Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

ok moge dalej pisac:-P mala przestawia sie na piers i teraz nasza rutyna co 3-4 jedzenie poszla w piz du:-P mloda chce jesc co godzine dwie ehhhhh... przed chwila byla mloda polozna zwazyc mala i uwaga wrocila do wagi urodzeniowej!2970:-D Monik co do ubierania mlodej; moja ma na chwile obecna pieluche , bodziaka z krotkim rekawem , skarpetki do pol lydki i przykryta jest przescieradlem zlozonym na dwa (czyli jakby dwoma przescieradlami). W domu nie wiem jaka temperatura, na zewnatrz tak z 25 stopni bedzie, okno otwarte. Mala jest cieplutka wiec chyba jej starcza. Moze te krostki to rzeczywiscie od za duzej warstwy ubran? sprobuj bodziaka z dlugim plus przykrycie powinno wystarczyc Fasolkowa wracajac do naszego ulubionego tematu: Mloda sie wczoraj znow obsrala po uda:-P po czym dzis rano znowu! nie jest to biegunka i jak idzie to normalnie az slychac :-P normalnie konkurs na kupy rozpoczety :-D Z tym przepajaniem dzieci to mnie moja Mucza molestuje od urodzin malej, jeczy jeczy ze Mloda powinna miec cos jeszcze. A tutaj polozne mowia zenie ze tylko mloeko. No i jedziemy tylko na mleku... Co do problemow ze skora zarowno Monik jak i Carmen pisza ze dzieciczki maja. Moja ma baaaardzo sucha skore widac az taki jakby bialy osad. Ale to przez to ze dziecko \'zmieszane\' opalone a rasa Sama ma skonnosci do suchej skory. Byla stosowana oliwka, Dzis tatus ma zakupic E45 krem, jak nie pomoze to siegniemy w ostatecznosci po oilatum. Co ja was mialam sie spytac...aaaa pieluchy. Jak zakladam pieluche to cos mi swita ze te falbanki pieluchy naokolo nozek; czy one powinny byc wywiniete na zewnatrz? bo cos mi swita ze u chlopcow sie nie wywija u dziewczynek wywija czy na odwrot? ja w kzdym bardz razie wywijam i jak mi mloda sie skupczyla wczoraj to poszlo na ciuchy hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, to jeszcze raz ja:) malutkie sprostowanie- córeczka Marteczki ma na imię MALAIKA. Dunia chyba odczytała jako Mała Ika- osobno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałam na bloga dwa zdjęcia mojej małej Księżniczki. Jedno zdjęcie z pryszczykami, żebyśmy mogły porównać, czy nasze maluchy cierpią na podobną przypadłość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa nasze Małe są raczej bliźniętami nie byczkiem.Ja do tej pory spotkałam się z jednym horoskopem gdzie byk był do 21.05 a w innych i w necie bliźnięta.Chociaż mój M miał nadzieję z córa załapie się jeszcze na jego znak zodiaku(byk)Ale nie stety za późno o 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik- Kinga ma takie same. Właśnie tak to wygląda. U mojej jeszcze przy brewkach woda się sączyła z tego i ma takie żółte strupki... :( Faktycznie nasze Maluchy są podobne troszkę. Mają takie same włoski. :) Ślicznotki :) Ja przemywałam najpierw sola fizjologiczną, a teraz delikatnie olatium myję główkę i buzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianka- my tez bardzo chcieliśmy, żeby Kinga była byczkiem... 1 dzień, kurcze i bliźniak. Byłam zadowolona, jak widziałam w necie, ze 21 maja to jeszcze byczek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! U mnie po staremu, choc zaczyna chyba powoli cos sie dziac, troszke wieksze bole, ale nieregularne i ogolne mega zmeczenie - choc to moze ta pogoda. Annnnna powodzenia zycze ! Gonzallo gdzies znikla - moze przez week cos sie ruszylo u niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anakonda - noooo wielka Madzia urodzila Ci sie :) Fasolkowa mamo , Monik - ladnie i szybko te wasze dzieciaczki rosna, niedlugo beda mialy juz miesiac :) No a ja musze jeszcze czekac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik i Fasolkowa, krostki u malenst to czesto odtruwanie sie oranizmu. Przez 9 miechow biedactwa siedzialy w jakis wodach ktore tez i pily i wypluwaly, wiec teraz w nowym otoczeniu im wszystko z organizmu wylazi ;) Fakt, ze trzeba tez uwazac i nie przegrzewac - Monik, ja mysle ze troszke za grubo mala ubierasz. Juz kiedys o tym mowilysmy, ze dzieciaczki ubiera sie o jedna warstwe wiecej niz sama siebie. Tylko ze ta warstwa yto nie zawsze musi byc taka solidna, jak jest cieplo to w samym bodziaku dizecku sie nic nie stanie. Wazne jest zeby nie bylo w przeciagach. A w nocy, szczegolnie trzeba uwazac na nie przegrzanie, bo to jest wlasnie przyczyna smierci lozeczkowej. Co do wody z glukoza, w UK tak jak Kasza mowila, sie odradza. Mleko matczyne wystarcza. Ja tak robilam z Evelyn a wtedy lato mielismy wrecz upalne i nigdy mi sie nie odwodnila. To samo z budzeniem w nocy, nie budzilam. Jak mala byla glodna to sama sie budzila i wiedziala jak na siebie zwrocic uwage ;) w ciagu dnia natomiast ladnie i szybko sie nauczyla jesc co 3,5 - 4 godzinki. Ciekawe czy to dziecko bedzie inne i inaczej sie zachowywalo od Evelyn? Ja spedzilam dzis calutenki dzien w szpitalu, najpierw rutynowa wyzyta u poloznej a ze cisnienie znowu 150/90 i zaczeli wokol mnie panikowac, wiec poslali mnie na ktg, badania krwi ipd itp :o okolo 16 poszlam sie \"wypisac\" na wlasna odpowiedzialnosc bo kazali mi czekac na wyniki krwi, ale to sie ciaglo i ciaglo.... No i nic, przesuneli mi cesarke z 26go na 19go :o Mam troszke mieszane uczucia co do tego, no ale moze i lepiej niz czekac tak dlugo i potem malenstwo sie bardziej tymi wodami potruje .... Mantra, ty juz chyba urodzilas prawda? cos cie nie ma od wczoraj .... A ja myslalam ze to Malaika, bardzo ladne imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnnnna____ powodzenia!!! 🌼 Mamo E______ moze i ciebie dzis ruszy?! Trzymam palce 🌼 monik_____ ja mam w domu ok. 25-26C (przy chodzacej klimie) i Jasiek w chacie tylko w pampersie i body z krotkim rekawem i cienkich skarpetach urzeduje. Jak drzemanko w dzien to przykrywam cienkim flanelowym kocykiem. Noca tez spi w krotkim rekawku - albo body, albo koszulka, na nozkach nic oprocz pampersa i skarpet. Ale na nocne spanie ja go zawijam ciasno w ten sam cienki kocyk, a jesli jest po kapieli z myciem glowy to jeszcze czapeczka na wilgotne wloski. Na dwor - ubior ten sam, tylko skarpety sciagam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik, Fasolkowa_____ Jasiek wyglada na buzi podobnie do waszych corek. To tradzik niemowlecy, tak jak Mama E pisze, wylazi z dziecka cala ciaza, hormony, ktorych nalykalo sie w brzuchu itp. Moze pojawiac sie i znikac az do 3 mies :-o Wiec jeszcze troche krostek przed nami. Najwazniejsze, to zeby to trzymac w czystosci czyli przemywac i nie drapac. Dzieciakom nie przeszkadza, choc wygladaja jak pryszczate nastolatki :-) Aha, woda z glukoza? A ja myslalm, ze to juz do lamusa wszedzie wlozyli. W Stnach tez, jesli dzieciak na cycu to tylko cyc nawet w Texasie przy tych temperaturach :-) Mleko sie dostosowje do temperatury i z tego co mowia w madrych ksiazkach, zawsze na poczatku leci takie, zeby ugasic pragnienie a dopieor potem zaczyna leciec bardziej tluste. A jesli dzieciak karmiony formula, to mozna dawac WODE sama do picia, ale tez chyba jak skonczy miesica. Juz nei pamietam dokladnie, bo Hani nie dopajalam, bo ona jesienno- zimowe dziecko bylo. A potem, jak byla wieksza to tez tylko wode, soki zaczela dopieor niedawno pic. Po co przyzwyczajac dziecko do slodkiego w piciu? Potem bedzie problem, zbey odzwyczaic i bedzie walka o zeby :-P Kasza____ z karmieniem z cyca to jak sobie ustawisz (gratuluje, ze sie powiodlo :-) ). Albo ciagnie mala do oporu z jednego na jednym karmieniu, a na nastepne karmienie dajesz drugiego cyca itp itd. Albo dajesz jednego cyca na 10-15 minut i potem drugiego, ile dzieciak zje (Jasiek z reguly ciagnie z drugiego ok5 minut, 10 to gora). Na nastepne karmienie zaczynasz od tego cyca, na ktorym poprzendie skonczylas. Ja karmie tym schematem i dziala. A obydwa cycki sa "ruszone" przy kazdym karmieniu wiec maleje ryzyko jakis zastojow itp. Dodatkowo czasmi zmieniam pozycje karmienia, tez zeby dzieciak ciagnal z kazdego "kata" :-) A czy sie najada.... Pewnie tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, moj maly tez takie krosteczki ma, ale naprawde, jak przemyje wacikiem nasaczonym przegotowana woda to bardzo mu pomaga i krosteczki bledna. co do ubranai to moj obacnie ubierany jet w pajacyki a przykrywany pieluszka i chyba to za duzo. Dzisiaj bylo zimniej ale jak pogoda znowu bedzie lepsza to juz sobie obiecalam ze zakladam body z krotkim rekawkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegladalam wlasnie nasz agalerie zdjec i zuwazylam ze niektore dzieciaczki na brzuszku sobie leza. Jak wy to robicie? ja sie tak boje malego na brzuszek polozyc, inna sprawa ze albo jest najedzony albo spi... a odbekiwanie" malego to dla mnie katusze! po pierwsze nie umiem a moja mama tez mi nie doradzi bo ona nie kladla nas na ramie, po drugie maly dzwiga glowe!!!wie cmusze strasznie uwazac i asekurowac jego glówke, a normalnie cala sie poce z nerwow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen, doskonale cie rozumiem bo ja tez z Evelyn nie potrafilam jej polozyc na brzuszku, ale... mozesz polaczyc to tez z odbekiwaniem! Mozesz Witusia klasc na brzuszku po jedzeniu na twoich kolanach i wtedy glaskac/masowac go po pleckach az sie odbije. U nas najlepiej dzialalo posadzenie na kolankach i lekkie przegiecie do przodu polaczone z masowaniem pleckow. Mysz zawsze odwalala take glosne beki ze az sie tatus wstydzil ;) Wlasnie zamowilismy ostre curry tajlandzkie, nadzieja matka glupich, najwyzej sie najem dobrych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatek dzis napiusze do fasolkowej mamy. Twoja Kinia jest bardzo do ciebie podobna:) A teraz co u mnie... Ja codzien zwijam sie z bolu bo bardzo bolesnie obkurcza mi sie macica:/ Wy tez tak mieliscie? Normalnie co rano przezywam jakby drugi porod:/ Potem mija i cały dzien mam spokoj. Mateuszek coraz lepiej. Dzis bylismy u niego i jest juz obudzony:) Patrzał na mamusie swoimi ciekawymi oczkami... Nawet sie lekko usmiechał:) Jutro ma kolejne usg zeby sprawdzic czy nie ma wodogłowia- juz 3 z kolei. Jesli sie okaze ze nie ma to bedzie przewieziony na oddział neurologiczny gdzie bede mogła z nim przebywac takze przez jakies 2 tyg nie bede sie oddzwywac. No wlasnie jesli wszystko nadal bedzie sie tak goic to za 2 tyg Mateuszek zawita w domku:) Martwi mnie tylko bo on nie rusza nogami. Pokilałam go po stopce i nie zareagował:( Lekarz mowi ze moze to znnieczulenie jeszcze tak działa. Ze mam sie nie martwic. Pokarmu mam nawał. Odciskam z jednej piersi ok 80ml. Mateuszek jednorazowo wypija narazie 10 ml. A ile wypijaja wasze dzieciatka? Brodawki tez mnie bola ale stosuje bephanten i pomaga. Acha jeszcze wam napisze ze bardzo mnie wzruszacie tym ze tak myslicie o nas. Kasza jak przeczytałam ze nawet Twoj maz sie za nas modli to sie az popłakałam. Nie wiedziałam ze tyle osob bedzie nas wspierac. Dziekuje wam za to. Jestescie cudowne:* No i tyle. Ide odciskac mleczko bo mi kapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen__ z tym brzuszkiem to pierwszy raz trzeba sie przelamac i tyle. Ale jesli masz stresa przekrecic Witka na brzuszek, to poki co mozesz go klasc na sobie, brzuszek w brzuszek, podczas gdy ty lezysz na plecach albo tak pol lezysz. Albo trzymac go na brzuszku na rece, tak jak ten gosciu tutaj http://www.dadsadventure.com/taking-care-of-a-new-baby/holding-your-baby/ (nie moglam znalezc lepszego obrazka :-o). A jak bedzie mial glowke bardziej stabilna to wtedy bedziesz kladla na brzuchu. Grunt, zeby teraz juz zaczac, nawet jesli jest glodny, na minutke, poryczy najwyzej, ale chodzi o to, zeby miesnie szyji i kregoslupa pracowaly w innej pozycji, no i glowa w gore :-) Poza tym to jest pierwsza dawka ruchu jaka mozna zapodac noworodkowi, a im iwecej motoryki od urodzenia, tym lepiej rozwiniety mozg dzieciaka. Aha, wiecej roznego ruchu przeklada sie na wiecej polaczen nerwowych, ktore z czasem przejma funkcje \"umyslowe\" a nietylko ruchowe. Wiec do dziela i ... czas na brzuszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu, zaciskam mocno mocno kosteczki na jutrzejsze wyniki badan!!!! Mateuszek jest czescia naszej \"Czerwcowej Rodzinki\" kochana, wszystkie jestesmy przejete i myslami z Wami!!! Jak Nikodemek przechodzi cala sytuacje? Duniu, no popatrz czlowiek ciagle sie czegos uczy, nie wiedzialam ze dzialalnosc motoryczna dziala az tak pozytywnie na funkcje umyslowe. Chociaz, jak sie pomysli o uprawianiu sportow juz w wieku doroslym to fakt ze dzialalnosc fizyczna \"odswieza\" umysl ;) Ja zawsze lepiej sie uczylam po sesji joggingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny melduję się :) Wiem że M powiadomił Was o porodzie, obiecuję, że opiszę i swoje przejścia - w skrócie nie było tak źle jak myślałam. Wiecie już że mam córeczkę, Martulę :) Zaraz postaram się wrzucić fotki na bloga, ale nadrabianie czytania trochę zajmie i na pewno nie zacznę dziś. Z małą (odpukać) chyba wszystko dobrze - tak się martwię o wszystko, że nawet boję się napisać tego, bez słówka chyba. To przeze mnie trochę pobyliśmy w szpitalu, bo straciłam dużo krwi i jeszcze dziś rozważali transfuzję :( Dla Martusi i M szybko wrócę do sił - trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu - niesamowicie ciesze sie, ze z Mateuszkiem co raz lepiej i trzymam kciuki za dalsze badania i duzo zdrowka! MamoE - myslami chyba tylko urodzilam jak na razie:) spedzilam pol dnia na badaniach, wszystko dobrze... w czwartek lekarz,wiec zbada mnie... mam nadzieje, ze urodze jeszcze przed:) cos zaczynam byc poddenerwowana... czyli Ty 19-go cc jak nic wczesniej nie ruszy sie tak? ja wciaz mysle kiedy to wywolywanie jak cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, tyle chciałabym napisac, a nie mam kiedy-a gdy juz jest chwila.. to ręce mi opadaja. Rodziłam w Swiętochłowicach, opieka, personel, warunki- REWELACJA. Połozna z ktora rodzilam -Aniol- mimo, ze dałam jej cholernie popalic(2 dni ja potem przepraszalam). Moj mąż do momentu odejscia wod plodowych czyli jakas niecala godzine przez urodzeniem Magdy-wiecznie marudził, zebym juz urodzila, mu sie nudzi, mam nie histeryzowac..etc.etc... mialam ochote go zabic-ale był przy mnie i to sie liczyło, a bynajmniej mialam na kim swoje frustracje wylać:) Zapytałam polozna z rana jak jeszcze rozwarcie na palec było czy mozna rodzic w innej pozycji bo tylko to mnie w tym szpitalu odstraszyło- ona na to ze tak(!) jesli będę w stanie na łozku porodowym kucnąc(a nie na ziemi bo to nie sa warunki do tego)-to jaknajbardziej tak! Ja-wniebowzięta, chodzilam z oksy, dostalam, 3 zastrzyki w dupsko-darłam sie przy tym niemiłosiernie-a mąż cicho na mnie ze mam wiochy i cyrku nie robic...i znow chcialam go zabic.. W czasie 1 etapu porodu mozna skorzystac z wanny na 0,5 godz. wiec skorzystałam z wanny z jacuzzi, ale tak mi sie spodobało ze siedzialam w niej godzine:) Coz z tego ze jest pilka, materac- jak ja znosilam skurcze jedynie w pozycji stojacej-wiec moj mąż lezał sobie na kozetce a ja stałam i sie bujałam z kroplówka-na co jak wparowala połozna to zawowała:chyba sie komus innemu wydaje ze bedzie rodzic. Potem polozylam sie na łozku porodowym bo juz nawet stac nie mogłam-lezalam bokiem w sługiej koszuli i nagle czuje przy 3 nastepnych skurczach jak mi wody odchodza-ja w ryk i histerie \"moja koszula jest cała mokra!\" Zabrali mnie do kolejnego boksu na inne łożko z wyzej wymienionego powodu tam znow lezalam na boku z workiem sako miedzy nogami(pomagał przy skurczach bo go wrecz miażdżyłam). Miałam dłuugo rozwarcie na 7, było ok 15.30 jak zaczelam miec bole parte... a polozna \"nie przec!\" moj maz jej wtorował a ja dre morde i klnę na czym swiat swoi ze niech sobie sama nie prze bo ja rodze i bede przec:) polozna odeszla na troche zostałam z mezem-ten do mnie wąty\"no nie przyj bo mi dziecko zmęczysz i udusisz\" To odparłam ze zamiast instynktu macierzynskiego czuje instynkt morderczy i go zabije jak sie nie zamknie...ok 16.00 polozna mnie zbadała mowi ze tu brakuje jeszcze odrobinki do 10tki i ze jeszcze max 2 godziny i urodze. \"Co?!\"- \"2 godziny!!!!???\" -\"po moim trupie!!!\" Dupa bolała mnie juz od dawna nieziemsko przez te parte, czulam ze mała juz nisko wiec co skurcz to ja 3 razy na parcie, dolna czesc wejscia do pochwy piekla niemiłosiernie-wiedzialam juz i liczylam sie z tym ze bedzie ciecie. Parłam, darłam siec\\ i o 16.25 mała \"wyskoczyła jak delfin\"(tekst męża) ja pękłam;/ praktycznie do odbytu;/ Najbardziej smiac mi sie juz potem chcialo z męża-bo ten ktory tylko bedzie stał przy mojej głowie tak sie zainteresowal sytuacją, ze stał z przodu i wszystko ogladal:)łacznie z porodem łozyska i szyciem. O dziwo nie jest to dla niego traumą. Mała dostałam zaraz na brzuch- wrazenia bezcenne- i wtedy zapomnialam jak przed chwila bolało-co wydawalo mi sie niemozliwe wczesniej. Przed porodem wazyłam 106kg... dzis weszłam na wage- 92kg!!!!! Ale tez jadlam licho od porodu, wiecznie wykonczona, no i ten klocek + zeszła opuchlizna- takze jest to mozliwe. Jesli chodzi o wizualny wyglad to brzuch jest nawet troche mniejszy jak przed ciaza, lecz usiany baaardzo rozstępami no i flaczek- ale mąż juz zadowolony:) A najmilszy moment ostatnich dni- wczorajsze wyproznienie w toalecie:):) bałam sie strasznie bólu ale nie bylo tak zle:)pierwszy stolec po całej kanonadzie z 11.06 po oleju rycynowym. Najbardziej drazni mnie jak codzien rzuca tekstem \"no choc sie pokochamy\" ale to takie nasze drazniene:) W szpitalu i w domu nie wietrzyłam krocza bo nie bylo kiedy. Nie kupowalam tez specyfikow zadnych nowych tylko podmywam sie tym plynem co zawsze. A co do małej- napisze wiecej ale nie dzis- bo mała sie wybudza. Gratuluje wszystkim nowym mamusiom, Tuncia od Twojego smsa, modle sie za to ze mam zdrowa córke, ale i za Twojego Mateuszka, zeby wszystko sie dobrze zakonczylo!. Przepraszam za tonę byków ale to efekt spieszenia sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM gonzallo.........31.....8.06......s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa annnnnnna......28....9.06........s...... Michał........Nottingham (UK) joolaa............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22.........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E..........39...15.06.........C.........???...... ................. UK mantraelle.......34...15.06........S................ .................stany Gonia.............30....17.06........c........Emilia ... .........Limerick JAGODA369......27.....17,06.......C....Julia/Mar tyna....Nowy Sącz kasiulaaa25......25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam.........32....17.06......................... ................Lublin Sztorm...........33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała ediaaa ............32...20.06.........s.......córcia?............ ..Śląskie lusia.79............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja...............Śląsk myszka79..........29...23.06.......c.........Maja...... ...............UK wiki3010...........26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka..........28....27.06........s................ ..............Wiedeń LilkaJ...............34....28.06..........c........ ....................lubuskie atilla................24...29.o6.........c..... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c......Julia.......... ......Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach..............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05....38tc....3350/54......cc.....Kinga....Warszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka...mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.....Łódzkie Dunia77............24.05....38tc.....3465/51........sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia...........29.05.....38tc....3250/52.......cc.. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika.........01.06.......40tc!!!..3380/56.......cc .......Michalek......podlasie Klunia.............03.06.....38tc....2789/..........cc ........Julia.......UK Biała_czekoladka..08.06.....39tc....3140/53.......??.... ..Kubuś... Warszawa Kasza22..........08.06.....40+5.....2900/.........sn. . ...Marianne.....UK Anaconda_a........11.06..40+5.4100/59.......sn. .....Magda.....Zabrze/Śląsk tuncia...........11.06.......3000/51.........? ?......Mateusz.....Rybnik Zakochana mama....11.06........3250/57.....??....Kornelia.......Kalisz AniaP............13.06...........3310.......sn........Ma rtusia.....UK/Poznan Ewcisko.....13.06..........3275/57......??.......Wiktori a. .........Łódzkie Marteeeczka.....15.06.......3800/57....cc.......Malaika. .... ............Tarnów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuncia_____ masz nasze mysli i serca zawsze przy sobie ❤️ Ja nadal mocno zaciskam palce, zeby jutrzejsze badnia skonczyly sie pomyslnymi wynikami! Jestescie bardzo dzielni i mam nadzieje, ze przez najblizsze dwa tygodnie bedziesz u nas zadko, skoro to oznacza, ze jest lepiej z Mateuszkiem ❤️ Mamo E_____ o tym ruszaniu sie dzieciaka to powiedziala mi pierwsza pediatra Hani, wsapniala kobieta i rewelacyjny lekarz. Bardzo zaluje, ze rozchorowala sie tak, ze zrezygnowala z pracy, bo podejrzewam, ze mimo przeprowadzki nadal bym do niej jezdzila, juz teraz z dwojka :-) A ta teoria o motoryce dziecka i mozgu rozciaga sie na cale niemowlectwo, takze raczkowanie i nauke chodzenia. Takze im wiecej kombinuja te nasze pociechy tym lepiej dla nich :-) AniaP______ nie martw sie tak bardzo o malutka. Z Martusia jest na pewno wszystko dobrze (a nie \"chyba\" ;-) ) a ty szybko dochodz do siebie 🌼 A Madzia sliczna! Podobna do Mamy, jak na moje oko! anaconda_____ niezle sie usmialam z twojego opisu! Coz, instynkt morderczy zamiast macierzynskiego mocno do mnie przemowil :-D :-D I tak cie podziwiam, ze wytrzymalas bez realizacji morderczych mysli, hehe. Szkoda tylko, ze nie dopilnowali i tak mocno peklas. Mam nadzieje, ze wszystko szybko sie zrosnie i nie bedzie zadnych problemow 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E Nikikodemek nie zdaje sobie sprawy z tego coi sie dzieje. Bo mnie w domu nie było raptem jeden dzien wie jakos wytzrymał. A gdy widziu ze płacze to mnie tuli i pyta czy mam \"ała\". Tłumacze mu i pokazuje zdjecia ze ma juz brata Matuszka ale nie wiem czy to rozumie. Najgorsze bedzie jak bede musiała zostac z Mateuszkiem w Opolu jakies 2 tyg. Wtedy chyba Niki bedzie tesknił i ja tez i to bedzie trudny okres. Mantra a probowałas masowac sutki? Ja pomasowałam przez godzinke i zaraz mnie skurcze wzieły. Ale ame sutki. Tak je draznic palcem trzeba. Ja w ciazy wazyłam 104 a teraz waze 95 kg. Troche mało zrzuciłam jak narazie... Anakonda to faceci tak maja chyba. Bo moj chodzi za mna i mowi\"bzyku bzyk\" a ja szczerze powiedziawszy to nie wiem czy odzyskam ochote na sex. Bede bała sie zeby znowu nie zajsc w ciaze. Bo nie chce juz wiecej chorych dzieci... A maz mysli juz o trzecim, natomiast ja juz chyba sie nigdy nei zgodze. To zbytnie ryzyko. Predzej zaadoptujemy jakas piekna dziewczynke:) NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM gonzallo.........31.....8.06......s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa annnnnnna......28....9.06........s...... Michał........Nottingham (UK) joolaa............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22.........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E..........39...15.06.........C.........???...... ................. UK mantraelle.......34...15.06........S................ .................stany Gonia.............30....17.06........c........Emilia ... .........Limerick JAGODA369......27.....17,06.......C....Julia/Mar tyna....Nowy Sącz kasiulaaa25......25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam.........32....17.06......................... ................Lublin Sztorm...........33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała ediaaa ............32...20.06.........s.......córcia?............ ..Śląskie lusia.79............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja...............Śląsk myszka79..........29...23.06.......c.........Maja...... ...............UK wiki3010...........26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka..........28....27.06........s................ ..............Wiedeń LilkaJ...............34....28.06..........c........ ....................lubuskie atilla................24...29.o6.........c..... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c......Julia.......... ......Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach..............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05....38tc....3350/54......cc.....Kinga....Warszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka...mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.....Łódzkie Dunia77............24.05....38tc.....3465/51........sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia...........29.05.....38tc....3250/52.......cc.. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika.........01.06.......40tc!!!..3380/56.......cc .......Michalek......podlasie Klunia.............03.06.....38tc....2789/..........cc ........Julia.......UK Biała_czekoladka..08.06.....39tc....3140/53.......??.... ..Kubuś... Warszawa Kasza22..........08.06.....40+5.....2900/.........sn. . ...Marianne.....UK Anaconda_a........11.06..40+5.4100/59.......sn. .....Magda.....Zabrze/Śląsk tuncia...........11.06.......2980/51.........sn......Mateusz.....Rybnik Zakochana mama....11.06........3250/57.....??....Kornelia.......Kalisz AniaP............13.06...........3310.......sn........Ma rtusia.....UK/Poznan Ewcisko.....13.06..........3275/57......??.......Wiktori a. .........Łódzkie Marteeeczka.....15.06.......3800/57....cc.......Malaika. .... ............Tarnów Wpisałam poprawna wage dziecka i ze rodziłam sn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu, oj bedziesz tesknic, wiem ja juz sie stresuje jak mnie nie bedzie w domu przez te 4 dni po cesarce, a co dopiero ty az 2 tygodnie! Ale nawet jesli tylko 3 latki, te nasze male smyki sa juz madre i potrafia duuuuzo zrozumiec. Nikodemek jest bardzo wrazliwy wiec na pewno wyczuje jaka jest sytuacja i bedzie bardzo dzielny i pomocny. Duza buzka dla niego! No to ja tez sie bede sutkami zajmowac pod wieczor ;) My juz rozmawialismy o trzecim dziecku, no i M jest raczej za nie. Wiec na pewno bedziemy myslec o dobrej kontracepcji ale raczej nie abstynencji ;) Ide mala do przedszkola zaprowadzic, do potem 🖐️ Kluniu!!!!!! Pokaz sie prosze!!! Myszko, jak tam z twoim cisnieniem, mowili ci cos na ten temat? okej, teraz juz ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.....nie ma czasu na nic mimo ze mam 2 dzieci ktore mi bardzo pomasgaja,zaczely sie kolki i tak bardzo mi szkoda corci ze tak cierpi..Ja martwie sie bo Wiktoria ma szmery na serduszku jutro jade do szczecina do kardiolaga jestem przerazona.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu__bedzie napewno wszystko dobrze z Mateuszkiem,wszystkie ciocie czerwcowe w to wierza,ja o Was czesto mysle, napewno te 2 tygodnie beda ciezkie dla Nikodemka i dla Ciebie,ale mina i bedziecie cieszyc sie Waszym szczesciem juz niedlugo w domu w czworke.trzymam kciuki za badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu__podziwiam jaka jestes doswiadczona mama,zawsze czytam to co piszesz z wielka uwaga,ja tez slyszalam ze motoryka dziecka ma wplyw na rozwoj umyslowy(ja narazie tylko z teorii),wiec warto dawac naszym maluchom troche kombinacji alpejskich poczynic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×