Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Lusiu masz racje z tymi pustkami. Wynika to chyba z tego, że mamusie mają ograniczony czas z racji opieki nad swoimi maluszkami, choc trzeba przyznac, że i tak sa niezłe nasze czerwcowe mamusie, bo sie czesciej oddzywają niż my - z końca tabelki. Nie dziwie sie twemu zniecierpliwieniu, bo termin mialas na 23 czerwca, ja mam niby czas, ale czuje ze sie przeterminuje, nie dość że jestem ostatnia w tabelce to na pewno bede po terminie i przypuszczam, że skończy się wywoływaniem. A tak w ogole to ostatnio jakoś wydaje mi się, że ta godzina \"O\" nigdy nie nadejdzie. Dziwne to troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik_____ u ciebie przynajmniej jest (byl) jakis schemat tego wiercenia.. A ja do kazdego karmienia teraz podchodze jak do jeza :-P Czy bedzie walka, czy normalnie pojje, hehe. Ale to tez moga byc kolki, albo cos w tym stylu, cos z brzuszkiem na pewno. No i wczoraj kupilam Gripe Water, w Pl chyba tez jest i dzis rano dalam malemu (no wlasnie, bo dzis byl cyrk przy karmieniu porannym). I przeszlo mu. Przy czym on nie placze non stop, tylko tak napadowo, co pare minut, kopie, prezy sie i krzyczy. A potem znowu troche spokoju. Ale po tej Gripe przeszlo szybko. to moze to tez jest calkiem okej. Zobaczymy dalej. \\Przy czym dzis np. rano przy tym zwariowanym karmieniu troche w miedzyczasie pociagnal, a potem, jak juz brzuszek przestal dokuczac, nie chcial wiecej. Wystraczylo to co zjadl, az do nastepnego karmienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joolaa u nas kikut odpadł ósmego dnia życia, troszkę tam zostało jeszcze w pępku, ale wypadło po kolejnych 2-3 dniach. Dziewczyny nie wiem czy to przez to że jest dość ciepło czy co, ale Marta non stop by przy cycu siedziała. Pociągnie kilka minut i śpi. Dziś począwszy od 1 w nocy karmiłam już 10 razy, fakt że takie porządne ponad 20 minutowe karmienia były tylko 3, ale jakie to meczące :( Jeszcze pytanko o zabawki. Marta już nie śpi tyle co wcześniej i nasze rozmowy z nią też ją nudzą tak więc czas kupić zabawki - jakie sprawdzają się u was? Ja wszędzie widzę materiałowe i obawiam się że trudno je utrzymać w czystości, zwłaszcza że mała często ulewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukut Michalkowi odpad w 7 dobie zycia, teraz jest strupek malutki jeszcze polozna go zerwala i tak polowe mniejszy, z tym ze my niczym nie moczymy zadnego spyrytusu czy wody wtedy szybciej odpada i sie nie paprze. Michasko przeskoczyl swoja wage urodzeniowa o 120g huraaaa Nie bójcie sie dziewczyny wywolywania, moze z wrazenia sie u Was zacznie samo w dzien wywolywania jak u mnie ;) czego Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie w szpitalu kazali spirytusem kikutek traktowac a polozna woda utleniona juz sama nie wiem... dzisiaj byla jakas masakra....maly od 8.00 do 15 spal jakies 10 min .!!! nie wiem co to bylo! potem pojechalismy do wujka na urodziny(moja pierwsza wyprawa samodzielna autem) no i tam jak zasnal o 16 tak wstal o 20 i wszyscy zachwyceni jaki Kubus grzeczniutki:) Biala czekoladko jak nazwalas synka Jakub czy Kuba? Nierozpakowane mamy 🌼 zeby wszystko sprawnie poszlo/.... aaaaa chcialam zapytac czy Wasze dzieciaczki tez tak \"ciezko\"oddychaja? siostra mamy nmnie dzis nastraszyla ,ze Kubulek bardzo glosno i jakby ciezko oddycha a my juz nie pamietamy czy z Tomem tez tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joolaa Marta też oddycha dość głośno i czasem nierówno, czasem coś jej rzęzi, czasem tak jakby sapie - położna mówiła że wszystko to jest normalne i dodała, że gdy jej córa była mała to też nie dawało jej to spać :) Kolejne pytanie: dziewczyny ja ma szewek tam na dole i od wczoraj mnie strasznie swędzi właśnie w tych okolicach.Dziś mijają 2 tyg od porodu i nie wiem czy to znak, że się goi, czy może jakieś świństwo mi się przyplątało. Jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczyny tu Marek, maz Anety. chcialem Was w jej poinformowac, ze dzis o 12.54 urodzil nam sie synek Benjaminek 3.5kg, 51 cm, porod przebiegl dosc sprawnie i Aneta byla bardzo dzielna i Benjaminek tez Pozdrawiam Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ganetka gratulacje!!1 wszytskiego najlepszego dla Was! wracajcie szybko do sil i.. do nas :)moc usciskow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacj dla Ganetki i nowego tatusia! Piekne imie dla chlopca! niech wam sie zdrowo chowa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh juz mi sie mala wybudza a chcialam popisac moze zdarze Aniu P moja mala tez ciagle by chciala na piersi siedziec a kondycja moich sutkow jest dziadowska niby az tak nie sa znow popekane ale...sciagam pokarm a na wieczor/noc/ranek daje piers do poprzytulania bardziej. Co mnie martwi to ze jak odciagam pokarm to mi gora wychodzi 90ml z 2 piersi :-( a Marianna wcina juz po tyle na raz i jej malo!!!!czasami podawalam sztuczne SMA gold tak 120ml a tu dalej bylo zle...wczoraj wyla wyla i na noc dalam jej SMA dla godnych dzieci. Efekt;zerzarla o 22;30 obudzila sie o 5:30!ja nie wiem czy dobrze robie jak myslicie?ze i piersia i sztucznym? teraz czy to nie znaczy ze mam mala dopajac? czym?i mam wrazenie ze mloda ma przez sztuczne zatwardzenie tzn wiem ze nie musi robic kupki codziennie le przez pierwsze 2 tyg robila 2 razy na dzien a teraz co 2 dzien jedna i w ten dzien jak nie zrobi to prezy sie wscieka placze...no chyba ze to ta wspaniala kolka...ehhh improwizacja trwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Ganetka - gratulacje !!! I kolejna mamuska mnie wyprzedzila ;) Szybko dochodz do siebie i zdrowia dla maluszka ! Kasza -niestety nie pomoge, sama jestem zielona, ale pewnie niedlugo bardziej doswiadczone mamuski udziela Ci odpowiedzi. Monik - dzieki za odpowiedz, musze nie zapomniec powiedziec o tym ojcu . Kolorowymotylku - wiem , to czekanie najgorsze :/ Ja juz dzis 5 dzien po terminie !!! No ale zaczelo sie cos dziac (w koncu ! ) mam sluzowe - brunatne uplawy , czopa jeszcze niestety nie widzialam ;) Moze dziecko samo wyskoczy przed tym wtorkiem ;) W kazdym razie ciesze sie ,ze jednak cos, i nawet jesli do tego wtorku wytrzymam co moze pozniej choc to szybciej pojdzie. A wczoraj poszlam sobie jeszcze na urodziny , a co mi tam :D I najadlam sie wszystkiego na zapas ;) i przynajmniej troche psychicznie odreagowalam ... Milego dnia mamuski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, pytanie do mam karmiacych piersia, ile karmicie swoje malenstwa? Moja Julka je co trzy godziny ale karmienie tez tyle trwa. Chyba mam jeszcze za malo pokarmu. Moze powinnam ja dokarmiac sztucznym np. co drugie karmienie. Ale nie wiem ile podawac sztucznego mleka tygodniowemu dzieciaczkowi? Tyle co pisze na opakowaniu jedna porcja w pierwszym miesiacu 90 ml? Pomocy bo mam wrazenie ze caly czas karmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..juz razem z Jasiem. Urodził sie 25.9.2009 o 19.35 waga 3550/56.34......SN. Wlasnie wyszlismy do domu!!!!!!!!!!! Jest słodki porod od wywlania trwał 3 godznki.... Wszystko z nami wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztorm,ganetka-gratulacje!dużo zdrówka i sily dla Was i dla synków!Witamy nowego Jasia:) AniuP-mnie położna środowiskowa powiedziała,ze szew może uwierać bo po jakims czasie sie"rozpętla" ale powinno to wkrotce minąć.Gdyby nic sie nie poprawiło trzeba jej dac znac to wtedy ona przyjdzie mi zdjąć ten szew,mimo,ze jest rozpuszczalny. Dziewczyny w koncu mogę usiąść!!!Hurra!zaczynam dochodzić do siebie.Latam juz na pełnych obrotach po chałupie.Jasiek albo spi albo je,więc nie narzekam.Praktycznie dziecka nr 2 nie ma:) i dlatego Hania nie odczuwa b.bolesnie zmian w naszym zyciu.Bardzo pomaga przy Jaśku,co chwilę go cmoka i głaszcze.Ja nie stosuję diety matki karmiącej i poki co nic sie nie dzieje.Tzn codziennie pozwalam sobie na jakieś nowośći bo mały w ogole na nie nie reaguje.Tylko..pocę się jak mysz.Tez tak macie?Piję hektolitry wody i leje się ze mnie...ponoc to dobrze,bo wypoce kilogramy,których nie chcę,ale strasznie to krępuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie GRATYLACJE dla Ganetki i jej meza🌼 Benjamin- swietne imie:-)🌼 I Sztorm sie doczekala🌼Gratuluje serdecznie!Szybki porod,wow! Co do karmienia piersia, to ja karmie tak cirka co 3 godz. i trwa od pol godz. do godziny. Na poczatku dokarmialam jeszcze butelka( z moim mlekiem), ale teraz widze, ze juz powoli nie ma takiej potzreby. Chyba powoli sie ilosc mleka unormowuje( jest takie slowo?) w cycach. Kasiula, ja z pierwsza corcia tez calymi dnami przy cycu bylam. Tak jakby caly czas byla glodna...Ale pozniej sie to ustabilizowalo.Zjadala w miare szybko( 20 min.). Ale to trzeba czasu. Kasza, a jak karmisz piersia, a pozniej dajesz z butli swoje mleko, to nie wystarcza? Jak nie, to dawaj sztuczne, ale zawsze najpierw cyc. I fakt, po tym sztucznym moze miec zatwradzenia...Moze podawaj koper wloski?Albo sama go duzo pij.Albo mleko lzejsze? My dzis w czworeczke jedziemy do lasu:-)!!!Hurra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sztorm Ganetka i wszystkie, które się rozpakowały, a ja nie doczytałam - gratuluję dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam tylko ostatnią stronę :( bo czasu brak. Dunia moja Tosia ma tak samo, jak Twój Jaś. kilka dni z rzędu w ciągu dnia prężenie, krzyczenie, jedzenie jakby na zapas bez możliwości uspokojenia. Na szczęście mieliśmy przespane noce. Dzisiaj dzwoniłam do znajomej pediatry i po objawach zaproponowała, żeby kupić w aptece coś od kolki, espumisan lub coś podobnego. M zakupił Gripe Water i na prawdę rewelacja. Mała spokojna, odsypia dni wrzasków :) Ta pediatra powiedziała żeby pomimo karmienia piersią przepajać małą samą przegotowaną wodą. Na razie pomaga, ale w celu uspokojenia mamusi jedziemy z Małą jutro do tej lekarki na dyżur, niech ją obejrzy, poważy, pomierzy, wtedy będę spoko wiedziała co i jak. A teraz Mała śpi z Tatusiem to i ja skorzystam z chwili snu. Mamuśki w dwupaku trzymajcie się dzielnie :) i łatwych porodów życzę Tuncia myślę o Was ciągle. Całuski dla Matiego przekaż ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM wAS KOCHANE to prawda nie ma czasu tak czesto wpadac poczytac a ja mam problem NIE DAJE JUZ RADY!!!!!!!!! KOLKI WSZYTKO PROBOWALAM DEBRIDAT przepisala lekarka GRIPE WATER SAB SIPLE KROPLE Z NIEMIEC ESPUMISAN JUZ NIE MAM SILY BOBOTIC MA WZDETY BRZUSZEK NIE ODDAJE GAZOW JESTEM PADNIETA....JAK WY SOBIE RADZICIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski ma pempek polecam waciki LEKO kupuje je sie w aptece po tygodniu odpadl pempuszek slicznie zgojony mojej corci...pozdrawiam u mnie do porodu jeszcze het het..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarunia_____ a probowalas podmuchac ciepla (nie goraca) suszarka na brzuszek, albo przylozyc ciepla pieluszke (taka przeprasowana)? U nas wczoraj byla mala histeria i suszarka zdzialala cuda! Az sama nie moglam uwierzyc, bo maly z miejsca zamknal dziub i mial taaaaki blogi wyraz buziaka :-) Nie wiem czy nastepnym razem sie sprawdzi tez, ale rpzynajmneij woczraj sie uspokoil, odczekalam chwile i zjadl normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 sztorm_____ serdeczne gratulacje! Powodzenia w oswajaniu nowej rzeczywistosci razem z Jasiem :-D ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 ganetka_____ gratulacje dla ciebie i meza! Dochodz szybko do siebie, bez zadnych broblemow a Benjamin niech bedzie dla was sama radoscia :-D ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Paola.22.........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice ediaaa ............32...20.06.........s.......córcia?............ ..Śląskie lusia.79............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja...............Śląsk wiki3010...........26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków LilkaJ...............34....28.06..........c........ ....................lubuskie atilla................24...29.o6.........c..... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c......Julia.......... ......Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach.............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama.....21.05.....38tc...3350/54........cc.....Kinga......W arszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka....mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.....Łódzkie Dunia77.............24.05......38tc...3465/51......sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia............29.05......38tc...3250/52.......cc. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika...............01.06......40tc..3380/56......cc ....Michalek......podlasie Klunia...............03.06......38tc...2789/........cc ....Julia.........UK Biała_czekoladka..08.06.....39tc...3140/53.......... ..Kubuś.. Warszawa Kasza22.............08.06......40+5...2900/.......sn. . .Marianne.......UK Anaconda_a........11.06......40+5...4100/59.....sn. ..Magda.....Zabrze tuncia...............11.06..............3000/51....sn... .Mateusz.......Rybnik Zakochana mama..11.06.....38+5......3250/57...sn.....Kornelia......Kal i sz AniaP................13.06..............3310........sn.. ....Ma rtusia.....UK/Poznan Ewcisko............13.06....40+6........3270/57....sn... ... ..Wiktoria. .........Łódzkie Shila2........... ....14.06..............4240/58 ...sn.....Filipek ......Szczecin Marteeeczka........15.06..............3800/57....cc..... Malaika. . ........Tarnów takietam.............15.06.......40.....3090/51....cc.. .Antosia..............Lublin jolaa.................15.06..............3850/58....sn.. ......Kubuś.......Śląsk annnnnnna...........16.06.....40+7...3360/?.....sn.....M ichał.......Nottingham Gonia................16.06..............3040/50......... .Emilia..........Limerick gonzallo.............17.06..............3550/55 ..sn.....Jaś...........Częstochowa MantraElle..........17.06.....40+2....3370/51....sn...Al ex........stany Mama E..............19.06.....40+4....3526/53....cc........Alex.. .......UK myszka79...........21.06......39+5....3200/51.....sn.... .Maja...........UK kasiulaaa25.....22.06....40+5..3450/57...sn.....Julia... ......dolnyśląsk jagoda369......23.06...40+6...3600/58...sn......Kamil... ..nowy sacz Sztorm.........25.06....??.....3550/56.....sn....Jaś.... .......Bielsko-Biała gaanetka.......27.06......??...3500/51....sn.....Benjamin............Wiedeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztorm, ganeetka serdecznie Wam gratuluję 🌼 Życzę szybkiego powrotu do sił i przesyłam całuski dla dzieciaczków 👄 Kasza nie mam pojęcia jak to jest z dopajaniem, gdy karmisz piersią plus formuła. Zapytaj położną - pewnie doradzi najlepiej. Ty piszesz, że Marianka robiła 2 kupy na dzień, moja Marta to właściwie ma kupę za każdym razem jak jej zmieniamy pieluszkę, czyli ok 6 na dobę! A teraz jak jest tak ciepło to śmierdzi nieziemsko ;p gonzallo tak ja też się tak pocę. Jak chcę się wyszykować na zakupy to normalnie mam krople potu nad górną wargą, nie wspominając o pachach i pod biustem. A Gripe Water to można dawać od urodzenia? I jak to się dawkuje? Pytam bo Marta też się pręży i stęka, nie płacze, ale widzę że się męczy i serce mi się kraje (dziś się popłakałam :( ) a po wszystkim słyszę bąki lub kupkę, więc może i ja spróbuje tej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was po kilku dniach Dzisiaj odpailam dojarke na calego… zamontowana do biustu i jedzie bez trzymanki Ale sie idiotycznie czuje, jak krowa dojna No nic, ale moge popracowac I udzielic sie przez troche na forum tzn czytam na biezaco tylko na pisanie brakuje czasu Myszko79, Jagoda369, Kasiula, Ganetko, SZtorm - GRATULACJE!!!! Ganetko - sliczne imie. Bylo to jedno z moich ulubionych jesli chodzi o mojego synka Lusiu 79, wiki3010, KOlorowyMotylku – duzo spokju, juz sama koncoweczka, delektujcie sie wolnym czasem… wiem, wiem ciezko, ale starajcie sie Dziewczyny sliczne dzieki za info na temat karmienia… u nas uspokoilo sie, nastepnie znowu bylo cos nie tak I od wczoraj zaczelam pompowac zeby zorientowac sie ile tego mleka jest itd… I dlatego tez ze sutki bolace Czy wasze maluchy budza sie na karmienie, czy np po 3-4 godzinach budzicie? Jesli tak to czy tylko w dzien budzicie czy w nocy rowniez? Jak dlugo pozwalacie spac bez wybudzania? I mamusie, ktore sciagaja pokaram, jak duzo podajecie maluszkom? Kasza - sprobuj jak najczesciej mala przystawiac do piersi i pozniej sciagac to co zostanie lub pol godziny po, zeby zwiekszyc produkcje mleka. sciagaj tak dlugo, ze zobaczysz ze nic nie leci to odczekaj jeszcze 2 minuty. Wciaz hormony dzialaja na twoja korzysc, pozniej bedzie juz ciezko zwikszyc produkcje mleka – info z ksiazki, ktora wlasnie czytam, bo ogolnie od tych wszytskich rad - poloznych, ekspertow laktacyjnych, lekarzy mozna oszalec – kazdy mowi co innego I teraz ta ksiazka wydaje mi si enajbardziej sensowna)… ogolnie zasada jest taka ze dzieci na formule/ mleku modyfikowanym jedza wiecej, maluch czesto nie odmowi I moze zjesc wiecej niz potrzebuje, wiec zoladeczek wiekszy I potzrebuje wiecej Mamo E – tych pieluszek na razie nie uzywam, poniewaz najmniejszy rozmiar jest na mojego smyczka za duzy… wiec penwie za jaksi czas zaczne.. Tunciu – duzo zdrowka dla Mateuszak; moc usciskow, sily I wiary dla Ciebie I meza! Ediaaaa - mi czop odszedl juz po kilkunastu godzianch skurczy, jakies okolo 6 godzin przed narodzinami maluszka, ok 4-5 godz przed skurczami partymi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu - moze dodatkow zadzialalo tez syczenie suszarki... pewnie wiesz ale tak w arzi eczego napisze... ze odglosy taie jak suszrka czy odkurzacz dzialaj blogo na maluszki Ja kupilam taki odglos jak w macicy - czyli przplyw krwi, bicie sreca itd... dziala cudy na mojego smyczka jak jest niespokojny Polecam wiec mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztorm - gratulacje !!! I jaki szybki porod ! ale zazdroszcze ;) Ja za wczesnie ucieszylam sie, bo chwila minela i wszystko ucichlo i uspokoilo sie i znowu ZERO ! Myslalam ,ze stopniowo bedzie rozkrecalo sie , a tu nic, coz jakis uparty i leniwy dzieciaczek ;) w dodatku robi mamusie w trabe jeszcze przed porodem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla kolejnych mamuś :-) Lusia to mój ma tak samo, niedość że leniwy i wyjść nie chce to jeszcze na dodatek też w konia mnie robi bo też już jednego dnia szykowałam się do szpitala takie bóle miałam a potem nagle wszystko ucicho :-( Ogolnie to czuje się źle! Słaba jestem i na nic sił nie mam ani ochoty! We wtorek mam wizyte u gin ale cały czas mam nadzieje, że juz na nią nie pójdę. Dziś rano się obudziłam, poczułam jak mały ię rusza i odrazu powiedziałam do męża, że dziś urodze albo zaczne rodzić ale chyba jednak nic z tego bo tylko dwie godziny dnia mi zostały ;-). Niby małe skurcze mam ale nic się nie rozkręca :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MantraElle z tym oczkiem to musisz iść do okulisty. Moi znajomi mieli to u ich synka i okazuje się że to jest zapchany kanalik który jeżeli w pore się masuje + dodatkowo jakieś kropelki to jest ok. Oni trochę zaniedbali bo nie wiedzieli co to i mały musiał mieć zabieg przepychania kanalika. Ale nie denerwuj się to nic groźnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakchana Mamo - zadzwonilam wczoraj do pediatry Alexa i wlasnie powiedziala to o czyzm ty napisalas, czyli zapchany kanalik lub ze jakas infekcja jeszcze z porodu. Jednak mysli ze to wlasnie zapchany kanlik i powidziala zebym masowala przy kazdym karmieniu i jutro mam zadzwonic i dac znac co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, Ksiula, Jagoda, Sztorm, Genatka- gratulacje!!!!!! :) :) :) Mam nadzieję, że nikogo nie pomijam. :) Powodzenia, zdrówka dla Was i dla Maluszków! Benjaminek- też mi się podoba to imię! :) My jesteśmy po 5-dniowej wizycie Teściowej. Bardzo, bardzo mi pomagała muszę przyznać. Było miło, Mała drugą babcię poznała. Czarunia- masaże polecam na kolkę. Nie gwarantuję, że pomogą na 100% (niestety na Kingę też nic tak na 100% nie działa), ale mojej córci troszkę ulgi przynoszą, łatwiej jej gazy odchodzą. My mamy taki olejek do masażu aromatyczny też z Niemiec przywieziony. Troszkę rozgrzewa i zapach uspokaja maleństwo. Wind-Ease-Oil- tak się nazywa. Firma Medesign. Mam też książkę \"Masaż Niemowląt\", tu są różne techniki masażu, też stosuję na te nieszczęsne kolki. Kropelek Ci nie polecam, bo widzę,, że żadne nie działają. U nas też ulgi nie przynoszą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×