Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Gość MantraaElle
Duniu - pewnie wiesz, ale tak w razie czego... krem z filtrem nalezy nakladac pol godz przed wyjsciem na zewnatrz i nie mniej niz lyzeczke na sama twarz. jakis daszek lub kapelusz, najlepiej z materialu z filtrami jest dobrym rozwiazaniem w takim sloncu milego dnia:) ja dzisiaj wybieram sie na maluszkowe zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaconda, fajnie ze jestes! ales sie rozgadala, tak za wszystkie czasy!!! ;) co do \"do kiedy\" sie mozna seksic, to ja dodam ze do samego konca :D tutaj w UK doradzaja seks jako jeden z najlepszych sposobow na wywolanie porodu :D Dzieki dziewczyny, uspokoilam sie troszke choc wiedzialam ze temtejsze strony staja sie bardziej obwite w naszym stanie, no ale wlasnie, u nie to iche az tak bardzo do tylu. Ale to chyba taka moja anatomia, bo lekarze zawsze mi mowili ze mam te dwie dziurki bardzo blisko siebie :o Melduje ze fryzurka mi sie podoba, o wiele krotsza, taki zwykly \"bob\" ale tez troszke pocieniowany i fryzura nie jest juz taka dzika jak ta stara. Ponoc nowe schody tez juz zamontowane :) brakuje jeszcze barierek to pewnie jutro bedzie robione ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziewczyny czy tez macie klopotyz uplawami ? Bo u mnie to tragedia jest do tego stopnia ze musze sie co najmniej 3x dziennie podmywac mimo ze nosze grube wkladki to czuje sie nieswiezo. Pytalam lekarza o to ale po badaniu powiedzial ze wszystko jest ok nie mam infekcji , ale bez przesady po prostu ze mnie cieknie a jak jest troche (zaznaczam -troche) cieplejj to jest tragedia bo nie moge nigdzie wyjsc bo od razu mam majtki cale mokre . Tez tak macie??? Pozdrawiam Was wszystkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia.
Moj wspaniale zapowiadajacy sie dzien wcale taki nie byl (a tu jeszcze sie nie skonczyl). Hydraulik wogole nie przyszedl dowiedzialam sie o tym dopiero po 12. A na dodatek poklocilam sie zchlopakiem. Ja tu mysle o zakupach dla malej, co jeszcze trzeba kupic i kombinuje zeby na wszystko wystarczylo a jego najwiekszym zmartwieniem jest ogrodek i nowe roslinki. Az sie poryczalam a on pojechal oddac swoje zakupy do sklepu. I dobrze mu tak!! Ale w sumie nie o tym chcialam pisac. Wiem ze musze poprac i poprasowac wszystkie ubranka. Podejrzewam ze pieluszki tez (kupilam kilka takich zwyklych, podobno sie przydaja), a co z np. kocykami, przesieradlami? Tez nalezy je uprac? No i zastanawiam sie nad ilosciami np. tych wielgasnych podpasek bo co oznacza 2 opakowania jesli sa pakowane po 6, 12, 24 lub 48 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia.
Aha jeszcze jedno pytanie czy tem 60C bedzie wystarczajaca na ubranka czy powinnam jednak prac w 90C? Niedoswiadczona mama hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, poprane, teraz sie suszy - mam nadzieje, ze nie na wior na tym slonku :-) A teraz sie zbieram do sklepu i tez mam w planach pokupowac troche maluchowych i szpitalnych kosmetykow (tutaj jest o tyle fajnei,z e mozna kupic wogole tzn travel size, czyli rozmiar podrozny prawie wszystkiego). Jagoda____ ja mam poki co w miare spokoj, choc tez nieco bardziej mokro. Ale nie az tak. Moze taka twoje \"uroda\" choc to nieco klopotliwe? Skoro nie ma infekcji... Aczkolwiek marudz w tym temacie lekarzowi na kazdej wizycie to moze sie \"postara\" bardziej. A moze dopadla cie inna ciazowa \"przyjemnosc\" - nietrzymanie moczu? Czasami jest to tak subtelne, ze przy tym nacisku na pecherz jakie funduja nam dzieciaki, kobiety nie odczuwaja tego jako siusiania, a wkladka mokra. No, ale to by mialo zapach. Mam nadzieje, ze sie jednak wyjasni, bo coraz cieplej sie robi! Aha, anaconda chyba jeszcze pisala o skurczach macicy w czasie sexu. Z tego co mi mowila lekarka i co wyczytalam, to jesli tylko masz zielone swiatlo od lekarza na sex w ciazy to te skurcze dla dziecka to sama przyjemnosc (niech tez ma cos z zycia, nie :-P). Ponoc milo masuje itp itd. A pod koniec ciazy sex polecaja jako przyspieszac naturalny porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia____ moje zdanie - pierz wszystko co bedzie mialo kontakt ze skora dziecka wiec kocyki i przescieradla tez.Ja dzis nawet pralam wozek i fotelik samochodowy, ale to bardziej chyba dlatego, ze stalo to 2 lata w szafie odkad Hania przestala urzywac. Bo jak bylo prosto ze sklepu to tego chyba nei pralam, az takich zapedow nie mialam :-D A co do tetrowych pieluch - przydadza sie i to nawet nie pare sztuk, bo jak ci sie trafi "mucha plujka" to taka pielucha pod reka najlepsza na wycieranie i dzieciaka i siebie i wszystkiego dokola :-) A w jakiej temperaturze prac, najpeliej w takiej jak na metce, zeby sie nie pokurczyly lub nie porzciagaly ubranka (i posciel, kocyki tez). Wypierz, dwa razy wyplucz i potem przeprasuj goracym zelazkiem i powinno wystarczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anakonda moja mała tez jest mocno zaczerwieniona, bo jest teraz mocniej ukrwiona. Nie wyglada zbyt fajnie, no ale po porodzie to minie. Sex dozwolony jest do konca ciazy, jesli nie masz np skurczy itp. Ja z pierwszym dzieckiem jak byłam w ciazy to nawet miałam nakaz od gina ze mam sie kochac z mezem zeby w koncu wywołac porod bo juz byłam w terminie i nic nie zapowiadało sie na porod. No ale nawet sex nei pomogł i musieli mi wywoływac. Och ale jestem padnieta. Dzis miałam wizyte u ginki potem tescowe zakupy i grill:) u GINEKOLOGA OK. nAWET LEPIEJ NIZ BYŁO, BO DZIDZIA JUZ TAK NISKO NIE LEZY. a GINEKOLORZKA TEGO NAJBARDZIEJ SIE OBAWIAŁA BO JAKBY DZIDZIA TAK NISKO NADAL LEZAŁA TO BY GROZIŁO WCZESNIEJSZYM PORODEM. Jednak bardzo zbiera mi sie woda w organizmie no i mam ograniczyc spozycie soli- ktorej i tak prawie nie jadam, no i własnie, nie pic tak duzo... Hmm... i tutaj nie wiem juz kogo słuchac, bo połozna mowi ze własnie pic, a ginekolorzka ze ograniczyc płyny do 1,5 litra dziennie. A ja teraz wypijam ok 2,5 litra i ciagle chce mi sie pic... Co do zakupow to polecam zakupy w tesco. W chiroke sa super promocje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu to dobre wiesci o dzidzi masz :) grzeczna dzidzia :) A z ta woda, zeby jej mniej pic to mnie dziwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu podziwiam Cie, szalejesz ostro z tymi pedzlami w takie upaly, a ja jznowu leniucha zlapalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co u Marteczki i u Nemezis, mam nadzieje, ze dobrze znosza pobyt w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dzięki dziewczyny;) ja oczywiscie o białym pieczywie ,ryżu i żółtym serku nawet nie marzę:-O słodycze od dłuuuższego czasu są oganiczone do minimum... z jednej strony wiem,ze taka moja uroda z Tomaszem przytyłam 37 kg a po powrocie ze szpitala było-20 ,teraz też widzę ,że mam tak samo wody jak wtedy jak przycisnę palec do nogi wchodzi mi na ok pół cm! no i mam problemy hormonalne to swoją drogą a z jadłospisu....ciemne pieczywo,musli..miesa nie lubie ale zmuszam sie do gotowanego..warzywa na parze.. z owocow minimum banany...kupuje cholernie drogiego arbuza bo mnie skręca ale to sama woda przecież..wędlinka chuda,twaróg to samo,dużo pomidorów ,ogórków owszem mam pewne grzeszki na sumieniu ostatnio pare razy kawa mrozona ale bez smietany,batonik pawełek albo kawałek ciasta...koktajl ze śmietaną akurat ale np po 18 tylko arbuz bądz ogórek ..albo jogurt normalnie już nie wiem sama:-O w ciagu dwoch tyg znowu mam 2kg na plusie zobaczymy co powie lekarz w przyszłym tyg a w sobote ide do fryzjera i na zakupy ciuchowe (jeśli w coś wejde:( ważę już 90 kg) jesli cś kupię to i humor będzie lepszy:) buziaczki i dobrej nocy bo jutro mój \"stresowy \"dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
co za dzien latam wte i spowrotem padam z nog, napisze jutro obstawiam ze za2-3 dni Nemezis sie odezwie. Czuje ja:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza22 obys miała racje i oby wracała z dobrymi wieściami :) Ja jutro wielkiego prania ciag dalszy -ale sie tego uzbierało dla dzieciaczka a tu coraz ciezej ech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!!mutno mi bo mnie nie ma na liscie moze ktos mnie dopisze termin mi sie przesunął na 8 czerwcz a miałam na 16 bedzie corcia Wiktoria.Co umnie w 29 tyg mała wazyła1500 gram mam rwe kulszowa nie moge chodzidz straszny bol plecow byłam u neurologa i zabronił mi rodzic naturalnie w karcie mam wpisane ciecie cesarskie.Moze dlatego ze 1 corke urodziłam posladkowo a syn wazył 5kg.Ledwo łaze waga wsydze sie pisac 99 na wadze u mamy, 95 u lekarza duza roznica i nie wiem ktora jest prawdziwa.Przed ciaza 89.30 Kwietnia wizyta zobaczymy co powie dr.mała wchodzi mi pod zebra az sie zwijam z bolu..A ogolnie to jestem z dołowana maz mnie nie dotyka a o sexsie to nie ma co marzyc,chodze rycze i sie czepiam ze mnie i mała nie kocha.W sobote zrobił mi niespodzianke mało nie padłam zalegle urodziny zaprosił znajomych do mojej mamy stół zastawiony jak na wesele a ja o niczym nie wiedziałam,byłam zszokowana,ale to nie wszystko kosz kwiatow a i kazał mi wyjsc na balkon a tam pokaz sztucznych ogni był czad ,ale te durne hormony czuje sie nie kochana.Az mi głupio..Powiedzcie dlaczego sie tak zmienia termin 16 czeriec 21,22 a nagle 8 dziwne .Macie mnie juz dosyc...zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
Joolu - nie wiem, czy pisac czy nie… bo jak juz jesz tak malo owocow… no ale jak cos mozesz sie np na jablka przezucic;) Arbuz to sama woda… + cukier:( no ale moze dobrze, bo skoro drogi bedzie wiecej na jablka:) banan rowniez dosyc kaloryczny. Jednak nie dajmy sie zwariowac. Widocznie dokladnie taka Twoja uroda, ze sporo tyjesz, ale tez sporo szybko chudniez zaraz po porodzie i pewnie i tym razem tak bedzie. Czego Ci serecnie zycze... i sobie rowniez:) i oczywiscie nm wszystkim Czaruniu - jesli chodzi o date porodu widze, ze w Polsce jest zwyczaj po kazdym USG okreslac date… tutaj sie tego nie praktykuje… data zostaje ustalona na poczatku ciazy i wszyscy sie tego trzymaja. Slyszalam, ze najbardziej wiarygodna jest data z poczatku ciazy. Czyli pierwsze USG lub to z okolicy 13 tyg. Jesli mialas regularny okres to warto policzyc wg tego i ostatecznie jak to sie ma do pierwszego USG Dziewczyny Wy konczycie pranie… ja nawet nie zaczelam go robic. Moze gdzies za dwa tyg uda mi sie rozpoaczac ten temat. za to zaczynam sie mobilizowac i streszczac z wyprawka. Dzisiaj udalo mi sie kupic jedna z najwaznijszych rzeczy tutaj, czyli fotelik samochodowy, zebysmymogli wyjsc po pordzie ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga.............Warszawa carmen37...........24....2.06......s..........??????.... .........małopolskie lilianka09............26....2.06.......c.......Malwinka. ......mazowieckie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Dunia77.............32....4.06........S........ ?? .......................Stany Anaconda_a........21....6.06.....c...Magda/Martyna.....Z abrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktori a...............Łódź czarunia............34....8.06.........c........Wiktoria...............Świnoujście annnnnnna......... 27....9.06.......s....... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK Pimach..............31...15.06........s.........Antoni .........Bielsko Biała mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06............C............. ............Tarnów Gonia.................30....17.06............c.Emilia... .............Limerick JAGODA369.........27.....17,06..........C....Julia/Mar tyna.Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała AniaP.................29...21.06......c.........Martul a...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia.................Małopolska Czarunia dopisałam Cię!!!! Co do moich badań to ja za każdym razem tłumaczę sobie że nie powinnam martwić się na zapas, no ale cóż to jest silniejsze ode mnie i już jak idę do przychodni to bardzo przeżywam. Co do toksoplazmozy to obawy oczywiście mam bo mam kota, a badnia w poprzednich trymestrach wyszły ujemne, czyli że nie miałam styczności z chorobą, dlatego badania muszę powtarzać. Anaconda dobrze że się odezwałaś, i baaardzo się rozpisałaś:) Chyba nadrobiłaś za wszystkie czasy:) Ja sypiam narazie dobrze (w miarę). Tzn. z przerwami bo najpierw od około 21 do północy na kanapie (zawsze usilnie oglądam jakiś program w tv), potem od około 1 do 6 już w sypialni. Seks, hmmm bardzo bym chciała, ale jak już pisałam mąż zestresowany że dzidzi coś zrobi:) A ja oczywiście czuje że poprostu już mu się nie podobam i go nie pociągam:( Chociaż on tak nie twierdzi!!!! Pimach co tam u Ciebie???Dawno się nie odzywałaś!!!! Ciekawe jak Marteczka i Nemezis!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka09
Ja byłam wczoraj u lekarza. Dzidzia waży 2570 i nadal jest dziewczynką:-) Pytałam tez o te okropne upławy bo leje się ze mnie całymi dniami. Powiedział że wszystko jest ok i że to normalne. Żadnego stanu zapalnego nie ma i muszę jakoś to przetrwać. A co do sexu, Mąż jest bardzo niewyżyty i nie przeszkadza mu wcale ze dziecko jest już takie duże.Za to ja mam problem:-(. Po każdym stosunku boli mnie cały prawy pośladek i noga do tego stopnia ze przez kilka godzin nie nadaję się do niczego:-(.Nie ma mowy o porannym sexie bo nawet do sklepu nie mogłabym dojść. :-(Boli mnie niesamowicie,ale coś kosztem czegoś.Mam nadzieje ze po ciąży to minie bo byłaby porażka. Wczoraj odważyłam się powiedzieć o tym lekarzowi ale uśmiał się z tego i powiedział że nie słyszał jeszcze o takim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaruniu wyleciałas z tabelki bo wykreslilismy tych co sie nie odzywaja. Bo duzo osob juz nie czyta wogole naszego forum. Ale skoro sie odezwałas to zaraz cie dopiszemy;) Głowa do gory. Ja mam 92 kg, w sumie przytyłam juz 15 kg. Woda mi sie zbiera w organizmie, tez mnie boli rwa, ale u neurologa nie byłam. Najwaniejsze zeby dzidzia miała sie dobrze. A meza masz super, ze taka niespodzianke Ci zrobił. Zobaczysz jak urodzisz dzidzie to wszystko wroci do normy, a moze i bedzie lepiej:) Teraz maz Cie nie dotyka bo peewnie boi sie o dzidzie. Nie chce jej krzywdy zrobic. Głowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianka ale duża już ta twoja dzidzia:) I dobrze że wszystko ok. Moja koleżanka u której byłam we wtorek urodziła dzisiaj po północy:) Zdrowego chłopca:) Ale się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam wczoraj u ginki i moj Filip nadal jest Filipem :):):):):) Wazy juz 2400g :) Czyli wg usg 2tyg starszy :):):):):):) \'No najwazniejsze, ze u niego wszytsko ok :) Co do sexu to my z mezem jakos nie mamy oporow :) Wiemy, ze dla dzidzi to jest bezpieczne i nie ma sie czym martwic ;) Chociaz ostatnio to ja mam coraz mniej sily :( Ale to pewnie przez to, ze czuje sie cieeeezko :( Mam na + juz 12kg:(:(:(:(:( i obecnie waze 70 - a nigdy tyle nie wazylam, moze i dlatego mi tak ciezko :( A jeszcze przed ciaza przytylam to juz wogole masakra :( Ale ginka pocieszyla mnie, ze po porodzie bede miala jakies 8kg mniej, za kolejne 2tyg jak juz woda zejdzie z organizumu kolejne -2kg, wiec moze nie bedzie tak zle :) Dzis w nocy strasznie brzuch mnie bolal i ciagle ie stawial :( Mam nadzieje, ze w ciagu dnia juz mi to minie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga.............Warszawa Mum2be..............30....2.06.......s........Tymuś...........Katowice carmen37...........24....2.06......s..........??????.... .........małopolskie lilianka09............26....2.06.......c.......Malwinka. ......mazowieckie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............32....4.06........S........ ?? .......................Stany Anaconda_a........21....6.06.....c...Magda/Martyna.....Z abrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktori a...............Łódź czarunia............34....8.06.........c........Wiktoria ...............Świnoujście annnnnnna......... 27....9.06.......s....... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK Pimach..............31...15.06........s.........Antoni .........Bielsko Biała mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06............C............. ............Tarnów Gonia.................30....17.06............c.Emilia... .............Limerick JAGODA369.........27.....17,06..........C....Julia/Mar tyna.Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała AniaP.................29...21.06......c.........Martul a...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia.................Małopolska hej dziewczynki,postanowilam sie dopisac bo co prawda nie czesto sie odzywam,ale podczytuje codziennie.Ciezko mi pisac bo od 23tc leze plackiem i gin nawet siedziec nie pozwala...juz swira dostaje,mam zalozony pessar a za 3 tyg w koncu go sciagaja i moze sie zacznie szybciej.Jak patrze na wagi waszych maluszkow to moj synus jest naprawde malutki,w 33tc wazyl dopiero 2100,jaa ide do gory a on cos slabiutko...w kazdym razie jestem spakowana,rzeczy dla niuni poprane(mezus:) i czekamy.Boje sie tylko,ze moje serducho nie da rady podczas porodu,mam jakies zle mysli,nigdy problemow z sercem nie mialam,ale leze juz 3 mies i nie robie kompletnie nic,a tkolejne 6 tygodni bez ruchu a pozniej taki wielki wysilek...nie wiem jak to bedzie. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam za nas kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia.
Duniu dzieki za rady. Po tej wczorajszej awanturze mialam straszna noc nie moglam spac, mala nie pozwalala mi lezec na zadnym boku bo zaraz kopala. Poza tym mialam wrazenie ze moj brzuch jest strasznie napiety. No ale jednak awantura pomogla nie dosc ze rano dzwonil do mnie z przeprosinami to jeszcze obiecal mi ze jutro dokonczymy zakupy dla malej. I sam z siebie posprzatal swoje CD ( od kilku tyg go o to prosze). Milego dnia mamuski musze leciec do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny;-) Fasolkowa mamo, bardzo Ci dziękuję za info o szpitalu. Zdziwiło mnie, ze tak mało miejsc jest dla rodzących...ale moze to normalne... Myslę, ze któregoś dnia pojadę, żeby zobaczyc dokłądnie gdzie ta izba przyjęć, żebym nie błądziła z bólami;-) Ale mnie rozśmieszyła dojarka, o której pisałaś;-) ja nie miałam zamiaru kupować laktatora, ale teraz jestm pewna, że powinien znależć się na mojej liście zakupów już niedługo;-) Lilianka, też mam taki bół od pośladka jak u Ciebie, tyle, ze nie po seksie tylko po jeździe samochodem. lekarz mi powiedział, że to ucisk na jakiś nerw i przejdzie ale dopiero po porodzie;-) w każdym raize mam tak, że jak wysiąde z z samochodu i zrobię kilka kroków to musze sie zatrzymac bo mam taki straszny porominiujacy ból od biodra przez całą prawą nogę i przechodzi dopiero jak dojdzie do kostki... Tak czytam ile Wasze maluszki ważą i się martwię, że mój za malutki;-( w 31tc ważył 1700, ale może przez 2 tyg. przytł troszkę... wydawało mi się, ze to dużo, a u Was już tyle ponad 2kg.. Co do upławów to też mam obfite i wodniste i zaczynam, się zstanawiać, czy nie jest tak jak pisała Dunia, że to moze byc mocz, jak dzidzia uciska pęcherz...a jak zmieniamy bardzo często wjkąłdki to możemy nie odróżnić po zapachu czy kolorze...ja wcześniej byłam pewna, ze to nie to, ale teraz zaczynam mieć wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko moja niunia w 31tc ważyła 1620 g. też się strasznie martwiłam, tym bardziej jak poczytałam o tym moim grubym łożysku, że może blokować rozwój dziecka. Teraz się trochę uspokoiłam. Ta waga jest szacunkowa, a przecież każda dzidzia rozwija się w innym tempie. Moja koleżanka miała usg robione w piątek u swojego lekarza (w 37tc) i on stwierdził że mały waży 3200, w sobotę wylądowała w szpitalu i tam zrobili jej usg i dzidzia ważyła nagle 2800 g. Koleżanka zapytałała się jak to możliwe że wczoraj ważył 3200 a dzisiaj 2800 przecież nie możliwe żeby schudł aż tyle!!!! w jeden dzień. Lekarz jej na to że to zależy od lekarza robiącego usg jak wymierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, dziewczyny nie stresujcie mnie... moja mała na początku 33tc miała 2100- mam nadzieje ze nie będzie zbyt wielgachna przy porodzie. W kwestii seksu- troche mnie uspokoiłyście. Jednak ponawiam pytanie o stan waszego uzębienia i dziąseł:):) Co do upławów.... no masakra - leci jak z odkręconego kranu ale gin twierdzi ze to normalne wiec sie nie martwie a deprymuje bo wkladki idą jak woda;] No i od tygodnia mniej wiecej znów wrócił częstomocz... już mi się tym odbija i nie mogę się doczekać rozsypki.... Jak sobie pomyślę ze \"przed chwilą\" siedziałam na klozecie i modliłam się żeby nie bylo 2 kresek te x.. miesiecy temu to śmiać mi się chce że raz: nie chciałam ciąży, dwa: ze to jeszcze tak dłuuugo i odleegły temat:):) a tu masz zaraz zaczniemy się sypać:) Moja mała się od rana buntuje i tak się kręci ze nic jeszcze nie ruszyłam (no moze oprócz tego ze zrobiłam 2 serie prania bo wczoraj juz skonczylam wyprawke kompletowac i musialam jeszcze poprac posciel, ochraniacze, kocyki, pieluchy...etc... ) zbieram sie na zakupy bo mam \"chcice\" na \"coś dobrego\"- najgorsze ze jeszcze nie wiem co:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i ta moja koleżanka dzisiaj urodziła dzidzie z wagą 3100 :) Anaconda ja z uzębieniem Ci nie poradze. U mnie wszystko ok, ani krwawienia nie ma ani mnie zęby nie bolą. A miałaś już kontrolę stomatologiczną?? Upławy też mam bardzo duże, wkładki zmieniane co trochę!!!! Gin też stwiedził że wszystko ok i to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joolaa, no to dobrze sie odzywiasz i niech lekarz sie od Ciebie odczepi! Jedynie polecilabym Ci wiecej jablek bo sa bardzo zdrowe! a za to mniej bananow, bo tez slyszlam ze sa bardzo kaloryczne. Przyjemnych zakupów zycze :) Czarunia maz z pewnoscie bardzo Cie kocha, czego staral Ci sie udowodnic. Moj w zyciu nic tak romantycznego dla mnie nie zorganizowal i pewnie nie zorganizuje =) A brak seksu pewnie wynika ze starchu o dzidzie, tylko nie wie moze jak Ci to powiedziec. Glowa do góry! A terminy porodow maja to do siebie, ze sie zmieniaj i juz. I tak dzidzia wybierze dla siebie termin nie pytajac nikogo o zgode ;) MantraElle ja tez jeszcze nic nie wypralam! Jak narazie to kupilam tylko proszek do prania =) Co do sypiania to nie mam na co narzekac.. nawet sie wysypiam. Shila no to Filipek juz duzy! Ciekawe ile moj chlopiec juz wazy...=) Mum2be zycze Ci duzo sily i duzo cierpliwosci, bo rozumiem, ze jest Ci bardzo tudno tak wciaz lezec, ale to juz koncowka =) bedzie dobrze! Trzymamy rowniez za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez nie pomoge w sprawei zebow, bo w prawdzie ide w nastepnym tygodniu na leczenie, ale nie bola i dobrze sie trzymaja jak do tej pory... Moja znajoma w sobote urodzila blizniaki przez ciecie cesarskie. Jeden chlopczyk 3200 a drugi, tez chlopczyk 2800, niezle prawda? =) Ja tez ide po cos dobrego, maz mnie wkurzyl znowu, juz sobie poplakalam... Ci faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×