Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Gość Fasolkowa mama
Tuncia- Ja bym chciała poznać dane tego sprzedającego na allegro. Szczerze mówiąc, co chwilę przeglądam strony z ciuszkami dla ciężarnych, ale ceny niekiedy powalają z nóg. W internecie wiele rzeczy mi się podoba, niestety w sklepach jakaś nędza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuncia
mm pytanko czy ktos wie moze gdzie na slasku mozna miec porod w wodzie? Zawsze o takowym marzyłam i chciałabym drugie dzidzi w wodzie urodzic. Jestem w Rybnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolkowa mama
Pimach- ja znowu chciałam zawalczyć o premię roczną, ale z drugiej strony będą ją wypłacać, gdy już ja urodzę w czerwcu, więc nawet nie mam pewności, czy moje teraźniejsze starania na coś się przydadzą, może o mnie już nie będą pamiętać.. To jest ten ból. Czuję się tak, jakbym w ciąży była przydatna, ale tylko do pewnego momentu. Mam przekazać swoje obowiązki, pomóc jak potrzeba, ale generalnie to już nie do końca jetem wartościowym pracownikiem.... O tym się przekonałam, gdy przyszła osoba na moje miejsce za dużo większą kasę niż ja. To działa tak demotywująco , że nie chce mi się już więcej rano wstawać i jechać do pracy.... U Ciebie faktycznie szkoda dzieciaczków, ale jeśli masz pewność, że awans będzie po dwóch tygodniach pracy i nie ma przeciwwskazań, żebyś wróciła, to może warto podejść do tego troszkę egoistycznie...? W końcu każda z nas musi myśleć o przyszłości naszej i naszego maleństwa, a niestety z tym się wiąże część materialna również.... :( Bardzo trudny wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolkowa mama
Dzięki Tuncia. Własnie zerkam na stronkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuncia
wpadłam na pomysł zeby gdzies umiescic swoje zdjecia terazniejsze, moglibysmy sie wzrokowo poznac i pokazywac swoje brzuchole, ale nie wiem zabardzo gdzie takie zdjecia umiesciac...Macie pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam!!! późno bo późno ale dołaczam sie do was! gratuluje mamusie!!!i zycze wam spokojnego blogiego bezstresowego ciążowania!!! pimach [ usta ] pozdrawiam mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obelixowa, 😘 , jak milo Cie widziec! Na kiedy masz termin? Rozumiem, ze na czerwiec. Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że zniknęłam z tabeli, wypisałyście mnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie może sklepy typu H&M, w których można kupić ubranka ciążowe? Mam na myśli takie sklepy, które są w centrach handlowych. Wiem, że właśnie w niektórych H&M jest kolekcja dla przyszłych mam, nazywa się H&M Mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuncia
tak jest tam taka kolekcja ale ciuchy sa tam drogie. Chyba ze po sezonie, to sa tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Brzuszki :) Pigii, no rzeczywiscie, zniknelas :o a wiem ze cie wpisywalam, uzupelniam, i mam nadzieje ze to jest najbardziej aktualna teraz tabelka :) NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU.............SKĄD JESTEM gosia1062009.........25.............1.06.2009......... ..........Tychy Apsika..................29.............1.06.2009........ ............podlasie Biała_czekoladka.....26.............2.06.09............. ........Warszawa Fasolkowa mama......30.............3.06.09......................Warsza wa Dunia77.................31............4.06.2009...... ..............Stany agaaa1.................24.............6.06.09....... ...............Jarocin pigii.....................30.............6.06.09........ ..............Węgrów Agusia...................28............7.06.2009..... ...............Śląsk ewcisko.................25............7.06.2009......... . ...........Łódź Pakston21..............35............10.06.2009....... ...........Poznań tuncia...................26.................12.06.2009.. .... ...........Rybnik czarunia................34............13.06.09........ .........świnoujscie Kasza22.................22............13.06.2009...... ..........W\'ton UK Shila2....................25.............15.06.2009.... ............Szczecin Mama E..................38.............15.06.2009............... ..UK MariolaNY...............30.............15.06.2009..... ............NYC Pimach...................31.............15.06.2009...... .........BielskoBiala klunia1912..............34..............16.06.2009...... ..........UK OlaOli....................28..............16.06.2009?... .............UK mamawiwi..............22...............16.06.2009....... .....Sochaczew polka1983..............25...............20.06.2009...... .... ....Kielce Zakochana mama......27..............20.06.2009................Kalisz AniaP....................28...............21.06.2009.... ...............UK lusia.79.................29...............23.06.2009.... ............Śląsk myszka79...............29..............23.06.2009....... ............UK sztorm..................33...............24.06.2009..... ..... podbeskidzie loona_84................24...............30.06.2009..... ......dolny śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do humorkow, to ja albo jestem rozczulona i lezki z latwoscia mi do oczu "wchodza" albo wybucham, nakrzycze sie te kilka minut i potem jestem juz spokojniejsza…. Nadal zyje w stresie przed 1szym usg :o staram sie zajmowac czyms bardzo pochlaniajacym zeby tylko nie myslec. Moja kolezanka mowi, ze nigdy nie zauwazyla zebym byla taka pesymistka, no i ma racje, bo normalnie nia nie jestem. No, do piatku juz niedaleko! Fasolkowa Mamo, alez to niesamowite co zrobili! Czy to jest legalne? Zatrudnienie kogos na twoje miejsce za grubsze pieniadze? Czy to zatrudnienie jest tylko tymczasowe, wrocisz to tej samej pacy po macierzynskim? W takich okolicznosciach wierze ci, ze nie chce ci sie juz do pracy chodzic, i szczerze mowiac, pracodawca wcale nie zasluguje na twoja lojanosc! Ja tez niechetnie do biura sie turlam, ostatnio moja praca stala sie rutynowa, no i teraz jeszcze bardziej, bo przeciez za kilka miesiecy mnie juz nie bedzie, to najciekawsze projekty przechodza mi pod nosem…. Ale tutaj w UK nie ma czegos takiego jak zwolnienie lekarskie w ciazy, tylko dlatego ze jest sie w ciazy… Na szczescie jestescie Wy ❤️ !!! Co do ciuszkow, w poprzedniej ciazy kupowalam dosc sporo w H&M i duzo rzeczy odlozylam. Jedyna rada kobietki, uwazajcie na tkaniny, bo przeciez pocimy sie troszke wiecej, wiec polecam bardziej materialy naturalne, bo wiadomo w sztucznych to stroszeke niemilo bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy poniedziałku:) Mnie tam też nie chce się chodzić do pracy:( Jakoś mi nie zależy:( Zastanawiam się czy przed świętami nie pójdę na zwolnienie tak od 22.12 do 02.01, boje się tylko że jak poczuje się za dobrze na zwolnieniu to już nie będzie chciało mi się wracać do pracy!! Ja tak koło weekendu wybieram się też na jakieś zakupy ubrań ciążowych i oczywiście prezentów gwiazdkowych dla moich najbliższych:) Zamierzam właśnie do H&M się wybrać, te bluzki na allegro są niczego sobie, ale ja jakoś wolę najpierw coś przymierzyć bo jakaś taka niewymiarowa jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie!!! oj jak fajnie was poczytac i wiedziec ze te nasze przypadłości są udziałem większości.... chyba nie mam humorów ale jestem taka apatyczne że czasami wstawanie z łóżka jest dla mnie karą....dzieki bogu mdłości minęły ale ten brak energi.... co do ciuszków- tuniki kupuje w Zarze,są i kolorowe i chyba po dość rozsądnych cenach i nie są typowo ciążowe.mam problem ze sklepami typowymi dla nas bo kazda z nas ma inny brzuszek i to co ładnie wyglada na kumpeli na mnie już niekoniecznie.... dlatego spodnie kupowałam na allegro a czarne lekko wyjściowe w c&a. pimach-trzymam kciuki,dbaj o siebie kochana i zapomnij o robocie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zdazysz popracowac!!a dzidzius NAJWAŻNIEJSZY!! ja od początku siedzę w domu i jest mi dobrze.. ale sie rozpisałam:-) idę po herbatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no i dopisuje sie!!!! NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU.............SKĄD JESTEM gosia1062009.........25.............1.06.2009......... ..........Tychy ewcisko................25.............1.06.09........ ... ...........Łódź Apsika..................29.............1.06.2009........ ............podlasie Biała_czekoladka.....26.............2.06.09............. ........Warszawa Fasolkowa mama......30.............3.06.09......................Warsza wa Dunia77.................31............4.06.2009...... ..............Stany agaaa1.................24.............6.06.09....... ...............Jarocin Agusia...................28............7.06.2009..... ...............Śląsk Pakston21..............35............10.06.2009....... ...........Poznań tuncia...................26.................12.06.2009.. .... ...........Rybnik czarunia................34............13.06.09........ .........świnoujscie Kasza22.................22............13.06.2009...... ..........W'ton UK Shila2....................25.............15.06.2009.... ............Szczecin Mama E..................38.............15.06.2009............... ..UK MariolaNY...............30.............15.06.2009..... ............NYC Pimach...................31.............15.06.2009...... .........BielskoBiala klunia1912..............34..............16.06.2009...... ..........UK OlaOli....................28..............16.06.2009?... .............UK mamawiwi..............22...............16.06.2009....... .....Sochaczew polka1983..............25...............20.06.2009...... .... ....Kielce Zakochana mama......27..............20.06.2009................Kalisz AniaP....................28...............21.06.2009.... ...............UK lusia.79.................29...............23.06.2009.... ............Śląsk myszka79...............29..............23.06.2009....... ............UK sztorm..................33...............24.06.2009..... ..... podbeskidzie loona_84................24...............30.06.2009..... ......dolny śląsk obelixowa...............32...............20.06.2009...............lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka79
Witam wszystkie mamusie:-) Jak minał weekend? Klunia, Mama E, Ania P., dziekuje bardzo za odpowiedz o pierwszej wizycie u połoznej. Jak widze pierwsza wizyta to raczej wywiad:-) No coz ale w koncu cos. I jak Mama E stwierdziła co rejon to co innego sie dzieje. Ja mieszkam w północnym Londynie (Archway), dosyc dobra okolica. No i po wizycie u GP dostałam list ze pierwsza wizyte u położnej mam dopiero 8 grudnia i to ja ide do niej a 10 grudnia mam usg:-) Niestety jak sie dowiedzielismy ostatnio musimy sie wyprowadzic. Podwyzyli nam opłaty za nasze male mieszkanko wiec wolimy znalezc cos wiekszego za ta samo cene. Niestety wyszło to tuz przed swietami jak jedziemy do Polski, wiec troche nam to nie na reke. Mowia ze nie ma tego złego.... Ja ostatnio poczułam rowniez emocjonalne szalenstwo:-) cos mnie wkurzyło i rozryczałam sie jakby był koniec swiata i najwieksze nieszczescia na mnie spadły. I nie mogłam przestac:-) Mój az sie wystraszył co sie stało:-) Czesto miałam hustawki nastroju tuz przed okresem, ale to co sie stało ostatnio zaskoczyło mnie na maksa:-) Oj hormony mi szaleja:-) Za 24 dni juz swieta!!! Dzis sie zaczał grudzien i jakos mi tak dobrze, swieta coraz blizej:-) Pozdrawiam wszystkie mamusie:-) Fajnie, ze nas coraz wiecej:-) Witamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, ja też się cieszę zbliżającymi się swiętami. Juz nawet upiekłam porcję pierniczków, ale jakimś cudem się zdematerializowały. Ups.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach, i nawet sie nie podzielilas!!! :p Ja tez sie juz ciesze Swietami i tym, ze moja pierwszorodna juz coraz wiecej rozumie i bedzie ubierala choinke z tatusiem :) aja pichcila w kuchni. Nawet ciesze sie, ze niegdzie nie jedziemy, odpoczniemy za to. Myszko, troche nie wygodnie tak na same Swieta przeprowadzke organizowac, zycze Wam zeby jak najszybciej i bezproblemowo poszlo. Daj znac jak czegos potrzebujesz! Ja przez dluuugi czas mieszkalam w Camden, wiec twoje strony troszke znam. Ale powiem szczerze ze zyje mi sie lepiej na podmiesciu Londynu, dom wiekszy, wiecej zieleni, ludzie milsi, a metrem i tak tylko 30 minut do centrum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaE, jeszcze zostało z 5 sztuk, więc jak się pospieszysz.... W razie czego służę prostym i sprawdzonym przepisem. :-) Swoją drodą u mnie od dwoch dni wieje halny i można oszaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, witam wszystkie nowo przybyłe:) U mnie nic sie nie dzieje szczególnego tylko mój kręgosłup nie pozwala mi życ!! Juz mi się płakać chce normalnie. Dzisiaj sie troche naschylałam bo umyłam podłoge i takie tam i teraz placze z bólu. Tylko leżeć moge ale to też tylko w jednej pozycji. Boję się tylko że jak brzuch będzie większy to będzie tylko gorzej. Może znacie jakieś sposoby, jaką dobra maśc którą mogłabym zastosowac. Pozdrawiam wszystkie, trzymajcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joolaa
hej dziewczyny:) moje maleństwo ma już 5 cm ale ostatnie usg przespało ,widziałam rączki i nóżki:) jutro mam usg 3 d ciekawa jestem jak to będzie termin mam 14.06. jeśli chodzi o ubrania to po przecenie w h&m ale znalazłam fajny sklep z ciuchami(śląsk) spodnie ciażowe ok 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko____ to widze, ze obie bedziemy w swieta walizkowo zyly :-) My planujemy przeprowadzic sie do swojej chatki 21 grudnia, a wiec nie ma bata, pudla beda w swieta nadal krolowaly. Moze chociaz uda sie je pod scianmi poskladac :-) Ale co tam, tak sie ciesze, na wlasne cztery katy, ze moga byc i pudla :-) Ale choinka juz na swoim. Cora juz zycie Bozym Narodzeniem i w sumie to najbardziej by mi zalezalo, zeby w te zime chco raz spadl w TX snieg. Wiem, wiem, malo realne. Choc z drugiej strony, to bedzie nasza 5 ziama tutaj i w sumie to co roku cos tam popada. Bo cora juz sie nie moze balwana doczekac... No chociaz zeby udalo sie ze dwie sniezki urobic :-) Wczoraj juz zaczelam papiery segregowac, bo tego mamy cala kupe. Zrobie to teraz i potem po sprawie, tylko segregatory przeniesc :-) No i w sumie w perspektywie tej calej przeprowadzki to fajnie, ze cos jakbym miala wiecej sil ostatnio. Wczoraj nad tymi papierami siedzialam do 1 w nocy!!! Poszlam spac tylko dlatego, ze maz chcial sie polozyc, a ja caly ten balagan mialam w sypialni rozlozony :-P A dzis siedze i zakuwam, a raczej staram sie, bo glowe to mam zupelnie gdzie indziej :-) Jutro mam znowu test w szkole, a za tydzien final. W miedzyczasie jeszcze - oprocz przeprowadzkowych rzeczy - musze dopiac cory przyjecie urodzinowe na sobote. Szykuje sie b. intensywny okres i w sumie to dobrze, ze trafilo na pocz. IIgo trymestru. I tu tez inaczej niz w pierwszej ciazy. Wtedy jakos nie odczulam wielkiej zmiany, drzemki nadal byly. Ale tym razem poki co bardziej mi sie chce normalnie funkcjonowac 🌼 Dobra, wracam do ksiazek. Mala w przedszkolu wiec musze wykorzystac spokoj i przysiasc. Milego poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joolaa
no i dopisuje sie!!!! NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU.............SKĄD JESTEM gosia1062009.........25.............1.06.2009......... ..........Tychy ewcisko................25.............1.06.09........ ... ...........Łódź Apsika..................29.............1.06.2009........ ............podlasie Biała_czekoladka.....26.............2.06.09............. ........Warszawa Fasolkowa mama......30.............3.06.09......................Warsza wa Dunia77.................31............4.06.2009...... ..............Stany agaaa1.................24.............6.06.09....... ...............Jarocin Agusia...................28............7.06.2009..... ...............Śląsk Pakston21..............35............10.06.2009....... ...........Poznań tuncia...................26.................12.06.2009.. .... ...........Rybnik czarunia................34............13.06.09........ .........świnoujscie Kasza22.................22............13.06.2009...... ..........W'ton UK joolaa....................28...............14.06.2009..... ..........śląsk Shila2....................25.............15.06.2009.... ............Szczecin Mama E..................38.............15.06.2009............... ..UK MariolaNY...............30.............15.06.2009..... ............NYC Pimach...................31.............15.06.2009...... .........BielskoBiala klunia1912..............34..............16.06.2009...... ..........UK OlaOli....................28..............16.06.2009?... .............UK mamawiwi..............22...............16.06.2009....... .....Sochaczew polka1983..............25...............20.06.2009...... .... ....Kielce Zakochana mama......27..............20.06.2009................Kalisz AniaP....................28...............21.06.2009.... ...............UK lusia.79.................29...............23.06.2009.... ............Śląsk myszka79...............29..............23.06.2009....... ............UK sztorm..................33...............24.06.2009..... ..... podbeskidzie loona_84................24...............30.06.2009..... ......dolny śląsk obelixowa...............32...............20.06.2009..... ..........lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU.............SKĄD JESTEM gosia1062009.........25.............1.06.2009......... ..........Tychy ewcisko................25.............1.06.09........ ... ...........Łódź Apsika..................29.............1.06.2009........ ............podlasie Biała_czekoladka.....26.............2.06.09............. ........Warszawa Fasolkowa mama......30.............3.06.09......................Warsza wa Dunia77.................31............4.06.2009...... ..............Stany agaaa1.................24.............6.06.09....... ...............Jarocin Agusia...................28............7.06.2009..... ...............Śląsk Pakston21..............35............10.06.2009....... ...........Poznań tuncia...................26.................12.06.2009.. .... ...........Rybnik czarunia................34............13.06.09........ .........świnoujscie Kasza22.................22............13.06.2009...... ..........W'ton UK joolaa....................28...............14.06.2009... .. ..........śląsk Shila2....................25.............15.06.2009.... ............Szczecin Mama E..................38.............15.06.2009............... ..UK MariolaNY...............30.............15.06.2009..... ............NYC Pimach...................31.............15.06.2009...... .........BielskoBiala klunia1912..............34..............16.06.2009...... ..........UK OlaOli....................28..............16.06.2009?... .............UK mamawiwi..............22...............16.06.2009....... .....Sochaczew Mamusia222............22...............18.06.2000.............Nasielsk polka1983..............25...............20.06.2009...... .... ....Kielce Zakochana mama......27..............20.06.2009................Kalisz AniaP....................28...............21.06.2009.... ...............UK lusia.79.................29...............23.06.2009.... ............Śląsk myszka79...............29..............23.06.2009....... ............UK sztorm..................33...............24.06.2009..... ..... podbeskidzie loona_84................24...............30.06.2009..... ......dolny śląsk obelixowa...............32...............20.06.2009..... ..........lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolkowa mama
Mama_E takie praktyki są legalne. Szczerze mówiąc, zarobki to tajemnica, ja niestety do tych dokumentów mam wgląd, bo na nich pracuję... może nikt nie przypuszczał, że się domyślę... Pracę podobno będę miała po powrocie, ale i tak najpierw spróbuje poszukać czegoś bliżej domu, bo jak maleństwo będzie na świecie, to jak najwięcej czasu będę chciała spędzać z nim. A teraz postanowiłam sobie, że idę od przyszłego tygodnia na zwolnienie tak do końca grudnia. Odpocznę sobie, przeprowadzimy się na spokojnie, bo też przenosimy się w inne miejsce, przygotuję święta i nabiorę nowych sił. :) pozdrawiam Wszystkie Mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joolaa
Tuncia na pewno w wodzie można rodzić w Raciborzu,szpital jest nowy ,sala do porodów rodzinnych w wannie świetnie wyposażona(jestem z Raciborza)ale rodzić będe w Rydułtowach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwoliłam sobie uporządkować trochę tabelkę bo ktoś kopiował z wcześniejszej i mój termin znowu był na 1.06 :) NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU.............SKĄD JESTEM gosia1062009.........25.............1.06.2009......... ..........Tychy Apsika..................29.............1.06.2009........ ............podlasie Biała_czekoladka.....26.............2.06.09............. ........Warszawa Fasolkowa mama......30.............3.06.09......................Warsza wa Dunia77.................31............4.06.2009...... ..............Stany agaaa1.................24.............6.06.09....... ...............Jarocin Agusia...................28............7.06.2009..... ...............Śląsk ewcisko.................25............7.06.2009........ .............Łódź Pakston21..............35............10.06.2009....... ...........Poznań tuncia...................26.................12.06.2009.. .... ...........Rybnik czarunia................34............13.06.09........ .........świnoujscie Kasza22.................22............13.06.2009...... ..........W\'ton UK joolaa....................28...............14.06.2009... .. ..........śląsk Shila2....................25.............15.06.2009.... ............Szczecin Mama E..................38.............15.06.2009............... ..UK MariolaNY...............30.............15.06.2009..... ............NYC Pimach...................31.............15.06.2009...... .........BielskoBiala klunia1912..............34..............16.06.2009...... ..........UK OlaOli....................28..............16.06.2009?... .............UK mamawiwi..............22...............16.06.2009....... .....Sochaczew Mamusia222............22...............18.06.2000....... ......Nasielsk polka1983..............25...............20.06.2009...... .... ....Kielce Zakochana mama......27..............20.06.2009................Kalisz obelixowa...............32...............20.06.2009..... ..........lubuskie AniaP....................28...............21.06.2009.... ...............UK lusia.79.................29...............23.06.2009.... ............Śląsk myszka79...............29..............23.06.2009....... ............UK sztorm..................33...............24.06.2009..... ..... podbeskidzie loona_84................24...............30.06.2009..... ......dolny śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuncia
O jolcia to widze ze jestes z moich okolic:) Ja tez w razie gdbym nie zdazyła to pojade rodzić do Rydułtów. Pierwsze dziecko rodziłam w Rybniku i szczerze powiem ze była to katastrofa. Szpital do bani. Mam do was wszystkich pytanko. Macie koszmary nocne teraz w ciazy? Mnie ciagle mecza. Dzis znowu poł nocy nie spałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×