Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

nemezis a jakie teguzki? maja jakis kolor? Mi wyskoczyły takie znamiona w pochwie w pierwszej ciazy i mam je do dzis. ale teraz mi urosły w ciazy i bede miała robione badania czy to nic groznego. Bola Cie te guzki? Nie wiem co Ci poradzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anaconda_a moj to samo przy odbijaniu jak Twoja! ciesze se ze taki mocny ale nie musiałby tak wywijac tym lebkiem bo to dla mnie meczarnia tak go asekurowac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis bidulko ale ty masz przygody niemile... No nie wiem co Ci doradzic. A sprawdzalas te objawy gdzies w necie? moze gdzies jest jakas informacja czy to cos powaznego. ja pierwszy raz slysze zeby cos takiego moglo wystapic przy ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze tak na raty pisze... juz uciekam! pozdrawiam Was mocno i Wasze dzieciaczki zarowno te w brzuszkach jak i te w lozeczkach :) do jutra, ide przygotowac "papu " dla malego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis no to ja tez nie moge Ci nic poradzic... Carmen dzieki za muze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLLOOOO mamuski bez brzuszka zajete dziecmi a gdzie reszta? na porodowce?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się ze jestem i czytam chodź troszkę trudno mi pisać bo niestety tak jestem porozcinana przez to wakum że nie mogę w ogóle siedzieć. Tunciu cały czas jestem przy tobie i Mateuszu myślami i modlitwą!!! AniuP uważaj bo taka hemoglobina to nie żarty! Gratuluje mamusion już rozpakowanym a tym w dwupaku życzę łatwych porodów i co najwazniejsze bezpiecznych. Moja niunia wlasnie śpi. Jak się obudzi to będzie jadła. martwi mnie to że siedzi u mnie przy cycu dobre 2 godziny a jak ją odstawiam to placze że jest głodna. Chyba mam cos nie tak z pokarmem. Niby mleko leci ale ja nawet nie potrzebuje wkładek laktacyjnych. nie miałm nawału ani mi sie twarde nie robią. Co jest? mam schizę na tym punkcie. Dokarmiam ją nanem z nestle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal w dwupaku..dzis koniec roku szkolnego wiec czas spedzam z corka. Swietujemy wakacje, upieklysmy babke..choc ja piere 3 razy w roku...wiec tak dzis swietowalismy Pogoda leje..okropnie a Jas nie wybiera sie na ta strone brzucha. czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie melduje w dwupaku,kurcze no mnie nic nie zbiera,dzisiaj ma byc burza,a ostatnio lekarz w szpitalu mowil,ze najczesciej dzieci rodza sie przy pelni,albo przy burzy;) no to zobaczymy:) ciagle mam lenia..... rzeczywiscie dzisiaj cienko cos na forum,rozpakowane mamy pewnie maja pelne rece i pieluchy roboty;) a te w dwupaku jak ja pewnie mysla juz tylko o godzinie zero,ja to juz nawet nie wiem co tak serio odczuwam,strach,niewiedze czy ciekawosc?! pozdrawiam Was wszystkie mamuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka dzis tu cisza! Ja źle się czuje ale to ta pogoda pewnie! Za to mój malutek ma się dobrze bo tańczy sobie dziś w brzuszku na całego,przez co wszystko mnie boli! Ganetka, fakt przy burzy więcej dzieci się rodzi bo są skoki ciśnienia i dojrzałe pęcherze płodowe pękają! Ale ja bym dziś nie chciała rodzić bo jestem taka zmęczona, nie mam na nic siły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki__ja tez dzis nie,najlepiej to przyszly tydzien,bo i tak do soboty za tadzien mam max czas,a potem wywolanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA UWAGA KOMUNIKAT informuje ze dzis o godz 13;01 czasu UK przyszla na swiat cora Mamy E!!!!!Wazy 3526, imie bedzie wybrane przez starsza corke Mamy E GRATULACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Sztorm, Ganetka, Wiki - ja tez w dwupaku melduje sie ;) Dzis bylam caly dzien u mamy, nie chce mi sie juz w domu samej caly dzien siedziec i juz tego l4 tez powoli mam dosc ... Na dodatek moja biedna stopa opuchla dzis do granic mozliwosci, ledwo co chodze, bol przy kazdym kroku tak wielki ,ze bole porodowe przy tym to chyba bulka z maslem :D :P (mam taka nadzieje ;) ) Wczoraj dosc duzo chodzilam, na dodatek przeciezylam ta chora stope wychodzac z wanny i cos mi tam lupnelo no i jest o wiele gorzej niz bylo :( Lykam te olbrzymie antybiotyki , dzis zakupilam pelno specyfikow na uratowanie mojej dobrej flory, tyle ,ze na maluszka ten antybiotyk tez wplywa bo przenika przez lozysko i tez pewnie bedzie mial dobra flore naruszona ... I tak nawarstwilo mi sie pod koniec tej ciazy ,ze powoli mam juz wszystkiego dosc, a jutro pewnie bede calkowicie uziemiona i nie bede mogla nawet wyjsc do sklepu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE - w takim razie gratulacje !!! Ciekawe czy cc czy moze jednak udalo sie sn :):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM gonzallo.........31.....8.06......s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa annnnnnna......28....9.06........s...... Michał........Nottingham (UK) joolaa............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22.........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin mantraelle.......34...15.06........S................ .................stany Gonia.............30....17.06........c........Emilia ... .........Limerick JAGODA369......27.....17,06.......C....Julia/Mar tyna....Nowy Sącz kasiulaaa25......25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam.........32....17.06......................... ................Lublin Sztorm...........33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała ediaaa ............32...20.06.........s.......córcia?............ ..Śląskie lusia.79............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja...............Śląsk myszka79..........29...23.06.......c.........Maja...... ...............UK wiki3010...........26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka..........28....27.06........s................ ..............Wiedeń LilkaJ...............34....28.06..........c........ ....................lubuskie atilla................24...29.o6.........c..... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c......Julia.......... ......Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach..............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05....38tc....3350/54......cc.....Kinga....Warszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka...mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.....Łódzkie Dunia77............24.05....38tc.....3465/51........sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia...........29.05.....38tc....3250/52.......cc.. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika.........01.06.......40tc!!!..3380/56.......cc .......Michalek......podlasie Klunia.............03.06.....38tc....2789/..........cc ........Julia.......UK Biała_czekoladka..08.06.....39tc....3140/53.......??.... ..Kubuś... Warszawa Kasza22..........08.06.....40+5.....2900/.........sn. . ...Marianne.....UK Anaconda_a........11.06..40+5.4100/59.......sn. .....Magda.....Zabrze/Śląsk tuncia...........11.06.......3000/51.........? ?......Mateusz.....Rybnik Zakochana mama....11.06........3250/57.....??....Kornelia.......Kalisz AniaP............13.06...........3310.......sn........Ma rtusia.....UK/Poznan Ewcisko.....13.06........3275/57......??.......Wiktoria. .........Łódzkie Marteeeczka.....15.06.....3800/57....cc.......Malaika. . ............Tarnów Mama E...........19.06.........40+2.......3526/?.......Corka........UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski juz nie w dwupaku. Emilia urodzila sie 16.06 o 7:47. Wazyla 3040 i ma 50 cm. Rodzilam naturalnie. Wlasnie mala dala mi troche pospac dzieki Bogu bo w nocy dala nam ostro popalic. Porod nie byl az tak straszny ale szczegoly innym razem. Rzeczywiscie rodzilismy \"we dwoje\". Gdybym miala jeszcze raz decydowac tez tylko z moim. Mamy w dwupaku juz z doswiadczenia w pamietajcie o prawidlowym oddychaniu. To naprawde dziala. Kasza przekaz Samowi zeby sie nie martwil jak pojdziemy razem na woskowanie pleckow to powinnysmy dostac rabat. Emilka tak jak i Marianna ma duzo wloskow na pleckach hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sobie ponarzekalam, ale nie myslcie ,ze to koniec :D Moj tez mnie wkurzyl , postanowil i przed chwila mi to oznajmil ,ze musi jutro wyjechac na caly dzien - ponad 100 km dalej ! - to nic ze ja jestem kilka dni przed terminem i w sumie w kazdej chwili moze sie zaczac, nic ze z moja stopa nawet jakby sie zaczelo to chyba w domu predzej sama urodze niz dokulam sie do taxi chocby, oczywiscie nic co mnie dotyczy nie liczy sie ! Jedyny pozytywny aspekt ,ze w koncu zus wyplacil chorobowe za maj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narzekam a tutaj ciagle nowych dzieciaczkow przybywa :) Gonia - gratulacje !!! Prosze jak ladnie - dzien przed terminem i porod ok , tylko pozazdroscic :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, podczytuje was reguralnie i serdecznie gratuluję wszystkim mamusiom :) Bardzo proszę was o pomoc, moze Wy coś o tym wiecie? Jestetm już 3 dni po terminie, dziś byłam badana ginekologicznie i od momentu badania już pare godzin wypływa mi śluz- bezposednio po badaniu był z krwią i miał czarne skrzepy, teraz jest brazowy. Nie ma tego duzo. Czy mozliwe, że lekarz badając mnie ,,pomógł\" calemu temu czopowi sluzowemu sie ,,uwolnić\"? (od lilku dni czasami obserwowałam takie galaretowate upławy, ale malutko). Dwa dni temu po badaniu nic takiego sie nie działo. Dodam jeszcze, że od 3 godzin boli mnie brzuch i baaaaardzo plecy, a w międzyczasie zmolestowałam męza :) Bardzo proszę o waszą opinię, mimo, że się nie znamy, z zapartym tchem ślędzę Wasze historie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mopsik - wydaje mi sie, ze zaczyna sie u Ciebie pierwsza faza porodu :) Pewnie i lekarz i molestowanie do tego przyczynilo sie ;) Powodzenia i latwego porodu i zdrowego malucha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję że jestem i nadal nadrabiam straty - 3 dni w plecy :) Dziewczyny czytam tyle na ile mi czas pozwala żeby tylko jak najszybciej być na czasie, bo brakuje mi uczestniczenia w naszych radościach i smutkach. Cały czas się zastanawiam ile nowych dzidziusiów mamy. No i dziewczyny jeszcze nierozpakowane czuję się nie fair w stosunku do Was - nie chcę żebyście się czuły niedopieszczone przez nas ;p Coraz bardziej poznaję moją Martulę. Ona bardzo lubi, gdy już jej oczyszczę pupcię i chcę założyć nową pieluszkę zrobić nowe siusiu i kupkę. Dobrze, że nie jest chłopcem bo by sikało gdzie popadnie ;) Wiecie co to, że słuchałam dużo muzyki i nuciłam jak byłam w ciąży teraz procentuje, zwłaszcza te utwory które słyszała codziennie. Teraz puszczamy jej kołysanki i zazwyczaj już po chwili odlatuje w krainę snu. Dobra biorę się za nadrabianie strat w czytaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E___gratuluje!!!!!wszystkiego dobrego dla Twej coreczki,a Ty wracaj szybciutko do sil i stresc nam jak to sie odbylo. Gonia___gratulacje,zdrowka dla dzidzi i dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki nie jestem w temacie co i jak u kogo ;) postaram sie później nadrobić, wpadam tylko zakomunikować że 16.06.2009 przyszedł na świat nasz Michałek. Poród miałam b.ciężki, może opisze jak już wszystkie urodzicie, a możne nie ma sensu, ważne że mały dostał 9pkt Apgar i jest do zjedzenia taki kochany. Pozdrawiam trzymajcie sie dzielnie i nowe mamy i brzuchatki :) NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM gonzallo.........31.....8.06......s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa joolaa............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22.........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin mantraelle.......34...15.06........S................ .................stany Gonia.............30....17.06........c........Emilia ... .........Limerick JAGODA369......27.....17,06.......C....Julia/Mar tyna....Nowy Sącz kasiulaaa25......25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam.........32....17.06......................... ................Lublin Sztorm...........33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała ediaaa ............32...20.06.........s.......córcia?............ ..Śląskie lusia.79............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja...............Śląsk myszka79..........29...23.06.......c.........Maja...... ...............UK wiki3010...........26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka..........28....27.06........s................ ..............Wiedeń LilkaJ...............34....28.06..........c........ ....................lubuskie atilla................24...29.o6.........c..... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c......Julia.......... ......Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach..............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05....38tc....3350/54......cc.....Kinga....Warszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka...mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.....Łódzkie Dunia77............24.05....38tc.....3465/51........sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia...........29.05.....38tc....3250/52.......cc.. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika.........01.06.......40tc!!!..3380/56.......cc .......Michalek......podlasie Klunia.............03.06.....38tc....2789/..........cc ........Julia.......UK Biała_czekoladka..08.06.....39tc....3140/53.......??.... ..Kubuś... Warszawa Kasza22..........08.06.....40+5.....2900/.........sn. . ...Marianne.....UK Anaconda_a........11.06..40+5.4100/59.......sn. .....Magda.....Zabrze/Śląsk tuncia...........11.06.......3000/51.........? ?......Mateusz.....Rybnik Zakochana mama....11.06........3250/57.....??....Kornelia.......Kalisz AniaP............13.06...........3310.......sn........Ma rtusia.....UK/Poznan Ewcisko.....13.06........3275/57......??.......Wiktoria. .........Łódzkie Marteeeczka.....15.06.....3800/57....cc.......Malaika. . ............Tarnów annnnnnna......16.06.......40+7......3360/?........sn............Michał........Nottingham (UK) Mama E...........19.06.........40+2.......3526/?.......Corka..... ...UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM gonzallo.........31.....8.06......s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa joolaa............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22.........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin mantraelle.......34...15.06........S................ .................stany Gonia.............30....17.06........c........Emilia ... .........Limerick JAGODA369......27.....17,06.......C....Julia/Mar tyna....Nowy Sącz kasiulaaa25......25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam.........32....17.06......................... ................Lublin Sztorm...........33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała ediaaa ............32...20.06.........s.......córcia?............ ..Śląskie lusia.79............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja...............Śląsk myszka79..........29...23.06.......c.........Maja...... ...............UK wiki3010...........26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka..........28....27.06........s................ ..............Wiedeń LilkaJ...............34....28.06..........c........ ....................lubuskie atilla................24...29.o6.........c..... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c......Julia.......... ......Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach..............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05....38tc....3350/54......cc.....Kinga....Warszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka...mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.....Łódzkie Dunia77............24.05....38tc.....3465/51........sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia...........29.05.....38tc....3250/52.......cc.. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika.........01.06.......40tc!!!..3380/56.......cc .......Michalek......podlasie Klunia.............03.06.....38tc....2789/..........cc ........Julia.......UK Biała_czekoladka..08.06.....39tc....3140/53.......??.... ..Kubuś... Warszawa Kasza22..........08.06.....40+5.....2900/.........sn. . ...Marianne.....UK Anaconda_a........11.06..40+5.4100/59.......sn. .....Magda.....Zabrze/Śląsk tuncia...........11.06.......3000/51.........? ?......Mateusz.....Rybnik Zakochana mama....11.06........3250/57.....??....Kornelia.......Kalisz AniaP............13.06...........3310.......sn........Ma rtusia.....UK/Poznan Ewcisko.....13.06........3275/57......??.......Wiktoria. .........Łódzkie Marteeeczka.....15.06.....3800/57....cc.......Malaika. . ............Tarnów annnnnnna......16.06.......40+7......3360/?........sn........Michał........Nottingham (UK) Mama E...........19.06.........40+2.......3526/?.......Corka..... ...UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo E, Goniu, gratulacje, ale wam dziewczyny dobrze, ze macie swoje aniołki przy sobie. Zaczynam juz zazdrościć. Lusia.79 nie martw się, nie jesteś sama, mój też mnie denerwuje, a że teraz mam reakcje typu\"beczenie\" to sie na niego nie wkurzam tylko beczę i mam żal, że wszystko inne jest teraz jakoś wazniejsze. Inaczej sobie wyobrażałam te końcówkę. Myślałam, że bedziemy więcej razem, że bedziemy się cieszyć tymi ostatnimi chwilami tylko we dwoje, bo juz wkrótce bedzie nas troje :), że bedziemy cieszyć się sobą no i w ogóle, a on tylko garaż widzi a ja sama w domu, oj doły łapie, łapie :( Ale cóż, byle do końca, najważniejsze by moja córcvia szczęśliwie zawitała na nasz świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, ale informacji. :) :) :) MamoE, Gonia, Annnnnna- olbrzymie gratulacje! Dużo sił, zdrówka i powodzenia dla dzieciaczków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×