Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

chyba sie zalamie zezarlo mi posta a wszystko wina Hani od Duni bo tak sie na nią zapatrzyłam ,że kliknelam nie tam gdzie trzeba;) wiec jeszcze raz... Duniu Hania normalnie modelka oj rosnie Ci łamaczka męskich serc oczyska takie ciemne a Jaś blondasek i oczy niebieskie...sliczne masz dzieciaki,to na drodze rewelacja:) Fasolkowa mamo ,toz ja od poczatku Ci wmawialam ,ze Kinia całkiem do Ciebie podobna ,na pewno uśmiech ten sam;)Ty też slicznie wygladasz,widać,ze macierzyństwo Ci słuzy;) Nemezis Twoja Milenka normalnie jak Cyganka wygląda ,jest prześliczna,napatrzeć się nie mogę na to ostatnie zdjęcie zresztą jak patrzę na konkretne dziecko to wydaje mi się ,że jest najpiekniejsze potem przechodze do nastepnych zdjec i znowu podoba mi się kolejne.....eh...wszystkie urocze;) Sztorm oczy Madzi i Jaska jak węgle...Madzia to już pannica;)A Jasiek kurcze wygląda na 2 latka conajmniej z buźki taki chłopczyk już nie niemowlak..bomba Shila Fifi sadzac po tym co widac spod czapki całkiem całkiem wyglada w krótkich włosach:) a zdjecie wmajteczkach wymiata....super;)ale musi być niezly rozbójnik z niego przynajmniej ma wyglad łobuza nie wiem dlaczego mi się tak skojarzyło ja jak zwykle na raty bo Kuba juz wstal...a takli spokoj byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztorm tez wydaje mi się ,że to nasze forumowe dziecko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , ja też uważam ,że to nasze forumowe słoneczko :) Dziewczyny , z góry uprzedzam ,że będę pisać na raty i nie wiem czy zdążę każdej coś napisać , bo czekam na gości :) AniuP - Marta przesłodka , zdjęcia śliczne a te z roczku pyszne mniam mniam :) Carmen - Wituś przystojny kawaler , lubi podobny gatunek muzyki co ja :p Zdjęcie w rajstopach wymiata !!! Duniu - masz śliczne dzieci , Jasiek słodziutki a te blond loczki urocze , a Hania ... oj będziecie się musieli opędzać od kawalerów :) Ewcisko - Wiktoria cudna i wcale nie wygląda jakby za mało ważyła , a jak się słodko uśmiecha :) Fasolkowa mamo - Kinia śliczna dziewczynka i bardzo podobna do Ciebie , zwłaszcza jak się uśmiecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o krakow to ja nie dam rady sie z wami spotkac. Boje sie jezdzic w nieznane autem:p Chyba ze Jola by mnie wzieła jako nadbagaz:P Ale gdyby były to K-ce, to owszem przyjade:) Ale zescie sie rozpisały tym razem. Dziekuje za rady nad fałdkiem, tyle ze u mnie cos wiekszego niz fałdek:) Moze sprobuje z tym pasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:P Duniu pytałaś czy w twoje okolice jeżdżę na tą rehbilitacje otóż nie jeżdżę do swojego szpitala ale ciągle u mnie korki, wyjechać muszę już 30 min wcześniej no i później wracam czasem nawet 30 min, później zawsze posiedzę troche u teściowej bo Wika śpi no i tak 5 godzin się robi. Ale jeśli miałabyś chwilkę to mogłabym podskoczyć do Ciebie?? Któraś pytała o chodzenie (nie pamiętam Mantra??). Wika jeszcze tak zupełnie nie chodzi, wczoraj dała popis, chyba specjalnie na tatusia urodziny prezent zrobiła i chodziła sama jak nakręcona ale tylko ode mnie do mojego M, my nawet jej nie łapaliśmy tylko sobie siedzieliśmy w sporej odległości, świetnie to wyglądało, jakie zakręty robiła. Ale dzisiaj jakoś już jej się nie chce:( Lusiu moja Wika też uwielbia ziemniaki!!! Je je niemal codziennie. Nie wiem czy są jakieś ograniczenia co do nich, jeśli chodzi o dzieci. Sztorm moja Wika wstaje tak na dobre koło 7:30, ale tak 5-6 budzi się na cycusia. Właśnie nie mogę się zebrać żeby zrezygnować z tego jednego karmienia rano piersią:( Tak mi trochę szkoda, że miałabym już w ogóle nie karmić, tak fajnie jak ona się wtula we mnie rano i sobie jeszcze tak dosypiamy przytulone!!! No ale niedługo muszę coś postanowić??!!:( Sztorm też myśle że to nasze forumowe dziecie:P Zizu faktycznie twoja mała baaardzo dużo mówi, jestem w szoku. Wika gada tylko mama, tata, dziadzia, dzidzia, ciocia, nana, babcia, no i mówi jak robi kotek, piesek, mówi bach jak coś upadnie, da jak coś chce i jak coś daje to też da :P, pokazuje gdzie nos i mówi titit :) Zaraz napiszę resztee bo musimy mała położyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp
Sprzedam ciuszki dla dziewczynki w rozmiarze 92-98. Nosiła je moja córeczka niektóre praktycznie nowe bo nei nosiła a teraz robią sie za małe a z letnich szkoda mi trzymać gdyż wiem, że za rok napewno tego nie założy. Ciuszki są w bardzo dobrym stanie znanych firm takich jak GAP, next praktycznie wszystkie przywiezione z zagranicy, bez plam (na jednej bluzeczce jest plamka i jest to zaznaczone). Mogę wystawic na allegro. Nie zawyżam kosztów przesyłki. Link do zdjęc http://misia1218.fotosik.pl/zdjecia/1 Kontakt ze mną aga.t8@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu wydaje mi się że Jola coś pisała że może Cie zabrać do Krakowa. Jak się spotkacie to zróbcie koniecznie zdjęcia, dla mnie Kraków niestety za daleko:( Oczywiście przerwałam i teraz już nie wiem co miałm napisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp
Sprzedam ciuszki dla dziewczynki w rozmiarze 92-98. Nosiła je moja córeczka niektóre praktycznie nowe bo nei nosiła a teraz robią sie za małe a z letnich szkoda mi trzymać gdyż wiem, że za rok napewno tego nie założy. Ciuszki są w bardzo dobrym stanie znanych firm takich jak GAP, next praktycznie wszystkie przywiezione z zagranicy, bez plam (na jednej bluzeczce jest plamka i jest to zaznaczone). Mogę wystawic na allegro. Nie zawyżam kosztów przesyłki. Link do zdjęc http://misia1218.fotosik.pl/zdjecia/1 Kontakt ze mną aga.t8@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c. d. Gonia- Emilka , sama słodycz , a te rzęsy ..... No i widzę ,że pilot to najlepsza zabawka , u nas jest tak samo :) i z rozwieszaniem prania też :) Lusia - Ewka ślicznotka , czyżby kwiatki lubiła przesadzać ? :) A może ziemniaki sadzi ? :D MantraElle - rośnie przystojniak z Alexa , a zdjęcie z dyniami super :) Nemezis - Milenka do zakochania , jest prześliczna , ma taką egzotyczną urodę :) Annnnnnna - Michaś przystojny kawaler , ma śliczny uśmiech . Mamy taki sam dresik , jest to najlepszy prezent ciuchowy jaki dostaliśmy , całą zimę moja mała w nim chodziła , a i teraz w chłodniejsze dni go ubieramy . Michałek jako Mikołaj przesłodki :) c.d.n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też Katowice odpowiadają i z tego co czytam to praktycznie każda z dziewczyn wymienia Katowice jako jedną z opcji miastowych , może udałoby nam się spotkać właśnie tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ruch na forum :) Ledwo nadrobiłam zaległości w czytaniu. Mała w końcu stanęła na nogi i po woli zaczyna się przemieszczać :) Tyle miałam do Was napisać i przeszła mi wena twórcza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelkę po ważeniu i mierzeniu Małej Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54......... ................... Fasolkowa mama...Kinga....21.05....3350/54..........8//5...10kg//78 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56...........1 3..... .9250//74 zizu77.............Zuzia......21.05....3330/56.........12 /12....10kg/77 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55.........12//10.....10800//78 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......6/7 .....6970 /70 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...9/0 ....12kg/79 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56...... . ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53.......9 . .9360//73 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/........10/2 0. ..9.000//73 Anaconda_a.......Magda.......11.06....4100/59........5 /15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........9/ .......9400/74 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57......10/1....10400/79 AniaP..............Martusia.....13.06....3310/50....10//14 . .10660//76 Ewcisko............Wiktoria...13.06....3270/57..... .12//1....8800//81 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... 8/21.....12350/79 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... .... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......12/20.......11800/78 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58....1 1//15..10.5/84 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......8 / 12......8880/73 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .10//7.....9.3//76 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55.... . ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51.....10 ....9.750//77.5 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53...........12//9.. 9570// myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......10 /00.....11000/ 72 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..13/85 nemezis2682.....Milena......24.06.....3300/54....... 10/02....8900/76 Sztorm............Jaś.......25.06.....3550/56..... . 12/5/5 .. ..10,1/77 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51....10/29.. ...10/76 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 7/16 ...9000//74 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......6/ .9200.....//73. attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....8700//73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c. d. Ganetka - Beni słodziutki , Tobie bardzo do twarzy w krótkich włosach , a Belli bardzo podobałaby się mojemu Kajowi , zdjęcie świąteczne super - rodzina w komplecie ,w ramkę i na ścianę :) Joolaa - Twoi synowie będą łamali niewieście serca , przystojniacy że hej , widzę że mamy taką samą zabawkę , moja bardzo lubi ten garnuszek na klocuszek ,zwłaszcza nosić :) Kasza - Marianka prześliczna , ma piękne oczy , no i te włosy ...A Ty faktycznie młodziutko wygląsz , nie dziwię się ,że jesteś brana za nastolatkę :) c.d.n. jestem wykończona , jakiś długi ten dzień ,dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizu- mam pytanko natury żywieniowej. Twoja córcia też ma skazę, no nie? Co dajesz jej jeść poza cycem? Też uważasz z rozszerzeniem diety? Mała ma alergię jeszcze na coś? Pytam, bo mojej coś się odmieniło i nagle mniej je, wybrzydza... Uwielbiała dynię, teraz na kolor pomarańczowy dostaje odruchu wymiotnego... Lubiła zupki, jak jej gotowałam, teraz jakoś marudzi.... Z owocami mamy problem niestety, bo większość ją uczulała jakiś czas temu i teraz bardzo powoli wprowadzam nowości. M jest jeszcze bardziej zeschizowany i część rzeczy daję Małej bez jego wiedzy np. poziomki działkowe i truskawki. Powiem mu, jak okaże się, że Małej nie uczuliły... I nie wiem teraz, czy zacząć jej podawać bardziej dorosłe jedzenie ( czyli jakby drugie danie, pulpecika, kotlecik i takie tam), co ze śniadaniem, jak twarożków i innych nie może jeść? Dajesz jakąś wędlinkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Sztorm - moja Ewka budzi sie ok 6:30 - 7, czasami 6 albo 7:30. Jak Jasiek tak wczesnie budzi sie to moze kladz go pozniej spac. Ewka tez wstawala ok 5-6 jak chodzila spac o 16 - powoli udalo sie przestawic wszystko, hmm a raczej ona przestawila :D Co do spotkania w Katowicach - jestem na tak ! Mam rzut beretem ;) a jesli doszlo by do spotkania w WPKiW (choc to na granicy Chorzowa -Katowic) to moglabym wozkiem samym dojechac ;) W WPKiW - jest Wesole MIasteczko - ale dla takich maluchow odpada , tak jak Planetarium i Skansen , ale moze ZOO ? W drugiej polowie sierpnia chcialam jechac nad morze (tak jak chcialam w czerwcu...) ale juz najwyrazniej nic z tego bo 21 jestesmy zaproszeni na wesele. Poczatek sierpnia powinnam byc na miejscu, chyba ,ze week to moze w gorach, ale oczywiscie jesli Wam tylko week odpowiada to ja dostosuje sie . Wczoraj wysiedzialam swoje w poradni chirurgicznej. I po 3 godz trafilam na stol i wycieli mi hurtowo trzy znamiona barwnikowe , z tego jeden na histopatologie trafil... I tak mialam szczescie bo jakis zabieg wypadl i od razu mnie zabrali, tak to czekalabym do listopada... Chyba ,ze znowu prywatnie, tak jak z dermatologiem... ach szkoda gadac. Najlepszy byl wywiad ktory ze mna robila pielegniarka - wpierw zwracala sie do mnie per "dziewczynko" :D potem nie mogla uwierzyc,ze rocznik moj to 79 :D pozniej jeszcze w wieksze zdumienie ja wprawilo ,ze nie mam meza, za to mam dziecko i nie pracuje :D Z przejeciem zapytala sie - jak ja sobie daje rade ? Na co odpowiedzialam lezac na stole z trzema dziurami w skorze, krwia splywajaca po bokach - BARDZO DOBRZE ! NIe wiem na co liczyla... W kazdym razie dobrze, ze kupiam jednak te tankini - teraz nie dosc ,ze zakryje faldke to i te trzy dziury przy okazji ;) Dzis na zmiane opatrunku, za tydz szwy beda sciagac. Jesli jutro nie udalobymi sie wskoczyc na kafe - to Wszystkiego Najlepszego dla Julki ! Kolorowymotylku - jestes z Nami jeszcze ? podczytujesz choc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizu - Ewka uwielbia kwiatki - do tego stopnia, ze na spacerach musze jej obowiazkowo jakiegos zerwac, albo chocby platki i potem z upodobaniem mietosi go w raczkach :) Co do ziemniakow - kto wie , moze bedzie kiedys ogrodniczka/ rolniczka ;) zreszta teraz na Ciebie kolej - czekamy na oficjalne ujawnienie sie na blogu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie miałam wczoraj napisać, że coś zaniedbałam naszych forumowych roczniaków. Przepraszam i życzę spóźnione ale szczere STO LAT!!!!! Fasolkowa mamo, a czy Kinga wciąż ma tak że jak coś zje nie tak to ją całą wysypuje? Czy jest tak że poprostu nie próbujecie za bardzo tych nowości?? Mojej siostry syn miała skaze, fakt że ma teraz 13 lat i nie pamiętam tego za bardzo, ale wiem że moja siostra po roku to już rozszerzała mu dietę na całego, nawet nie wiadomo kiedy to uważanie się skończyło. Jakiś czas temu miał robione testy i wyszło mu że uczulony jest na jabłka i orzechy i coś tam jeszcze ale mniej znaczącego. Teraz jest odczulany i jest coraz lepiej. A nabiał pochłania teraz w takich ilościach że szok, zwłaszcza chleb z serem żółtym, czy twarożek ze szczypiorkiem. Lusiu żeby usunąć te znamiona to najpierw do dermatologa poszłaś tak??? A badali Ci w jakiś sposób czy te znamiona można usunąć?? Pytam bo ja się zbieram i zbieram, mam pełno takich wystających pieprzyków, trzy z nich są troche kłopotliwe bo są pod pachą no i depilacja to dla mnie katorga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen ty zawsze pamiętasz na której stronie jest instrukcja do wklejania zdjęć na blogu, może przypomnisz to nasza Zizu się nam szybciej ujawni:P Co ty na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola - dobrze widzisz :) Moj Filip to rozbojnik, ze hej :):):):):):):) zizu - ujawniaj sie, ujawniaj :):):):):) Czekamy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko - ze znamieniem , ktora dosc szybko mi uroslo poszlam do dermatologa - on je zbadal dermotoskopem i skierowal do wycinki . Jednak do dermatologa poszlam prywatnie (koszt 60 zl) bo na wizyte z NFZtu musialabym czekac 3mce ... Lekarz wypisal skierowanie na bialym blankiecie (bez refundacji) i musialam isc do lekarza rodzinnego , aby przepisal na zolty i wtedy zabieg ten dopiero jest refundowany - i teraz najlepsze - internista powiedzial mi ,ze sam mogl od razu takie skierowanie wypisac - tak wiec czas i kasa stracone na dermatologa... wiec idz od razu do swojego lek. rodzinnego i zaoszczedzisz to co ja stracilam ;) Zreszta nie ma na co czekac - takie w klopotliwych miejscach, wystajace, szybko rosnace od razu wycinaja. No i problem, stres z glowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podziwiam was ze jeszcze karmicie piersia. Ja to nie miałam na to wogole ochoty i sie cieszyłam ze juz skonczyłam. Moze to przez to ze robiłam to w nerwach bo ciagle mi czasu było mało na wszystko, a tak Mati sam z butli pije. Ja tez mam znamiona ale jakos boje sie isc do lekarza. Wole umrzec nieswiadomie jakby co:P Ja rowniez zycze wszystkiego najlepszego wszystkim roczniakom i Carmen spoznione ale szczere:* Superowo by było sie z wami spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam rozne rzeczy na forum ale opis ktorejs z mam mnie wzruszyl i to bardzo. Cudny jest:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A teraz serca mam dwa... Klauduś-Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie , zanim się urodziłaś - kochałam Cię , nim minęła pierwsza minuta Twojego życia... - byłam gotowa za Ciebie umrzeć... Może dla świata jesteś tylko dzieckiem - ale dla mnie jesteś CAŁYM ŚWIATEM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo - bardzo uważałam co dajemy małej jeść do roczku, potem przymykałam oko jak M coś jej dawał ze swojego talerza , teraz je z nami obiady , zupy bez śmietany , surówki bez majonezu tylko z oliwą ,zjada prawie wszystkie warzywa nie jadła tylko ogórka zielonego , owoce też wszystkie , chociaż na początku bardzo uczulały ją jabłka , banany uwielbia a one nie są wskazane dzieciom ze skazą , ale małej nic po nich nie jest , więc nie widzę powodu żeby je ograniczać . Generalnie wychodzę z założenia że jak małą coś uczuli to dopiero wtedy przestanę to podawać , teraz staram się dawać jej wszystko i urozmaicać jedzenie .Ale moja księżniczka też już wybrzydza , no i jedzenie w kolorze pomarańczowym już na wstępie jest be.Tak jak u Was :) Daleko nam jeszcze z jedzeniem do dzieci bez skazy , ale jesteśmy na dobrej drodze. Małą coraz mniej rzeczy uczula . Wędliny je sporadycznie , tak samo żółty ser bo go nie lubi i ma odruch wymiotny :p Kupuję filet z indyka i piekę w całości w piekarniku , jak ostygnie to można go cienko pokroić na plasterki i traktować jak wędlinę , podobnie robię ze schabem .Mała bardzo lubi , my zresztą też i przynajmniej zjadamy mniej chemii. Dość często daję jej słoiczki , mam do nich zaufanie i są wygodne , a ja nie chcę obarczać teściów robieniem jedzenia . Próbowała jogurtu naturalnego i nic Zuzi nie było , wczoraj M dał jej kawałek ryby w sosie borowikowym bez mojej wiedzy i do teraz jest ok , rzadnych niepokojących objawów .Koktail truskawkowy też przeszedł bez echa. Stosuję tylko zasadę ,że jedna nowa rzecz na dzień , dwa i w małej ilości .A nie dziwię się że Twój M ma schizę , bo ja też ją miałam , zwłaszcza jak mała była tylko na moim mleku . Po wszystkim co zjadłam miała chlustające wymioty , efekt był taki że nic nie mogłam jeść , tylko chleb z dżemem, a apetyt miałam wilczy, to był koszmar.Ale jakoś dałam radę , zmieniłam lekarza i okazało się że są produkty które bezpiecznie mogę jeść . Mała dalej pije moje mleko , a ja teraz jem wszystko bez ograniczeń . Doskonale wiem jak jest ciężko z alergicznym dzieckiem , a nasze dzieci muszą jeść nowe pokarmy , bo przy zbyt ubogo urozmaiconej diecie można chociażby do anemii doprowadzić , nie wspominając o innych zaburzeniach i chorobach . Mam nadzieję że mój opis jedzeniowy nie jest zbyt chaotyczny i coś z niego wywnioskujesz . Ściskam Was mocno. Chciałam jeszcze napisać o moim wyciętym pieprzyku , ale nie dam już rady , zaraz znowu mam gości . Ujawnię się jak tylko będę wiedziała jak i znajdę trochę więcej czasu ,żeby zeskanować zdjęcia , bo ja nie lubię cyfrówek i zdjęcia robię aparatem analogowym . Instrukcja też by się przydała bo ja nigdy nie pisałam bloga i nawet nie wiem jak się za to zabrać . Tak wiec apeluję do Was dziewczyny : POMOCY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziziu nie mam teraz czasu, wiecorem bede miaala cgwilke instrukcja jest na 70ktorejs stronie naszego bloga A!!!! witek mnie ciagnie....jesli nie znajdziesz to ja wieczorkiem opis wstawie jak i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziziu nie mam teraz czasu, wiecorem bede miaala cgwilke instrukcja jest na 70ktorejs stronie naszego forum A!!!! witek mnie ciagnie....jesli nie znajdziesz to ja wieczorkiem opis wstawie jak i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztorm - ze spaniem u nas jest koszmarnie , budzi się często i nie ma reguły kiedy będzie pierwsza pobudka. Ostatecznie wstaje 6.30 - 8.00 Oczywiście w weekend wstaje o 6.30 a nawet wcześniej , złośliwiec mały :) Opis rzeczywiście bardzo wzruszający , muszę go sobie zapamiętać. Lusia , Ewcisko - mój pieprzyk na udzie nagle się powiększył i zmienił kolor , poszłam do dermatologa i po zbadaniu dermatoskopem padła diagnoza : czerniak . Szybko do wycięcia , wycinek dałam prywatnie zbadać ,bo normalnie trzeba było czekać 2 tyg. a zależało mi na czasie. Na szczęście okazało się ,że to tylko zwykłe znamię barwnikowe . Od tego czasu (12 lat) nic niepokojącego nie zauważyłam. Moja znajoma pani onkolog twierdzi ,że podejrzane znamiona albo w miejscach gdzie są narażone na drażnienie należy usunąć . Lusia - ależ ta babka musiała mieć minę :) Moja też miętosi kwiatki albo usiłuje je zjeść. A mój teść zapalony ogrodnik chodzi dumny , bo myśli ,że ta miłość do kwiatów to po nim odziedziczona :) Tuncia - na początku tak ,teraz nie ma za co podziwiać , ja małą karmię z czystego lenistwa :D Chodzić po lekarzach też nie znoszę , idę tylko w ostateczności . Niestety muszę iść z Zuzą , szczepienie nas czeka :o Carmen - znalazłam , dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklepujecie adres bloga. Wpisujecie hasło które podałam, a jak ktos nie ma podam na maila. 1. W prawym górnym rogu klikamy „zaloguj się 2. I wpisujemy login i hasło, które równiez podałam, jak ktos nie ma pisac maila to posle 3. Otworzy sie nowa stronka i tam w prawym gornym rogu klikamy „nowy wpis 4. pojawi sie tabelka do pisania, najezamy kursorem i piszemy,bądx wklejamy gotowy teks, link. 5. Żeby dodac fotke nalezy kliknac na pasku zadań ikonke „wstaw obrazek z zasobow 6. otworzy sie nowe okienko klikamy „przegladaj 7. wybieramy plik z folderu takiego w jakim zapisalismy fotke na komputerze 8. klikamydodaj plik 9. nazwa fotki pojawi sie w tabeli 10. no i klikamy wstaw jako obrazek i gotowe A teraz dla tych ktorzy juz maja wpis na blogu i chcieliby cos dodac tylko: 1. dwa pierwsze punkty robimy tak jak wyzej jest napisane. 2. szukamy swojej notatki i pod nia klikamy napiszmien wpis 3 no i dopisujemy cos badz dodajemy zdjecie tak jak jest napisane wyzej w punktach od 4 do 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie cofnełam do stron 70-75 i rycze jak bobr. Tak sie cieszyłam ta ciaza, tak ja przezywałam, nieswiadoma niczego. Ciekawe kiedy mi minie żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę pochwalić się ,że moja królewna usiłowała powiedzieć swoje imię ,wyszło jej Juja :) Rozpracowywuję bloga , teraz wybieram zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam skomentowac reszte zdjec z bloga ...tyle chcialam ale przeczytalam ostatni wpis Tunci i rowniez wzruszylam sie strasznie... duzo bylo mnie na forum w tamtym czasie....akurat czytam strony gdzie wiekszosc dowiedziala sie o plci...gdzie o wadze mowimy o odchudzaniu po...o porodach rodzinnych ktorym bylam przeciwna..o nacinaniu krocza na ktore chcialam sie zdecydowac...o naszych smakach zmienionych,o obawach,kompletowaniu wyprawki....tyle sie zmienilo,tyle czasu minęlo a ja pamietam jakby to bylo wczoraj.. i ciesze sie bardzo ,ze trafilam przypadkiem na to forum ,ze spotkalam Was ,że moglam podzielic sie z Wami smutkami i radosciami,ze dane bylo mi z Wami przezywac ten cudowny okres oczekiwania...no i poryczalam sie na maksa..dobrze,ze maz poszedl do kumpla na mecz a dzieci spia... wezme sobie lampke wina i poczytam jeszcze troszke.. Tunciu rozumiem Twoj zal..nie wiem ..nie wyobrazam sobie siebie w tej sytuacji czy bylabym rownie silna?Jesteś wspaniala mama i cudowna kobieta,Mati ma szczescie ,ze to Ty jestes jego mama,dzieki Twojej sile i uporowi robi takie postepy i rozwija sie tak dobrze.Wierze ,ze bedzie coraz lepiej ,zawsze przy modlitwie pamietam o Was ,modle sie o cud i gleboko wierze w to,ze Mateuszek bedzie mogl biegac ,zyc jak inne dzieci❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×