Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Gość kasza22
a teraz temat materaca i lozeczek. Wkurzylam sie nieziemsko bo mam niezwykle niewymiarowy pokoj. Mieszkamy z moja mama no bo jak moj pojedzie do stanow 20sierpnia to musze byc z kims bo zwariuje (nie jest zle mama praktycznie caly czas ze swoim chlopem nawet spi u niego, mieskzamy tu ponad poltorej miesiaca nocowala tu raz! ogrodek przekopala ze blyszczy na cala okolice pojawia sie raz dziennie na godzine i jej nie ma:-) )No to jedna sypialnia nasza druga jej mala trzecia zostala zamieniona na garderobo- biuro (bo moja wieeeelka szafa zajela nam pol pokoju). No i u siebie mamy kanape rozkladana na lozko, 2 komody jedna nasza druga dla dziecka (mnniejsza zamieniona juz nawet na przewijak) obie komody w takich wnekach. I teraz wszystki lozeczka maja na dlugosc 120cm. Strasznie duzo!Niby pokoj jest duzy ale jak sie rozlozy kanape na lozko to juz gorzej. Wiec zdecydowalismy sie na poczatku na koszyczek (moses basket). I nie wiem czy dobrze. Tak czy siak chcialam kupic bo lekkie to, pobujac mozna a poza tym kupilam za 15 funtow niby uzywany ale mowie wam, no nie widac i wlascicielka mowila ze uzyla kilka razy bo mieli lozeczko. No wlasnie czy to znaczy ze lozeczko jednak lepsze? i teraz co z materacem? Bo niby jakas pianka jest ale czy to nie za malo?nie powinno byc bardziej twarde? co teraz z posciela? posciel mam ale ona jest duza jak na lozeczko. Juz myslalam ze moze by jedna komode wyniesc do mamy do pokoju i we wneke wstawic lozko ale jedna wneka ma 100cm a druga 110cm i nie ma szans! Lozeczko turystyczne moze?Mozna od urodzenia? Bo ja juz nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mama_____ Mam nadzieje,z e z twoja glukoza bedzie tak jak u carmen i MantraElle, ze powtorne badanie da dobre wyniki. Trzymam kciuki 🌼 Wcale sie nie dziwie, ze tak \"odchorowalas\" ten wyklad w skzole rodzenia. Masz racje, fachowa wiedza i fachowy sposob jej przekazania to podstawa w takich przypadkach. A przeciez polozna akurat powinna o tym wiedziec jak najwiecej. Przeciez te kobietki niejedno w zyciu w szpitalu widzialay i worek doswiadczen maja ogormny i naprawde MOGA pomoc wytlumaczyc, oswoic to co nieznane. Kazdy porod jest inny, kazdy niesie ze soba takie a nie inne zagrozenia. Ja bede rodzila po raz drugi a tez mam stracha. Ale to nie znaczy, ze trzeba mnie dobijac jeszcze wizjami z koszamrow sennych :-o Ja bym tak dla wlasnego zdrowia psychicznego przelala swoj zal i gniew i ten strach na papier i napisala piekny i dosadny list do kogos, kto nadzoruje wasza szkole rodzenia, ze ta pani nieco sie minela z powolaniem! carmen_____ ja bym takiego materacyka nie kupowala. Dobrze myslisz, ze taki \"pikowany\" nie jest chyba najlepszy. Dziedek musi miec plasko i sztywno pod plecami. Tutaj na rowni stawiaja gabkowe materace, ale te sztywne ze sprezynowymi, mimo ze ja jestem zwolenniczka sprezynowych (Hania na swoim spi juz ponad 3 lata i nic po nim nie widac). Tu wybor jest raczej nieduzy, chyba nie ma czegos takiego jak kokosowe, czy kokosowo-gryczane, wiec w temacie polskim jestem zielona. Ale tak jak pisze Marteczka, jesli chodzi o sprezynowe, to zalecaja, zeby bylo min. 150 sprezyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza_____ mam nadzieje, ze ten bol ci w koncu odpusci. Choc z prawej strony... od razu mi sie kojarzy to co mnei doapdlo juz w trakcie porodu, po epiduralu, uhhh. Wlansie prawa strona, moze jak sie mala pchala w kanal rodny? Ale ja to mialam wrazenie, ze mi wybitnie jajnik rozerwie przy kazdym skurczu. Ale trzymam kciuki, zeby jednak twoj maluch jeszcze nieco poczekal, no i nie pchal sie tak mocn ❤️. A z brzuchem mialam podobnie, w pierwszej ciazy. Tyle ze ja juz w siodmym miesiacu mialam za maly brzuch (wg norm: od kosci lonowej czyli jak zaczyna sie macica do jej szczytu, na lezaco powinno byc mniej wiecej tyle cm ile ma sie tygodni "na karku"). Ty w zasadzie jak ja, konczysz 31 tydzien, weic fakctyznie "powinnas" miec wiecej w brzuchu i stad dodatkowe usg. U mnie wtedy wyszlo, ze mala faktycznie jest nieduza, ale jeszcze miescila sie w normie. No i urodzila sie drobna, miala 3kg i 49cm (szczerze, to mam nadzieje, ze braciszek nie bedzie jakims kolosem). Wiec trzymam palce i za to badanie 🌼 Co do koszczka to nie mam zielonego pojecia jak to jest z tymi materacykami do niego. Posciela sie akurat nie przejmuj. bo zamiast przescieradla takiego wiesz, fachowego, mozesz uzyc czegokolwiek bawelnianego i podwinac odpowiednio pod materacyk (mniejsze przesieradlo, poszewka na duza, klasyczna poduszke, cokolwiek). Poduszki maluchowi i tak sie nie daj, a do przykrycia, jesli wogole to tez jakis leciutki kocyk poki co albo i tylko pieluszka, albo wogole nic. Tylko sprawa materacyka, ale nie mam doswiadczenia wogole. A szukalas moze w sklepach czy on line, moze taki koszyk tez ma jakis standard i jest jakis wybor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianka, my z Mężem najpierw oglądaliśmy różne wózki, sprawdziliśmy itd. Ten nam się najbardziej podobał właśnie dlatego, ze jest masywny. Mieszkamy blisko lasu, więc terenowy jest dla nas ok i te skrętne duże koła. :) Mój dzisiaj z uśmiechem od ucha do ucha prowadzał się z wózkiem po domu i do brzucha gadał, że będzie córeczkę w takim wózku woził. :) Ubaw miałam nieziemski. :) Kasza- oj, żeby Dzidzia Twoja jeszcze troszkę poczekała. Fakt, my już możemy zacząć, jak majówki, ale trzymaj się w dwupaku jak najdłużej. Odpoczywaj, niech dom zarasta, chłopa zagoń jakby coś do roboty. :) Co do materacyka i łóżeczka. Są też mniejsze niż te standardowe o dł 120cm, widziałam w sklepach (dł 90cm). My mamy łóżeczko, ale i tak na początek dziecko będzie spało z nami w łóżku dlatego kupiliśmy też materacyk Kosliper. Może zastanówcie się, jak to będzie na początku i problem sam się rozwiąże. Z pościelą już pisałyśmy kiedyś i dziewczyny z doświadczeniem mówiły, ze na początku pościel niekoniecznie jest potrzebna. Ja dzidzię planuję w kocyk zawijać, dlatego mam tylko prześcieradełka i kocyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze w ramach niezgubienia tabelki. Jelsi ktos ma cos do uaktualnienia to dawajcie 🌼 NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga..............Warszawa Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice carmen37...........24....2.06......s..........??????.... ..........malopolskie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a...............Łódź annnnnnna......... 27....9.06.......s....... Michał.........Nottingham (UK) Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ........Myslowice Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. ........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C............. ............Tarnów JAGODA369........26.....17.06............C...Julia/Marty na..Nowy Sacz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask takietam............32....17.06......................... ................lublin Gonia.......................17.06 Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk Sztorm..............33...20.06..........S........Jaś.... ....... Bielsko-Biala polka1983...........25...20.06.................Leon..... ............Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................29...21.06......c?..........Martus ia?... ..UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.......Makow loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia..............małopolska aha, Fasolkowa_____ super ten wozek, przynajmneij na zdjeciach. Super, bardzo mi sie podoba! Wszystko ma co powinien miec i b. ladny. Zycze zebyscei byli zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka09
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga..............Warszawa Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice carmen37...........24....2.06......s..........??????.... ..........malopolskie lilianka09............26....2.06......c.........Malwinka........mazowieckie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a...............Łódź annnnnnna......... 27....9.06.......s....... Michał.........Nottingham (UK) Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ........Myslowice Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. ........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C............. ............Tarnów JAGODA369........26.....17.06............C...Julia/Marty na..Nowy Sacz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask takietam............32....17.06......................... ................lublin Gonia.......................17.06 Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk Sztorm..............33...20.06..........S........Jaś.... ....... Bielsko-Biala polka1983...........25...20.06.................Leon..... ............Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................29...21.06......c?..........Martus ia?... ..UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.......Makow loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia..............małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemzeis26
witajcie u ,mie okropnie zle szyjka centrymet:( w czwartek krazek nie wiem tylko czy dotrzyma ta moja szyjka i mam miec zakladany w gabinecie myslalam ze w szpitalu trzeba musze lezec wiec leze kamieniem okropnie sie zalamlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis przestan mowic o zalamywaniu sie! wlsnie teraz musisz byc najsilniejsza i nie denerwowac sie ! Wszytsko dla dobra dziecka! Kochana wytrzymasz, zobaczysz! Mojego meza kuzynka lezala 3 miesiace plackiem i to w szpitalu ale sie udalo i dzidzius urodzil sie o wlasciwej porze!!!! Ty tez dasz rade!!!! trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola.22
hej zalozylam sobie konto na blogu ale nie wiem co tam sie robi chcialam zobaczyc wasze zdjecia dodac swoje ale nie wiem jak co i gdzie pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
nemezis no to mnie pobilas kurde co za dzien...glowa do gory i lezymy plackiem dwa leniwce z przymusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo, ja też mam taka rzadką wydzieline, która wygląda jak czysta woda...nie wiem czy pamiętasz, właśnie z tego powodu panikowałam ok 22tc, ze pewnie wody płodowe mi wyciekają, narobiłam paniki napłakałam się, poszłam do lekarza a on na to, że wydzielina jest prawidłowa, rzadka i obfita ze względu na estrogeny, szyjka zamknieta, wszystko ok i nic się nie dzieje...zrobił mi też USG , pewnie u Ciebie też tak jest, wiadomo, zawsze lepiej dmuchać na zimne i wszytko posparwdzać, ale pewnie okaże się tak jak u mnie;-)trzymam kciuki Jeju, jak przeczytałam co ta położna gadała na zajęciach, to mi szczęka opadła, jakaś wariatka...nie przejmuj się i nie myśl o tym, zresztą sama piszesz, że starszej daty, to jej sie już w głowie zdażyło poprzestawiać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Takie piękne dni nastały, tylko na spacerek iść. . . ale niestety niektórym z nas nie jest dane spacerowanie ;-) Pogoda wpływa na mnie fatalnie!!! musze leżeć, ciśnienie skacze , puchne, nie mam na nic sił i cały czas bym tylko spała ale to chyba działanie tony prochów które biore. Ale to nic, najważniejsze, że dzidzia szaleje na całego :-). Jutro idziemy na wizyte zobaczymy czy dzidzia prawidłowo rośnie bo przy moim ciśnieniu to bardzo ważne, możliwe że pójdziemy na krótką obserwacje do szpitala bo moja gin już się do tego pzymieżała przy ostatniej wizycie, nie uśmiecha mi się to ale jak trzeba to trzeba, zdrowie malutka njważniejsze!!! Musimy się trzymać na leżąco dziewczyny ;-) Wszystko mam już kupione i stoi sobie po katach, tak jakoś nudno sie zrobiło jak nie ma co już kupować! Ale i tak nie mogę sobie nigdzie wędrować więc lepiej, że to juz załtwiłam. Mój brzuszek ma już 112 cm, a to dopiero 27 tydz. , ja to chyba na koniec ciąży będe się toczyć a nie chodzić ;-) Dziewczyny dajcie namiary na bloga to w miare swoich umiejętności technicznych spróbuje się ujawnić wizualnie! Mój mail deluga@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nemezis - bedzie dobrze !!! Najwazniejsze to pozytywne myslenie. Ja tez mam schizy dotyczace przedwczesnego porodu , ale to nie jest najlepsze co mozemy zrobic dla siebie i swojego dzieciaka , a wiec zle mysli precz ! Bedzie dobrze, bo musi byc ! Jutro ide do lek i tez mam lekkie obawy , co prawda czuje sie dobrze i nawet chcialabym wrocic do pracy na jakis czas, ale tak naprawde nie wiem co tam wew dzieje sie, jutro dowiem sie, mam nadzieje, ze z szyjka ok, bo na poprzedniej wizycie 3-tyg temu okazalo sie ,ze zaczyna tez sie skrocac .... Fasolkowa mamo - niezle mialas przejscia w tej szkole rodzenia a raczej tfu tfu przetrwania ;) W czwartek w naszej szkolce tez bedzie wyklad dot. porodu - jednak mamy szalenie sympatyczna polozna i jakos nie wydaje mi sie ,aby tez takie horrory opowiadala. Co do wydzieliny tez mam zwiekszona, to chyba normalny objaw w tym okresie ciazy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga..............Warszawa Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice carmen37...........24....2.06......s..........??????.... ..........malopolskie lilianka09............26....2.06......c.........Malwinka ........mazowieckie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a...............Łódź annnnnnna......... 27....9.06.......s....... Michał.........Nottingham (UK) Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ........Myslowice Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. ........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C............. ............Tarnów JAGODA369........26.....17.06............C...Julia/Marty na..Nowy Sacz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask takietam............32....17.06......................... ................lublin Gonia.......................17.06 Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk Sztorm..............33...20.06..........S........Jaś.... ....... Bielsko-Biala polka1983...........25...20.06.................Leon..... ............Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................29...21.06......c?..........Martus ia?... ..UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s.........Dominik..............Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.......Makow loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia..............małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo to faktycznie miałas nie ciekawy wykład o porodzie;/ Jak ja byłam w szkole rodzenia z pierwszym dzieckiem, to własnie połozna tak opowiedziała o porodzie ze wrecz mnie uspokoiła. I mysle ze tak powinno sie prowadzic wykłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie sprawdz te wody płodowe. Bo ja tez z pierwszym dzieckiem miałam tak ze myslałam ze popuszczam mocz, i ginekolog tak mi to tłumaczył a przy porodzie sie okazało ze połowy wod nie mam juz bo sie saczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wozka to tez mam taco. Ale pozniej zmieniłam na euro baby orinoko, bo taco jako spacerowka raczej nie wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"instrukcje jak umiescic cos na blogu. Wklepujecie adres bloga. Wpisujecie hasło które podałam, a jak ktos nie ma podam na maila. 1. W prawym górnym rogu klikamy „zaloguj się” 2. I wpisujemy login i hasło, które równiez podałam, jak ktos nie ma pisac maila to posle 3. Otworzy sie nowa stronka i tam w prawym gornym rogu klikamy „nowy wpis” 4. pojawi sie tabelka do pisania, najezamy kursorem i piszemy,bądx wklejamy gotowy teks, link. 5. Żeby dodac fotke nalezy kliknac na pasku zadań ikonke „wstaw obrazek z zasobow” 6. otworzy sie nowe okienko klikamy „przegladaj” 7. wybieramy plik z folderu takiego w jakim zapisalismy fotke na komputerze 8. klikamy”dodaj plik” 9. nazwa fotki pojawi sie w tabeli 10. no i klikamy wstaw jako obrazek i gotowe A teraz dla tych ktorzy juz maja wpis na blogu i chcieliby cos dodac tylko: 1. dwa pierwsze punkty robimy tak jak wyzej jest napisane. 2. szukamy swojej notatki i pod nia klikamy napis”zmien wpis” 3 no i dopisujemy cos badz dodajemy zdjecie tak jak jest napisane wyzej w punktach od 4 do 10 \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu droga pozwolilam sobie skopiowac instrukcje obslugi" naszego bloga ktora Ty opacowałaś (mam nadzieje, ze nie bedziesz mi maiala tego zle) =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
ghhhhhhhrrrrrr uuu brzuszek twardyyyyyy heh ja tu z wami urodze co wy na to?:-P yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy i znow sie spina Boze ja jeszcze nie bylam w szkole rodzenia aaaaaa!!! Dunia dzieki za wyjasnienia z ta kolderka w sumie rodzimy na lato wiec juz cieplo bedzie chyba kocyk starczy jak cos...teraz tak patrze na ten nasz koszyk na biegunach i no dlugasny jest kolo 100cm bedzie mial nie jest zle na pierwsze 2-3 miesiace wystarczy. Potem chlop pojedzie to moze z tesknoty bede spac z dzieckiem? ale to chyba mogila bo sie przyzwyczai jeszcze i co wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
tunciu bardzo bym prosila wiem jak sie dostac na bloga zeby poczytac ale nie pamietam loginu i hasla zeby sie zalogowac i pisac na nim (probowalam haslo takie jak dostep do bloga ale pupa) podeslij mi prosze na piruetka@o2.pl. Buzka z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis- nic się nie martw i przeleż czas do założenia krążka. Żona mojego kolegi, już to kiedyś pisałam, z krążkiem dotrwała do terminu. Będzie dobrze. Wiki, Bidulko, trzymaj się na leżąco! Wpuszczaj troszkę słońca przez okno! ;) Czekoladko, pamiętam o tych wodach, bo sama wtedy też się martwiłam. Teraz jednak jeszcze więcej ich wypływa. Wiem, że zwiększone ilości w trzecim trymestrze to norm,a ale dziś jak musiałam zetrzeć podłogę, zmartwiłam się nie na żarty. Moja koleżanka miała podobnie do Tunci, pod koniec ciąży okazało się ,że wody się sączyły i dzidzia była już troszkę przyduszona. Liczę dlatego na to jutrzejsze usg, mam zamiar prosić, żeby lekarz to dokładnie sprawdził. Dmucham na zimne jakby co! :) Jutro idę przed usg do pracy na kilka godzin. Zobaczymy, czy dam radę wysiedzieć i czy bardzo za mną tęsknią. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
teraz juz kaplica totalna; wlasnie zmierzylam sobie brzuch w najszerszym miejscu (na wysokosci pepka) i mam tylko 92cm!swietnie...ej ja od tego siedzenia w domu to oszaleje do konca:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku bidulki, jakos przelezycie i dolezycie do terminu! ja w Was wierze!!!! Kasza a bierzesz magnez? to pytanie zadaje kazdej ktorej sie brzuszek spina, bo mnie pomogl wiec radze co moge ;) (ja zazywam lacznie 3 magnezy dziennie i dziala:) Fasolkowa Mamo powodzenia u lekarza! dobrze go tam przypilnuj zeby Cie dokladnie wybadal !!!! Mnie jutro tez czeka fotelik ginekologiczny, hmmm... musze sobie juz zaczac ukladac liste pytan jakie chce zadac... ;) ja juz spadam, przepraszam, ze tak ogolnikowo ale nie mam sily wiecej pisac, wybaczcie! pozdrawiam Was wszytskie bardzo mocno!!!!!!!!!!! do jutra!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko odpowiem Fasolkowej. Tak mialam ten laser w ciazy, w 9 m-cu, jakos niedlugo przed porodem, ale lepiej to zrobi wczesniej. Ja zrobilam tak pozno, bo tak pozno mnie gin.(nie moja prowadzaca) wyslala do okulisty.A nie wiedzialam wczesniej, ze taka wizyta to koniecznosc. Okulista daje takie papierek, ze mozna rodzic naturalnie.I faktycznie, w szpotalu niemal pierwsze o to pytali. Zdrowka i spokoju dla wszystkich!🌼 Pimach, co z Toba,hm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteeczka, jestem, ale nie mam weny... Czytam, ale jakos mi zamarł instynkt macierzyński. Chyba przez te problemy z m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza, lilianka odpoczywajcie!!!! nemezis nie martw się tak jak dziewczyny piszą jak założą krążek to może być tak że dzidzia dotrzyma w brzuszku do samego końca, a teraz też jak najwięcej odpoczywaj!!!! Dla dziewczyn które mają dzisiaj wizyty u lekarza, powodzenia i dajcie znać jak tam. Właśnie rozmawiałam z siosrą i powiedziała mi że moja siostrzenica też na usg po 30 tc była ułożona miednicowo ale się przekręciła, także i moja dzidzia może się jeszcze odwróci, chociaż lekarz powiedział że marne szanse:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimach pisz czasami chociaż że jesteś!!! też zastanawiam się co z tą naszą klunią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluni chyba maila wyślę ,może odpowie:) Ewcisko to ja Ci napiszę ,że mój Tomasz odwrócił się w 36 tyg,lekarz był bardzo zaskoczony a mnie udało się uniknąc cesarki:) więc nie martw się na zapas:) Nie wiem czy lepiej uniknąc czy się jej poddać ale teraz wolałabym rodzić normalnie..mam nacięte i poszyte krocze ,szrame na pół brzucha pionową z rozlanego wyrostka a teraz jeszcze kolejne blizna:-O chociaż po tym co napisała Fasolkowa..to straszne,aż się ucieszyłam,ze do szkoły rodzenia nie chodzę i jeden poród przezyłam i mniej więcej wiem co mnie czeka(mniej więcej):D Fasolkowa mamo wózek śliczny Carmen ,materac widzę po raz pierwszy i nie jestem przekonana co do tych \"górek\" Nemezis 👄 pomysl ,ze juz niewiele zostalo do przytulenia maluszka ,nie załamuj się ,będzie dobrze.. wszystkim idącym do lekarza ..POWODZENIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poprawe humoru:) Przed ślubem: Ona: Cześć!!! On: No nareszcie, już tak długo czekam! Ona: Może chcesz, żebym poszła? On: Nie! Co ci przyszło do głowy? Ona: Kochasz mnie? On: Oczywiście o każdej porze dnia i nocy! Ona: Czy mnie kiedyś zdradziłeś? On: Nie! Nigdy! Dlaczego pytasz? Ona: Chcesz mnie pocałować? On: Tak, za każdym razem i przy każdej okazji! Ona: Czy byś mnie kiedykolwiek uderzył? On: Zwariowałaś? Przecież wiesz, jaki jestem! Ona: Czy mogę ci zaufać? On: Tak. Ona: Kochanie... Siedem lat po ślubie - czytaj od dołu w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×