Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Tciu - Brawo dla MAtiska!!!!! MamoE - pewnie, ze chetnie przyjme pomoc :) Baaaardzo dziekuje :):):):) Tylko nie widze maila pod nickiem Twoim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila, jak klikniesz pod nick to sie pojawi ;) a jak nie, to masz tutaj: jo_mitura@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia_____ brawo dla Matiska i dla ciebie, bo to glownie twoja zasluga - oprocz oczywiscie uporu malucha :-D Swietna wiadomosc! Annnnnnna_____ wytrzymajcie, to juz ostatnie zeby! Nastepne w okolicy 5-6 lat i jak wynika z doswiadczenia i mojego i kolezanek - jak wam pisalam - wychodza niezauwazone ;-) Shila______ zgadzam sie, konsekwencja w odstawieniu smoka najwazniejsza. Ja z calego arsenalu smokow (mlody mial ich chyba z 6 sztuk), zostawilam jeden, lezy jeszcze na polce, poza zasiegiem dzieciakow. Ale w sumie to nei wiem co by musialo sie dziac w ostatnich dniach, zebym po niego siegnela. Choc oczywiscie ciesze sie, ze poszlo raczej bezproblemowo z odstawieniem "przyjaciela". Zycze chwili spokoju w calym pakowaniu dobytku, w tych ostatnich dniach przed wylotem do meza. Rozumiem, ze on z warunkow zadowolony i ty w zasadzie wiesz "na co" lecisz? Ja dzis zapisalam mloda do zerowki! Ale mam juz duze dziecko, szok :-p Zaczynamy od wrzesnia (a w zasadzie konca sierpnia) szkole i nowy temat do opanowania, wszelkie obce dla mnei zasady, reguly, testy, powiazania itp itd. No i kolejny moment na podjecie decyzji o powrocie do PL nam mija. Najpierw bylo, ze posiedzimy w USA 3-4 lata, na spokojnie powiekszymy rodzine, byc moze konto i wrocimy. Po 3-4 latach to my dopiero o Jasku myslelismy, chata nam po glowie zaczela chodzic, a nie powrot do PL. No i wtedy powiedzielismy sobie, ze momentem kolejknym bedzie jak Hnaia pojdzie do szkoly, bo jednak systemy nauczania sie roznia i jesli juz swiadomie wracac do PL, to zanim mloda zacznie tutaj szkole. Khm, jakos temat powrotu do PL nie wyplynal, wiec nei wiem kiedy mamy nastepny "termin" :-D Oki, tyle u nas. Mlody przestawia scisny, udajac ze zasypia. Hania chce zeby jej poczytac troche, wiec lece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Aniu!!! ;) Duniu, wszystkiego najlepszego, oby te plany ktorych naprawde chcecie, zawsze wam wypalaly!!! a najwiecej, zdrowia i energii zycze 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szybko] juz w PL zimno jak diabli a ceny takie ze moj chlop chyba zwatpil:-D Odezwe sie nie wiem kiedy???? bo teraz mamy zycie na walizkach od jednych znajomych do drugich yyyyy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Duniu - wszystkiego Najlepszego !!! a co do kolejnego momentu dobrego na powrot to bedzie dopiero chyba jak dzieciaki rozpoczna studia ;) Oni sami zadecyduja gdzie chca byc, a wy fru w rodzinne strony. Tylko wtedy te odciecie pepowiny chyba bedzie bardzo trudne. Choc moze i wczesniej - a tu na miejscu jakas szkola przy ambasadzie ;) mozliwosci jest wiele ;) Shila - powodzenia na wyspach! Moj tez mial niedawno propozycje pracy w Anglii i zrezygnowal :/ Ja nawet bylam za - pojechalby na kilka mce sam zobaczyl jak faktycznie jest tam na miejscu , a potem my bysmy najwyzej dojechali - oczywiscie nie traktowalam tego w kategoriach wyjazd na stale - ale tak na rok , dwa... a praca legalna, sprawdzona, dosc dobrze platna, zamieszkanie tez by bylo i w przsyzwoitych warunkach. a ze smokiem poczekam troszke bo zauwazylam ,ze piatki juz na wylocie a jedna nawet juz przebita :) Objawow wczesniej zero, wczoraj tylko kupy podejrzane ;) wiec zajrzalam podczas mycia zebow i ladna piateczke ujrzalam. Jednak smok narazie zostanie bo nie wiem jakbym w takim wypadku nocki wygladaly... Tunciu - gratulacje dla Matiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Kasza widze ze dotarlas na stare smieci ;) Milej aklimatyyzacji a na ceny nie zwracajcie uwagi bo mozna wsciec sie :D Jak porownuje ceny tutaj i za zachodnia granica to krew mnie zalewa zwlaszcza ,ze w Niemczech zarabiaja kilkakrotnie wiecej ! Nie wiem skad te ceny podstawowych art. nie mowiac juz o wyzszej polce Ceny rowerow firmowych tu i w Niemczech bez porownania... doszlo do tego ,ze nawet rowerek biegowy dla Ewki bedzie moj ojciec kupowal w Niemczech... (z Niemiec tez mamy fotelik ktory tam mozna bylo duzo korzystniej kupic...) Nie wiem kto tutaj takie marze narzuca. szok! jak sie wkurze to 1 maja moja ukryta opcja wyjdzie na jaw :D Dunia ! ku przestrodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia!!! Co ja widze, dzisiaj masz urodzinki!! Zatem donosnym glosem Ci spiewam: Sto lat! Sto lat! Niech zyje zyje nam!!! Mnostwo zdrowka, jeszcze wiecej kasy i masy milosci od najblizszych Ci osob!! Wszystkiego Najlepszego z okazji kolejnej juz 18stki:-)) Wielka buzka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, serdecznie dziekuje za zyczenia 🌼 Kolejny roczek odhaczyc nalezy, oj, cos za szybko te latka leca :-D :-D :-D dziekuje raz jeszcze :-D No i sie zbuntowalam. Stwierdzilam, ze sama sobie tortu ani ciasta robic nie bede i jesli M sie o to nie zatroszczy to trudno, mama bedzie swietowala urodziny bez tortu co na pewno wzbudzi oburzenie u panny Hanny ;-) Kasza____ spokojnej aklimatyzacji, glwonie to zeby wam zdrowie wytrzymalo na poczatku, bo wiem, ze to roznie bywa :-) A ceny, faktycznie, zwatpic mozna i sie wsciec i zawalu dostac na miejscu. Ja nawet ciuchow dzieciakom nie kupuje w PL chyba, ze wyraznie awaryjna sytuacja. Bo mi szkoda kasy :-p Zabawki z reszta tez - tyle tylko co dostana w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu - wszystkiego NAJ NAJ NAJ! my teraz tez mamy taki plan, ze wracamy do PL przed malucha szkola:) zobaczymy jak nam pojdzie:) Kasza - zdawaj relacje jak odnajdujecie sie:) i oczywisice powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E tak można dokonac darowizny na konto Fundacji z zagranicy. Jesli chcesz to napisz mi na maila, to ja odpisze co i jak. maliszenka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu spóxnione ale szczere zyczonka: zdrowka, wszelkiej pomyslnosci w zyciu i duuuzo milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Duniu - 100 lat z okazji urodzinek 🌼 🌼 🌼 A swoja droga musi Wam tam być dobrze za ta wielka woda skoro tak trudno podjac decyzje o powrocie. Ja do Irlandii tez tylko na 3 lata przyjechałam a siedze juz 6 i nie zanosi sie na powrót :p Tunciu no prosze jaki zuch z Matiska. Oby tak dalej. Zobaczysz jeszcze bedzie biegał. Kasza powodzenia w Warszawie!!! Mam nadzieje ze juz sie wszystko wyjasnło z Sama pracą. A mieszkanie juz znaleźliście??? A mi zostało już tylko dwa dni pracy i wolne na 6 miesiecy, huurrraa. Dobrze bo juz mi coraz ciezej, mecze sie bardzo szybko, a w domu Emilka nie daje mi taryfy ulgowej niestety. Brzuch mi przeszkadza we wszystkim, najgorzej ze spaniem, wieczorem nie moge usnac a rano wstać. Jedyne pocieszenie to ze nie utyłam za bardzo póki co jakies 7 kilo na plusie. Za to chyba musze podziekowac Emilce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane. Przywołana melduję sie na szybko, szczerze mówiąc nie czytałam dokładnie co u was- tylko tak na szybko, żeby być tyle o ile w temacie. U nas różnie. Kubuś 3 mc nie chorował w ogóle (oprócz trzydniówki) a od wczoraj wymiotuje nic nie je, ale pije na szczęście, jest taki słabiutki, ciągle śpi, wieczorem do lekarza idziemy. Mój M wyjechał na mc na szkolenia (dostał duuużo lepszą pracę) i jestesmy sami, więc łatwo nie jest, musze prawko koniecznie zrobić bo można zwariować z ta komunikacją. Ja pracuję, ale już mam dość- od sierpnia bez dnia wolnego, bez urlopu, jestem już nieźle wyeksploatowana, ale cóż, nie było wyjścia skoro finansowo taka padaczka była- odkopujemy sie na szczęście, niech się tylko dom sprzeda to już będzie super. Ja zaczęłam dietę białkową, już 5 dzień i rzeczywiście się kurczę, zobaczymy co dalej..;-)przygotowywałam sie do niej psychicznie od listopada;-) Jeżeli chodzi o to, że nasze dzieciaczki takie mamusiowe, to potwierdzam, ze u mnie też, najlepiej to by sie Kuba przyczepił do mojej nogi i tak byśmy sobie chodzili razem to byłby szczęsliwy;-)) Troche chaotycznie, ale w skrócie, odezwę się jak Was "przeczytam"b buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia wszystkiego najlepszego! szkoda ze nie moglam cie tak jak sie umawialismy cmoknac osobiscie w Waco w policzek z okazji urodzin:-*( Goniu my siedzimy u przyjaciolki mojej mamy na sadybie. Mieszkanie bedziemy zalatwiac jak juz bedizie wiadomo w przyszlym tyg co i jak z Samem Biala czekoladko myslam o Tobie, Ty jestes z Warszawy? Jak tak to pytanie do ciebie i fasolkowej; co robicie w najblizszych dniach? Bo Panda nudzi sie jak mops. I ja tez:-) Zimno jest, dzieci widzimy co najwyzej opatulone w wozkach jak przemykaja, gdzies w parku. Dzis mala spedzila godzine na placu zabaw sama:-( a mamusie przechodzace obok tak dziwnie na nas patrzyly:-P malo tego po pewnym czasie wbieglo 2 ok 6 letnich chlopcow i chcieli zostac ale dziadek kazal im isc bo 'jest za zimno na plac zabaw'. Czy to jest w Polsce normalne? (tylko sie ze mnie nie smiejcie albo nie uznajcie za zlosliwca; naprawde nie wiem o co chodzi) To jedno moje spostrzezenie z dzisiaj. Kolejne to fakt ze niby w PL bieda ale kazda mama jezdzi wozkiem za minimum 1500 zl(z tego co kojarze z neta) i wszystkie te wozki nawet spacerowki sa olbrzymie! . Normalnie moj wysluzony i wylatany chicco zaczyna mnie wpedzac w kompleksy:-D A tak wogole spostrzezenie Sama z dzisiaj; dlaczego tutaj nikt sie nie usmiecha? Hmmmmm....podsumowujac to chyba i tak moj chlop przystosowuje sie do sytuacji lepiej niz ja. Ja o dziwo przechodze przez wielki 'szok kulturowy' na ktory reaguje bardzo hmmm agresywnie. Ok ide spac bo mloda ma jazde i jako ze nie ma juz swojego lozeczka to czesto sie wybudza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza przetłumacz Samowi ;) 1. Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć. Autor: Winston Churchill 2. Pozostaje to tajemnicą i tragedią historii, że naród / Polacy / gotów do wielkiego heroicznego wysiłku, uzdolniony, waleczny, ujmujący powtarza zastarzałe błędy w każdym prawie przejawie swoich rządów. Wspaniały w buncie i nieszczęściu, haniebny i bezwstydny w triumfie. Najdzielniejszy pośród dzielnych, prowadzony przez najpodlejszych wśród podłych. Autor: Winston Churchill 3. Polacy są przede wszystkim patriotami. Wiele razy dowodzili, że są gotowi umierać za ojczyznę; tylko nieliczni są jednak gotowi dla niej pracować. Autor: Norman Davies 4. Polacy, mimo męstwa, naród płochy, wytrwałości nie ma, zabawę woli niż pracę... Fantazji dużo, ale gdy się na słowa wyczerpią, do czynu ochoty i siły brak. Autor: Stefan Batory 5. Polacy są wspaniałym narodem i bezwartościowym społeczeństwem. Autor: Cyprian Kamil Norwid 6. Umiemy się tylko kłócić albo kochać, ale nie umiemy się różnić pięknie i mocno. Autor: Cyprian Kamil Norwid 7. U nas energia wyprzedza zawsze inteligencję - i co pokolenie jest rzeź. Autor: Cyprian Kamil Norwid 8. Zostawcie to Polakom. Dla nich nie ma nic niemożliwego. .Autor: Napoleon Bonaparte 9. Jeden Polak to istny czar, dwóch Polaków - to awantura, trzech Polaków - och, to już jest Polski problem. Autor: Franois-Marie Arouet (Wolter) 10. Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie... Polacy są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyją ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany. Autor: Adolf Hitler 11. Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy. Autor: Józef Piłsudski _________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ! Przepraszam ,że tak długo się nie odzywałam , doba jest po prostu za krótka i na własne przyjemności czasu brak :( A na dodatek zapomniałam o szczepieniu które było w 16 - 18 mies. życia . Na szczęście mała zdrowa i udało nam się nadrobić Heksę i pneumokoki za jednym zamachem . Mała zniosła to ok.(mój portfel gorzej) rączka jej tylko strasznie spuchła po pneumokokach , ale altacet zdziałał cuda . Dunia -🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin , zdrowia , miłości i spełnienia najskrytszych marzeń ! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻👄👄👄 Kasza - witajcie w polskiej rzeczywistości !!! Tuncia - brawo dla Matiska !!! Ja nie jestem z Bielska , ale może udałoby mi się przyjechać :) Muszę kończyć , Zuza jest dzisiaj nieznośna , M w pracy do 14.30 :( Nie wiem jak dam radę zajmować się dzieckiem i myć okna zwłaszcza ,że moje nerwy są dzisiaj napięte do granic możliwości ;) Pozdrawiam Was serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha Kasza - no coz tak tu juz jest ;) ale jak jest taka srednia pogoda i pustki na placu zabaw to nawet lubie i szczerze mowiac wole niz dzikie tlumy, wrzaski, pokrzykiwania babc, dziadkow. Niedaleko mam taki wiekszy, nowy plac zabaw i w niedzielne popoludnia jest tam taki tlum (oczywiscie jak pogoda dopisuje) ze boje sie tam mala puscic z obawy ,ze ja potem nie odnajde :D. a co do warunkow pogodowych to na przedwiosniu bylam z Ewka na placu zabaw - pogoda nieciekawa ale bylam tam babcia z dwojka dzieciakow - jedno wieksze biegalo z Ewka , a drugie w spacerowce, okryte kocem, ochraniaczem ... babcia je tylko bujala...- jak dowiedzialam sie od niej dzieciak mial dwa latka, a siedzial w wozku bo raz to za zimno, dwa to babci nie chcialo sie za nim biegac/// co do wozkow ja tez mam teraz mala rozklkotana spacerowke i tylko juz na wieksze wyprawy ja zabieram, na plac zabaw to mala pomyka sama. Na wozki zreszta jak tylko mala wyrosla z etapu wozkowego :D juz nie zwracam uwagi ;) annnnna - dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia - :D :D :D Mojej tak bardzo spodobał się Mateuszek ,że ten filmik oglądałyśmy chyba ze sto razy !!! Naręć coś dłuższego :D Gonia - Ty już chyba na zasłużonym wolnym ? Carmen - jak się czujesz ? Ganetko - pamiętasz o nas jeszcze , jak Beni ? W ogóle jakoś pusto na naszym forum , czyżby przedświąteczna gorączka ? Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, Wracam do zywych i raz jeszcze dziekuje za wszystkie urodzinowe zyczenia 🌼 Moje jestestwo postanowilo wyprobowac jak to bedzie ze starsza o rok skorupka i ze zwyklego przeziebienia wpakowalo sie zaraz po urodzinach w grype zoladkowa :-O I tak mnie trzyma od piatku wieczor, dzis na szczescie juz zdecydowanie lepiej, ale M i tak wzial wolne z pracy, bo nie dalabym rady z dzieciakami :-( Nie wiem, to chyba pierwsza moja jelitowka. Ale dziewczyny - z wiekszym "doswiadczeniem" w temacie - czy to zawsze sie zaczyna jakby od zwyklego przeziebienia troche katar, troche kaszel? Jaska tez troche bralo, ale hcyba na czas zareagowalismy i chyba nam sie mlody akurat na Wielkanoc nei rozlozy. Teraz tylko podejrzliwie patrze na M i Hanie, zeby ich nie rozlozylo akurat na swieta. Bo to w sumie to mam nadzieje, ze ja sie zdarze wyprostowac zoladkowo :-D A wracajac do objawow - to zoladek nieco odpuszcza, ale kaszel taki odrywajacy sie zostal. No i nie wiem czy tak ma byc, czy cos mi sie ponakladalo. Ale pojutrze mam gastrologa to sie dopytam... A ja juz za miesiac lece do PL :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, no wlasnie kolega przyniosl swiezutka kielbase, domowej roboty, a ja na ryzyku, toscikach i cienkim rosolku.... ;-) Spoko, schowam daleko na polce, do swiat wytrzyma, a ja mam plan w swieta juz jesc normalnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy do swiat sie chyba szykuje, ze tu tak pusto :) No, ale w koncu przyszla wiosna, wiec pewnie i kazdy korzysta ze spacerkow :) Duniu - spoznione, ale szczere wszystkiego naj, naj, naj 🌻 Kasza - no niestety, ale taka mentalnosc Polakow chyba, ze na usmiech szkoda czasu :( A swoja droga annnna super cytaty :) A my juz jutro do UK lecimy :) Ale ten czas szybko zlecial Milego dnia wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie...? ja na Swieta jeszcze nic nie mam. Dzieci mi chorowaly i dopiero co sie wszystko uspokoilo, moze teraz troche energi mi przyjdzie zeby chociaz z jedna salatke przyszykowac ;) Shila, dobrej podrozy! Trzymam kciuki zeby wszystko dobrze sie Wam w UK poukladalo ❤️ Kasza, no i jak, zostajecie w W-wie? wiem jak trudno jest sie przestawic na znow inne realia. Mnie tez denerwuje jak kazda 'babcia' czuje ze ma prawo wtracania sie w jak ubieram czy wychowuje moje dzieci. Ale przyzwyczaisz sie :) ❤️ Duniu, oj rosna dzieci, prawda? Z mojego doswiadczenia powiem ci ze Mysz strasznie sie zmienila jak poszla do szkoly, po prostu 'udoroslila' sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila_____ spokojnej podrozy zatem i zeby wam klimat na wyspie sprzyjal w realizacji zyciowych planow 🌼 Mama E_____ ja, sadzac po objawach moich zdrowotnych, tez jak wyjade z jakas jedna salatka na swieta to bedzie dobrze :-p Dzis juz jestem sama, M musial isc do pracy, a ja wszystko robie w "zrywach", kiedy mam sile. Ale najchetniej to bym przelezala duuuuzo. Ty chyba mialas przejscia z grypa zoladkowa - dlugo to cholerstwo potrafi trzymac?! No jesli moja Hanka jeszcze spowaznieje po pojsciu do szkoly to ja juz wykituje z dorosla pieciolatka :-p Zartuje troche, ale w porownaniu z czescia swoich rowiesnikow ona jest dojrzalsza, bardziej potrafi sie skupic i analizowac - nie to zeby nie szalala i nie robila glupot ;-) Mam nadzieje, ze szkola ja przede wszystkim jeszcze usamodzielni. U nas najprawdopodobniej bedzie wchodzil w gre powrot samodzielny szkolnym autobusem, z tego co wiem to tylko pare pierwszych dni rodzice odprowadzac moga pod klase, a potem juz wysiadka z auta, albo co najwyzej pod drzwi szkoly... Wiec bedzie musiala sobie radzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila - spokojnego lotu !!! Mam nadzieję ,że w UK wszystko ułoży się po Waszej myśli :) Dunia - na te okropne choróbsko cierpiałam chyba przed Bożym Narodzeniem . U mnie też zaczęło się wieczorem od wymiotów , potem doszła biegunka , co prawda brzuch mnie nie bolał , ale i tak było to straszne zwłaszcza ,że na obiad jadłam sphagetti :p Na drugi dzień zaczęły mnie boleć kolana i nogi od kolan w dół . M musiał przyjechać po mnie do pracy (z bólu nie mogłam auta prowadzić ) , bo ja mądra uznałam ,że najgorsze mam za sobą i spokojnie mogę pracować. Przespałam cały dzień i noc, rano obudziłam się zdrowa . Brałam Nifuroksazyd i jakieś elektrolity , nazwy nie pamiętam . Potem rozchorował się M , u niego też to trwało 2 dni .Na szczęście Zuzię to ominęło . Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę szybkiego powrotu do zdrowia !!! Niestety ja znowu w biegu , marzę o odpoczynku a tu zakupy nie zrobione , prezent dla małej nie kupiony , chata tylko z grubsza ogarnięta i cały kosz prania do zrobienia i wyprasowania i jeszcze dzisiaj mamy gości . Muszę kończyć bo właśnie się dobijają , pa pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witajcie!!! statnio nie mialam glowy do pisania, ale moze cos mi sie uda odpisac!!! Duniu spoznione ale szczere zyczenisa urodzinowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przede wszystkim zdrowia, milosci, spelnienia marzen, wszyskiego czego chcesz!!!!!!!!!!! stooo lat!!! Kasza, mam nadzieje, że Wam sie wszytsko dobrze pouklada w Pl. bedzie dobrze!!!! a innymi ... szkoda zycia zeby sie zbytnio przejmowac Tunciu gratuluje Wam takich postepow z Mateuszkiem!! oglafalam filmik!!! cos wspanialego, jak sobie radzi!!!!!i oby tak dalej!!! zdroweczka!!! Shila spokojnego lotu i zeby Wam sioe jak najlepiej powodzilo na wyspie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Annnnna swietne te cytaty!!!!!! :D Białaczekoladko ciesze się że u Was lepiej finansowo, bo to przeciez bardzo wazne! mam nadzieje, że ułoży Wam się wszytsko tak jak sobie marzycie i udaWam sie i na jakies cudowne wakacje pojechac po tych wszytskich zmartwienbiach :D zdroweczka Gonia, no to pieknie trzymasz linie! heheh :D ciesz sie teraz wolnym od pracy!!! :) pozdrawiamy i nie wiem co jeszcze :/ do swiat tez jeszcze nie mialam czasu sie przygotowac, jetem w lesie.. :( u nas ogolnie ok, chociaz fakt, mamy male zmartwienia, bo w tamtym tygodniu mialam plamienie, poszlam do szpitala, zrobili mi usg przez brzuch, wyszlo , że 6 tydzien i serduszka jeszcze nie widac, nie wiem czy bije i strasznie sie tym martwie, bo kiedys wlasnie poronienie zazczelo mi sie od plamienia.... nastepne usg mam miec za dwa tygodnie...dola mam :/ uciekam, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×