Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

a tak w ogole jagodko to pocieszyłas mnie. Bo patrze i widze ze Twoj Bartus podobnie jak moj Mati z waga. Ja to bardziej w sumie martwie sie wzrostem bo ma 86 a chyba juz powinien miec ok 90-92 wg ubranek na roczniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki tabelka jest, to ja na szybko tylko poprawie Oli wage bo ciut urosla ... ;) do potem serduszka 😘 Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54......... ................... Fasolkowa mama...Kinga....21.05....3350/54..........8//5...10kg//78 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56..........5 / /7.. .7150//72 zizu77.............Zuzia......21.05....3330/56.........12 /12....10kg/77 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55.........12//10.....10800//78 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......6/7 .....6970 /70 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...9/0 ....12kg/79 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56...... . ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53.......9 . .9360//73 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/........10/2 0. ..9.000//73 Anaconda_a.......Magda.......11.06....4100/59........5 /15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........9/ .......9400/74 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57......10/1....10400/79 AniaP..............Martusia.....13.06....3310/50....10//14 . .10660//76 Ewcisko............Wiktoria...13.06....3270/57..... .12//1....8800//81 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... 8/21.....12350/79 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... .... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......8/ 9.......10220/72 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58....1 1//15..10.5/84 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......8 / 12......8880/73 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .10//7.....9.3//76 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55.... . ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51.....10 ....9.750//77.5 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53...........12//9.. 9570// myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......10 /00.....11000/ 72 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..13/85 nemezis2682.....Milena......24.06.....3300/54....... 10/02....8900/76 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56..... . 10/5 .. ..10/75 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51....10/29.. ...10/76 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 7/16 ...9000//74 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......6/ .9200.....//73. attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....8700//73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Wszystkiego Najlepszego dla Jaska, Kingi i Beniego :) Dziewczyny Bardzo dziekuje za zyczenia i pamiec :) urodziny udaly sie , wyjazd rowniez - teraz przygotowania do urodzin Ewki -bedzie kameralnie i spokojnie ;) pozdrawiam i zmykam do mojej marudy (wychodza czworki i dzis jest nie do zycia - jedynie na spacerze byla grzeczna , w domu nieznosna !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻🌻🌻Sto lat dla Beniego ,rośnij zdrowo i szczęśliwie 👄🌻🌻🌻 Sztorm to bardzo fajna dziewczyna , Jaś przesłodki i taki spokojny , Magda cudna , chciałabym mieć taką córkę , Sztorm naprawdę może na Niej polegać :) A jeśli chodzi o moją figurę to ...:D :D :D widać dobrze zamaskowałam moje newralgiczne miejsca :) Sztorm -a tak w ogóle to co Ty masz do zarzucenia swojej figurze ?Bo według mnie super laska jesteś , a o takich nogach to mogę pomarzyć , moje w getrach wyglądałyby jak 4 serdelki :) Podaj mi maila to prześlę Ci zdjęcia . Spadamy na spacer póki pogoda , bo cosik się u nas chmurzy. Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat dla Beniego 🌼 rośnij Kochanie zdrowo;) moja impreza udała się wyśmienicie ,było głośno ,wesoło ,zabawnie i baaaaardzo sympatycznie,dostałam mnostwo kwiatów i prezentów więc podobało mi się:D dostałam też różnorakie gażdzety więc czasem było naprawde zabawnie,szczególnie jak kumpel probowal sie wcisnac w różowe majtki gdzie był napis jestem grzechu warta;) problem byl tylko z Kuba bo plakal bardzo za cholere nie chcial nawet na spacer wyjsc z"opiekunka"no ale co zrobić... jedzenie wyszło mi pysznie,pogoda dopisala więc jestem zadowolona... Mantra jelsli dobrze pamietam to chyba Ty nie zwątpiłaś w mojego męża i stwierdziłaś ,ze pewnie coś szykuje specjalnego więc zaskoczył mnie jednak ale i tak wypomniałam mu brak kwiatów w dniu urodzin ... dostalam od niego portret mój własny;)namalowany farbami bez fotoszopu ale sie wytnie....no wiec okazalo sie ,ze artysta nie zdazyl na czas a mezowi bylo glupio dac mi prezent 3 dni po urodzinach wiec wykorzystal impreze ...nie wiem czy jestem zadowolona z prezentu:D dostalam tez drugi prezent od niego ten podoba mi sie bardziej.. wyglada jak ksiazeczka z kuponami na znizki,jest zrobiona wlasnorecznie,tzn pozszywane ozdobne karteczki ,jest ich trzydziesci z racji mojej takiej rocznicy urodzin, i na tych karteczkach są ..bony na "usługi":D nie wiem jak normalnie to wytlumaczyc na jednej kartce mam do wykorzystania masaż,na drugiej wyjscie do kina....wolny piatek...gotowanie obiadu...sniadanie do lozka,masaz stop i takie rozne oki musze isc bo wlasnie wstal ksiaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joolaa - super prezenty , a ten z karteczkami genialny , bardzo łatwo jest iść do sklepu i coś kupić , jeszcze łatwiej zabrać żonę na zakupy , a wymyśleć coś takiego - sztuka. Gratulacje dla małżonka za pomysł. Sztorm - wysłałam maila, tylko te zdjęcia strasznie duże , a ja jestem techniczna noga i nie umiałam tego zmniejszyć , mam nadzieję ,że jakoś sobie z tym poradzisz :p Miłego popołudnia , pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczne buziaki dla wszystkich :) szczegolnie dla malych solenizantow z konca miesiaca :) rosnijcie szybko sloneczka :) nieprzyzwoicie najedzona po raz kolejny sie dzis sjestuje :) ja chyba tu zostaje... ;) tuncia prawie sie poplakalam jak ogladalam Twoj filmik, co chwila przechodzily mnie dreszcze. nawet nie wiesz jak sie ciesze, ze Matisek sie tak pieknie rozwija na przekor medycynie :) a moj mail to osmiorniczka8@o2.pl joolaa no patrz jaka mila niespodzianka. jednak nie zapomnial tylko osoba trzecia nawalila. jest dla tych chlopow jeszcze jakas nadzieja ;) a te karnety to super pomysl :) choc hm, powinny byc wiecznego i niewyczerpywalnego uzytku :P na jego urodziny mozesz mu dac karnet na obiad, sniadanie, kolacje i komplement od zony :P tak patrze na tabelke i jak bede miala okazje teraz zwazyc mala to sie dopisze bo do tej pory nie mialam okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tuncia - ten film wzruszył mnie do łez .Wykonujecie ogromną pracę i wierzę ,że Mati będzie chodził .Buziaczki dla Was a największy dla Mateuszka 👄 Catherine - ale Ty masz się dobrze :) Ja o takim wypoczynku mogę tylko pomarzyć . Straszne pustki na kafe :( Miłego dnia , pa pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się ,że miałam Was o coś spytać. Wybieramy się z wizytą do znajomych z którymi rzadko sie widujemy i nie wiem co kupić 4 letniemu chłopcu ,bo nie chcemy iść z pustą ręką , może macie jakieś pomysły? Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupio mi, że nie piszę częściej :( Jak była zima i paskudne dni to siedziałam w domu i czytałam forum non stop. Przełamałam się, dołączyłam do was a teraz nie mam czasu- Strasznie was przepraszam. Praktycznie przez całe dnie jesteśmy z Lenka na dworku a jak już dotrzemy do domu to dopadają mnie domowe obowiązki. Ze swojej strony życzę wszystkim roczniakom duzo zdrówka, uśmiechniętych rodziców i wspaniałej zabawy na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu ja filmik widziałam na fb i tez mi sie mokro pod powiekami zrobiło,śliczne chłopaki a gdybyś nie powiedziała pewnie nie zauważyłabym,że Mati ma jakiekolwiek problemy ze zdrówkiem ,taki radosny kochany chłopczyk Catherine ale Ci dobrze z tym wypoczynkiem ,szkoda ,ze moj mąz w karnecie wczasów nie uwzględnił:D czekamy na zdjecia opalonych dziewczyn z niecierpliwością Zizu czekamy na zdjęcia Twoje i Sztorm ze spotkania bo jako,że faktycznie aktywna jesteś Tuncia pewnie wysłała Ci namiar na bloga;) co do prezentu to ja kupilam ostatnio czterolatkowi puzzle ,Tomek wybral ze scooby doo i do tego gratis byl latawiec , Maly bardzo był zadowolony ale wiadomo kazde dziecko inne .. może jakiś zestaw klocków typu lego ,gra planszowa ;)zalezy tez czy to ma byc jakas okazja czy tylko taki gest ,że idziecie w odwiedziny Vikusia ,no coż rozumiem,nam tez ciezko znalezc czas ale jak juz ostatnio pisałam na ten temat wystarczy krótkie zdanie od czasu do czasu i przynajmniej topik nam nie padnie,a tak niedługo nie będziecie miały jako podczytujące co czytać bo dialog pomiedzy 3-4 dziewczynami jako prywatę będzie można na nk lub fb załatwić:D Mamo E taaaa facet 100% gwarantuje,nawet zadnych cech kobiecych nie ma .....do metroseksualnego tez mu daleko ...swoje za uszami ma...a czasami jak widać ma przebłyski i tymi kilkoma przebłyskami nadrabia;) ide prasowac a nie chce mi sie,ze hej,wykorzystalabym kupon ale ....psychiczny komfort mam jak jest ich jeszcze duzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie , gdybyscie mogly to wyslijcie mi na poczte linka do bloga . Milo by mi bylo zobaczyc jak sie zmienily Wasze bobasy :) Jesli to oczywiscie nie jest problem. :) Kidys ktoras z Was mi wyslala ale juz dawno tam nie wchodzilam i gdzies mi umknal ades Waszego bloga. Ale jesli nie chcecie to nie :) Jeszcze raz dzieki za zyczenia. Ja rowniez pozdrawiam wszystkich naszych roczniaczkow. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Macham wam ze słonecznego Poznania. Minął już tydzień odkąd mnie tu nie było, ale okres wakacyjny robi swoje i do nadrabiania wiele nie było. Bartku 🌻 Milenko 🌻 Jasiu 🌻 Kingo 🌻 Benjaminku 🌻 Dominiku 🌻 Ewuniu 🌻 Julko 🌻 - składam wam spóźnione/przyspieszone życzenia urodzinowe. Niech szczęście nigdy was nie opuszcza 🌻 Podróż do PL przeżyłam, choć chyba za każdym razem jest gorzej. Wszystko w biegu załatwiałam i gdy już usiadłam w samolocie to byłam mokrusieńka. Wiecie, że gdy Marta mi marudziła w wózku i musiałam się pochylać to ludzie wykorzystywali to i wchodzili na moje miejsce w kolejce, gdy ta akurat się przesuwała. Brak słów... Zauważyłam, że używacie nieaktualną tabelkę. Nam w PL ogólnie jest dobrze, ale... skóra Marty z dnia na dzień wygląda gorzej. Krosty, pokrzywka, liszaje. Płakać mi się czasami chce. Widzę, że woda ma tu dużo kamienia i dowiedziałam się, że przez powódź chyba podwójnie chlorują wodę - może to przez to. Może za ciepło i za dużo słońca. Od jutra podam jej wapno może coś się polepszy. Przed nami jeszcze 5 tyg więc musi się poprawić. Mnie niestety nadal męczą zawroty głowy. Joolaa mąż jak zwykle wykazał się wyobraźnią. Tunciu śliczna prezentacja. Nemezis tobie i brzuszkowi ślę 🌻 Duniu zdrówka dla was :) MamoE a czy w żłobku jest coś nie tak, że rozważasz zmianę? Chyba jeszcze coś chciałam skomentować, ale padam ze zmęczenia i już zapomniałam. papaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! :) żyję, jakoś u mnie leci, a że pogoda ładna to Witek nie da mi posiedziec w domu, także biegamy po ogrodzie całymi godzinami za kotami i psami :p Tunciu popłakałam sie na tym filmiku! Mateuszek ma cudowną rodzine i sam jest przecudowny i silny chłopak!!!! do przodu!!!!! trzymam kciuki za dalsze sukcesy! joolaa ale fajny pomysł z tym karnetem!!!!! fajnie, że sie impreza udała i chłopaki się spisali!!!!! ....a moge jutro dokończyc posta? chyba sie nie obrazicie , co? nie doczytałam wszystkiego, przyznaję sie bez bicia...chociaz podchodziła kilkakrotnie... i to maja byc wakacje?????? :P. pozdrawiam każdą Mooooocno i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wielkie, ogromne dzięki za zyczenia dla Michałka :) Jestesmy w PL od 2 tyg i ciągle rozłączają nam internet, zwariować można z tą telekomunikacją !!!! Moc buziaków dla wszystkich roczniaczków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! Tunciu - dopiero teraz mialam okazje zobaczyc Twoj film i zgadzam sie w 100% z tym co dziewczyny juz wczesniej napisaly - widac ,ze Mati ogromne postepy robi , milosc czyni cuda :) Joolu - Twoj M faktycznie jest wyjatkowy :) az zazdroszcze ;) Ja od mojego jak narazie NIC nie dostalam ;) w dzien urodzin pytal sie czy bluze na rower albo perfumy ;) a ze nie chcialam to molestowal mnie co ma mi dac ;) - a ja wtedy glowy do tego nie mialam i temat ucichl - wczoraj wiec wymyslilam co chce na prezent aby przypadkiem mnie nie ominal :D AniuP - moze to po prostu potowki ? Zreszta u Ewki tez ciagle jakies malutkie krostki albo placki suchej skory - pojawia sie to i znika i sama nie wiem czy przez wode, czy alergia na cos - nie ma tego wiele, malej nie dokucza , wiec nie rwie sobie wlosow z glowy ;) NIe wiem czy jutro dam rade - wiec juz dzis - Wszystkiego Najlepszego dla Dominika !!! aaa u nas czworki dalej nie wyszly - mala slini sie na potege , wszystko do buzi i ataki marudzenia, ze spaniem narazie bez zmian i oby tak zostalo ;) Milego dnia mamuski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam sie jeszcze pochwalic - waga aktualna to niecale 57 :) - musze tego straznika wykasowac bo nie wiem jak to zmienic ;) A najlepsze ,ze nie stosowalam diety, jem jak zwykle , moze ciut wiecej ruchu , w kazdym razie jeszcze tak 2 -3 kg i bedzie w koncu ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu i duniu moge prosic o wasz mail?, albio dajcie znac na moj maliszenka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie dziewczyny ktore nie maja maila pod nickiem podajcie mi bo mam sprawe a nie che tu pisac. Odezwijcie sie do mnie na mail maliszenka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak poza tym to gdzie marteeeczka np, tak mi sie o niej wspomniało... I czemu nadal sie nie pokazała na blogasku?:P Marteczko czekamy na znaki zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizu, hmmmm może dla takiego 4 latka to piłkę jakąś, np do nogi? klocki tez fajny pomyśl, np lego, albo jakieś puzzle? może kolekcjonuje jakieś dinozaury lub samochodziki więc następny do kolekcji tez byłby dobry...? :) MamoE super, że wszytsko w jak najlepszym porządku ze słuchem Oli! Co do prowadzenia auta po tej innej stronie, to fakt, bedziesz musiała bardziej uważać, ale myśle, że sie szybko przestawisz! a może A z olka i domowym przedszkolem , to może na poczatek, żeby spróbować, to zrobic pół na pół? tzn 2 dni w żłobku, dwa dni ( bo w piątki nie pracujesz, tak?) u nani? ??? tylko znając życie wyjdzie drożej :/ Vikusia o dokładnie, jakos tak cieplej i mniej czas jest :) Ale nie znikaj nam na długo!!!!!!!! AniuP może Marta ma przesuszona skórę? może długo siedzi w wodzie gdy ja kapiesz? Może też płyn do kąpieli jej nie służy? no sama nie wiem. tak pisze bo w zimie Witek tez mił problemy ze skórą, takie prawie rany miał i pediatra stwierdziła, własnie, że ma przesuszoną skóre, przez coidzienne kapiele. Dlatego teraz rzadziej Witek przesiaduje w wannie, co drugi, trzeci dzien zamiast kąpieli ma prysznic":) tzn na szybciora "obmycie na stojaco". I nie ma juz problemów z zaczerwieniami :) Annnnnnna, TP, o tak, wiem o czym mówisz! wrrr :) Lusiu pogratulowac wyniku! taram! ja też dzisiaj 57 :P Tylko,że ja własnie staram sie codziennie 4 kilometry pospacerować, lub szybki marsz, lub trucht :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Joolaa i Carmen - dzięki za pomysły na prezent , na pewno skorzystam z Waszych pomysłów. Idziemy bez okazji , po prostu dawno się nie widzieliśmy. Nie chcę kupować czegoś drogiego , bo pewnie oni nie będą mieli nic dla mojego dziecka i nie chcę ich stawiać w niezręcznej sytuacji .Dlatego najlepiej jakby to była drobnostka. Też mam takie zdanie jak Joolaa , dziewczyny piszcie , choćbyście miały tylko jedno zdanie wtrącić. Odważyłam się i napisałam do Was a teraz forum padnie bo nie ma komu pisać :( AniuP - ludzie to świnie,nieobrażając świni :) Staram się :p być kulturalna za kierownicą i na spacerze z wózkiem , jadę krajem chodnika , schodzę na pobocze , przepuszczam itd. Ale mało kto mówi dziękuję. Teraz dopiero wbiłam sobie do głowy , że też mam prawo iść z wózkiem po chodniku ,niech inni mnie mijają. Jak jest duża kolejka w sklepie , a ja mam parę rzeczy to też podchodzę do kasy bez czekania. W ciąży nie miałam odwagi , teraz nie mam skrupułów. Trzeba walczyć o swoje , matka z dzieckiem to nie człowiek drugiej kategorii. Może kup Oilatum do kąpieli , u nas się sprawdzało. A jeśli chodzi o te zawroty głowy, to mierzysz sobie ciśnienie ? Morfologię krwi masz ok? Lusia - gratuluję spadku wagi , fajnie jak waga leci w dół bez głodzenia się :) MamoE -wydaje mi się ,że domowe przedszkole to fajna sprawa , lepsza niż żłobek , a Ola na pewno szybko zaakceptuje nowe twarze :) Moja księżniczka trochę się potaplała w baseniku , teraz goni z goła pupą i sika dosłownie co 5 minut. Mam nadzieję ,że nie dostanie zapalenia pęcherza . Pozdrawiam Was serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zdjęcia z naszego spotaknia ze Sztorm są robione telefonem , bo obie zapomniałyśmy zabrać aparatów fotograficznych . Nasze dzieciaczki są za szybkie i uciekały z kadru :) Nie mam dostępu na bloga i nie mogę Wam ich pokazać , ale może Sztorm je wklei .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że żyjemy i mamy się dobrze Mała marudzi na maksa, nie da nic w domu zrobić, bo się drze, chodzi spać o różnych porach, więc podczytuję Was jedynie i to też co kilka dni. Wypoczywającym dziewczynom życzę dobrej pogody i spokojnych dzieciaków Wrrr to mój trzeci napisany post! Albo mój komp szwankuje, albo kafe Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj macie racje, chociaz jedna linijke dziennie dziewczyny wklejac :) co do zlobka, to nie, nic sie nie stalo tylko ze Duza od wrzesnia do szkoly idzie. Jak narazie to obydwie sa w tym samym budynku, bo tutaj zlobek i przedszkole sa polaczone. Wiec z puntu praktycznego jest wygodnie, bo po pracy jade po obydwie naraz. A od wrzesnia, no bedzie troszke inaczej, bo Duza po szkole pojdzie do takeigo klubu/swietlicy, ktory nie jest zbyt blisko terazniejszego zlobka no i dojazd komunikacja miejska tez nie bylby optymalny ... a wlasnie cztery domy ode mnie babka otworzyla domowe przedszkole. Wielkiej roznicy w cenie nie bedzie, moze te 50F miesiecznie, ale za to wygoda, bo op drodze do szkoly czy po drodze z klubu Ole sie odstawi/zabierze ... Jeszcze to przedszkole jest niezupelnie rozwiniete, ale babka ma dzieci w wieku moich i swietna jej robia reklame bo dzieci (na rzut oka) wydaja sie szczesliwe i grzeczne. Poza tym Ola ma inny temperament niz Duza, jest chyba bardziej intro niz ekstrowertyczka, wiec mniejsze grono bedzie jej chyba bardziej sluzyc ... sama nie wiem, narazie sie targuje co do ceny, bo babka sobie obliczyla nie biorac pod uwage swiat publicznych 😠 AniuP, ja tez poradzilabym Oilatum, i plyn do kapieli i krem do smarowania. I tak jak mowi Carmen, moze mniej trzymac ja w wodzie? Ja Oli nie kapie codziennie, chociaz teraz jak jest cieplo i spedza cale dnie w ogrodzie przedszkolnym to trzeba - wczoraj w ogole nie spala w ciagu dnia, wiec w drodze do domu przysnela, nie moglam jej dobudzic na kolacje, zjadla sloiczek i padla w krzeselku, a nogi miala poprostu czarne! Jak murzynka!!! i tak wlasnie na spiocha umylam ja chusteczkami ;) Viki, od czasu do czasu skrobnij cos :) lub chociaz pomachaj. Ja za dwa tyg bede w PL i tez pewnie czasu nie bade miala na neta ... Tunciu, wyslalam ci maila Myszka ❤️ 28.05.06 Kicia ❤️ 19.06.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE to rzeczywiscie, gdy Duza do szkoly juz pojdzie to poreczniej ci bedzie miec Ole blizej domu. Mysle, ze latwo sie dostosuje. A nie mozna dac jej na dzien proby? Dziewczyny ja Oilatum stosuje do kapieli i smaruje Diprobase. To moze bzc sucha skora bo tak mi ciagle GP mowi. Marta znowu cos wdusila i klawiatura dziala jak niepolska. M juz mi kiedys pokazal co robic w takiej sytuacji, ale nie pamietam wiec sorki za brak polskich znakow. Tak sie nie da pisac wiec koncze. Nawet zadnej minki nie zrobie bo niw wiem gdzie jest dwukropek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się melduje, nie mam czasu pisać za bardzo, jeżdżę na rehabiltacje w związku z tym moim kręgosłupem i muszę zawsze kombinować co z małą zrobić, raz zostaje teściowa, raz mój tato a zabiegi trwają ponad godzinę ale ale w sumie nie ma mnie w domu ponad 5 godz:( no i męczące troche te ćwiczenia są:( Do tego zalecony mam basen, więc dzisiaj całą rodzinką się wybraliśmy poraz pierwszy z małą:) Fajnie było ale Wika się trochę bała i wydaje mi się że woda była za zimna bo po 15 min aż się trzęsła z zimna!!! Więc musiałam z nią wyjść i ogrzać. Posiedziałam z nią z 10 min mój M poppływał i później on z nią siedział i ja pływałam:P Aniu P co do klawiatury to spróbuj wcisnąć ctrl + shift , po lewej stronie!!! Moja Wika często mi przestawia klawiature na inny język. Tunciu też wysłałam Ci maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×