Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Ja już właśnie wcześniej pisałam o tych koszmarach, no mam straszne. Od jakiegoś czasu nie śnie już konkretnie o swoim maleństwie, tylko o różnych innych rzeczach!!! Teraz to już trzecią noc z rzędu były takie straszne, że szok!!! Wojna, nawet że ja kogoś zabiłam:( Wczoraj że moi znajomi się utopili i widziałam normalnie ich ciała:( No nie mogę sobie z tym poradzić!! W pracy już od poniedziałku ledwo wytrzymuje osiem godzin bo pół nocy nie śpie, to później w dzień mi się spać chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja mam koszmary, dzidziuś mi się śni, różne badania i że coś będzie nie tak i różne inne, których nie będę opisywać-może to przez to zamartwianie się;-( Ja też będą musiała zmienić termin porodu w tabelce, bo będzie prawdopodobnie późniejszy , ok 12 czerwca, a nie 2...u mnie owulacja wystąpiła nie wtedy co trzeba i zgodnie z miesiączką nijak mi nie wychodzi kiedy;-) Dziś idę na USG genetyczne (strasznie się boję, spać nie mogłam dziś i w ogóle;-(mam nadzieję, że bedzie wszystko dobrze...no i termin porodu mi dokładnie wyliczą;-) Pozdrowionka i miłego dnia dla wszystkich przyszłych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ! Troche mnie tutaj nie bylo, a czuje sie jakby rok uplynal ;) Tyle zmian i nowych brzuchow ;) - witajcie w naszym gronie :) Tuncia, Ewcisko, Biala czekolada - ja tez mam koszmary i to dolujace, np przez week snilo mi sie ,ze poronilam :( -caly dzien potem do dupy (za przeproszeniem) byl. W piatek troche bezmyslnie szarpalam sie z ciezarami i przez week zaczelo mnie bolec , az myslalam ,ze ten sen bedzie proroczy. Cale szczescie przeszlo i wszystko ok. Za to brzuchol coraz to szybciej powieksza sie - wczoraj ubralam jedne z moich ulubionych spodni i wszystko ok ale po kilku godz spedzonych w pracy myslalam ,ze zaraz je sciagne i bede w samej bieliznie siedziec ;) W pracy jeszcze nie mowilam, tzn poza kol z ktora pracuje, powiem im na Swieta - taki prezencik beda mieli ;) .Co do l4 -narazie w miare dobrze sie czuje, pracy tez nie mam ciezkiej ani stresujacej (zazwyczaj) ,wiec nie wybieram sie . Na swieta mam nadzieje, ze zamkna firme i to mozliwe ,ze na 2 tyg, wiec wtedy wypoczne sobie :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joolaa
tak Tuncia bliziutko mieszkamy:) ja pierwszy raz rodziłam w racku i KOSZMAR dla mnie:( w Rydułtowach oddział będzie zamknięty bo będzie remont ale w czerwcu już będzie czynny więc się załapię. Jeśli chodzi o koszmary to też je mam ale nie wiem czy to nie chodzi o dzisiejsze badanie usg 3d bardzo się boję. śni mi się dziecko,uciekam przed kimś ,próbuje je ochronić ,uciekamy samochodem,na piechotę ,przez las bagna...no koszmar ale to tylko przykład jest tego więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, widze, ze sporo z nas koszmarki miewa :( ja tez meczylam sie na jakiejs wojni wczoraj w nocy a potem raptem bylam a sklepie Gucci kupujac komplet intymny dla Beyonce!!! No wiecie co, juz nie mam sil na moja podswiadomosc! Ale w pierwszej ciazy mialam o wiele gorsze sny, byly to na pewno obawy o ciaze i o zdrowie malenstwa. Fasolkowa, no to niemilo jesli ty wiesz i nic nie mozesz zrobic. Dobra decyzja pojscia na zwolnienie :) ach, ciebie tez przeprowadzka czeka? Dziewczyny, jakas moda czy co? :D:D:D Powodzenia! Uzupelnilam tabelke bo po ostatnich dodatkach pigii znowu zniknela ??? Prosze uzywac teraz TYLKO tej, bo jest najbradziej aktualna i uporzadkowana!!!! :) 😘 jest nas rowno 30!!! NICK..................WIEK........TERMIN PORODU............SKĄD JESTEM gosia1062009...........25.............1.06.2009......... ......Tychy Apsika...................29.............1.06.2009........ .......podlasie Biała_czekoladka......26.............2.06.2009............. ..Warszawa Fasolkowa mama......30.............3.06.2009................Warsza wa Dunia77.................31.............4.06.2009...... .........Stany agaaa1..................24.............6.06.2009....... ........Jarocin Pigii .....................30.............6.06.2009........ .......Węgrów Agusia ..................28.............7.06.2009..... ..........Śląsk ewcisko.................25.............7.06.2009........ .......Łódź Pakston21..............35............10.06.2009....... ........Poznań tuncia...................26............12.06.2009.. .... ........Rybnik czarunia................34............13.06.2009........ .......świnoujscie Kasza22.................22............13.06.2009...... ........W\'ton UK joolaa...................28............14.06.2009... .. .........śląsk Shila2...................25............15.06.2009.... ...........Szczecin Mama E.................38............15.06.2009............... UK MariolaNY..............30............15.06.2009..... ..........NYC Pimach..................31...........15.06.2009...... .........BielskoBiala klunia1912..............34...........16.06.2009...... .........UK OlaOli...................28............16.06.2009?... ...........UK mamawiwi..............22............16.06.2009....... .......Sochaczew Mamusia222.............22...........18.06.2009....... .......Nasielsk polka1983...............25............20.06.2009...... .... ...Kielce Zakochana mama......27............20.06.2009...............Kalisz obelixowa...............32............20.06.2009..... .........lubuskie AniaP....................28.............21.06.2009.... ..........UK lusia.79..................29............23.06.2009.... ..........Śląsk myszka79................29............23.06.2009....... .......UK sztorm...................33............24.06.2009..... .....….podbeskidzie loona_84................24............30.06.2009..... .........dolny śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuncia
ja gdy miałam koszmary zwiazane z tym ze mojemu Nikodemkowi cos sie dzieje to potrafiłam jakos sie uspokoic ale teraz mam jakies takie realistyczne sny. Dzis mi sie sniło ze z sufitu spuszcza sie na mnie mega pajak. Wyskoczylam z łozka zapaliłam swiatło i obudziłam meza, i go szukałam. Maz mi tłumaczył ze to nie mozliwe, skad u nas taki wielki pajak. A moj szwagier hoduje ptaszniki i prawie wczoraj bylismy u niego i zaczełam panikowac ze pewnie jakiegos przetransportowałam w torebce. Tylko ze ptasznik nie spuszcza sie po pajeczynie:/ Nie musze dodawac ze mam arachnofobie i nie potrafiłam zasnac:( nnym razem snilo mi sie ze ktos włamuje sie do domu i czuwałam przez poł nocy. Takze te realistyczne sny sa gorsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuncia
Ale tak na poprawe humoru, to przypomniało mi sie ze z pierwszym dzieckiem tez miałam koszmary, np sniło mi sie ze karmiłam piersia i dziecko odgryzło mi brodawe:P Z tym ze z takich snow to raczej sie po obudzeniu smiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ostatnio podobną sytuację z tym pająkiem.....ale takim normalnym Spałam sobie późnym popołudniem i nagle się zerwałam i mowie do mojego męża, że pająlk się spuszcza a sufitu nad moją głową, wstał, zapalił światło i mówi, ze nic nie ma, a ja byłam pewna w 100% że on tam jest, jeju, czyżby to zbieg okoliczności??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka79
Hej mamuski No to 30stka nam stukneła:-) Wiecej nas i weselej:-) Mama E- dziekuje za chec pomocy:-) jak miło z Twojej strony:-) Powiem Ci szczerze ze my rowniez powaznie zastanawiamy sie nad wyprowadzka troche za Londyn. Zalezy od szczescia i gdzie znajdziemy cos fajnego. Teraz jak dzidzius w drodze potrzebujemy troche wiecej miejsca i wiecej spokoju a nie pogoni, tłumu i niezbyt fajnego powietrza jakie serwuje nam Londyn:-) Moze polecisz jakies fajne rejony? Mimo wszystko musimy miec jednak dostep do Londynu, gdyz pracujemy w centrum. Dunia- ja do przeprowdzek juz sie troszke przyzwyczaiłam choc za nimi nie przepadam. Te pudła wszedzie dookoła, kilka tygodni na zapas mysle zebym niczego nie zapomniała:-) I to zazwyczaj ja nadzor musze sprawowac. Jak widze jak moj pakuje to drgawek dostaje wiec juz wole sama to zrobic:-) Fajnie ze juz macie swoje mieszkanko! Tego Ci serdecznie zazdroszcze! uwierz ze to duza ulga! My musimy jeszcze znalezc odpowiednie, wybrac okolice.... I tak nie zawsze sie ma co chce. Ale mamy jeszcze troszke czasu wiec moze nie bedzie tak zle. tuncia- jak widzisz poruszyłas ciekawy temat. Nie zdawałam sobie sprawy ze wiele z nas ma koszmary:-( Ja czesto snie i czesto pamietam sny. Przed ciaza miałam zazwyczaj przyjemne sny wiec wszystko było okey. A tu nagle jakies dziwactwa w mojej głowie sie zaczeły pojawiac. No i na nieszczescie je pamietam:-( kiedy to sie skonczy? moze tez tylko pierwszy trymestr? Oby oby... Mi dzis zaczal sie 12tydzien:-) moja kruszynka jest coraz wieksza i juz powoli reaguje na zewnetrzne bodzce:-) i zaczyna sie wiercic:-) dopiero za tydzien ja zobacze. Wy tez sledzicie jak wyglada ciaza tydzien po tygodniu? Dzis mam wyjatkowo dziwny dzien. Malo spałam i zle sie czuje. Prawie wymiotowałam, co sie wczesniej nie zdarzało. Wspólczuje mamuskom które tak maja codziennie. Ciezka sprawa. pozdrawiam bardzo serdecznie!!! miłego dzionka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka79
Dziewczyny, własnie przeczytałam o tych pajakach i sie posmiałam. To ciekawe bo ja rowniez miałam cos podobnego. Było to dawno dawno temu i dzien wczesniej byłam na imprezce wiec troszke sie napiłam. Jak sie obudziłam rano, otworzyłam oczy a z sufitu prosto na mnie po pajeczynie schodził pajak z piła motorowa:-) Pamietam do tej pory ze ta piła była pomaranczowa:-) Schowałam sie pod kołdre i jak zerknełam znowu juz go nie było:-) od tamtego czasu troszke przystopowałam z alkoholem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie wierzę w takie rzeczy, ale sprawdziłam w senniku, co oznacza jak się śni pająk;-) Pająk-pomyślny znak symbolizujący szczęście i dobrobyt, oznacza też, że niedługo zaspokoimy nasze ambicje, jeśli pająk siedzi na pajęczynie to otrzymamy niespodziewane wsparcie w ich realizacj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój pierwszy raz
Cześć... Czy mogę się zapisać na czerwiec 2009? Konkretnie na 20 czerwca? Byłoby miło do Was dołączyć, bo nie mam z kim pogadać o ciąży, moja mama i teściowa już nic nie pamiętają, a sióstr i przyjaciółek w takim jak mój stanie lub chwilę po w otoczeniu brak... Casami coś mnie martwi i nie wiem, kogo zapytać... Można? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ dZIEWCZYNY:) Mam pytanie, czy nadal miewacie senności?? Kłade sie zazwyczaj okolo północy i śpię do okolo min10:00 a w ciagu dnia jakbym mogła to spałabym na siedząco. Wczytałam sie w temat koszmarów, niestety ja również je miewałam,ale ustały na jakis czas, dzis znow kolejny nadszedł, a najgorsze jest to ze gdy my sie boimy,nasze malenstwa rowniez. Pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia222- ja nadal jestem senna-jak wracam z pracy to muszę pospać ze 2-3 godzinki, budzę się ok 21.00 idę się myć i nie mam problemu aby po 22 zasnąć ponownie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia, no cos ty, o polnocy spac??? Ja ledwo co do 21szej wytrzymuje! No ale wstaje tez, przepraszam, zwlekam sie z lozka najpozniej o 7ej :( Moj pierwszy raz, witaj, zawsze razem jest razniej :) No widzicie, nie wszystko straszne co straszy, hihihi. Mowia ze sny sie na odwrot sprawdzaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, ja moglabym "poradzic" Wam jakies dzielnice, lecz to wy musicie tam mieszkac i czuc te strony "Waszymi" ;) Ja zawsze ide na instynkt i jak dotad jestem zadowolona, ale zazwyczaj wymaga to troche wycieczkowania. Radze "przejechac sie" troche po niektorych miejscach i wyczuc atmosfere. My jestesmy w Woodford na Central Line, do pracy (Holborn) mam 45 min. "drzwi do drzwi", gdyby nie to ze wlasnie ten dom kupilismy, pomyslalabym o przeprowadzce jeszcze dalej, do Epping. Tam atmosfera juz zupelnie jak w Countryside … po tylu latach szalenstw w cetrum, potrzebuje teraz spokoju (na stare lata :D:D:D:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała czekoladko, jak usg? Pobeczałaś się? Wszystko ok? Tuncia, ale się usmiałam. Ja też potwornie boję się pajaków. Mysze wyniose za ogon, a przy najmniejszym pajaku paralizuje mnie strach. Gdybym miała taki sen, to.... Mnie często sie zdarza obudzić z takim kołataniem serca, jak ptak w klatce. Moze tez mam złe sny? myszka79, ja sledzę. Czytam w necie i cieszę się z kazdej informacji. Dla mnie dzien bez drzemki dzień stracony. A że muszę łykać leki o 7-15-23, to moje drzemki musze wpasowac pomiedzy godziny przyjmowania leków. mój pierwszy raz, zaczernij nick, bo ktos może sie pod Ciebie podszywać i wypisywać głupoty. Witaj. Byłam dzis w szkole, dostałam koleje laurki i taką porcję pozytywnej energii od \"moich\" dzieciaków, że jak zdecyduję się nie wracać, to nie wiem, jak ja im to powiem. Już nawet chłopcy marudzą, żebym wróciła. Brakuje mi kontaktu z dzieciakami i pracy z ludźmi, zawsze byłam kontaktowa. ;-) Wiecie, biednemu zawsze wiatr w oczy. Mam uczulenie na jedyny dostępny w P olsce irefudowany substytut progesteronu za 3 zł i muszę sobie sprowadzać z Czech za 50 zł. I kto mówi, że zycie jest sprawiedliwe? Nażarłam sie buraczków z nadzieję, że zawitam w najmniejszym pomiesczeniu w moim domu, bo znowu cos mi się zacięło. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuncia
myszka79- to Ty co tydzien robisz usg? Jak widziesz dziecko co tydzien? Co do koszmarow to przy pierwszej ciazy mi mineły w 5 m-cu. Wszyskie objawy z pierwszej ciazy sobie notowałam i dlatego tyle jeszcze wiem:) Ja tez mam już koniec 12 tygodnia ciazy, ale dzidzi jeszcze nie czuje. Czuje natomiast juz jak sie mecze idac po schodach:P Co do tych snów o pajakach to faktycznie dziwny zbieg okolicznosci... No ale pajak z piła...Heeheh, a co Ty wtedy piłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka79
tuncia- ja jeszcze ani razu nie widziałam mojego malenstwa, mieszkam w Uk i tu totalnie sie nie przejmuja na poczatku ciazy przynajmniej. Jest to moja pierwsza ciaza wiec bardzo to przezywam i wciaz czytam co sie dzieje z moim malenstwem. Czytam jak rosnie tydzien po tygodniu, co mu sie rozwija, jakie jest juz duze... a pierwsze usg jak juz pisałam mam za tydzien:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka79
mama E masz całkowita racje, fajnie mieszkac tam gdzie sie dobrze czuje:-) sa miejsca na ktore nawet nie zerkam bo odpadaja z moich poszukiwan:-) chce sie czuc w miare bezpiecznie wiesz sama jakie to tutaj wazne. Ale przy szukaniu mieszkanka potrzbne jest tez szczescie, mam nadzieje ze nam dopisze. gdzies musimy mieszkac wiec cos znjadziemy:-) trzymaj kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, doskonale cie rozumiem, dla mnie bezpieczenstwo tez jest najwazniejsze! Dlatego radze pojechac w wybrane stronki i przekonac sie samemu, najlepiej pod wieczor (chociaz teraz ciemno juz po poludniu) bo to wiecej mowi o dzielnicy. Zycze powodzenia, a jak co to sluze pomoca jak juz wybierzecie kilka dzielnic ;) Ja juz do domciu sie zbieram i zycze wszystkim spokojnego wieczoru - Duniu, tobie popoludnia - i bezpajakowych snow! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białą_czekoladka
Pimach...poryczałam się;-)wsystko jest dobrze, dzidziuś fika koziołki co lekarz chciał coś zmierzyć to gdzie indziej miał głowke;-) słyszeliśmy serduszko-moj mąż parzył z zaciekawieniem jak mały chłopiec;-) uspokoiłam się i jestem szcześliwa;-) Ciekawe jak joolaa , tez dzis ma USG genetyczne-tez pewnie wszytsko ok;-) niesamowity widok, i jak sie okazuje nie ma sie czym marwić, napewno wszystki czerwcowki będą miał śliczne zdrowe bobaski;-) I tak jak przypuszczałam muszę zmienić miejsce w tabelce z 2 na 12 czerwca;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WIEK........TERMIN PORODU............SKĄD JESTEM gosia1062009...........25.............1.06.2009......... ......Tychy Apsika...................29.............1.06.2009....... . .......podlasie Fasolkowa mama......30.............3.06.2009................Warsza wa Dunia77.................31.............4.06.2009...... .........Stany agaaa1..................24.............6.06.2009....... ........Jarocin Pigii .....................30.............6.06.2009........ .......Węgrów Agusia ..................28.............7.06.2009..... ..........Śląsk ewcisko.................25.............7.06.2009........ .......Łódź Pakston21..............35............10.06.2009....... ........Poznań tuncia...................26............12.06.2009.. .... ........Rybnik Biała_czekoladka......26.............2.06.2009.......... ... ..Warszawa czarunia................34............13.06.2009........ .......świnoujscie Kasza22.................22............13.06.2009...... ........W\'ton UK joolaa...................28............14.06.2009... .. .........śląsk Shila2...................25............15.06.2009.... ...........Szczecin Mama E.................38............15.06.2009............... UK MariolaNY..............30............15.06.2009..... ..........NYC Pimach..................31...........15.06.2009...... .........BielskoBiala klunia1912..............34...........16.06.2009...... .........UK OlaOli...................28............16.06.2009?... ...........UK mamawiwi..............22............16.06.2009....... .......Sochaczew Mamusia222.............22...........18.06.2009....... .......Nasielsk polka1983...............25............20.06.2009...... .... ...Kielce Zakochana mama......27............20.06.2009...............Kalisz obelixowa...............32............20.06.2009..... .........lubuskie AniaP....................28.............21.06.2009.... ..........UK lusia.79..................29............23.06.2009.... ..........Śląsk myszka79................29............23.06.2009....... .......UK sztorm...................33............24.06.2009..... .....….podbeskidzie loona_84................24............30.06.2009..... .........dolny śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam, bo zmianiłam miejsce ale zstawiłam datę 2.06;-) NICK..................WIEK........TERMIN PORODU............SKĄD JESTEM gosia1062009...........25.............1.06.2009......... ......Tychy Apsika...................29.............1.06.2009....... . .......podlasie Fasolkowa mama......30.............3.06.2009................Warsza wa Dunia77.................31.............4.06.2009...... .........Stany agaaa1..................24.............6.06.2009....... ........Jarocin Pigii .....................30.............6.06.2009........ .......Węgrów Agusia ..................28.............7.06.2009..... ..........Śląsk ewcisko.................25.............7.06.2009........ .......Łódź Pakston21..............35............10.06.2009....... ........Poznań tuncia...................26............12.06.2009.. .... ........Rybnik Biała_czekoladka......26............12.06.2009.......... ... .Warszawa czarunia................34............13.06.2009........ .......świnoujscie Kasza22.................22............13.06.2009...... ........W'ton UK joolaa...................28............14.06.2009... .. .........śląsk Shila2...................25............15.06.2009.... ...........Szczecin Mama E.................38............15.06.2009............... UK MariolaNY..............30............15.06.2009..... ..........NYC Pimach..................31...........15.06.2009...... .........BielskoBiala klunia1912..............34...........16.06.2009...... .........UK OlaOli...................28............16.06.2009?... ...........UK mamawiwi..............22............16.06.2009....... .......Sochaczew Mamusia222.............22...........18.06.2009....... .......Nasielsk polka1983...............25............20.06.2009...... .... ...Kielce Zakochana mama......27............20.06.2009...............Kalisz obelixowa...............32............20.06.2009..... .........lubuskie AniaP....................28.............21.06.2009.... ..........UK lusia.79..................29............23.06.2009.... ..........Śląsk myszka79................29............23.06.2009....... .......UK sztorm...................33............24.06.2009..... .....….podbeskidzie loona_84................24............30.06.2009..... .........dolny śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joolaa
hej hej:) ja już po badaniu jestem taka szczęśliwa wszystko ok:) u mnie podobnie lekarz nie mógł mi nic pokazać zbyt dokładnie dzidzia szalała po brzuchu jak na jakiś wyścigach...badanie trwało aż godz lekarz sam powiedział ,że dzidzi bardzo ożywione ,na ostatnim badaniu spało:) dzisiaj widziałam nóżki stópki rączki żołądek serduszko itd... słyszałam serce... jak już wiedzialam ,że jest wszystko dobrze zapytałam o płeć ale lekarz powiedział ,ze dopiero w 20 tyg może mi powiedzieć.zdziwiłam się bo czytałam,że niektóre mamusie wiedzą już w 13 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała czekoladko i jolciu a wy byłyscie na tym usg 3d? Bo własnie ja mam takie 9 tego grudnia i tez sie zastanawiam czy dowiem sie jaka płec. Biała czekoladko, widze ze rodzimy w tym samym terminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to ja juz sama nie wiem jak jest . Byłam na USG genetycznym(czyli to, które wyklucza wady genetyczne itd.) - dostałam płytę DVD z nagraniem;-);-) jak lekarz mnie kierował to mówił, że to 4D (tak zrozumiałam), ale to 3 i 4 D jest chyba kolorowe i takie wyraźne jak zdjęcie, a to było czarnobiałe i djcie nie różniło się od zwykłego, więc już sama nie wiem;-( pogubiłam się w tym może któraś kobitka wie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joolaa
usg genetyczne to co innego niż 3d i 4d ja miałam genetyczne a na chwilę lekarz wlaczył 3d jednak dzidziusie są za małe na 3d ,najlepiej zrobić takie usg ok 20 tyg wtedy więcej widać ,teraz za bardzo nie ma sensu tak mi powiedział ale dla mojego spokoju miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×