Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Mamo E no to łapka na nasze kg:p Kolorowy motylku gratulacje i Ty się doczekałaś zdróweńka dla Was🌼 Duniu zdrowiej Kochana 👄 Mantra ja tez dalam sobie rok na powrot do figury zeby sie nie zadreczyc tym bardziej ,ze ja ptrzytylam przeszlo 30 kg!!!! Carmen ja mialam spirale i z mojej strony szczerze polecam bez stresu ale krwawilam mocniej i dluzej podczas miesiaczki ,poczatkowo podczas stosunku maz odczuwal dyskomfort ale jak sie okazalo wystarczylo przyciac ;) oooooo ktos tu trafil z czyms za czym i ja tesknie ,czyli pozycja"po bozemu" mrrrrr;) Anaconda nie jestes sama:p Fasolkowa mamo nie bylam jeszcze u lekarza z ta wysypka ale odkad odstwailam mleko czyli 3 dni i przemywam buzke woda przegpotowana i smaruje oilatum soft jest lepiej ,odpukac moj maly dzisiaj pobil rekord nie spal od 5 rano do 11!!!!! nie wiem czy to nie wina slabej kawy na jaka pozwolilam sobie po raz pierwszy:-O a wiecie co jest najlepsze nie wiem czy pisac zeby nie zapeszyc:-D moj maly jeszcze ani raz nie plakał:classic_cool: tzn kwili ,mruczy ale nie placze i jest przeciwienstwem brata który wwwwyyyyyyłłłł podczas kapieli i ubierania a ten nic ,ale gdybyscie slyszaly dzwieki jakie wydaje podczas jedzenia ...stare skrzypiace drzwi:D Mlodziak ,moj Kuba tez ma takie momenty jak Twoj maluszek z tym oddechem ale jesli Cie to martwi pogadaj z lekarzem sorry za literówki ale z malym na rekach inaczej sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Fasolkowa - wydawalo by sie ze w Polsce wiekszosc dzieci ma skaze bialkowa!! Ewcisko, sproboj taj jak mowi Fasolkowa i moze skonsultuj tez z innym pediatra. A przybranie 150gr na tydzien moze nie nalezy do duzych ale wcale nie jest za male. dzieci karmione piersia (nawet z butelki) rosna troche wolniej i mniej regularnie niz te karmione sztucznym mlekiem. Wcale nie znaczy ze musisz miec mniej tresciwe mleko. Nemezis, powtorze sie - zgadzam sie z Fasolkowa! TYLKO przez drogi urzedowe, jak potrzeba to nawet z badaniem DNA!!!! Niech wie ze od takiej odpowiedzialnosci nie ma ulgi! Trzeba bylo spodnie trzymac na sobie!!! Chlopy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis wspolczucia z powodu babci,moj maly tez czesto kicha Duniu u mojego Toma kolor oczu z granatowego zrobil sie niebieski po 3 miesiacach po kolejnych trzech szare a po roku orzechowe a jeszcze pozniej piwne:D jesli chodzi o chudniecie to wydaje mi sie ,ze dwa kg na dwa tyg to jakos normalnie bo ja mam tyg o kg mniej a mnie nosi straszliwie wiec pomimmo s[przeciwow meza ide dzis na rolki ,kawalek powolutku ,kazdego dnia wiecej a od przyszlego tygodnia na silownie ale nie wiem czy moge juz isc na bieznie vacum na necie info brak a lekarza nie zapytam bo mi zabroni pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolciu, naprawde z tym kolorem oczu? Fajnie, to jeszcze mam nadzieje ze Alex zalapie piwne :) Moja natomiast szczeka podczas snu ;) I tez duzo kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E bylam zaskoczona tymi zmianami bo jak sie zrobily niebieskie bylam taka zadowolona ,ze "po mamusi" wiec teraz nawet nie komentuje tej pieknej niebiesko granatowej glebi u Kubusia zeby mnie znowu maz nie wysmial :D chociaz znajomi i rodzina mowia ,ze Kubulek jest podobny do mnie:) wiec w koncu i ja "mam dziecko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, jak zwykle sie tłumaczę- codzinnie czytam tylko jako ś pisac mi się nie chce... Joolu, pytałaś jak nazwaliśmy synka...my nazwaliśmy Kubusia Jakub, a Wy też, czy Kuba? U mnie z kilogramami nawet nieźle ( nie chcę zapeszać) mam 13 na minusie, do wagi sprzed ciaży zostało 5 , ale jak chce coś przymierzyć sprzed ciaży to masakra, chyba przez to , ze na brzusiu dużo więcej jest niż było, ale ogólnie brzuch też w miare spoko, bo staje się już plaski, yle , że mało jędrny ale nad tym popracuj.ę cwiczeniami. Moj Kubuś je non stop, przytył ponad kiligram już, robi sie pucuś;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko my też Jakub chociaz w urzedzie nie bylo problemu z Kuba ,ja nawet zastanawialam sie czy nie dac Kuba ale to na tyle malo popularne ,ze podejrzewam ,ze wszedzie w[pisywanoby mu Jakub a ja musialabym prostowac pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Fasolkowa mamo - u nas nie bylo problemow z usg bioderek maluszka, dzis dzwonilam bo balam sie ,ze terminy beda jakies odlegle i zapisali nas na 15 lipca :/ - nie wiem czy to przypadkiem dla odmiany nie za wczesnie, bo w ksiazeczce wpisali usg za 2-3 tyg. W przyszlym tyg mam jeszcze wybrac sie po skierowanie do pediatry, bo nawet tego jeszcze nie mam i choc w rejestracji mowili ,ze nie musze przychodzic z dzieckiem , to jednak wybiore sie z mala wlasnie aby ja zwazyli. Troche sie boje, tez ze za malo przybiera - bo jakies mniejsze kupska produkuje :/ I dzis tfu tfu - aby nie zapeszyc ;) Ewka ma lepszy dzien - mniej marudzi, wiecej spi. Bylysmy tez na balkonie w chuscie pierwszy raz i jakos malej srednio podobalo sie, zobaczymy jak bedzie pozniej. Chcialabym wybrac sie z nia na spacer w wozku, ale jestem uziemiona - z dziura w brzuchu jakos nie mam odwagi znosic wozka i malej z tego prawie 3 pietra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny___ dziekuje, juz zdecydowanie lepiej. Chyba jednak ta pencylina w koncu sie rozkrecila i dzis nawet lykac juz latwiej. A na zgubienie szybkie kilogramow - angina jak nic. Ja wczoraj prawie nic nie jadlam, a dzis na wadze kolejne 2 kg mniej :-) Nie ma tego zlego, hehe. lusia____ pamietaj, ze jesli dzieciak ulewa nawet sporo to nie znaczy, ze w brzuchu nic nie zostaje. Z reguly mleko jest juz mocno wymieszane z sokami trawiennymi i de facto dzieciak nie zwraca wszystkiego. I nie smutkaj sie z takiego powodu! PAmietaj, nie ma instrukcji obslugi do dziecka i twoj instynkt jest najwazniejszy. A jak widac z naszych wspolnych doswiadczen, karmienie takich brzdacow to chyba najwieksze wyzwanie poki co :-) Wszystko robisz dobrze na pewno ❤️ AniaP_____ zespol zlego wchlaniania - nie slyszalam o takim wczesniej. Cos powaznego? Mozesz to jakos lekarzowi zasugerowac, sprawdzic? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko_____ a czy Wiktoria to tylko wisi na cycu czy faktycznie ciagnie caly czas i lyka? Bo jesli tylko wisi to daj spokoj i ja odczep :-) Sluchaj czy po kazdym pociagniecu slychac jak mala przelyka mleko. A jak ci zaczyna szybko przysypiac, to miziaj po nosku, pod noskiem, podrap po plecach, sprobuj wyciagnac piers z buzi. Albo jak nie ciagnie scisnij piers powyzej brodawki, od dolu i od gory, malej wtey poleci mleko do pysia i w 9 przypadkach na 10 odruchowo zacznie polykac i albo sie rozkreci, albo po tym jak polknie, scisnij piers ponownie (to bylo w tym "madrym" artykule, tyle ze on byl w wersji angielskiej). Ja tak robie nawet jak Jasiek zaczyna przysypiac i zawsze troche wiecej tego mleka wciagnie. Co moze jeszcze poskutkowac? Aha, tez z tego artykulu. Jesli masz czas przed karmieniem sciagniej ok. 30ml w butelke, wtedy mala jak zacnie ssac szybciej zacznie jej leciec to bardziej tluste mleko. Powodzenia i pamietaj, zle nie robisz nic 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko____ co do tej skazy bialkowej jeszcze to jest chyba tak jak Fasolkowa pisze, z praktyka w Polsce. Wystarczy poczytac majowki, tam w zasadzie wszystkie dzieci podejrzewane sa o skaze :-P A faktycznie ma ja tylko ok. 5% dzieci. Lekarzom latwiej? Potem jak wszystko przechodzi ok. 3 mies to sie ciesza, ze tak szybko minelo :-o Sprobuj teraz faktycznie obyc sie bez nabialu i zobacz jak bedzie. Moj Jas tez ma szorstka skore na policzkach tam gdzie go tak mocno wysypal tradzik. teraz krostek ma mneij i skora milsza w dotyku. O skazie nikt mi tu nie trabil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez rozwazam spirale, Mirene dokladnie mowiac. Musze poczytac w necie, sprawdzic czy mi ubezp pokryje koszty i pogadac z mezem. No i ew udac sie za jakies dwa tyg do ginki na zalozenie, bo mowila zeby poczekac do konca 8 tyg po porodzie, zeby macica sie juz dobrze wchlonela. Moje kolezanki maja rozne doswiadczenia. Jedna wyjmowala po tym jak wysypal ja tradzik na buzi (i to nawet ginka pierwsza stwierdzila, ze to od spirali), inna poprawiala bo tez maz czul dyskomfort, ale po podsunieciu wyzej - teraz sie nachwalic nie moze. I ja chyba zrobie podejscie, bo teraz dzieci juz nie palnuje to takie dlugoterminowe rozwiazanie bardzo by mi pasowalo. No i przy tym mozna karmic piersia, nie zanika pokarm :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Wasze dzieci zareagowaly na wit d3 i multi? ja dzis podalam po raz pierwszy i nie wiem czy to jest przyczyna ale maly najpierw naciagal a potem zwrocil mleko ,lecialo i nosem i buzka tak bardzo ,ze nie wiedzialam co robic a on sie dusil ,dobrze ,ze mialam go na rekach.kurcze nie wiem czy to wina tych wit czy czegos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolaaa_____ ja mojemu daje wit d czysta (znalazlam) i jak jest w przepisie, tylko kropelke na dzien, na sutek i musi ssac co najmniej 30 sek. I to mu nie robi roznicy, bo jak dopada do cyca to nie zwraca uwagi na nic. Ale z multi byla jazda. Tutaj ciezko znalezc czysta wit D, dostepna jest tylko w postaci multi (ja czysta znalazlam w takim organicznym sklepie, sprowadzana z Kanady), a to byla kleska. Oczywiscie za rada pediatry, nie dwalam tego Jaskowi przed jedzeniem, ani po, tylko tak w miedzyczasie. Bo lekarka uprzedzila, ze to mu nie bedzie smakowalo i moze zwracac mleko. Takze u ciebie to faktycznie moga byc te witaminy. Ja multi wogole odstwailam, bo Jasiek sie nimi krztusil, nie lykal, widocznei wogole mu smakowo nie podeszly. Teraz daje mu tylko czysta D i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joolaa - ja daje malej witD i od 8 doby wit.K i widze, ze Ewce nie smakuje krzywi sie strasznie jak jej to dam, ale nie zauwazylam aby po tym jakos czesciej i bardziej ulewala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis____ przykro mi z powodu straty babci Ci, ktorych kochamy, zawsze za szybko odchodza. Co do exa, dolacze do choru dziewczyn, DNA i sadownie! monik____ widze, ze i u cibei kolorowo nie jest. Dobrze powiedzialas o tej pracy. niech tatus zostanie z dzieckiem na caly dzien. Choc z doswiadczenia (ale nieco wiekszego dziecka) dzieciak z ojcem zachowuje sie z reguly zupelnie inaczej. Mama z oczu to i \"rozki\" z glowy. Ale pomysl dobry. Ja z doswiadczenia wiem, ze nie ma co sie krygowac, szczegonie przed mezem. Bycie matka i zarazem gospodynia domowa to ciezka i wyczerpujaca praca, fizycznie i psychicznie tez. Jesli nie ustawicie sobie facetow, ktorzy nie garna sie do opieki nad dzieckiem, to zrobicie z siebie niewolnice dzieciakow. Nie ma, ze on z pracy, zmeczony. Okej, niech ma te 15-30 minut na wentylek bezpieczenstwa po robocie, ale potem - wio do zajmowania sie dzieckiem. I to nie na zasadzie prosby. Przeciez to tez jego dziecko i jego obowiazek. Mozna zaczac np. od zostawienia sobie zakupow na po powrocie meza z pracy. Ty do sklepu a on z dzieckiem. Jesli zaoferuje sie, ze on pojdzie, to w zadnym razie. Ty tez masz prawo do oddechu bez malucha przy cycu, zlapania nieco dystansu. Czasami ciezko to wprowadzic w zycie, bo zwiazek i tak sie juz zmienil wraz z pojawieniem sie dziecka, a taka rozmowa, takie postawienie sprawy moze miec nieco burzowy przebieg. Ale chyba czasmi trzeba, w trosce o wlasna psychike.❤️ A co do stresu i mleka to gdzies czytalam, ze moze tak sie zdarzyc. Aha Monik, ty jeszcze krwawisz. Widzisz, ja krwawilam prawie 6 tyg, potem 2 dni przerwy (ale jeszcze takie wkladkowe) i przylazla miesiaczka,. ktora trwala 8 dni (rekord). Ale chyba wlasnie sie dzis skonczyla i w koncu, po prawie 7 tyg chyba wychodze na prosta. Moze i u ciebie do tego wszystkiego wlaczyla si emiesiaczka? A jesli nei przypuszczasz, to nie czekaj z pojsciem do gina. Byc moze niedokladnie wyczyscili ci macice i jeszcze sie powaznego stanu zapalnego nabawisz. Bo to moze byc i po jakims czasie, niekoniecznie z miejsca po porodzie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam (chyba) troche porzadku na blogu w zastepstwie Tunci. Jesli sie kous jeszczedziecko nie zgadza to dajcie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tylko na moment. Poczytałam wasze wpisy i nadrobiłam zaległosci w koncu:) Dzis z dobra wiadomoscia isze:) Mateuszek juz coraz wiecej ruisza nozkami:) Mysle ze leki na tarczyce pomogły, bo ta niedoczynnosc tarczycy tez mu osłabiała nerwy. No i musze go niestety cewnikowac bo porazaja porazenie pecherza, ale ja widze ze cewnik pusty wiec moze sie myla. Nadal lezymy w szpitalu ale juz w Katowicach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE- co do psa- ja nie narzekam. :) Uwielbiam moją sunię, była pierwszym naszym wspólnym obowiązkiem. Stwierdziliśmy z Moim M ( wtedy jeszcze nie M), że jeśli będziemy potrafili zaopiekować się psem, to reszta wspólnych obowiązków nie będzie dla nas straszna. I to się sprawdza. :) Z resztą nasza sunia jest super. :) Monik- trzymaj się. Pomysł z zostawieniem M z dzieckiem jest bardzo dobry. Ja za każdym razem, gdy Mój wraca z pracy, obowiązki dziecięce zostawiam jemu. Nieważne, że się krzywi, dziecko jest moje i jego, więc obowiązki również. Ja też jestem zmęczona, bo wbrew pozorom praca przy niemowlęciu potrafi być wyczerpująca. Gadam mu też często, że z przyjemnością na jakiś czas bym się z nim zamieniła. I wspominam, że z przyjemnością bym wyszła gdzieś z koleżankami. Tak naprawdę to jeszcze do tego nie dojrzałam, ale już go przyzwyczajam, że to kiedyś nastąpi. Co do oczu. Moja Niuńka będzie miała niebieskie, tak myślę. Ja mam niebieskie, M też. Wiem, że genetyka płata czasem figle i może iść bo babci z kolorem oczu, ale Kinga ma już takie jaśniejsze niebieskie i pewnie jej takie zostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Tuncia - super wiesci !!! No i moze w koncu w Katowicach lekarze z powolania zaopiekuja sie Mateuszkiem i pomoga mu wrocic do zdrowia. Pozdrawiam ! Monik - wiem co czujesz... ale tak jak pisze Dunia trzeba wziasc sie za naszych chlopow ! U nas troche poprawy - po tym jak mu wygarnelam co mysle o tym jego umywaniu rak od opieki nad Ewka - wczoraj asystowal przy kapieli, potem przygladal sie jak zmieniam pieluchy, wiec moze sam ma zamiar sie w koncu dolaczyc tez do tego ... najgorsze, ze on zostal wychowany wlasnie w takim domu gdzie matka wszystko robila, jego ojciec sam zreszta stwierdzil ,ze on niczym sie nie zajmowal , no i potem takie sa oplakane skutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo przeczytalam Wasze wpisy a juz musze isc bo maly sie budzi....moj maly diabelek;) do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu__ swietnie,no widzisz trzeba do konca wierzyc ze bedzie poprawa,bo napewno bedzie Kochana,Mati wyjdzie z tego ambarasu obronna reka,modle sie o Twojego skarbka. Monik 85__ach ci faceci,oni nadaja na innych falach,mysla ze praca to tylko w pracy,a zajmowanie sie takim malenstwem i domem to nic,...przeciez ty siedzisz tylko w domu(slyszalam od wielu kolezanek ze takie maja poglady faceci),trzeba sie za nich brac ostro,bo oni maja odmiane wchodza do ludziczy zajmuja sie innymi sprawami,a my zostajemy w domu gdzie dzien i noc jestesmy pochloniete tylko matkowaniem. Fasolkowa mamo___widze,ze u Was tak jak u nas decyzja o macierzynstwie poprzedzona zostala,kupnem psa,my tez sobie tak zalozylismy gdy kupowalismy Beli,ze to bedzie dla nas sprawdzian,czy jestesmy na tyle odpowiedzialni aby miec pod opieka kogos,dla nas nasza Belunia to najwiekszy \"pieski\"skarb,jak patrze teraz na nia jaka jest kochana i spokojna do malego,to wiem ze to byla wlasciwa droga. nasz maly dzis rekordowo od 0.30 do 8. nie spal,byla kolka i zero spania,a sposobow na uspokojenie mnostwo i zaden juz nie skutkowal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj u mnie też dzisiaj rekordowa noc, Wiktoria od 1 do 8 rano nie spała. Gdyby tylko nie spała to ok, ale ona przy cycu tylko chciała, ale strasznie się denerwowała, chwytała i puszczała cyca:( A do tego jak ją odstawiałam to tak strasznie płakała!!! Dziewczyny dzięki za te wszystkie rady!!!!! My dzisiaj od rana walczyliśmy z tym woreczkiem i się nie udało!!! Ciągle ten mocz z niego wylatuje, już mi ręce opadają nie mam pomysłu jak to zrobić!!!! Może w poniedziałek nam się uda!!!!A jak nie to pujdę do lekarki i powiem że ja poprostu tego nie umiem zrobić i niech ona mi to założy!!!! Co do skazy to mam nadzieję że to jednak nie to. Narazie faktycznie wyeliminuje mleko i jego przetwory, chociaż naprawdę to ciężko zrobić, i zobaczę jak będzie z tą wysypką. Tunciu nareszcie dobre wieści!! Ale silna kobitka z Ciebie, ale najważniejsze jest nie poddawać się i są tego efekty!!! Monik współczuję przeżyć z mężem, ale faktycznie pomysł w zajmowaniu się małą na zmianę jest trafny, przynajmniej zobaczy jak to jest!!! Nemezis śliczniutka ta Twoja Milenka, jakie ma długie włoski!!! A twój były to naprwdę kawał........ No jak tak można!!!! Tylko sądownie z takim typem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis tak jak powiedzialy dziewczyny, musisz zawalczyc z ex dla dobra Twojej Milenki jak rowniez i dla siebie! Moj maly tez kicha i to po 3 razy na raz. wazne zeby nosek nie byl zatkany i zeby katarku nie było a kichanie niech sobie bedzie... Joolaa ja wlasnie nie chce spirali tylko ta wkladke domaciczna, wiem ze to sie czyms rozni ale nie wiem dokladnie czym. z tego co lekarz mi jeszcze o niej powiedzial to to ze moze byc ona zalozona na 5 lat, a koszt z zalozeniem 300zl... co do wit D to mam Vigantol (to chyba tak sie nazywa) i nie widac zeby malemu nie smakowala. Podaje mu przed albo w trakcie posilku... Monik i dobrze powiedzialas mezowi! On tez musi brac czynny udzial w wychowanbiu dziecka. No ale dobrze mi mowic jak moj maz daleko i ja sama sie dzidzia opiekuje. Ale jak byl przez kilka dni to duzo mi pomagal i co mnie zdziwilo pewna reka to robil jakby to bylo jego juz kolejne dziecko i maial doswiadczenia :) Milo mnie zaskoczyl! i z rozmowy kiedys wyszlo, ze czytal rozne artykuly o wychowywaniu dzieci - dla mnie niespodzianka bo po nim nie widac zeby sie takimi sprawami interesowal \"babskim\" mozna powiedziec ;) A jednak faceci potrafia... I Monik glowa do gory, ja tez mam jakis kryzysik zwiazkowy, ale to chyba przez ta nowa sytuacje jaka nastapila w naszym zyciu tak sie dzieje... Kazdy kryzys kiedys mija mozna dodac na pocieszeie :) Co do wodnistych kupek i zielonych, oraz nieciekawei wygladajacych zakamarkom uszu to moga to byc objawy alergii na jakis produkt... tak slyszalam i tak gdzies wyczytalam i mojej znajomej corka wlasnie z takimi objawami miala do czynienia i wyszla alergia i mojej kuzynki synek takie objawy mial i alergik. Tunciu to wspaniale wiadomosci nam przynosisz! oby tak dalej i zeby z dnia na dzien bylo widac poprawe!!!! trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu - jakiej firmy znalazlas witamine D i multi dla Jasia? mi pediatra powiedziala zeby dawac tri vi sol (jakos tak) i nawet mam tego probke - ale oczywicie sa sztuczne - smak i kolor. nie rozumiem po co dodaja kolor skoro nie robi to roznicy dla takiego malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu - niesamowicie ciesze sie, ze z Mateuszkiem lepiej! duzo zdrowka dla niego, a dla rodzicow do, duzo wiary i nadzieji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik - jesli chodiz o sciaganie to sporo poczytalam i teraz od kilku dni tylko sciagam, wiec cyba troszke moge powiedizec juz:) Czy sciagalas pokarm o tej samej porze? pamietaj, ze nie zawsze mozna sciagnac tyle samo pokarmu. Najczesciej rano jest najwiecej i umnie sie to sprawdza. po pd najczesciej mniej i wnocy znowu troszke wiecej. Czytalam ze czesto wieczorem jest najmniej. u mnie najmniej srodek dnai lub po pd. Jesli byla za krotka przerwa od karmienia malej to tez mozesz miec mniej. Dobrze jest tez do konca sciaganc pokarm po karmeiniu od razu. Ja doprowadizlam, ze najwiecej udaje mi sie sciagnac okolo 260 ml z 2-ch piersi, ae to rzadko, norm jest 180-200, a najmniej 120. jeszcze raz oczywiscie jest to z 2-ch piersi. Wiec mroze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik - tylko nie sugeruj sie iloscia sciagana przeze mnie poniewaz ja teraz od kilku dni tylko sciagam pokarm ale wczesniej po karmieniu malego sciagalam od razu pokarm, aby zwikszyc laktacje i zadzialalo... wyczytalam to w jakiejs madrej ksiazce... bo jeli chdoiz o specjalistow, to co jeden moil co innego:( wiec zulam sie zagubiona w temacie i jakiego laktatora uzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia____ poczytalam na blogu waszego maila do tego \"ordynatora\"! Jak widze, poskutkowalo to mu twoj maz nakladl, choc pisal bardzo uprzejmie to czuc bylo, ze wsciekly jest mocno :-p Ale najwazniejsze, ze udalo sie i Mati jest juz w Katowicach no i ze rusza coraz wiecej nozkami!!! Trzymam nadal kciuki za jego zdrowie (i wasze tez), wiara daje duuuzo sily i na szczescie, tobie wiary nie brakuje ❤️ Mantra____ ten tri vi sol to wlasnie te multi, po ktorych Jasiek plul i sie dlawil :-o A znalazlam doladnie te: http://www.mynaturalmarket.com/carlson-ddrops-2000-iu-365-drops.html?osCsid=49f76fcaf827a4c5688ed31fae1d11ef (ten sklep w Utah, wiec nawet nie trzeba sprowadzac z Kanady :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×