Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Goniu, witaj, ja zyje w UK i gina jeszcze nie widzialam. Prawdopodobnie, ale to tez nie powiedziane, bede miala wizyte w 16 tyg. bo moja jest ponoc ciaza high risk ze wzgledu na wiek, przeszla cesarke i wysokie cisnienie w ostatnich tygodniach poprzedniej ciazy. Nie bede miala zadnych badan ginekologicznych bo tutaj je uwazaja za zbedne. To jest system w UK. Ale jesli w PL opieka nad ciezarna wyglada inaczej, to powinnas wymagac i badania ginekologicznego i odpowiedzi na twoje pytania. Usg prenatalne w 20 tyg wydaje mi sie troszke za pozno. Zazwyczaj takowe robi sie miedzy 11 a 14 tyg. a w 20tyg jest usg rozwojowe - lecz nie jestem na 100% pewna, nie chce dawac ci zlych informacji. Mozesz zmienic lekarza? Widac, ze ta sytuacja cie bardzo stresuje, wiec masz jeszcze jeden powod do zmiany! Dziewczyny, ja jutro mam moje pierwsze usg (prenatalne)! Acha, tutaj sa one robione przez radiologow, nie ginekologa…. Trzymajcie kciuki prosze! Powoli juz do domciu sie zbieram, nie mialam dzis przyjemnosci pracowac, myslami juz jestem na jutrzejszej wizycie ;) Zycze wszystkim spokojnego wieczoru 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, tak jak pisałam, tak zrobiłam. Byłam w lekarza. Poszłam d innego niż moja prowadząca i okazało się, że to kłucie w dole brzucha zagraża ciąży. Jak się nasili, albo nie daj Boże będzie plamienie, mam jechać do szpitala. Oczywiście zwolnienie na dwa tyg., leżenie i odpoczywanie. Moj pierwszy raz- powiedz koniecznie lekarzowi, że masz takie objawy, bo widać z drobnej rzeczy może zrobić się coś poważnego. Utwierdziłam się też w przekonaniu, że nawet jak już wybrałyśmy prowadzącego gina, to warto iść też do innego. Ostatnim razem u mojej prowadzącej poczułam się dziwnie, jakby mnie ignorowała i nie wytłumaczyła wszystkiego. Dzisiaj ta inna lekarka przejrzała w systemie moje badania i okazało się, że znacznie spadł mi poziom żelaza. Widziałam na wynikach, ze coś jest zaznaczone wykrzyknikiem, ale kompletnie się na tym nie znam. Gin nic nie mówiła, więc uznałam, że nie jest to istotne. A tu proszę, jednak jest. W każdym razie chciałam podkreślić, że warto, jeśli nie jesteśmy zadowolone z naszego lekarza prowadzącego, po prostu go zmienić. Ja postanowiłam dać jeszcze jedną szansę swojej, ale będę też chodzić do drugiej. Gonia81- pierwsze prenatalne usg robi się między 10 a 14 tygodniem. Wtedy jest najlepszy moment na sprawdzenie przezierności karkowej, pisałyśmy o tym już wcześniej. W 20 tyg. jest połówkowe usg- równie ważne, ale to nie to samo. Mi lekarz mówił, że na sprawdzenie, czy nie ma chorób genetycznych, zespołu Downa i innych należy przyjść właśnie w tym przedziale czasowym. Teraz troszkę odnośnie braku ginekologa przy badaniu usg. Ja chodzę do Medicover. Tutaj oddzielnie mam usg, oddzielnie badania ginekologiczne. Z wynikiem usg od radiologa idę do lekarza. Każdy radiolog, który wykonuje usg ciąży ma w tym zakresie przeszkolenie, także mam pewność, że trafiam do specjalisty a nie kogoś, kto normalnie bada na przykład pęcherz moczowy. Nie obawiałabym się zatem faktu, ze ktoś inny robi usg, a nie ginekolog prowadzący. Tak szczerze, to też mi się wydaje, że nie każdy ginekolog potrafi trafnie coś zdiagnozować. Radiolog, który zajmuje się tylko tym ma większe doświadczenie, bo już się napatrzył na masę malutkich dzieciaczków i nie jedną wadę widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mama,dobrze ,że zrobiłaś badanie ,jednak trzeba na siebie podwójnie uważać. Mama E trzymam mocno kciuki za Ciebie i maluszka. Tuncia jak idzie zakładanie bloga?:) u mnie usg wykonuje lekarz prowadzący ,posiada takowe w gabinecie,dotychczas miałam 3 takie badania,na pierwszej wizycie,kontrolnej i prenatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia81____ witaj :-) Jak widzisz, nieco tu u nas gorrrrraco ostatnimi czasy, ale mysle, ze jakos sie ulozy :-p Nie wiem, jak normalnie powinna wygladac standardowa wizyta ciazowa w Polsce. To moja druga ciaz i druga w USA. Ale powem ci tak: wizyty mam na obecnym etapie co miesiac, najpierw dopada mnie pielegniarka, mierzy cisnienie, wazy, potem dopplerem slucha pulsu malucha i wszystko wpisuje do karty. Potem zjawia sie p. doktor, pomaca brzuch, popatrzy w wyniki badan i zapyta jak sie czuje, czy mam jakies pytania. Jak nie, to 5 min i finito, do domku :-) Tutaj to norma, lekarza widzisz krotko i jesli TY nie masz pytan to on raczej sie nie wywnetrznia bez powodu. Badan ginekologicznych tu w ciazy wogole nie robia, chyba ze sa wyrazne wskazania, ze trzeba \"zajrzec\". Tylko pierwsze usg jest dopochwowe i to najczesciej robi lekarz ginekolog, ale niekoniecznie. Kolejne usg robi zawsze technik i wyniki konsultuje z lekarzem. Do tego stopnia, ze to usg tzw genetyczne tez robi technik, lapie wszystkie wymiary itp i potem na minute wpada lekarz, rzucic okiem, ze tak powiem i juz go nie ma. Chyba ze ty masz jakies pytania. Badania mialam poki co tylko na pierwszej wizycie, komplet z krwi i mocz. I poki co to wszystko, a termin mam na dzien przed toba. Tak wyglada standard w Stanach przy niezagrozonej ciazy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolkowa mama______ lezec plackiem i oddychac, nic wiecej :-D Dobrze, ze poszlas do lekarza i to do innego, skoro na ostatniej wizycie zle sie poczulas ze swoja lekarka. Oj, chyba nie raz jeszcze tu uslyszymy o zmianach w lekarzach. Ale dobrze, dobrze, w kocnu teraz trzeba byc troche egoistkami, nie :-) Ja boli w podbrzuszu nie mam, jesli juz to np gwaltowne ciagniecie jak za szybko z krzesla wstaje, czy jak kicham. Ale i to bardziej po bokach niz podbrzusze. Tak, tak, macica pracuje i nie chce "puscic" czasami. Apsika_____ nie wiem co ci doradzic, kochana 🌼 Chcialoby sie rzec, ze masz przerzygane, kobieto. Ten lek dal ci lekarz? Mowil cos o przeciwskazaniach, zagrozeniach itp? Bo wiesz, internet to jesli chodzi o medycyne, takie troche "szemrane" zrodlo. Co kto pisze, jakie ma intencje, to nie wiesz, wiec raczej bym sie nie sugerowala w tej sprawie opiniami wyczytanymi w sieci. A pamietaj, skoro znowu zaczels rzyganie na okraglo - nie odwodnij sie. Jesli rzuca cie do WC po wypiciu czegokolwiek, to lec do lekarza, nawet jesli masz juz tego dosyc. Elektrolity, elektorlity i jeszcze raz elekrolity! A moze ty masz poprostu uczulenie na robote, co ;-) To tak dla poprawy samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Dziękuje serdecznie za Wasze historie i przygody z lekarzami :) Musze przyznać, że trochę mi ulżyło. Jedyne co mnie martwi, to to że przeoczyłam fakt, iż powinnam zrobić badania prenatalne pomiędzy 10 a 14 tygodniem :( Lekarz mówił mi o 20 tygodniu, a tu okazuje się, że to nie wszystko. Dzisiaj zaczęłam 14 t.c. postaram się w najbliższym tygodniu umówić na takie badanie. Powoli dochodzę do wniosku, że od momentu zajścia w ciążę zaczyna się dla kobiety okres ciągłego zmartwienia, bo najperw martwimy się czy nasz dzidziuś dobrze się rozwija, potem czy poród przebiegnie w porządku, a jak już się dzidziuś urodzi...to dopiero jest pasmo zmartwień.... Oj ciężkie to nasze życie, ciężki....:) Pozdrawiam Wszystkie Czerwcówki i życzę wytrwałości i dobrego samopoczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwaliłam sie wolnym wieczorkiem a tymczasem nie mam sił pisac bloga, al juz sie za niego biore. Poprostu zabiegana ostatnio jestem. Jutro mam wizyte u ginekologa mam nadzieje ze wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badanie prenatalne robi sie do 14 tygodnia z tego co mi wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie stanie, ale do 14 tyg mozna wykluczyc ewentualne wady rozwojowe, a po 14 chyba sie ego nie wykluczy juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zrobiłam blogaska, grafika jeszcze sie zajme,no chyba ze mi pomozecie:) Podajcie mi swoje adresy mailowe to podam wam naszego blogowego maila, bo musiałam załozyc takiego na onecie zeby załozyc bloga i hasło do bloga. W ten sposob bedziecie mogły tworzyc zmiany na blogu, lub wklejac własne zdjecia. Jesli ktos bedzie miał kłopot z wklejaniem zdjec to wyjasnie lub go wyrecze, nie ma sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia, brawo! Zuch dziewczyna sie spisala :) moj mail pod nickiem (naciskasz na moj nick i otwiera sie nowe okienko ;) ) czekam niecierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie wiedzę, że w Medicover są standardy troszkę amerykańskie. Ja też przed każdą wizytą u ginekologa najpierw idę do gabinetu pielęgniarek na ważenie, mierzenie ciśnienia wszystkie dane mam wpisywane do karty ciąży, takiej małej książeczki. Potem z książeczką wędruję do lekarza i tam omawiamy wyniki badań. Na razie za każdym razem miałam też badanie ginekologiczne, ale takie oglądanie tylko, czy wszystko jest ok. :) Inaczej niż przed ciążą. Brzuszek mi macają, dziś słuchałyśmy bicia serca dziecka za pomocą jakiegoś przyrządu. I tak jak pisałam, usg robi radiolog, a potem do gina wyruszam z opisanym wynikiem. Szczerze mówiąc, to jestem wdzięczna mojej firmie, że zapewnia nam karty do prywatnej opieki medycznej. Po tym, co słyszałam o państwowej, pewnie by mnie strach przez całą ciążę zżerał. Tak mogę bez problemu umówić się na wizytę wtedy, kiedy chcę. Jedyny problem będzie z ustaleniem szpitala do porodu. Nie chciałabym liczyć na łud szczęścia, że jak się zacznie, to gdzieś mnie przyjmą. Wolę wiedzieć gdzie i sama to miejsce wybrać. Ale do tego czasu jeszcze parę miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo ...Tuncia mój adres też jest w profilu:) spisałaś się na medal 👄 ,fajnie \"widzieć Cię\"...hihi,ślicznie wyglądasz. ja żeby wstawić zdjecie najpierw muszę zrobić nie mam żadnego z brzuszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ale miałam czytania! Ja tez poproszę mystica@o2.pl Miałam wczoraj USG w szpitalu i powiem wam ze nie wiem co o tym myślec. MIeszkam w Szkocji gdzie jest troche inaczej niz w reszcie UK np jest tylko jedno USG w 12 tyg a potem NIC do konca ciazy!!! wiec myslalam ze chociac to bedzie tym prenatalnym- a tu sie okazalo ze to zwykly skan wselu potwierdzenia daty porodu -16 czerwca. Trwalo to moze z 5 min, dostałam 3 foty kiepskiej jakosci, powiedzieli mi,ze wszystko jest ok i wio- nastepna. Nie wspominajac ze w tej samej sale byly robione 2 inne usg a oddzielone bylysmy zasłonka :-> Nigdy nie mialam zbyt dobrego zdania o tutejszej sluzbie zdrowia,ale to juz naprawde przesada. Tak wam zazdroszcze,ze mozecie sobie chodzic do lekarzy, zmieniac ich itp. U mnie prywatna wizyta to 200 funtow- koszt łózeczka dla dziecka- wiec nie za bardzo moge sobie pozwolic na chodzenie co tydzien na USG czy do ginekologa. Na szczescie w marcu lece do Polski to chociaz zrobie sobie to połówkowe USG prywatnie i u Polskiego ginekologa. Naprawde dziewczyny - polscy lekarze to geniusze w porównaniu z tutejszymi baranami od przepisywania Paracetamolu. Czuje sie rozgoryczona, opuszczona i pozotawiona sama sobie. Nikogo nie obchodzi jak sie czuje, czy jestem zdrowa, czy dzidzia rozwija sie ok. Najwyzej poronie- dla nich to jak splunac -ale co myslec o kraju w ktorym aborcja jest legalna do 6 miesiaca! Ja mam inne podejscie do tematu i jestem wnerwiona jak nie wiem. Zwlaszcza,ze składke na NHS (tutejszy NFZ) place taka jak wszyscy w UK a nie mam dostepu do opieki, która jest standardem w reszcie kraju. Ehhhh Z dobrych rzeczy- widziałam maleństwo- wyglada na zdrowe (bp tu przeciez nikt go nie bada!!! :-( ), serduszko bije, machało raczkami i nozkami,.poplakalam sie i moj maz tez. Boze - jak ja pokochalam tą kruszyne- to jakas milosc od pierwszego wejzenia :-) Czuje sie na szczescie dobrze, nic mnie nie kłuje, mdłosci minely, tylko apetyt nie i znow schudłam 1.5 kg (razem juz 5.5). pozatym mam koszmary o koncy swiata oraz inwazji szczurów czyli chyba norma. Chciałabym czescie pisac,ale tak sie spieszymy by zdazyc z remontem do swiat,ze brak wciaz czasu.Brak mi forum i pogaduszek z Wami no ,ale moze pozniej sie to zmieni. Tymczasem przepraszam za nieco dlugi post i zmykam sciskajac Was mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za błędy i literówki, chyba już powinnam spać..hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D PMACH❤️ OBELIXOWA❤️ znalazłam was :p I powiem wam że kiedys tez tu klikałam :) ...ci to tajemnica :D Kocahane babole serduchem jestem z wami :)❤️ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
czesc dziewuszki dalej obserwuje was codziennie, uwazam ze we wszystkim trzeba zachowac zdrowy rozsadek, zarowno w bieganiu do lekarza, jak i nie bieganiu jak i w komentarzach... Apsika tak mi cie zal kobieto ja dzis znowu rzygalam wiec lacze sie w bolu ale nie az w takim stopniu. Dzis mam 14 tydzien i 3 dzien wiec juz tez moglo by cos sie zaczac zmieniac. Juz sie tez powoli zaokraglam i normalnie mam 1kg na plus:-) POza tym to juz wiemy napewno ze moj Sam dostal to stypendium na 4 lata do Stanow (he he Dunia ziom ziom :-p ) i najprawdopodobniej wylatuje sierpien/wrzesien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
Fasolkowa tak jak Ci radzono teraz rzeczywiscie lez, dmuchaj na siebie a co! jest ryzyko nie ma co sie narazac. Inne rzeczy poczekaja (i ja to mowie???!!!!) Goniu jak juz jestes niby za pozno na usg to nie mozesz poprosic o tzw triple test? zaraz czekaj sprawdze wpierw gdzie mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
eee czemu ja Cie w tabelce nie widze?????? JUZ MI NA MOZG SIADLO i halo co to ma byc? jestem znowu na starfym, miejscu w tabeli, zmieniam znowu miejsce NICK..................WIEK........TERMIN PORODU............SKĄD JESTEM gosia1062009...........25.............1.06.2009......... ......Tychy Apsika...................29.............1.06.2009....... . .......podlasie Fasolkowa mama......30.............1.06.2009................Warszawa Kasza22.................22............13.06.2009...... ........W'ton UK Dunia77.................31.............4.06.2009...... .........Stany agaaa1..................24.............6.06.2009....... ........Jarocin Pigii .....................30.............6.06.2009........ .......Węgrów Agusia ..................28.............7.06.2009..... ..........Śląsk ewcisko.................25.............7.06.2009........ .......Łódź Pakston21..............35............10.06.2009....... ........Poznań tuncia...................26............12.06.2009.. .... ........Rybnik Biała_czekoladka......26............12.06.2009.......... ... .Warszawa czarunia................34............13.06.2009........ .......świnoujscie joolaa...................28............14.06.2009... .. .........śląsk Shila2...................25............15.06.2009.... ...........Szczecin Mama E.................38............15.06.2009............... UK MariolaNY..............30............15.06.2009..... ..........NYC Pimach..................31...........15.06.2009...... .........BielskoBiala sztorm...................33...........15.06.2009..... .....….podbeskidzie klunia1912..............34...........16.06.2009...... .........UK OlaOli...................28............16.06.2009?... ...........UK mamawiwi..............22............16.06.2009....... .......Sochaczew Mamusia222.............22...........18.06.2009....... .......Nasielsk polka1983...............25............20.06.2009...... .... ...Kielce Zakochana mama......27............20.06.2009...............Kalisz obelixowa...............32............20.06.2009..... .........lubuskie mój pierwszy raz......30............20.06.2009...............Śląsk AniaP....................28.............21.06.2009.... ..........UK lusia.79..................29............23.06.2009.... ..........Śląsk myszka79................29............23.06.2009....... .......UK loona_84................24............30.06.2009..... .........dolny śląsk ha ! tak lepiej genialny tgen pomysl z b;logiem, ja mam swojego w sumie...bo wogole mam czarnego nika na kafe z blogiem itd ale nie chce teraz zmieniac chyba ze wam to nie przeszkadza? a tam po prostu podam linka do bloga i juz http://pl-uk.blog.onet.pl/ moj ostatni wpis byl dawno i taki raczej smutny jak jeszcze wszystko nie za ciekawie wygladalo hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
glupia baba ze mnie zepsulam robie wersje olstateczna NICK..................WIEK........TERMIN PORODU............SKĄD JESTEM gosia1062009...........25.............1.06.2009......... ......Tychy Apsika...................29.............1.06.2009....... . .......podlasie Fasolkowa mama......30.............1.06.2009................Warszawa Kasza22.................22............03.06.2009...... ........W'ton UK Dunia77.................31.............4.06.2009...... .........Stany agaaa1..................24.............6.06.2009....... ........Jarocin Pigii .....................30.............6.06.2009........ .......Węgrów Agusia ..................28.............7.06.2009..... ..........Śląsk ewcisko.................25.............7.06.2009........ .......Łódź Pakston21..............35............10.06.2009....... ........Poznań tuncia...................26............12.06.2009.. .... ........Rybnik Biała_czekoladka......26............12.06.2009.......... ... .Warszawa czarunia................34............13.06.2009........ .......świnoujscie joolaa...................28............14.06.2009... .. .........śląsk Shila2...................25............15.06.2009.... ...........Szczecin Mama E.................38............15.06.2009............... UK MariolaNY..............30............15.06.2009..... ..........NYC Pimach..................31...........15.06.2009...... .........BielskoBiala sztorm...................33...........15.06.2009..... .....….podbeskidzie klunia1912..............34...........16.06.2009...... .........UK OlaOli...................28............16.06.2009?... ...........UK mamawiwi..............22............16.06.2009....... .......Sochaczew Mamusia222.............22...........18.06.2009....... .......Nasielsk polka1983...............25............20.06.2009...... .... ...Kielce Zakochana mama......27............20.06.2009...............Kalisz obelixowa...............32............20.06.2009..... .........lubuskie mój pierwszy raz......30............20.06.2009...............Śląsk AniaP....................28.............21.06.2009.... ..........UK lusia.79..................29............23.06.2009.... ..........Śląsk myszka79................29............23.06.2009....... .......UK loona_84................24............30.06.2009..... .........dolny śląsk i juz ja tez poprosze haslo: piruetka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia___ rozumiem, ze to haslo jest jedno dla wszystkich? Ja mam zle doswiadczenia z umieszczaniem swojego maila na publiku (czy pod nikiem czy w poscie) i poprosilam Kasze22 zeby mi podeslala haslo, ze tak powiem \"za plecami\" :-) Skoro blog ma byc na haslo, to zdjecia tez, czy foty sa jeszcze zanim sie wejdzie na bloga, ogolnodostepne? Moze troche z tym shizuje, ale w sumie troche trwalo, zanim przelamalam sie i zaczelam \"udzielac\" na Naszej Klasie. Ot, w sieci nie jest sie osoba prywatna i tyle :-o Tuncia___ swoja droga, super wygladasz i gdzie ty masz te kilogramy??!! OlaOli____ super, ze chociaz tyle widzialas w takich spartanskich warunkach i ze sie zakochalas z miejsca 🌼 Dobrze, ze masz w perspektywie wizyte w Polsce, to moze cie dopieszcza lekarze choc troche. A co do wagi, to wow! Ciekwae w takim razie z jakim balansem skonczysz ciaze, skoro juz masz pond 5kg do tylu :-) W koncu keidys przeciez maluch tez zacznie nabierac cialka i wtedy to juz waga idzie do przodu ❤️ U mnie poki co tak w granicach kilograma do przodu i stoi w miejscu. A brzucho coaraz wieksze i jem juz w zasadzie normalnie, muli mnie z przypadku. A cory wychowawczyni z przedszkola ostatnio mi zadal pytanie ile juz schudlam, bo mnie coraz mniej :-o Ktoras dzis rozpaczala (sorki, ale nie pamietam :-) ), ze brzucha jeszcze nie ma, waga w miejscu... Tak tez moze byc. Ja w pierwszej ciazy brzucha zaczelam dostawac dopieor mocno w 5 miec, a nawet i 6 i wtedy tez w zasadzie ruszyla waga, a zadnych mdlosci ani wymiotow ani braku apetytu wtedy nie mialam. Az sie moja ginka smiala, ze te Polki to chyba tak maja (prawie jednoczesnie miala jeszcze moje dwie kumpele na stanie :-) ). Takze poki co maluch sobie znajduje miejsce w srodku, a ty masz mocne miesnie macicy i brzucha :-D 🌼 Nos w gore, pewnie wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia, widziałam tego bloga i Twoje zdjęcie. Wyglądasz slicznie. :-) Jak mogę sie tam dopisać? O ile mogę? MamaE, trzymam za Twoje usg, koniecznie daj znac po! Fasolkowa mamo, jak sie czujesz? Kiedy masz kontrolna wizytę? Mam nadzieję, że wszystkie niepokojące objawy ustały i czujesz sie lepiej. :-) Apsika, o biedaku, ja nie wymiotowała ani razu, za to wciąz mam nudności i brak apetytu. Do2do, Ty to jestes pieronica! Uwielbiam Cię! ;-) Olaoli, no to faktycznie miałas usg bez zbędnego \"wczuwania się\" ze strony lekarza. Najważniejsze, że wszystko jest w porządku, a dzidzia bryka. I tego trzeba sie trzymać. Jadę dzis popołudniu do lekarza celem ustalenia dawki leków. I oczywiście boję się, czy wszystko z moim dzieckiem jest dobrze i czy zyje. Strasznie sie boję. Śnilo mi sie dzisiaj, ze to chłopiec, skoro sny sprawdzają się odwrotnie, to pewnie będzie dziewczynka. Dziewczyny, a moze dołożyć do tabelki płec dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, długo nie pisałam ale czytałam was by być na bieżąco. U mnie niestety po koleji rodzinka sobie pochorowała stad kompletny brak czasu, a gdy maż w domu - i dostępu do komputera. Ale już jestem i szczerze pisze ze jestem pozytywnie zaskoczona przede wszystkim nasza tak liczą grupa:-) Witam wszystkie mamy których nie zdążyłam jeszcze poznać:-) Tuncia - świetny pomysł z tym blogiem! Zuch dziewczyna z Ciebie no i prześlicznie wyglądasz:-) Moj mail wyświetla się przy nicku, poproszę hasełko hi Kasza ciesze sie ze wreszcie waga na plusie no i brzusio widać tak jak chciałaś, aaaaaa no i miło Cie widzieć na blogu;-) MamoE trzymam kciuki za dzisiejsze badanie i czekam tylko na dobre wieści:-) Co do konfliktu, który trochę mnie zaniepokoił to w zupełności popieram zdanie MamyE. Mamy sobie tutaj doradzać, podnosić na duchu, wymieniać doświadczeniami a co zrobimy to nasze, jednak troszkę kultury w wypowiedziach i odpowiedni ton świadczy o szacunku do drugiej osoby dlatego warto grzecznie i spokojnie się wypowiadać. Mam nadzieje ze sprawa już się wyjaśniła i nie wróci na nasze stronki;-) Fasolkowa mamo....porostu leż! i myśl pozytywnie, oczywiście jesteśmy z Toba;-) Ja dziś idę z córeczka na zabawę mikołajkową dla Polaków. Mała nie wie co to znaczy ale za to świetnie kojarzy słówko \"prezenciki\" wiec na to hasło już stoi pod drzwiami;-) Mała przekupna perełka:-) A ja u Was za oknem? Bo u mnie od 3 dni leży śnieg! Takie 3-4 cm a do tego ślisko i angole wpadli w panikę ze taaaaakkkkkaaaa zima nastała. A mi się podoba, bo rok temu były okropne wiatry czego nie cierpię i już tęskniłam za śniegiem. Miłego dzionka dla każdej z Was;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×