Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

mam pytanie do dziewczyn które już mają dzieci..czy w kolejnej ciąży czujecie się inaczej niż w poprzednich? ja mam straszny wstręt do papierosów ,kawy i mięsa za pierwszym razem tego nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj pierwszy raz - popieram decyzje zmiany lekarza, ten poprzedni to istny idiota, typowy \"co to ja nie wiem\" i zdzieracz pieniedzy! Powodzenia na usg w poniedzialek (Tuncia, z tego co zrozumilama to bedzie wlasnie to prenatalne = genetyczne ;) ). Ja mam moj w piatek i tak mi sie czas ostatnio dluzy ze nie moge juz usiedziec! No I jak teraz zrozumialam ze mozna juz cosik w kroczu dostrzec, to jeszcze bardziej sie nie moge doczekac!!!! :) Mamusia222, kazda ciaza jest inna tak jak kazda kobieta i jej podejscie do ciazy. Nie nasza rola tu krytykowac zachowania innych czlonkow tego topiku. Jestesmy tu zeby sobie pomagac i wzajemnie wspierac informacjami. Niestety, twoje wypowiedzi brzmialy bardzo negatywnie, rozumiem ze niekiedy trudno jest zapanowac nad ta burza hormonalna, wiec w takich przypadkach radze ugryzc sie w jezyk zamiast irytowac inne mamusiki. Musisz mi dac racje, stres zadnej z nas w tym momencie nie sluzy :o Tuncia, tez sie pisze na ten blog! Jesli ty masz czas i ochote to prosze cie bardzo :) ja obiecuje posylac moje straszace oblicza od czasu do czasu. Joola, ta ciaza jest dla mnie zdecydowanie inna :o Po pierwsze, dziwne bole, po drugie, nie moglam przestac palic a raczej, poczatkowo podwoila mi sie chec palenia :o ale od kiedy przyszly mdlosci (i tu po trzecie, bo w pierwszej ciazy ich w ogole nie mialam!) odrzucilo mnie na szczescie i od papierochow! Po czwarte, poczatkowo smak na kwasne (wypijalam sok ze sloikow kwaszonej kapusty!), i niechec do miesa i warzyw - poprzednim razem nic takiego sie u mnie nie dzialo. Wiec, tak jak mowia, kazda ciaza jest innna, moze to ma jakies znaczenie, np inna plec dzidzia, albo nie, kto wie? Teraz czuje sie juz o wiele lepiej, mdlosci w 99% przeszly i mam coraz wiecej energii, i chociaz dziwne zachcianki kulinarne tez przeszly, to jednak nie moge sie jeszcze \"przekonac\" do mieska :o acha, wstret do papierosow nawet zapach dymu na ulicy, pozostal, tak samo jak do alcoholu. Duniu, po moich snach o rozneglizowanych babkach zaczynam przypuszczac ze u mojego Ktosia tez cos pewnie stoi miedzy nogami ;) :D zobaczymy w piatek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pierwszy raz...też uważam, ze zmiana lekarza to dobra decyzja, nie rozumiem, jak można powiedzieć, że jak się ma gorączkę to nic nie można brać tylko przeczekać???? Gorączka jest bardzo niebezpieczna dla ciąży-bardziej niż leki, a paracetamol na obniżenie pewnie krzywdy by nie zrobił. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym uważam, ze jeżeli kobieta w ciąży nei czuje się bezpiecznie i nie ufa lekarzowi, który ja prowadzi to nawet jeżeli jest świetnym specjalistą to powinno się go zmienić, taki człowiek ma nam towarzyszyć przez 9 miesięcy, wspierać, pomagać a przede wszystkim wzbudzać nasze zaufanie. Z doświadczenia wiem, że lekarze się często mylą, ja np. przez 5 lat słyszałam, ze będę miała problemy z zajściem w ciąże...udało się w pierwszym miesiącu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśki, dziękuję Wam wszystkim. Czuję, że dobrze trafiłam, przynajmniej mam się komu zwierzyć ze swoich ciążowych strachów. Dziękuję Wam za trzymanie kciuków za moje maleństwo - ja też będę z całej siły wysyłać pozytywne fale w kierunku Waszych przyszłych pociech. :) Nie wątpie, że w ten sposób mozemy sobie tez pomagać. :) Tuncia, w poniedziałek mam własnie wizytę na usg prenatalnym. Początek 12 tygodnia, podobno wtedy już można. Ja w ogóle chodzę do ginekologa prywatnie - i ten konował był za cięzkie pieniądze (w tym przypadku akurat nie warto!!!) i ta nowa lekarka też przyjmuje w prywatnym gabinecie. Dziewczyny, a jak ze szpitalem? Zamierzacie rodzić w jakiejś prywatnej klinice, czy w \"zwykłym\" szpitalu? Myslałyście już o tym? I na koniec - wskakuję do tabelki :) NICK..................WIEK........TERMIN PORODU............SKĄD JESTEM gosia1062009...........25.............1.06.2009......... ......Tychy Apsika...................29.............1.06.2009....... . .......podlasie Fasolkowa mama......30.............1.06.2009................Warszawa Dunia77.................31.............4.06.2009...... .........Stany agaaa1..................24.............6.06.2009....... ........Jarocin Pigii .....................30.............6.06.2009........ .......Węgrów Agusia ..................28.............7.06.2009..... ..........Śląsk ewcisko.................25.............7.06.2009........ .......Łódź Pakston21..............35............10.06.2009....... ........Poznań tuncia...................26............12.06.2009.. .... ........Rybnik Biała_czekoladka......26............12.06.2009.......... ... .Warszawa czarunia................34............13.06.2009........ .......świnoujscie Kasza22.................22............13.06.2009...... ........W\'ton UK joolaa...................28............14.06.2009... .. .........śląsk Shila2...................25............15.06.2009.... ...........Szczecin Mama E.................38............15.06.2009............... UK MariolaNY..............30............15.06.2009..... ..........NYC Pimach..................31...........15.06.2009...... .........BielskoBiala klunia1912..............34...........16.06.2009...... .........UK OlaOli...................28............16.06.2009?... ...........UK mamawiwi..............22............16.06.2009....... .......Sochaczew Mamusia222.............22...........18.06.2009....... .......Nasielsk polka1983...............25............20.06.2009...... .... ...Kielce Zakochana mama......27............20.06.2009...............Kalisz obelixowa...............32............20.06.2009..... .........lubuskie mój pierwszy raz......30............20.06.2009...............Śląsk AniaP....................28.............21.06.2009.... ..........UK lusia.79..................29............23.06.2009.... ..........Śląsk myszka79................29............23.06.2009....... .......UK sztorm...................33............24.06.2009..... .....….podbeskidzie loona_84................24............30.06.2009..... .........dolny śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka przy srodzie. Lo matko, to juz moj ostatni dzien 14-go tygodnia. Alez ten czas leci i juz moge sie witac z II trymestrem, tak ksiazkowo i wogole :-D Moj pierwszy raz_____ o bolach powiedz nawet i na usg, jesli nei masz jak ich wczesniej z lekarzem skonsultowac. Ale szczegolnie w pierwszej ciazy mocno si eczuje takie klucia, ciagniecia miesiaczkowe - macica rosnie i tyle twojego :-) A ucisk pod zebrami... Moze skoro macica rosnie to poprostu wszystko ci sie w srodku przesuwa i poki co to nie dziecko ci naciska tylko organy wewnetrze, szczegolnie jesli np jestes drobnej budowy. Albo problemy z zaparciami... Jesli masz. A jednak chodzic do lekarza dobra rzecz. Co najwyzej nie do tego, do ktorego sie zrazilas na poczatku ciazy. Przeciez masz wybor i trafisz na takiego, ktory ci bedzie odpowiadal. Twoje dobre samopoczucie i troche spokoju wewnetrznego na pewno maluszkowi wyjdzie na zdrwoie niz meczenie sie miesiac w niepewnosci. shila2____ skoro sie przeprowadzasz a masz wizje nudzenia sie, to znaczy ze juz na pudlach zyjesz. To ja zapraszam do siebie, pomoc chetnie przyjme w pakowaniu moich pudel, szczegolnie od drugiej brzuchatki :-) 🌼 A ze przeprowadzkowo to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jollaaa ja tak jak pisałam wczesniej nie odczuwa zbytniej roznicy pomiedzy ciazami, mam te same smaki itd. Owszem troszke ciaza sie rozni np tymi mdłosciami, bo w pierwszej nie miałam mdłosci wogole. W obydwu ciazach jest i był u mnie wstret do dymu papierosowego, a co do jedzenia miea, to własnie w drugiej ciazy ciezko mi jest strawic mieso, w pierwszej nie miałam z tym problemu. Teraz mam najwiecej ochoty na warzywa i owoce, ale to akurat dobrze:) Mama E dobrze ze odrzuciłas papierochy, bo nie wiem czy wiesz ale gdy palisz to karmisz dymem papierosowym i nikotyna rowniez dziecko, dziecko staje sie biernym palaczem. moj pierwszy raz co do porodu to chciałabym rodzic w wodzie i podobno najblizej ma do zor i chyba tam bede rodzic w wodzie:) dziewczyny co do bloga to juz sie za niego biore. Mam wolne wieczory, bo Niki mi juz o 19.30 chodzi spac takze spoczko:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztorm
Bylam wkoncu u dobrego lekarza i czuje sie przez niego "dopieszczona" informacjami- wszystko o.k badanie prenatalne mam 10 grudnia. Jak ktos moze prosze mnie do tabelki na 15 czerwca-porod!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie podoba rozsadne podejscie Mamusi222. Rozsadne - tak, nie krytykujace. Bo jakby nie chciec w to wierzyc i nie brac tego pod uwage, niebardzo mamy wplyw na ciaze i dzieciaka. Mozemy tylko robic co w naszej mocy, zeby nie zaszkodzic, ale to malenstwo i nasz organizm zyje wlasnym zyciem i rozwojem. Mamy nadzieje, ze wszystko z maluszkiem jest dobrze, szczegolnie te z nas, ktore przezyly dramat straty dzieciaka. Nie chcemy dopuszczac zlych mysli, ale podswiadomosc to robi za nas - w koncu martwimy sie caly czas, kazda nowa rzecz, bol, uklocie wywoluje strach, niekiedy panike. I dlatego tak wazne jest, zeby akurat w ciazy miec lekarza, ktory rzeczowo i konkretnie podchodzi nawet do zagrozen i nie lekcewazy pacjentki i jej strachow (a juz wszystkie wiemy, ze ciaza nam tego nie szczedzi :-) ), omawia je w sposob cywilizowany i jesli ma watpliwosci, skieruje do innego na konsultacje. Taki lekarz to skarb, ale warto poszukac. Dobre slowa zawsze sa w cenie, ale czasami poprostu ich nie ma 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia77 - pewnie, ze chetnie pomoge przy pudlach;) Sztorm - zmienilam Twoje miejsce w tabelce;) NICK..................WIEK........TERMIN PORODU............SKĄD JESTEM gosia1062009...........25.............1.06.2009......... ......Tychy Apsika...................29.............1.06.2009....... . .......podlasie Fasolkowa mama......30.............1.06.2009................Warszawa Dunia77.................31.............4.06.2009...... .........Stany agaaa1..................24.............6.06.2009....... ........Jarocin Pigii .....................30.............6.06.2009........ .......Węgrów Agusia ..................28.............7.06.2009..... ..........Śląsk ewcisko.................25.............7.06.2009........ .......Łódź Pakston21..............35............10.06.2009....... ........Poznań tuncia...................26............12.06.2009.. .... ........Rybnik Biała_czekoladka......26............12.06.2009.......... ... .Warszawa czarunia................34............13.06.2009........ .......świnoujscie Kasza22.................22............13.06.2009...... ........W\'ton UK joolaa...................28............14.06.2009... .. .........śląsk Shila2...................25............15.06.2009.... ...........Szczecin Mama E.................38............15.06.2009............... UK MariolaNY..............30............15.06.2009..... ..........NYC Pimach..................31...........15.06.2009...... .........BielskoBiala sztorm...................33...........15.06.2009..... .....….podbeskidzie klunia1912..............34...........16.06.2009...... .........UK OlaOli...................28............16.06.2009?... ...........UK mamawiwi..............22............16.06.2009....... .......Sochaczew Mamusia222.............22...........18.06.2009....... .......Nasielsk polka1983...............25............20.06.2009...... .... ...Kielce Zakochana mama......27............20.06.2009...............Kalisz obelixowa...............32............20.06.2009..... .........lubuskie mój pierwszy raz......30............20.06.2009...............Śląsk AniaP....................28.............21.06.2009.... ..........UK lusia.79..................29............23.06.2009.... ..........Śląsk myszka79................29............23.06.2009....... .......UK loona_84................24............30.06.2009..... .........dolny śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się przesunął termin porodu o jeden dzień czyli na 13.06 tuncia gdybyś rodziła w Rydułtowach to mamy szansę spotkać się na oddziele:D mój pierwszy..... rodzić będe w państwowym szpitalu ale do lekarza chodzę prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczyny. Własnie zajadam sie ostatnim posiłkiem przed snem:) mleko z płatkami:P Jolcia bardzo mozliwe ze spotkamy sie na oddziale choc wolałabym rodzic w wodzie:) a w jakich rejonach konkretnie mieszkasz jesli mozna wiedziec? Ja w Rybniku mieszkam dopiero 3 rok. Wczesniej mieszkałam w Zabrzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomiędzy raciborzem a wodzisławiem śl.ale w rybniku bywam bardzo często np . w kinie ... makro:D też myślałam nad porodem w wodzie ale nie chcę rodzić w raciborzu :( chodzę do lekarza prywatnie bardzo mu ufam a on jest ordynatorem w szpitalu w rydułtowach i tam będe rodzić,jeśli nic się nie zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim późną już porą :) Dziś miałam wizytę w szpitalu i dzielę się moimi wrażeniami. Tak jak wspomniałam usg nie robili ponownie(miałam 17.11.), ale i tak spędziłam tak prawie 2,5godz. Masa papierkowej roboty i mnóstwo pytań o różne choroby. Ale też i porady udzielili. Z lekarzem się nie widziałam, zbadali ponownie mocz i znowu pobrali krew - tym razem 6 fiolek!!! Mój organizm nie nadąży z produkcją krwi ;P Acha dostałam mnóstwo ulotek z info na przeróżne tematy i wreszcie taką książkę ciąży. Dali mi też podanie o kartę na darmowe leki dla mnie i dzidzi, jak już się urodzi. Niestety chyba nie przygotowałam się dostatecznie do tej wizyty, tzn nie spodziewałam się że będę musiała wspominać np o zapaleniu miedniczek nerkowych, które kiedyś przeszłam i innych dolegliwościach no i poległam z angielskim :( Położna coś napomknęła, że zorganizują kogoś do tłumaczenia. A no i doznałam szoku gdy podali mi inną datę porodu! W sumie jak sprawdziłam moje zapiski, to jest to prawdopodobne bo kochaliśmy się w obu terminach i był to okres płodny, jednakże dotychczas cały czas na usg (miałam już 3) podawali 21.06., a dziś 18.06. (data urodzin mojego brata). Ta nowa data znajduje się na papierach z usg 17.11., a pamiętam, że kobieta potwierdzała wtedy 21.06. Tak więc wydaje mi się, że coś się pomylili z liczbami i dlatego mimo wszystko nie zmieniam daty porodu w tabeli. Życie i tak pokaże kiedy maleństwo przyjdzie na świat. Ja również co tydzień sprawdzam jak wygląda maleństwo i czytam co rozwija się w danym tyg. Jeśli któraś z was chce to podam link. Wieczorne mdłości nadal są, a nawet 2 dni temu wymiotowałam - po 2 tyg przerwy. Chyba duży stres powoduje, że mdłości przeradzają się u mnie w wymioty. Właściwie codziennie odczuwam lekkie kłucie w podbrzuszu, ale wiem, że wtedy potrzebuje chwilkę odpoczynku i potem jest dobrze. Koszmary nocne też miałam. Jakieś atakujące mnie psy, musiałam też kogoś zabić z broni palnej by ratować swe życie. Dokładnie nie pamiętam, ale wiem że uczucie strachu po przebudzeniu było bardzo męczące bo nie chciało przejść przez co ponownie nie mogłam zasnąć. Teraz już kończę bo jestem wykończona po dzisiejszym dniu. Życzę wszystkim samych miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w kolejnej ciazy______ czy czujecie juz ruchy maluchow? Ja koncze 15 tydzien i coz, tak jakby ktos mnie smeral w srodku :-D Inny to rodzaj smerania niz trawinny, to na mur :-P Ruchy przy kolejnej ciazy ponoc tez sie czuje wczesniej, ale czyzby juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koncze 14 tydzien, a nie 15.... Robie prace domowa w cyferkach i chyba powinnam isc spac, bo mi migaja przed oczami :-o Milego poranka wam zycze, bo u was juz blizej do wschodu slonka niz u mnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńh dobry bardzo:) Dunia ja ruchów nie czuję aleu mnie chyba za wcześnie 13 tydzien i 4 dni:D czuję takie jakby pływanie ale to wg lekarza nie ruchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak u Was z porządkami świątecznymi? ja już zaczynam :(dom mam piętrowy więc roboty dużo a czuję się tak słaba,że na nic nie mam siły.. czuję ,że w tym roku nie dam rady ,zawsze miałam wszystko zapięte na ostatni guzik ale ciąża też ma swoje prawa więc czuję się usprawiedliwiona:D a jak Wam idzie czerwcówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na ruchy z niecierpliwością, ale myślę że jeszcze czas, jutro zaczynam 14 tc:), może po Nowym Roku!!! Podobno szczupłe kobiety mogą wcześniej odczuć ruchy, a ja do takich nie należe, więc pewnie jeszcze trochę poczekam!! Porządki świąteczne:( u mnie wszysrko stoi w miejscu, też nie mam siły, może jak bym nie pracowała bo tak to zostają tylko weekendy!! Ale też muszę się zmusić i doprowadzić mieszkanie do ładu, bo bardzo lubię jak w święta jest tak czyściutko i pachnąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Oj, torszkę mnie tu nie było, a dyskusje w pełni. Ja raczej koszmarów nie miewam, ale za to sensacje niegorsze od kinowych hitów. Nie wiem, skąd w głowie biorą mi się te historie, ale strzelanie jest, pościgi, porwania i takie tam. Nudzić się nie można! moje maleństwo bedzie chyba miało bujną wyobraźnię. :) Zgadzam się ze stwierdzeniem, że lekarz ma nas wspierać przez całą ciążę, służyć pomocą, wyjasniać wszystkie wątpliwości. Moj pierwszy raz- dobrze zrobiłaś, że zmieniłaś lekarza. Moim zdaniem każde słowa, które nas martwią i sugerują, ze coś jest nie tak z naszym dzieckiem, należy potwierdzić u innego lekarza. Oni też mogą się mylić, a my musimy mieć pewność, że robimy wszystko, aby dziecko było zdrowe i bezpieczne. Ja mam swojego lekarza, ale tak naprawdę z ostatniej wizyty nie byłam zadowlona i zastanawiam sie nad zmiana. wychodze z założenia, że mam do tego prawo, bo mam się dobrze i bezpiecznie czuć przez całą ciążę. A teraz pytanko: czy czujecie ból w dole brzucha? Ja co jakiś czas czuję przeszywający ból, zaczynajacy sie od lewej strony w dole brzucha, tak jakby ktoś mnie wielkim kolcem przebijał. Czasem aż musze się nachylić albo kucnąć. Fakt, miałam ostatnio bardzo dużo stresów i myslę, ze to stąd wynika. Dziś idę to gin to sprawdzić ,ale stracha mam, ze coś jest nie tak z moim maleństwem.... Brzuch też jakoś mi sie w ogóle nie powiększa i już mam takie głupie myśli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia podobno w Zorach tez jest mozliwosc porodu w wodzie. A ten ordynator z Rydułtow fajny? Co do ksiazek o ciazy polecam \"w oczekiwaniu na dziecko\" http://wysylkowa.pl/ks382641.html Mam te ksiazke i jest naprawde super. Miesiac po miesiac wszystko ładnie opisane. Co do porzatkow to codziennie staram sie jedno okno umyc, bo tak jak mowisz meczace sa te porzadki teraz. Mam juz tez 2 pomieszczenia wypastowane. Nie wiem w sumie dlaczego tak sprzatam jak i tak całe swieta nas nei bedzie, ale jakos lubie robic porzadki przedswiateczne. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo, koniecznie skonsultuj sie z lekarzem. Mnie boli tylko brzuch jak sie przepracuje, ale to mam raczej uczucie napiecia brzucha i wiem ze musze sie połozyc. Raz wieczorem wzieły mnie skurcze ze myslałam ze poronie, na szczescie okazało sie ze to biegunka:P A co do rosnacego brzucha to tez mam wrazenie ze stanał w miejscu. I waga mi stoi. W pierwszych 2 m-cach zgrubłam az 3 kg, a teraz nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimah- ja rowniez poronilam 2razy i stad moje ataki zeby za przeproszeniem zapier... do lekarza jesli jeden stwierdza podejrzenia nalezy skonsultowac sie z drugim a jak trzeba toi ztrzeciem a nie beczec w domu ze sie boje itd! Większość moich słó w ogole nie była kierowana w twoja strone. Sama wiesz co znaczy stracic ci najblizsza osobe stad moje slowa aby nie lekcewarzyc NICZEGO ANI NIKOGO! POMYSL nad sensem moich słow,bo nie pisze ich po to aby kogoc zje... czy ponizyc!! MamaE- A czy nasza rola tutaj ma polegac na bagatelizowaniu byc moze zaistniałemu problemowi??Nie sądze... Co do stresu,stres daj kopa w 4litery aby niektore \"mamusie\" ruszyły sie do lekarza... nie jutro, nie w poniedziałek tylko DZIś! Gdy miałam zagrozona ciążę i miałam lekko ciemny śluz i pobolewania w brzuchu,dziewczyny na innym forum zapewniały mnie ze to zupełnie normalne...ze macica rosnie,a to ze zarodek sie zagniezdza i zebym poszla za tydz do lekarza...a za tydzien zobaczyłam na usg ze moje malenstwo do poly zarodka wisi bo zarodek pękł... zobaczyłam grob w samej sobie! Nadal uwazacie ze nalezy czekac?? Teraz jestem u lekarza co6dni na usg i juz ma mnie dosyc ale ja nie rezygnuje! Jesli narazilam tu kogos na stres to nie mam zamiaru przepraszac... niektore powinny siąść i pomyslec... Taka dobra rada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyni ja jestem w 15 tygodniu i tez mma termin na czerwiec zycze wamduzo zdrowia i szcze i wamszym dzieciatka tez zycze duzo zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja jestem w 15 tyg i tez mma termin na czerwiec zycze wam duzo zdroka i szczescie i waszym dzieciaczka tez duzo zdroweczka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia 222 faktycznie jest trochę racji w tym co piszesz, ale tak mi się wydaje że tylko nas wszystkie jeszcze bardziej stresujesz swoimi wypowiedziami!!!! Przystopuj trochę, bo myślę że takie zachowanie też nie służy twojemu maleństwu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mama ja też miałam podobne kłucia, czasem mocniej czasem słabiej, dlatego zawsze martwię się przed kolejnym badaniem ale okazuje się, że wszystko jest OK. Mamusia222 - to przerażające co napisałaś, ja też raz poroniłam, ale nie bedę pisać szczegółów żeby nie straszyć innych mam. To chyba jasne, że mamy o siebie dbać i regularnie się badać. Wczoraj np. dowiedziałam się, że moja bratowa pierwszy raz poszła do lekarza w 6-tym miesiącu!! Dlaczego? Bo się bała. Trudno to mądrze wytłumaczyć i zrozumieć... wszytko zależy od danej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuncia ja mialam dosc duże przeboje z mamą ,jeźdzłyśmy po całej Polsce ,gdyż lekarze nie potrafili zdiagnozować jej choroby,pomógł nam dopiero dr Rutkowski.Jest bardzo dobrym specjalistą wiem,że bardzo cenionym.Opieka na odziale jest dobra ,położne i siostry bardzo miłe .Wiem ,że tam będe miała dobrą opiekę:) co do bólu brzucha to zgadzam się lepiej iśc do lekarza i dmuchać na zimne ja miałam dziwny jakby skurcz,musiałam się skulić żeby mi przeszło ale dostałam na to magnez,tyle ,że ten skurcz był przy jakimś gwałtownym ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×