Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Carmen - z tym kapaniem to faktycznie cos malemu ost najwidoczniej nie spodobalo sie i dlatego pewnie tak reaguje. I tak samo jak ty mysle ,ze nie ma co na sile robic, bo moze byc jeszcze gorzej. Za kilka dni zapomni i bedziesz mogla powrocic do lazienki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę Tunciu moze załozyc temat z prosba o procent dla Matiego,moglybysmy go podbijac ? Ewcisko doczytalam tylko o Twoim M.,trzymam kciuki zeby to nic powaznego nie bylo mialam plany poodpowiadac ,popisac ale przyszla sasiadka zeby jej zamowic z allegro jakas pierde i siedziala 2 godz,ide spac bo ostatnio mam pobudki o 5 moje dziecko zjadlo dzis na sniadanie 2 kromki bez skorek oczywiscie chleba z dzemem truskawkowym...jaka radosc na jego klejacej buzi:D obiecywalam sobie zadnej slodyczy do roku conajmniej ale ten dzem byl niewiele slodszy od kaszki zmykam do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gildurowna
Cześć, podczytuje Wasze forum od początku (mniej lub bardziej regularnie), a mój Bąbel skończyl niedawno 8 miesięcy. Obie te rzeczy sprawily, że czuję się jakbym Was znala. Przeżywalam narodziny każdego forumowego dziecka, ciesze się Waszymi radościami, zdarza mi się również troszkę pochlipać jak dzieje się coś niedobrego. Ale do rzeczy..... Tuncia napisala, że umieścila dane które są potrzebne do przekazania 1% podatku na blogu. Nie mam ani linka, ani dostępu. Czy możecie proszę przekleić te dane na forum? Chcialabym chociaż w ten sposób pomóc :). Przy okazji, Tunciu, podziwiam Cię za sile i optymizm! Pozdrawiam cieplutko wszystkie mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zglaszam sie ze nie zaniklam ;) ewaluacja mnie nie zalamala, wrecz przeciwnie :) ale..... bedzie to ta niekonczaca sie zima i nocki ostatnio troszke do bani, malo wsparcia ze strony M i maaaasa pracy, zem troche w dolku :o Obstawiam tez i hormony bo chyba @ nadchodzi i jestem zla na caly swiat. Z Myszka tez jutro sie nie spotkamy bo pogoda do bani :o wiem ze minie, wiec trzymam sie cieplutko i cierpliwie. Czytam was ale wybaczcie, weny brak. Sciskam wszystkie mocno i posylam mase buziakow dla wszystkich naszych maluchow! Tunciu, ja tez wkleilam zdjecie na NK Ewcisko, trzymam kciuki za zdrowko M!!! Wszystkim chorym i pociagajacym, duzo zdrowka!!! Ide wysuszyc wlosy i spac - Oby do wiosny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutelka000000000000
Witam drogie Mamy. Przepraszam, że wcinam się, ale chciałabym zaprosić Was na moje aukcje z ubrankami dla dzieci. Oferuję Wam zestawy ubranek składających się z ciuszków używanych i nowych. http://allegro.pl/show_user.php?uid=16007806

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gildurowna____ juz chcialam tu wklejac linka do bloga Tunci, bo w sumie blog jest publiczny, ale mnie przystopowalo. Bo moze jednak Tuncia tutaj nie chce? Wiec niech ona sie wypowie czy mozemy tutaj wpisac te informacje potrzebne do przekazania 1% na Matiego. Ale witamy, witamy w naszym gronie :-) Coraz wiecej podczytujacych nas sie ujawnia :-D Lusia_____ no wlasnie, jak to zrobic coby sie wyspac i wypoczac? A czy u ciebie jest moze zaleznosc, ze bol glowy dopada cie w weekendy? Bo mi na to zwrocila uwage tez lekarka dzisiaj, ze czesto migrena lapie wlasnie wtedy bo nastepuje rozregulowanie rytmu z tygodnia i tylko to, ot, wymarzona sobota i niedziela - wystarczy zeby glowa pekala :-o A mi sie zdarza, szczegolnie w niedziele rano gdy ni stad ni zowad jakos dzien trzeba zaczac od sniadania dla wszyskich, a nietylko Jaskowej kaszki :-P Zycze szybszych zebow niz u nas :classic_cool: Mama E_____ dolek, dolkiem, masz racje i to minie. Poki co dbaj o siebie, czytaj nas i wygladaj lepszej pogody (ducha) 🌼 carmen_____ rozumiem, ze bunt w sprawie wody po jakiejs zmianie? Z malej wanny do duzej? Faktycznie odczekaj pare dni i wroc do starych zwyczajow. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że wklejam aktualną tabelkę... Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga....21.05....3350/54..........8//5...10kg//78 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56..........5 / /7.. .7150//72 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55.........6/9.....8540// 70 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......6/7 .....6970 /70 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...9/0 ....12kg/79 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56....... ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53....7//.12 . .8700//72 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/.........7 /29...8kg//67.5 Anaconda_a.......Magda.......11.06....4100/59........5 /15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........7/ .......9800/74 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57......7//16....9500/74 AniaP................Martusia...13.06....3310/50......7//20 . . ..9260//? Ewcisko............Wiktoria...13.06....3270/57..... .6//15....8000//73 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... 7/21.....12300/77 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... .... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......8/ 9.......10220/72 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58..... ...7//05..9500/76 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......3/ 07......6700/60 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .7//20...8400// gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55..... ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51...... ..6.....8300//71 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53...........7//1... 8700// myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......3 /16...6600//61 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..8300/68 nemezis2682.....Milena......24.06.....3300/54....... 3//06....5800/64 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56...... 8/0 .. ..8600/71 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51.....7/10.. ...9170/72 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 7/16 ...9000//74 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......6/ .9200.....//73. attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....6000//63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo jest jak odpalam kompa a nasz temat zawsze na pierwszej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu hophop odezwij sie :) tak myślę że skoro pozwoliła wklejac gdziekolwiek dane do 1% dla Mateuszka to może tu też? Z tym osobnym tematem tez dobry pomysł !!! U nas dalej kaszek jak u gruźlika :( oboje z Michałem ledwo zipiemy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piatkowo Ja jak zwykle mam dzis wolne. Co wcale nie oznacza ze nie mam nic do roboty a wrecz przeciwnie. Wlasnie mnie tu moje dziecko atakuje i probuje zabrac mi kapcie wrrr Pisalyscie ze Wasze dzieciaczki gryza tzn Kasza o tym wspominala. U mnie to samo niby sie przytula i nie wiadomo kiedy bajtnie. Wczoraj ugryzla mnie w warge. A do tego drapie bo przeciez nie pozwala sobie obciac paznokci eh. Teraz ma nakazane spac to moze uda mi sie cos zrobic tylko nie wiem od czego zaczac. Ewcisko duzo zdrowka dla M. Joolaa to co juz koniec kaszek u Ciebie hihi. Ja tez myslalam zeby sprobowac dac malej chleb tylko ze te ichnie chleby mi jakos nie podchodza. To jedna z rzeczy za ktora naprawde tesknie dobry polski chleb. Mamo E poslalabym Ci troche slonka ale u nas tez pada :( Szkoda ze wasze spotkanie z Myszka nie wypalilo. Ale pewnie jeszcze nie jedno bedzie. Pozdrawiam cieplutko. Kalimero dobrze ze juz sie wyjasnilo co Julce dolega bo przynajmniej mozna odpowiednie leki dac. Zycze duzo zrowka dla malej i pozdrawiam. Nemezis Emilka tez z zadnego niekapka nie chce pic. Ale probowalam jej dawc prosto z kubeczka (bez zadnych nakladek) i nawet niezle jej idzie. Moze tez powinnas sprobowac. Duniu oby jak najszybciej przeszedl Jaskowi ten katar. Moja tez sie jeszcze meczy. Chociaz musze przyznac nocki mamy duzo lepsze bo budzi sie tylko raz tak ok 2 na butle. A le za to ranny z niej ptaszek bo o 7 juz jest gotowa do zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu tylko na chcwilkę, mamy ząbka:) Nareszcie pierwszy się przebił!!!!! Noc miałyśmy do pupy to może przez tego ząbka cały czas na cycu chciała być!!!!s Z moim M jeszcze nic nie wiem, po 13 jadę do niego to może dowiem się coś więcej. Kurcze najchętniej siedziałabym u niego cały czas no ale nie mam co zrobić z Wiki na tak długo. On nawet ma sam do toalety nie wstawać tylko zawsze kogoś wołać żeby z nim poszedł, bo w każdej chcwili może mu się słabo zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_29
Witam i zapraszam na aukcje ślicznych ubranek i bucików po mojej córeczce.Ubranka są jak nowe, wyprane i wyprasowane, pochodzą z domu w którym nie ma zwierząt i się nie pali, szczerze polecam: http://allegro.pl/item933236591_skorzane_wiosenne_biale_pantofelki_r_20_uk4_12cm.html http://allegro.pl/item933271216_sukieneczka_na_chrzest_i_nie_tylko_gratis_next.html http://allegro.pl/item935939036_skorzane_wiosenno_jesienne_mokasynki_r_20_12_5cm.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko i jak wizyta w szpitalu, jest juz diagnoza?? Zmykam teraz na zakupki, a pozniej M zabiera nas gdzies na jedzonko. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja normalnie padam, Maja jest coraz ciezsza i coraz czesciej mnie wola do zabawy z nia. Bawi sie jakis czas zabawkami a potem raczki do mnie i mamo baw sie ze mna, pokazuj mi swiat. No to pokazuje....I po ktoryms razie jak sie po nia schylalam cos mi strzyknelo w kregoslupie :-)) Rany julek stara sie robie hehehe MamoE.... jak humorek dzisiaj?? promyki sloneczka za oknem cos pomogly?? Ja jak zobaczylam slonko to sie na poczatku w kurzylam, mysle no ladnie taka pogoda a my sie nie spotkamy, ale potem jak zobaczylam jak wieje to juz mi troche przeszlo.... No nic, nastepny piatek jest nasz, mozesz wpasc juz z rana jak masz ochote, Ola i Maja beda sie bawic a my kawke saczyc co Ty na to?? ohhh juz sie nie moge oczekac.... nie chce sie narzucac ale mozemy sie co piatek spotykac:-) hehehe Ewcisko... no jak tam M??.... Oj strasznie mi przykro, Ty to biedna ciagle do tego szpitala latasz, najpierw sama, potem do taty, teraz M..... Niech to pasmo sie juz skonczy. A z tata juz w porzadku? sciskam i pozdrawiam mocno!!! oj cos mialam jeszcze wam napisac ale padam, Maja spi wiec sobie chwilke odetchne i ogladne Rozmowy w toku, podobno dzis ma byc o dziewicach.... no wlasnie az mi sie wierzyc nie chce ze kogos znalezli do tego programu:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko - duzo zdrowka dla M! Duniu - jak Jasiu? troche lepiej? u nas tez marudek maly wlaczyl sie, ale nie jest tak zle. Ja tez nieprzytomna jeszcze 11 nie ma a ja po 2 kawie, a ze rzadko pijam... to rece az mi chodza od nadmairu kofeiny. A spac i tak mi sie chce:( ztym, ze to nie przez malucha tylko zaliczenie normalnie marze, zeby poza opieka nad malym nie musiec nic... chociaz przez tydzien to ponarzekalam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle co by tu zrobic, zeby maly rano dluzej spal... poniewaz u nas 6 to najdluzej i to rzadkosc..najczesciej okolice 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas z katarem wlaki ciag dalszy. Nocka nieco lepsza, choc i tak spalismy razem od wpol do 4, wiec co to za spanie. Dobre i tyle, ze po wczorajszej nocce zwinelo mnie spac juz o 21:30 wiec o tej 4 nad ranem jakos juz bylam do zycia. Tyle ze teraz mlody spi (to znaczy, ze lepiej, bo juz dlugo spi i nie budzi sie mimo pokaslywania), a mi sie marzy kawa, prochy na glowe juz wziele :-o A zeby cholerne nada w dziasle :-o :-p Naprawde obawiam sie teraz, ze wyjda mu co najmniej trzy na raz. To dopieor bedzie jazda :-p Ewcisko_____ gratuluje zabka wyczekanego :-D Teraz to uwazaj na gryzonia, hehe. Mam nadzieje, ze juz cos wiecie z M w temacie jego zdrowia. Rozumiem, ze najchetniej bys sie teraz skolonwala i siedziala jednoczesnie z nim w szpitalu i z niunia w domu. Zycze sily i dobrych wiesci ❤️ sztorm_____ witaj, witaj :-) annnnnna___ drzewko podlane :-) Jak znajde chwile to poczytam o co w tym chodzi. myszka______ khm, starosc nie radosc, jak to mowia, tylko w kosciach lupie :-) Ale na serio, sprobuj opanowac inne podnoszenie malej. Nie schylaj sie po nia, tylko kucaj, bierz brzdaca na rece i dopiero sie podnos. Lepiej obciazyc nogi niz kolana, a wiesz, ze pszysiady z dodatkowymi kg na rekach to niezle cwiczenie ;-) Cos o tym wiem :-) O tych dziewiczach.. Przypomnialo mi sie, jak to bylo w moim liceum. Przed budynkiem stoi pomnik Kopernika (tylem do szkoly, przodem do ulicy). No i bylo porzekadlo, ze jak kiedys wyjdzie rocznik samych dziewic to Kopernik sie odworci :-D Ze zdziwienia chyba ;-) Ale do tej pory woli ogladac ulice... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, u was juz piatek :-) A ja upieklam schab, odgrzalam zupe dla ksieciunia i czekam az sie laskawie obudzi. I czytam, monologuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukces, Mlody dal sie wykapac! ufff Poza tym potrafi juz o wlasnych slilach stanac na nogi podpierajac sie o cos lub kogos ( chodzi oczywiscie o mamę) Gildurowna Witaj! Ja rowniez pozdrawiam! jesli masz ochote, to pisz z nami regularnie, bedzie jeszcze milej :) MamoE duzo słońca dla Ciebie! :) wiosna coraz blizej!!! :D Sztorm milo tez jak sie widzi posta od Ciebie :) Co ta wiecej u Was? MantraElle mam nadzieje, ze lanie wszystko zaliczysz i bedziesz miala troche czasu tylko dla siebie i dla Alexa!!! Duniu niezla historia z tym Kopernikiem :D Myszko, taaa, moj tez uznaje tylko zabwe z mama... a zabawki to na chwilke interesujace. zabawki czyt.: klawiatura ( juz specjalnie jedna poswieona), bransoletki, torebki na prezenty, dziedzica kremiki i próbki kosmetykow, niekapki... puste opakowanie z herbatki...;P klocki, misie, grzechotki itp malo interesujace :D Ewcisko i jak? lepiej cos? juz wiedza o co chodzi? pozdrawiam! Gonia to chyba milo spedzilas dzien :) Annnnnnnna drzewko podlane, ale tez musze dopiero obczaic o co loto :D ojjj juz mi sie ziewa, szybka kapiel, ksiazka i spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Monik! jak tam? opuchlizna juz troche mniejsza? juz widac efekty? mam nadzieje, ze jestes zadowolona!!!!pozdrawiam! :D Apsika, Czarunia a Wy to co? Pojawily sie i znowu zostawily, tak? Nieladnie! prosze sie natychmiast meldowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuszek urodził sie z wadą rozwojową- przepukliną oponowo rdzeniową, której następstwem jest wodogłowie, niedowłady wiotkie kończyn dolnych, deformacje stóp,, porażenie zwieraczy oraz pęcherz neurogenny. Mateuszek miał nie przeżyć, a przeżył, miał być „roślinką” a jest wspaniałym silnym chłopcem. Mateuszek wbrew wszystkim diagnozom rusza nóżkami, choć niewiele. Musi być, zatem rehabilitowany, a taka rehabilitacja i sprzęt rehabilitacyjny to ogromne koszta. Naszym największym marzeniem jest żeby choroba Mateuszka była tylko wspomnieniem. Dlatego prosimy wszystkich o wsparcie poprzez przekazanie Mateuszkowi 1% podatku. Pieniążki zebrane z 1% będą przeznaczone na leczenie i rehabilitacje Mateuszka. Fundacja dzieciom „Zdążyć z Pomocą” KRS 0000037904 W pozycji INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE można uszczegółowić cel, na jaki chcemy przekazać swój 1% wpisujac Mateusz Halejcio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff dziewczyny ale mi kamień z serca spadł!!!! Okazało się że mój M ma jakiegoś wrzoda który krwawił ale jak już miał gastroskopię to on już nie krwawił!!! Na szczęśie nie potrzeba operacji tylko lekami wrzoda mają wysuszyć, normalnie mi ulżyło bo jak się naczytałam w internecie o krwawieniu z przewodu pokarmowego to czarno to wszystko widziałam i ile się przez to nadenerwowałam. Narazie dostaje jakiś lek w kroplówce jutro ma dostać jeszcze jakiś inny lek i pewnie niedługo wyjdzie z tego cholernego szpitala!!!! Myszko a z moim tatą też już ok, na szczęscie już jak przed świętami wyszedł ze szpitala to do tej pory do niego nie powrócił. Cały czas jest na diecie, obecnie zaczyna powolutku rozszerzać menu i czuje się coraz lepiej:) Duniu faktycznie moja mała już mnie nieco podrapała tym swoim ledwo wystającym ząbkiem:P Karmiłam ją i tak mnie uchlała aż krzyknęłam a ona się na mnie spojrzała i zaczęła się śmiać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam na wasza prosbę:) A Matis w szpitalu. Ma zap płuc. Wrociłam na noc do domu bo Niki tez chory:/ Od rana jade znowu do Matiśka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja tak jak pisałam już wcześniej mam strasznie dużo pracy więc nie mam czasu czytać, daje tylko znak, że jesteśmy. Jeszcze dwa tygodnie i będzie spokojniej wtedy może trochę nadrobie czytanie. Tydzien temu wyszły nam dwa ząbki na raz. Minik wstaje już przy meblach ale narazie koślawo mu to wychodzi. Próbuje też raczkować ale na razie kołysze się w tył i przód. Trzymajcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️,czy ktos zauwazyl ze mnie 2 dni nie bylo;),hihi.. tyle miaalam do napisania,a teraz pewnie pol zapomne:O Kalimero__dobrze,ze moja rada okazala sie trafna,szybkiej poprawy dla Malej krolewny Duniu__a WY ciagle z zabkami walczycie,rozumiem ze mama juz oczy na zapalkach,oby w koncu sie pokazaly dlugo wyczekiwane gorne zabki:).zdrowka dla Pana Jana-naszego forumowego Bossika❤️ a co do boli glowy,to ja tez mam te tzw,migrenowe,ja cierpialam na nie juuz wczesniej,z reguly w okolicy @(ktory u mnie pojawia sie kiedy ma ochote).tez wiem ze potrzebny nam odpoczynek,unikanie stresu i uregulowany rytm dnia,ale jak to zrobic???...ktos wie!? Carmen__moj tez plakal w wannie na poczatku,a wzielo sie to z tego,ze gdy byl kilka min w wannie,to dolewalam wodyi Maly wstraszyl sie tegon odglosu(szumu wody)-kilka dni pauzy i jest juz ok(ulubiona zabawka wrece,czyli trzyma sie weza od prysznica jakby trzymal sie w tramwaju raczki na gorze). moze to tez bylo co wystraszylo Witaska. MamaE__sloneczka promienie i zapach wiosmy w Wiedniu przesylam Ci na poprawe humorku.🌻 Ewcisko__mam nadzieje,ze M jednak nie dolega nic powaznego,zdrowka dla niego,a przy okazji wszystkiego dobrego dla Twojego Taty. gratuluje zabka!!!!!!!!!!! Lusiu__tak jak dziewczyna pisza,cwiczenia nie zaszkodza,niemniej jednak uwazam ,ze trafilas na wyjatkowo szukajacych dziury w calym,pediatrow i rehabilitantow,Twoja Ewka juz raczkuje,siada i staje..moj Benjamin,nie raczkuje,nie siada sam i nie stoi(chyba ze opiera sie o rece mamy),a lekarz powiedzial ze rozwoj bez zarzutu,a czy siada z noga na bok czy na prosto ,to wg mnie nie jest az tak wazne.wierze,ze to tylko przewrazliwienie pediatrow. Kalimero i Gilderowna___dziewczyny,fajnie,mze sie ujawniacie,piszcie z nami im nas wiecej tym ciekawiej. Biedna osierocona mamo__dziewczyny slusznie juz zwrocily uwage,ze cos sie pomieszalo w Twoim wpisie,albo zly rok,albo to plany dopiero(starania o dzidzie. zycze Ci aby wszystko poukladalo sie jak najlepiej,spelnilo sie to czego zyczysz sobie najvardziej,zdrowia dla Ciebie i Twoich bliskich,a takze dla dziecka,ktorego sie spodziewasz. a teraz co u nas..... wczoraj spedzilismy z mallym dzien na wiataniu wiosny,uwielbiam to przejscie szybkie z zimy do wiosny tu w tym kraju,ulice oczyszczone po zimie,sadza kwiaty gdzie sie da,pachnie wiosna,a jeszcze to wspaniale slonce,az chce sie zyc... a dzis z koleji pochmurno ale cieplo,wybralismy sie rano na wycieczke tramwajem,zeby maly sie przyzwyczajal(teraz bede jezdzic czesto do parkow i zoo itp),a dawno nim nie jechal,i co akurat dzis awaria pradu i tramwaj stoi:( wiec musielismy czekac na kolejny,ale Beni grzecznie zniosl podroz,wiec dojechalismy do cenntrum handlowego;) a w drodze powrotmej 4 przystanki przed naszym domem znowu koniec jazdy,awaria tym razem na calego,wiec mialam sport a maly spacer i drzemke;), potem wpadla kumpela,Beni ciagle pogodny i grzeczny,pod wieczor zrobil sie cieply dziwnie..temp.37.7,po kapieli to samo..juz panika ze jakas bakteria,wirus itp.po mleczku klade do lozeczka i tak mnie tknelo co tam w buzi(dziaselkawczesniej myl sam,bo mamie nie pozwolil)a tam czeka dolna jedynka-ostra,wyzyna sie !! wiec mamy prawie juz zabka___a Benjamin konczy jutro 8 miesiecy!!!!ale super,tak akurat na jutriio mamy zeba nr 1!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko_____ wrzody tez niemila sprawa, ale o niebo lepiej niz jakies inne krwawienie. Dobre wiadomosci. Tylko i u meza chyba czeka was poki co dieta? Nie apmietam jak to bylo, jak moja matula miala wrzody, ale chyba cos bylo "na rzeczy". No i milo slyszec, ze z tata tez lepiej. Zebyscie wszyscy nieco dluzej tym razem odpoczeli od wszelkich szpitali ❤️ tuncia____ duzo zdrowka dla was, a glownie dla Matiego! Ale ty uwazaj na siebie, faszeruj sie witaminami jak sie da, bo w takim mocnym stresie i chorobach to zebys sie mocniej nie zaprawila. Duza buzka dla was ❤️ carmen____ znaczy sie, Witek ma jeszcze szanse zastapic kiedys Phelpsa w plywaniu :-D Jasiek wstal, wciagnal zupe, zeby nadal w dziaslach, katar nadal po pas, ale przynajmniej humor dopisuje. Ja w koncu sie racze kawusia, a zaraz wio po Hanie do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×