o nastepna jubilatka z mamus nam sie tu szykuje,a potem kolejna imprezka urodzinki Ewki,super imprezowo macie:). Mantraelle__oj to macie sajgon,ale to dla duzego wielka zmiana a co dopiero dla takiego malutka,nie dziwne ze wypadl z rytmu i nie moze sie przestawic,zycze zeby sie jak najszybciej oswoil z nowym czasem i otoczeniem.a co do 11-14 lipca to tez da sie cos wymyslic w szczyrki moj mail aneta.gawecka@chello.at,a moze gdyby to spotkanie w Krakowie wypalilo to tam sie spotkamy,a jezeli nie to szczyrk 11-14,podam Ci na maila tel to wyslesz smsa czy cos.:) Ewcisko__tak byc moze te plesniawki przeszkadzaly Wiki zajadac,oby szybko poszly w sina dal. na razie ,lece bo kolezanka zaraz na kawke przychodzi,a Beni spi:) Julio__wszystkiego najlepszego,zdrowka,szczescia,beztroskiego dziecinstwa i wszelkiej wspanialosci w zyciu 🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuP__spokojnego lotu,udanego pobytu w Pl i pamietaj tu o nas Kochana,pozdrawiam i buziaki dla Martuli😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianko z "wodowstretem" tez mielismy do czynieniekilka miesięcy temu, jak mały przestraszył sie prysznica. U mnie sprawdziło sie : nic na siłę! i dużo ciekawych zabawek do wanienki. Powolne oswajanie. Oczywiście przez kilka dni nie był w takim wypadku kąpany, ale opłukiwany" ale zadziałało! Powodzenia! catherine udanego urlopu w pięknej Portugalii! alez zazdroszczę :) Co do Krakowa to zaproponujcie jakąś date, a ja spróbuje sie jakoś dostać! u mnie w tym momenciee cięzko , bo pociągi nie kursują! a autobusowe połączenie tez nie jest najlepsze, ale spróbuje! tylko własnie ustalcie date :) UUU Ewcisko współczuje tych pleśniawek! Mam nadzieję, że szybko sie ich pozbedziecie! Barbara zdrówka duzo dla Was!!! AniuP miłego lotu i pobytu w Pl! taaa, te tanie"" linie... wrrr Duniu, chcę sprzedawać zaproszenia recznie robione. mam jedno zamówienie juz , ale to od mojej przyjaciółki więc... :P Zobaczymy jak to bedzie... A z lotem do Irlandii - jeszcze nic nie ustalone na 100% jak był M to nawet nie mielismy kiedy pogadać, tak naprawdę szczerze i o wszytskim tym co nam lezy na wątrobie" Niby jest miedzy nami ok, ale... No i królewicz sie obudził. Tyle świetego spokoju na dziś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziękuję za rady odnośnie kąpieli Małej.Musze przyznać ze jest lepiej.Wczoraj pierwszy raz dała się posadzić w wannie,zajęłą się zabawkami, ale jak ją kładę znów jest ryk.No ale cierpliwości. Ewcisko to nieciekawie z tymi pleśniawkami,ja całe życie się z nimi morduję więc współczuje Małej. Ja już od czerwca na kuroniówce.Oj ciężko będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem juz na dufastonie:( a tak poza tym to roczek bedzie jednak w lokalu Martynka jedzie na kolonie troche sie o nia martwimy bo pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi pochrzanilo sie zupelnie - przeciez Witek i Tymus mieli juz roczek miesiec temu ;) a dzis Bartek Wszystkiego Najlepszego dla Wszystkich Tatusiow ! Nemezis bedzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam, na pisanie czasu i przede wszystkim weny brak.... :( Nemezis- będzie dobrze, głowa do góry. Najlepsze życzenia dla wszystkich jubilatów z ostatnich dni. Dużo radości! U nas casting na nianię trwa. Do końca tygodnia podejmujemy decyzję. Ja w kwestii spotkania nie piszę, bo Kraków to odległa kraina. W lipcu za to, będziemy w Trójmieście, więc MamoE- kiedy wakacje w Polsce? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziekujemy za zyczonka - roczek przeszedl bez hukow, tylko mama na diecie zajadala sie paczkami, hihihi. Za to w niedziele mielismy alarm ospy :o na szczescie to nie to! Fasolkowa, no wlasnie myslalam zeby sie przypomniec ;) lecimy 10go i wylatujemy 25go - wyjdzie spotkanko???? My bedziemy w Oliwie i w miare mobilni, wiec mozemy umowic sie gdziekolwiek!!! Ale na pewno gdzies gdzie jest cukiernia Dekera ;) !!! ja dzis tylko o 5 godzinach snu funkcjonuje, Ola jak nigdy obudzila sie o 5ej i po wypiciu butli nie bylo mowy o dalszym spaniu... za widno o tej gdzinie na dworze no i tyyyle przeciez do eksplorowania na tym swiecie .... do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexandro, Maju, Julio, Milenko najpiękniejsze życzenia dla Was! Zdróweczka na każdy dzień, bo ono najważniejsze! przyjaznego poznawania świata, radości na każdy dzień, wspaniałego dziecińtwa!!!! Moc uścisków i głośne STOOOO LAT!!!!!!! ❤️ 👄 ciotka jak zawsze z refleksem ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianko, może dobrze będzie, może jakiś ciekawy staż Ci znajdą albo szkolenie/kurs? Może w tym względzie bedziesz miała więcej szczęścia ode mnie :) Tego życzę! Nemezis trzymaj sie dzielnie i nie denerwuj się! Dbaj o siebie :) Bedzie dobrze!!!! trzymam kciuki!! A Martynka da sobie radę! zobaczysz!!! Lusiu dobrych życzeń nigdy za wiele :D Fasolkowa Mamo powodzenia! mam nadzieję, że znajdziecie wspaniała nianie!!!!!! MamoE wczoraj Witek też mi późno podszedł spać ( 22:30) i obudziła sie o 6!!!!! a ja głupia miałam nadzieję, że pośpi jakoś przynajmniej do 8!!!! :) tarararm!!!!Witek chodzi już całkiem pewnie, sam!!!!! piękne zakręty robi bez trzymania !!!!super! chociaż druga strona medalu jest taka, że zacznie mi uciekać , tak? ;P I mamy 4 zębole! i co? i jakos te na dole jedynki jakos tak bardzo oddalone od siebie! spokojnie przynajmniej jeden ząb móglby sie między nimi zmieścić :/ i nie wiem, czy to oznacza juz , że czeka nas w przyszlości aparat na zęby? jaaś malutka podpowiedz dla niedoświadconej mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! CArmen - to gratulacje dla Witka :) Ewka dalej niesmialo i ostroznie tylko kilka krokow robi sama... za to jak sie zapomni np gdy bawimy sie w gonienie (zazwyczaj ucieka na czworakach) ale czasami chce uciec biegiem ;) i musze ja lapac w locie bo nie wiem jak mogloby to sie skonczyc ;) zreszta jest taka slodziutka ,ze moglbym ja zjesc :) Tak jak kiedys pisalam ,gdy Ewka dawala popalic ,ze chcialbym aby miala roczek i potwierdzam przynajmniej jak dla mnie ten okres w rozowju dziecka - okolice roczku jest jak narazie najcudowniejszy :) Dziecko bardzo szybko rozwija sie, coraz to wiecej potrafi, rozumie, z dnia na dzien widac zmiany ... Ze spaniem (splunac przez lewe ramie) nie mamy obecnie problemow - zasypia ok 19 - spi do ok 7 :), dwie drzemki dalej sa i widac ,ze mala obu potrzebuje. Jedynie rozregulowania wystepuja na wyjazdach i tam chyba z nadmiaru wrazen mala nie ma czasu na spanie;) Carmen co do zebow za wiele nie wiem -aparat jak juz to na zeby stale , to ze mleczaki rosna jak im sie podoba to chyba nie determinuje ze i stale w tym samym miejscu urosna , a nawet jesli to beda wieksze i moze nie bedzie takiej przerwy. U Ewki spora przerwa miedzy jedynkami jest na gorze i sa stosunkowo duze - gdyby nie dwojki wygladalaby jak jakis dziki krolik ;) MantraElle - i jak foteliki , ogladalas je na zywo ? ja narazie nie - ale doczytalam w necie i chyba jednak cybex pallas - kiddy niby ciut lepsza technologia - tzn jakis plaster miodu ktory podobny jest do tych w bolidach formuly 1 ;) etc... ale bardziej na plus u mnie przemawiala ta tapicerka ktora ma w odpowiednich miejscach jakas specjalna tkanine dzieki ktorej dziecko nie poci sie... jednak cybax jak narazie u mnie wygral tym ,ze ma lepsza pozycje spoczynkowa - tzn rozklada sie jedna reka bez rozpinania pasow... w tym kiddy to niemozliwe. NIe wiem jak z tapicerka w pallas bo podstawowa wersja w Polsce jest jakies 50 zl tansza, za to w Niemczech i dochodzi do 150 zl roznicy. Ta drozsza to welur... i nie wiem czy faktycznie mozna to na wielki plus potraktowac... Najchetniej to zrobilabym jakas hybryde z tych dwoch fotelikow i wtedy byloby dopiero ok ;) Dziewczyny co z Wami ? rozumiem wakacje , ale cos skrobnac od czasu do czasu mozecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam jeszcze pytanie - jakie dajecie mleko po roczku ? Wiem, ze Dunia krowie i jest ok . Narazie zakupilam junior Nestle - zwykle niesmakowe i zobaczymy... nie chce od razu przechodzic na krowie bo Ewka sporo w dalszym ciagu pije mleka, a do krowiego z kartonow nie jestem przekonana... W rossmanie tez maja jakies swoje mleko modyfikowane i wiem ,ze jest tanie , ale nie wiem czy tez maja takie po roczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen37_______gratulacje dla Witka...no zacznie uciekac..wiem cos o tym. Co do zabkow spokojnie pierwsze musza mu wszystkie wyjsc aby cos powiedziec na temat aparatu ma duzo czasu jak beda rosly nastepne troche sie poprzesuwaja.........za 10 lat temet moze wroci lusia.79___jak ja wam zadroszcze przespanych nocy.!!!!!!!!!!! Moj Jasiek nadal butla o 12-1 potem obowiazkowo o 3.30 -4....no i rano kolo8....kiedy sie wyspie)))? Co do mleka ja od 2-tygodni mieszam zwykle ,mleko uht z woda proporcja 1/3 wody czasem 1/2 do tego kaszka aby zagescic z bobo vity. Wczesniej caly czas od malego uzywalm mleka z rossmana ,sloiczki tez co do kaszek...zrezygnowalam bo zle sie rozprowadzaly byly grudki--(te mleczno ryzowe) Powiem tak drugi dziecko zupelnie inaczej wychowuje niz pierwsze chodzi i kupownie roznych rzeczy...pierwsze bylo ksiazkowe wszystko nowe ..drugi w/g uznania z jedzeniem..ale przestrzegam miesiecy a ubranka..itp..wszystko uzywane. Inaczej do tego podchodze...chyba tak nie panikuje.))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 Jaś , Alex , Ola , Maja , Julia i Milenka - wszystkiego najlepszego , dużo zdrówka , uśmiechu i radości 👄 AniuP - bardzo Ci współczuję tych przeżyć związanych z upadkiem Marty . Twarda babka jesteś , ja bym chyba wpadła w panikę od razu ,a po internecie to aż szkoda pisać co by się ze mną działo. A ja zawsze opanowana byłam , co ta ciąża i macierzyństwo ze mnie robią :p Dobrze ,że z Martą wszystko ok , oby już nic takiego się więcej nie przytrafiło . Barbara - zdrówka dla Ciebie i córeczki, kurujcie się szybciutko . Odkąd kopiuję to co piszę to strony mi nie wygasają , błędy na stronie się nie pojawiają i nie zapominam o wpisaniu hasła , bo czasami też tak miałam jak Ty i szlag mnie trafiał. Lusia - pisz kiedy masz te urodziny , żebyśmy mogły Ci życzenia złożyć. I jak ja Ci zazdroszczę tych przespanych nocy . Mija chodzi spać o 22 albo i później , a wstaje 6.30 - 7.15 , tylko raz spała do 9 . No i pobódki w nocy , teraz to nawet o 1.30 :( Od ponad dwóch mies. wychodzi dolna trójka i wyjść nie może , to pewnie dlatego częściej budzi się w nocy . A ja już padam na twarz. Fasolkowa mamo - jakieś sensowne te nianie ? Jest z kogo wybierać? No i jak sprawdza się stoliczek i krzesełka , bo też jestem zainteresowana kupnem . Jeśli znajdziesz chwilkę to napisz ,proszę. Lilianko - fajnie ,że z M zaczęło się układać . Teściów olej, oni nie są najważniejsi . Mam nadzieję ,że Malwinka znowu polubi wodę i nie będziesz miała problemów z kąpielą . Pozdrawiam Was serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zapomniałam napisać - jeśli chodzi o to spotkanie to ja nic nie piszę w tej sprawie bo dołączyłam do Was niedawno i nie wiem czy mogłabym się na takie spotkanie załapać , ale jeśli tak to ustalcie jakiś termin i miejsce , Kraków to dla mnie też daleko , najlepsze dla mnie byłoby Bielsko -B , Katowice , ale ja się dostosuję , jak będę mogła oczywiście . Buziaczki , pa ,pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE- my chyba też w tym terminie będziemy w Trójmieście, ale będę to wiedzieć dopiero w przyszłym tyg. Odezwę się z pewnością, co i jak. :) Deker to doskonały i pyszny pomysł! Najlepsze życzonka dla Milenki! :D Barbara- głowa do góry, zdrówka, a nastrój sam się poprawi! Carmen- co do zęboli- Moja na górze ma przerwę między jedynkami jak Karolak. Liczę, ze to się zmieni, ale nic nie wiadomo. Podobno taki urok dzieci i nie ma co się przejmować. Shila- ja w sprawie mleka nic nie pomogę. My cały czas na aptecznym.... Zizu- kupiliśmy krzesełko Mamut i nasza córcia jeszcze jest za mała troszkę, bo sama na nim nie siada. Za to układa wszystko. Nie kupiliśmy w końcu stolika, bo za duży, ale mamy tez Ikei stolik taki malutki do kawy i sprawdza się doskonale. Co do niań, wybraliśmy panią, już ją "zaklepaliśmy" i mam nadzieję, że nic się nie zmieni. Boję się, że się rozmyśli, ale na to nic już nie poradzę. Zaczyna od sierpnia. Mamy jeszcze problem z obecną. Jest super, bardzo ją lubimy, ale ma poważne problemy w domu i nie wiadomo, czy nie zrezygnuje wcześniej. aż się boje, co wtedy. Poza tym problemy mogą odbić się na jej opiece nad naszym dzieckiem, tego boję się jeszcze bardziej..... Jakiś kosmos. Opiszę przebieg castingu, jak tylko będę miała chwilę. Może nasze spostrzeżenia pomogą komuś, jak będzie niani szukać. Dziwne były niektóre panie, oj i to bardzo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zizu77_______ja bede w sobote po poludniu na dniu 11 listopada moze sie spotkamy tam? Co ty o tym sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu ja tez starszemu synowi po roczku dawałam mleko łaciate 2% a teraz Matiskowi daje bebiko3 bananowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenko,slicznotko Ty nasza:),wszystkiego najlepszego,beztroskiego,wspanialego dziecinstwa,szczesliwego i pieknego zycia,roznij na pocieche i dume dla rodzicow .🌻😘 Nemezis__bedzie dobrze,oszczedzaj sily i mysl tylko pozytywnie,a Duza napewno sobie poradzi na koloniii,a co wazniejsze napewno nauczy Ja to doswiadczenie czegos dobrego.pozdrawam. Lusiu__no nic nie chce zmienic sie strona nawet na forum od 3 -4 dni,normalnie wieje latem i brakiem czasu/ochoty na pisanie,(u mnie czasem tez).nawet w tym zamotaniu zapomnialam wczesniej pogratulowac nowej biegaczce,brawo Ewka!masz racje dzieci nasze teraz to siedlisko rozkoszy moj tez co dzien czyms nowym zaskakuje,ale ciagle na czworakach,kroczki tylko gdy za rece jest prowadzony,ale daje mu jeszcze czas;),widac ze on pozny starter jest fizycznie(raczkowanie 10m-cy).a co do cybex pallas,to naprawde jest ok,tzn wczesniej (benjamin jezdzi w nim juz od stycznia)byl troche za duzy dla niego,ale teraz Maly swobodnie juz sie w nim czuje raczki na panel daje,a fotelik jest naprawde szybki w montazu i pozycje do spania ma dobra,ja na poczatku kilka m-cy temu nie bylam tak zadowolona bo jak mowie Maly byl za maly,ale teraz jest wyzszy i panel przestal byc trudnoscia. Jasiu__jutrzejszy jubillacie,🌻wszystkiego najlepszego,zdrowka,radosnego dziecinstwa,szczescie niech Ci towarzyszy w kazdej chwili zycia,rosnij na dume i pocueche swoim rodzicow.😘 Fasolkowa mama__to dosyc szybko sie jakas niania znalazla,oby sprostala zadaniu i byla tak dobra dla KInii jak ta wczesniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu ja daje Kubusiowi Nan 3 ,próbowałam z mlekiem rosmanowskim ale malemu wybitnie nie smakowało,planuje przejsc na Łaciate przynajmniej co drugi dzień żeby go przyzwyczaić. Carmen gratulujemy Witowi serdecznie,oj to teraz sie zacznie;) Kuba nie chce jezdzic w wozku,nie chce chodzic za reke ,tylko SAM ....sam...sam...odpycha moje rece i w długą...albo gonić go mam ,biega dosc pewnie a jak zdarza mu sie potknac to pochwieje sie i lapie rownowage,zabawnie to wyglada... Aniu P mam nadzieje,ze podróz minela w porzadku:) Dużo teraz "zagranicznych forumowych mam "jest w Polsce;) pogoda przywitala Was niezbyt ciekawa:o Fasolkowa Mamo wspolczuje tych przejść z poszukiwaniem nowej Niani,mam nadzieje,ze znajdziesz godna zaufania i ,ze Kinia ją szybko polubi Lilianko przerabialismy to samo z woda...Kuba sie poslizgnal pod wode i zanurkwoal,wystraszyl sie okrutnie i musialam kapac sie jakis czas z nim bo byla histeria jak widzial wanne ale tak jak dziewczyby radzily nowe kolorowe zabawki,puste butelki,banki mydlane zrobily swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen__Witus ladnie goni z zabkami innych zebatych;),a przerwami moze tak narazie sie nie martw,z reszta pierwsza wizyta u dentysty rozjasni pewnie duzu w tym temacie,ale poki co dopiero zaczely rosnyc,jeszcze moze to w ciagu kolejnych m-cay troche sie przesunac mysle,no i masz pelne nogi biegania:),swietne uczucie patrzec na takie male "bobo" dreptajace,ale mija ten czas,ja zaledwie rok temu rozmyslalam czy dzien przed terminem,po ktg zostawia mnie w szpitalu,a tu jak z bicza trzasnal ...Benajamin wlasnie nuci sobie kolysanki,ubrany w pizamke-frak i taki juz chlopiec nie "bejbi",dla mnie caly ten rok wniosl ogromnie duzo,kazdy etap jego zycia dotychczas byl dla mnie piekny i dawal moc szczescia,jako noworodek,pierwszy usmiech,dzwiganie glowki,piewrsza kaszka lyzeczka,gaworzenie,pelzanie,zabek nr 1,raczkowanie-siadanie i teraz gdy jest juz taki komunikatywny i "samodzielny"....ach melancholijna sie zrobilam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, hej:) Lusiu co do mleka to nie mam za dużego doświadczenia w tej kwestii, ja daje Wiktorii Bebiko i jestem na etapie wprowadzania Bebiko 3, bo tak zaleciła pediatra na ostatnim szczepieniu, moja Wika pija mleko tylko z 4 miarek więc narazie daje 2 miarki Bebiko 2 i 2 Bebiko 3, jak się skończy dwójka to całkowicie przejdę jej na trójkę. Jeśli chodzi o zwykłe mleko krowie, to czasem zrobie jej jakąś kaszkę na mleku, koktajl z owocami (np bananami czy truskawkami) i mlekiem miksuje i daje jej pić przez słomkę, uwielbia go. No a mleko kupujemy przeważnie Łaciate 2 lub 3,2 czasem jakiejś innej firmy. Też jestem zdania że zwykłe mleko dziecko czasem powinno dostać, oczywiście bez przesady, ale jakiś posiłek dziennie można wprowadzić. Mój tato opowiadał mi że ja piłam mleko od jednej krowy:P nie żadne modyfikowane. Moje siostry chodziły do takiej ciotki codziennie po to mleko:P Biedne!! Pleśniawki już wyleczone, huraaa:) Mała je nadal tak samo!!! No i od trzech dni cyca dostaje tylko rano:):) O dziwo śpi nawet jak na nią ładnie, tfu, tfu , tfu. Od jakieś 22 do 6, później je z obu piersi i śpi jeszcze do jakieś 7:30 czasem 8:P Drzemka w ciągu dnia u nas tylko jedna ale taka galanta czasem nawet 3 godzinna:P, przeważnie między 12 a 15:) 🌼 STO LAT DLA CIEBIE MILENKO!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba juz zadna z WAs nie pyta o takie rzeczy,ale ja sie wypuszcze,zeby dyskusje jakas zaczac,otoz... ..Beni spi przy lampce tzw.nocnej,ktora daje dosyc duzo swiatla,chce przestawic na LED do kontaktu tylko,ale nam jakos nie idzie,przy jakim swietle spia WAsze dzeici,i czy wogole przy swietle czy w ciemnosci,??bo nas B. ma dosyc jasno w pokoju. u nas pakowanie,zakupy itp. jutrow zajrze na sekunde ,zeby zlozyc zyczenia przyszlym jubilatom,tzw na zapas. milej i przspanej nocki mamusie!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobnie jak Sztorm ,mniej się trzese nad Kubusiem niz nad Tomkiem gdzie wszystko bylo wg ksiązki;) Zizu jeśli masz ochotę na spotkanie o ile dojdzie do niego to jak najbardziej zapraszamy;) co do moich urodzin i prezentu to nadal cisza sama juz nie wiem o co chodzi bo jeszcze sie tak nie zdarzylo...ale w sobote jest oficjalna impreza ze znajomymi wiec byc moze na wtedy cos szykuje jak go znam moze tak byc...a jesli nic nie dostane to no coż...nic nie zrobie;) "niechcacy" zapomnialam o dniu ojca,niestety Tomek pamiętał:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa jestem nooooooo Milenko duuuuuuuuuzo zdrówka ,rośnij Kochanie szczęśliwa 🌼 Ganetko Kuba śpi w ciemnościach ,przy spuszczonych roletach,każda oznaka światła oznacza dla niego POBUDKA!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganetko odpisałam na maila,wiem wiem spoźniony zapłon mam:D ale ja poprostu malo siedzie na necie ,Kuba mi nie pozwala:( dziewczyny co do spotkania to ja sie dostosuje,kazdy termin podpasuje mi ,więc jak ustalajcie termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sztorm - bardzo chętnie się z Tobą spotkam :) Musimy tylko ustalić miejsce i godz. spotkania no i czy będziesz z rodzinką czy bez . Ale się cieszę , chyba spać nie będę mogła z wrażenia :p Ganetko - przypomniałaś mi wszystkie cudowne momenty ,aż mi się łza w oku zakręciła , czas tak szybko biegnie niestety . Moja księżniczka śpi w ciemności od bardzo dawna . Kiedyś miała zapaloną lampkę , ale tylko do czasu jak w nocy musiałam zmieniać pampersy , od kiedy tego nie robię to i lampka jest wyłączona. Teraz jak do niej wstaję w nocy to wędrujemy po ciemku . Nemezis - daleko Martynka na te kolonie jedzie ? Jak bardzo będzie tęsknić to może będziecie mogli ją tam odwiedzić albo wręcz zabrać wcześniej do domu, kolonie to nie więzienie i dziecku ma być przyjemnie , tak więc nie martw się kochana na zapas , bedzie dobrze , a każdą sytuację da się jakoś rozwiązać. Fasolkowa mamo - dzięki za spostrzeżenia co do krzesełka , wstrzymam się jeszcze z kupnem . A ten stolik to nie przypadkiem Lack ? Przykro mi z powodu opiekunki, oby jej problemy nie odbiły się na Kini. Co do tych przerw między zębami , to wydaje mi się że natura to specjalnie wymyśliła , żeby łatwiej było ząbki czyścić i nie psuły się szybko , no bo jak takim dzieciaczkom czyścić ciasne przestrzenie międzyzębowe nitką ? :p A jeśli chodzi o mleko to jestem kompletnie zielona, bo Zuza cały czas na moim , a że wkrótce czeka nas szczepienie to przy okazji zapytam lekarkę co mam jej dawać , bo najwyższy czas z cycem skończyć . No dobra , kończę i idę spać , bo obiecałam sobie że dzisiaj położę się wcześniej , dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim jubilatom serdecznie zyczenia 🌻 Rosnijcie zdrowo, usmiechajcie sie zawsze i niech spelnia sie wasze marzenia 🌻 🌻 🌻 Co do spania - to moj Filip spi normalnie w ciemnosci, ale pewnie to skutek tego, ze jest z nami w pokoju :P Co do mleka to my jestesmy na bebiko 3 - kupuje zwykle, bananowe i z kleikiem :) Na krowie narazie chyba nie bedziemy przechodzic bo nie widze takiej potrzeby :) Aczkolwiek jogurty zwykle dostaje, wiec i krowiego mleka smakuje praktycznie codziennie :) Tez zauwazylam, ze ostatnio jkakas cisza na forum zapadla :( Zagladam, zagladam, a tam ciagle te same wpisy:P Ja teraz juz pewnie mniej bede na kompie siedziec, bo do roboty czas wracac :P:P:P:P Filip od poniedzialku idzie do zlobka, a ja od wtorku do NOWEJ pracy :):):):):) Musze tylko badania porobic i pojechac do starej pracy zlozyc wypowiedzenie - ehhh pewnie krzywo beda na mnie patrzec, ale coz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Milenko i Jasku - wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin !!! Fasolkowa mamo - oby kolejna niania okazala sie takim strzalem w dziesiatke jak ta obecna :) Dzieki za odpowiedz dot. mleka - ja malej daje jogurt/twarozek/chce dac posmakowac kefir, ale z krowim chyba jeszcze wstrzymam sie... Ewcisko - super ,ze mala juz zdrowa. Ganetko - Ewka miala male swiatlo w pokoju (lampka solna) przez kilka mce poczatkowych gdy czesto w nocy budzila sie , no i jadla - ja zreszta spalam z nia i wolalam miec wszystko pod kontrola -od kiedy spi w swoim lozeczku ,swiatla nie zostawiam - malej jakos to nie przeszkadza , a smoki jak chce potrafi odnalezc i po ciemku ;) Joolu - znajac z opowiadan Twojego M - pewnie szykuje Ci jakas wielka niespodzianke ;) Shila - powodzenia w nowej pracy ! Ja urodziny mam jutro, dzis mala imprezka dla znajomych a jutro w gory mielismy jechac, tylko pogoda cos nie dopisuje... Udanego weekendu zycze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesto Was podczytuje ale zrobilo mi sie przykro ,ze zadna z Was nie pamietala o urodzinach mojego syna Bartusia. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×