Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

carmen37 aaaaaaaa pięknie!!!!! gratulacje!!!!!!! spokojnej ciąży 🌻 shila2 nurofen kupisz w UK w każdej aptece i w każdym supermarkecie czy w małych sklepikach wygląda tu tak w buteleczkach http://www.mysupermarket.co.uk/asda-compare-prices/Medicine/Nurofen_for_Children_Fever_And_Pain_Suspension_Orange_3mth_100ml.html http://www.mysupermarket.co.uk/asda-compare-prices/Medicine/Nurofen_for_Children_Fever_And_Pain_Suspension_Orange_3mth_100ml.html a tak w saszetkach już odmierzonych po 5ml http://www.mysupermarket.co.uk/asda-compare-prices/Medicine/Nurofen_for_Children_Fever_And_Pain_Singles_Sachets_Orange_3mths_8.html http://www.mysupermarket.co.uk/asda-compare-prices/Medicine/Nurofen_for_Children_Fever_And_Pain_Singles_Sachets_Strawberry_3mth_16.html ja po prostu ma jakieś jazdy i wydaje mi się że ibufen N szybciej działa (choc ma taką samą dawkę ibuprofenu) ale jeśli w Pl używacie nurofenu to nie ma potrzeby przywozić go tutaj. Zreszta tu masz fajną stronkę http://www.mysupermarket.co.uk/ możesz zobaczyć co jest w marketach w UK i w jakiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnna- na Filipa nie dziala ibufen, dlatego uzywamy nurofen :) Matko i widze, ze cena taka jak w Polsce To rzeczywiscie nie ma co tego wozic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Cię zainteresują internetowe apteki polskie w UK ja korzystam z tej http://www.apteka-lesna.co.uk/ a sa jeszcze m.in http://www.nova-farm.com/osc/index.php http://www.polskie-leki.co.uk/ http://www.nasza-apteka.co.uk/ tu apteka polskiej przychodni z Londynu i Coventry http://www.e-apteka.co.uk/ Poza tym polskie leki i kosmetyki sa w polskich sklepach spożywczych czy w sklepach spożywczych, ja zamawiam co potrzebuje u sprzedawczyni i sprowadza mi w tydzień wiec nie jest źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen..... Slonce Ty moje!! Jaka cudna wiadomosc!!! Gratuluje!!! Siedze sobie i czytam spokojnie co tam u Was a tu taka radosna wiadomosc. Slonko grzeje i jakosc tak mi sie cudnie zrobilo na sercu!! Pieknie!! Po cichutku zycze coreczki bo wiem ze marzylas:-))) Duniu... Ciebie tez przytulam, bardzo mi przykro z powodu babci. Majeczka wlasnie siedzi i oglada piosenke o kroliku Titou, ostatnio ma faze na nia. Zizu... Mi to szczeka opada jak slysze co Twoja cora juz potrafi:-) wow!! Majeczka tez liczy do 10 ( z pominieciem 6 ) i polowe alfabetu:-) ona ogolnie bardzo lubi sie uczyc, caly czas slucha, powtarza i kaze nam powtarzac po niej:-) Buziaki dla mamusiek!! Nie wiem jak w Polsce ale tu wiosna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppperrrrrrrrrrrrr nowina, gratuluje!!!!Ale się ciesze!!! A my nocnikowanie rzeczywiście odpuściliśmy, ale nadal jest jakaś masakra, mała cały czas sygnalizuje nam że chce siku, a ja nie wiem jak na to reagować. Jak woła siku to mówie do niej spokojnie to choć zrobimy na nocniczek a ona że nie i to mówi z przerażeniem w oczach, to odpuszczam i sika w pampera,zastanawiam się co z tym robić, bo to że chce jej się siku bez problemu umie zasygnalizować ale boi się robić siku gdziekolwiek indziej niż do pamersa:(:( Mamy problem z kąpielą bo mała na wode reaguje tak że płacze bo jej się chce siku i boi się zrobić nawet do wanny:( Czuje że będzie ciężko z tą moją córcią i nocnikiem. A tak w ogóle to Wika znowu przeziębiona, półtora miesiąca był spokój, zaczęła w czwartek katarem a od wczoraj troche pokasłuje, narazie lecze ją sama, smaruje miksturką, daje kropelki ziołowe na katar i kaszel i na mokrą pieluszkę daje pare kropelek olejku takiego do inhalacji, z noska jej już tak nie leci ale ten kaszel:( chyba jednak bez lekarza się nie obedzie. Denerwuje mnie jednak to że lekarka pewnie standardowo przepisze antybiotyk:( Duniu bardzo mi przykro z powodu śmierci babci:( Przytulam Cię moooooocno!!! Kasza co do Pandy to też mi się wydaje że to bunt dwulatka, moja Wika też już zaczyna, ostatnio miała czkawke, taką mega czkawke:P no i mówie do niej "Wika napij się piciu" a ona że nie, ja mówie "Prosze napij się piciu to przejdzie Ci czkawka"a ona nieee, powiedziałam jeszcze tak z dwa razy po czym odpuściłam a moje dziecko po jakiś dwóch minutach przychodzi do mnie z bidonem z piciem i mówi "mama Toria piciu sama" i napiła się:) A powiedziała to z uśmiechem skubaniec mały przecież sama musi zdecydować że się napije a nie mama będzie ją zmuszać:P A i to samo pomyślałam co dziewczyny wyglądasz rzeczywiście jak młoda Anna Dymna!!! Zizu ciesze się że z Zuzią już dobrze, a swoją drogą to my na początku stycznia mieliśmy podobne przejścia z Wiktorią, antybiotyk miała Amoksiklav, zawiesikne, były też problemy żeby go przyjmowała ale w końcu się udało, nasz sposób to dawanie lekarstwa troche misiowi i troche Wiktorii, mała była przeszczęśliwa i na końcu biliśmy brawo misiowi i Wiktorii za wypicie lekarstwa:P No i my mieliśmy do tego jeszcze inhalacje z dwóch leków, naprawdę polecam!!!Mała nie miała jeszcze zap.płuc ale obturacyjne zapalenie oskrzeli także aż jej grało na oskrzelach!!! A historia z kwiatkiem rewelacja:P:P:):) Goniu no i co radziliście się kogoś co do ząbków Emilki?? Moja Wika ma jedną jedynke nieco ukruszoną i nawet nie wiem kiedy to się stało, niby nie widać za bardzo ale troche mnie to męczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen - moje gratulacje!!!!!!!!!!!!! i chyba ,az to nie byl taki szok jak juz po tygodniu zrobilas test :D ;) Zizu - az zapalenie pluc?! dobrze, ze juz mala zdrowieje! Shila - ten chlopaczek faktycznie niesamowity ;) I nie przejmuj sie Ewka tez nie mowi za wiele - a jako dziewczynka zgodnie z potoczna opinia powinna rozwijac sie szybciej ;) Ewcisko - juz nie pamietam - a mala cwiczyla na nakladce ? moze to ja predzej przekona niz nocnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu, moje najszczersze kondolencje! Tak przykro jak czesc naszej przeszlosci, dziecinstwa odchodzi ... Sciskam Cie mocno! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko wyprobuj nakladke albo prosto na deske i podtrzymuj pod paszkami moze tak sie uda. A moze pop prostu zmien nocnik? A jak zejdzie z nakladki/kibelka to zrob taniec radosci (nawet jak nic nie nasika) i oficjalne pozegnanie siuskow; 'spuszczenie wody i wolanie 'pa pa siusiu pa paaa!' Panda tak robi i ma ubaw po pachy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen, no ja nic nie chce mowic, ale .... cholera chyba wykrakalam!!!! :D:D:D:D:D:D Gratulacje kochana! I nie zamartwiaj sie czyms co wcale moze sie nie zdarzyc! Bedzie dobrze, zobaczysz! Jolu, wierze ci, bo ja tez jak sama zostaje to tak jakos nieprzyjemnie. No i niezle przejscia mieliscie! I ta dziewczyna tez biedna ... Tunciu, pilnuj sytuacji i nie staraj sie tlumaczyc M, bo nawet jesli 'tak niby na zarty' ale cie uderzyl to szybko moze sie powtorzyc. Jak ktos to w sobie ma to tego nie da sie zmienic. i gratulacje za wspaniale postepy Matiego i konca wodoglowia! Zizu, dobrze ze z Zuzia juz lepiej! oby tak dalej! Moja pierwsza tez miala zapalenie pluc dzieki kilku nie wyleczonym zapaleniom oskrzeli. ale od tamtego razu i od kiedy przeszla ospe nic powazeniejszego niz katar sie jej nie lapie. Shila, ja tak samo ja Annnnnnna radzilabym polegac na tutejszych polskich aptekach i sklepach. Co prawda ja nie uzywam polskich kosmetykow czy lekarstw, ale jesli Filip i ty jestescie do takowych przyzwyczajeni to dostep tutaj jest. Ceny, niestety troszke wyzsze niz w PL no bo ludzie musza zarobic, nie? A jak sie boisz ze bagaz bedzie za ciezki to czemu nie przeslesz lekarstw paczka? Kasza, ja nic nie mowie, wiem tylko ze 'karma is a bitch' ;) zachowanie Duzej mnie szokuje ale wiem, bo sie nasluchalam, jaka ja bylam za mlodu ... a ja wole dzieci z charakterkiem bo takie to umieja o swoje walczyc ;) Co do rozwoju dzieci, no Ola w stosunku do Duzej jest troszke do tylu z jednej strony ale z innej natomiast do przodu. Za rok wszystko sie wyrowna. Dzieci ciagle sie rozwijaja i niesluszne jest ocenianie inteligencji na tym etapie, bah, powiedzialabym na zadnym etapie bo sa tez i rozne odmiany inteligencji. U nas wszystko ok, oprocz tego ze od poniedzialku jestem polamana. Dzis ide do specjalisty i zobaczymy co mi powie. Pewnie ze starosc nie radosc :p Wczoraj dowiedzialam sie ze Ole mozna sprzedac - nasza opiekunka miala pogrzeb w najblizszej rodzinie i Ola zastala ze man w domu w poniedzialek ale przy moim krzyzu nie okazalo sie to byc najlepszym wyjsciem. We wtorek skombinowalam inna opiekunke, znamy ja bo jest menadzerka swietlicy do ktorej chodzi Duza, no i M zostawil jej wozek z Ola do prowadzenia a sam poszedl do pracy. Ola ponoc nawet sie nie odwrocila i bawila sie swietnie caly dzien :) a jednej strony swietnie ale z drugiej, cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko, naczytalam sie o tym strachu ale bardziej dotyczacego kupek, tzn dzieci uwazaja ze kupka (a moze tez i siusiu) to jest czescia nich i boja sie 'roztac' z czescia siebie. Na pewno to wiesz, ale nic na sile. Ewcia jeszcze bardzo mloda, zobaczysz ze juz niedlugo bedzie bardziej gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko, a jak ty idziesz robic siusiu to Ewa wchodzi ci do lazienki? Moze to brzmi zmanirowanie, ale dzieci duzo sie ucza poprzez obserwacje. Jesli mala cie widzi ze siusiasz bez strachu itp to moze sama zwyciezy ta bariere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie tłumacze zachowania męza. Ale faktycznie te tabletki co bierze wywołuja napady agresji -pisze na ulotce. Poki co mąż sie podlizuje i naprawia szkody. Ja szczerze powiedziawszy nie mam sił myslec o klutniach. Puki mnie nie uderzy tak ze mnie zaboli to chyba tylko bede rzucac fochy bo na serio brak mi sił na jakiekolwiek rozmowy. Czuje sie taka troszke wypalona:/ Ciagle gdzies latamy po specjalistach a do tego M sie coraz gorzej czuje i nie mam sumienia sie na niego gniewac, bo nawet miałam mysli ze on umiera. W nocy sie budzi i mu serce strasznie wali, cisnienie ma 190/100 i wszystko przez tabletki. Pogotowie juz u nas jest regularnie;/ naprawde boje sie ze go strace;/ On ciagle lezy a jak probuje cos zrobic to łapie go dusznosc. Takze cały dom na mojej glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen gratuluje!!!! Super wiadomość. To jeszcze w tym roku urodzisz. Ale widze że miedzy Toba i M poprawiło sie ;) Ewcisko jeśli zabek jest tylko troszke ukruszony to na Twoim miejscu zostawiłabym jak jest. My zamierzamy zabrac Emilke do dentysty jak bedziemy w Polsce, mała bedzie troche starsza to może pozwoli zajrzeć sobie w paszcze. A przy okazji zrobimy pierwszy przeglad. A póki co rozmawiałąm z moja sasiadka która jest asystentka stomatologa i stwierdziła ze nie musimy nic z tym robić. Tym bardziej że małej to nie przeszkadza, je wszystko bez problemu. Tunciu przykro czytać to co piszesz. Los Was nie oszczedza. Jedyne co moge to wirtualnie mocno Cie przytulić i życzyć żeby i dla Was zaświeciło słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen - gratuluję z całego serca !!! Cudowna wiadomość !!! Ja też chcę taką niespodziankę :p Chociaż tak jak Lusia zauważyła ,aż tak bardzo zaskoczona chyba nie byłaś :D Spokojnej ciąży !!! Ewcisko - sposób podawania lekarstw z misiem rewelacyjny , jest szansa że u nas by się sprawdził , następnym razem wypróbujemy ( oby tylko nie za szybko tfu tfu odpukać w niemalowane ) , inhalacje też mamy , u nas idzie mucosolvan i pulmicort . Na początku było ciężko , mała nie chciała włożyć maseczki , ale teraz jest ok ,nawet sama się dopomina .Zuza też ma ukruszoną jedynkę , ale ja się tym nie przejmuję :classic_cool: Myszko - fajnie, że się odezwałaś i trochę wiosny tchnęłaś w to nasze forum ! 🌻🌻🌻 MamoE - Ciebie też tu długo nie było , proszę tu częściej zaglądać :D Moja po raz pierwszy tak się rozchorowała i nie byłoby tak źle gdyby ,tak jak Dunia zauważyła,lekarka nie podeszła rutynowo do choroby , bo wg . mnie do zapalenia płuc doszło z powodu złego leczenia . Dużo zdrowia Ci życzę , ściskam mocno 👄 Annnnnnna - jak tam Twój bąbelek , rozgadał się już na dobre :) Tuncia - przytulam Cię mocno i mam nadzieję ,że w końcu wszystkie kłopoty się skończą . Zdrówka dla Twojego M !!! Sztorm !!!!!! - ODEZWIJ SIĘ !!!!! napisz chociaż kilka zdań co u Was słychać :) U nas ok. Mała praktycznie zdrowa , czasami zakaszle czasami z noska poleci , ale nie ma gorączki i szaleje jak przed chorobą , tak więc jest dobrze :) Dzisiaj byłyśmy na krótkim spacerze i sama byłam w szoku jak ładnie szła ze mną za rękę i jak pięknie rozmawiałyśmy o otoczeniu i pogodzie . Jak ten czas szybko leci , zanim się obejrzę , będziemy o antykoncepcji rozmawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie się podział mój post ?!!! Dobrze ,że go sobie zapisałam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, bardzo mi przykro. Ściskam Cie mocno w ten trudny czas. Carmen- gratulacje. Jak najwięcej zdrówka życzę i pogodnych 9 mc. U mnie ciężki czas. Tata znowu w szpitalu. Żeby rutyną się nie stało, co pól roku ląduje w szpitalu. Obeszli się z nim ,jak z intruzem, szkoda gadać. 12 godzin czekał na izbie przyjęć aż ktoś raczy się nim bardziej zainteresować i przenieść na oddział. Ma problem z kręgosłupem,potworny ból, nie może chodzić. Przewieźli go transportem medycznym do szpitala, a tam zlewka. Zrobili badanie, wyników nie było, nikt się nie interesował. Dopiero jak zaczął krzyczeć wieczorem, żeby mu koc dali, bo się nie ruszy nigdzie i będzie tu zdychać (dosłownie) to miejsce na oddziale się znalazło i wyniki badań się pojawiły. Słowo daję, grosza na ten NFZ nie chce się wpłacać, a o podejściu lekarzy i pielęgniarek to nawet nie warto wspominać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo przykre to wszystko :( zdrowia dla taty! Zizu jeszcze nie hmmmm czasem coś tam chlapnie i mamy ubaw ale on generalnie w tym temacie jest tak ja więcej milczy niż mówi (za to będzie za dużo myślał bo ma to samo co ja a to tez nie dobrze bo życie komplikuje ;) ) Najśmieszniejsze jest jak w nocy siada w łóżeczku albo na leżąco woła "aka goooool bawoooo" (piłka gol brawo) :D łobuzisko przeszcześliwe bo pogoda jest fajna to bierzemy go codziennie na boisko i kopie piłę równo :D aż się biedakowi śni ;) zęby dalej dokuczają - w tym temacie masakra jak zawsze :( Dziś mam przedszkolaki pod opieką więc Mamo E będę widziała jak to wygląda bo akurat 4-5 latki ;) Miłego dzionka życzę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomniałam a miałam zapytać - kobietki z UK jak to jest z tym spisem powszechnym, wypełnić 27 marca lub tuż po? bo znajome już wypełniają i wysyłają a mi coś tu nie pasuje :classic_cool: my tez wypełniliśmy 9 marca ale dopiszemy 2 i wyślemy 29 marca myślicie że wtedy będzie ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa, straszne to co piszesz - zdrowka dla taty! Mam nadzieje ze sie nim juz lepiej zajmuja. Ziziu, swietnie ze z Zuzia juz lepiej. A z tymi rozmowami o antykoncepcji to mi poprawilas humor! No ja z moja starsza na "kawe" juz chodze i wlasnie wczoraj przygladalam sie tej mojej malej panience z bialym wasem od babyccino, jaka ona juz 'dorosla' jest. Annnnnnna, z tym spisem, trzeba go wypelnic 27go, lub kilka dni po, wiec twoje kolezanki zle robia. Co do szkoly, zapisalam Duza na liste poczekania. Tak, akurat w tej szkole jest lista bo szkola ma straszny popyt i ponoc bardzo dobra. Czekam na twoje obserwacje co do zajec! Dla mnie najlepsza radoscia jest to ze Evelyn sama oswiadcza ze chce isc i uczyc sie polskiego :) U mnie z krzyzem juz lepiej, juz sie ruszam. We wtorek robimy rezonans magnetyczny i zobaczymy czy cos tam jest czy to tylko starosc. Dobrego weekendu wszystkim, jak dobrze pojdzie to ja sie z nasza Myszka wysciskam :) Aha, Kasza, no widzisz pamietam pamietam ale jak przyjdzie do pisania to zapominam. Jak z placowka Sama? Dostaliscie odpowiedz od UCL? Po prawde mowiac ja mam cicha nadzieje ze jednak Londyn wam pisany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo - koszmarna ta nasza SŁUŻBA zdrowia , system do kitu i ludzie tam pracujący niestety też , zero współczucia i zrozumienia dla chorego i cierpiącego człowieka , normalnie nóż się w kieszeni otwiera . A jeżeli regularnie odwiedzacie szpital to może warto wybrać się do innego ? Szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojego taty !!! W takiej placówce ta szybkość będzie bardzo wskazana. Annnnnnny - racja , jak te nasze maluchy coś chlapną to można boki zrywać . Moja np. jak się zezłości na M , bo za bardzo ją łaskocze to mówi : Tata nie dokuczaj ! Idź do pracy ! albo inna opcja : Tata idź z Kajtusiem (nasz pies) na spacer ! Ostatnio przeczytałam w jednej z książek Nepomuckiej ,że mądry słucha , głupi mówi . Strasznie mi się to spodobało , szkoda że wcześniej tego nie przeczytałam , bo sama jakiś czas temu byłam zaatakowana przez rodzinę M na jakiś urodzinach ,że ja strasznie małomówna jestem . Ale bym im dosunęła tym cytatem :D Biedny Michaś , u nas na razie piątki siedzą cichutko. MamoE tylko nie starość , tylko nie starość !!! Nasz znajomy lekarz mówi,że jak po 40 stce nic nie boli to znaczy ,że człowiek umarł :D Daj znać , co badanie wykaże . Miłego popołudnia kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Fasolkowa jak tata??? Duzo zdrówka dla niego. Tutaj niestety w szpitalach podobnie, mój brat rozwalił sobie ostatnio kolano i jak mu powiedzieli ile musi czekac na izbie przyjeć to zrezygnował. Zizu fajna ta Twoja Zuzia - gadułka. U nas póki co pojedyncze słówka, a jak zdania to w jej jezyku czyli nie d zrozumienia. Kasza Ty sie nie przejmuj że Panda mówi wiecej po angielsku, jakby nie było jest jednak łatwiejszy niz polski. Ja spedzam wiekszosć dnia z mała i mówie tylko po polsku do niej, a efekty sa takie: jemy razem śniadanie ja piłam herbate, mała patrzy sie na mnie i pyta - Tea?? - tak mama pije herbate- odpowiadam jej - hot??? - tak goraca Ręce opadaja, ale nie zrażam sie i dalej po polsku mówie. Przyjdzie czas to sie nauczy. Czy ja dobrze pamietam że Catherine to miała termin na marzec??? Ciekawe czy już urodziła??? Jeżeli nas czytasz to naskrob choć słówko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawie jeszcze tabelke bo ostatnio dokonałąm pomiarów Emilki Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54......... ................... Fasolkowa mama...Kinga....21.05....3350/54........13//17..11,9kg//81 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56...........1 3..... .9250//74 zizu77.............Zuzia......21.05....3330/56.........12 /12....10kg/77 Carmen37...... Witold......23.05...3500/55........17.....11,5//82 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......6/7 .....6970 /70 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...18 ....15,8kg/92 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56...... . ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// catherine_.........Laura.......05.06.....2950/50......... ./.....9350//75 Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53.......9 . .9360//73 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/........18/6 . ..11.600//80 Anaconda_a.......Magda.......11.06....4100/59........5 /15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........13/ .......11kg/86 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57......10/1....10400/79 AniaP..............Martusia.....13.06....3310/50.....17/0 ...13200/ok 83 Ewcisko............Wiktoria...13.06....3270/57..... .16//7....10200//81 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... 8/21.....12350/79 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... .... ..6300/66 takietam...........Antosia.....15.06...3090/51......17/15 ......13,8/84 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58....1 1//15..10.5/84 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......8 / 12......8880/73 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .21......12//88 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55.... . ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51.....10 ....9.750//77.5 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53...........12//9.. 9570// myszka79.......Maja.........21.06....3212/51.......10 /00.....11000/ 72 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..16/89 nemezis2882.....Milena......24.06.....3300/54....... 15/10....12000/84 Sztorm............Jaś.......25.06.....3550/56..... . 12/5/5 .. ..10,1/77 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51....10/29.. ...10/76 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 14/29 ...11200/83 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......6/ .9200.....//73. attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....8700//73 DRUGA TURA (niekoniecznie na czerwiec) termin porodu plec sztuk Nemezis2882 ......14.02.2011.........s............1.......Maksiu Catherine Gonia .................19.05 .2011 Jagoda ...............02.08.2011 Carmen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia - jak juz znalazlas tabelke to ja uaktualnie :) Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54......... ................... Fasolkowa mama...Kinga....21.05....3350/54........13//17..11,9kg//81 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56...........1 3..... .9250//74 zizu77.............Zuzia......21.05....3330/56.........12 /12....10kg/77 Carmen37...... Witold......23.05...3500/55........17.....11,5//82 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......6/7 .....6970 /70 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...18 ....15,8kg/92 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56...... . ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// catherine_.........Laura.......05.06.....2950/50......... ./.....9350//75 Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53.......9 . .9360//73 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/........18/6 . ..11.600//80 Anaconda_a.......Magda.......11.06....4100/59........5 /15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........13/ .......11kg/86 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57......10/1....10400/79 AniaP..............Martusia.....13.06....3310/50.....17/0 ...13200/ok 83 Ewcisko............Wiktoria...13.06....3270/57..... .16//7....10200//81 Shila2...............Filipek......14.06....4240/58.... 19/19.....14800/91 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... .... ..6300/66 takietam...........Antosia.....15.06...3090/51......17/15 ......13,8/84 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58....1 1//15..10.5/84 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......8 / 12......8880/73 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .21......12//88 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55.... . ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51.....10 ....9.750//77.5 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53...........12//9.. 9570// myszka79.......Maja.........21.06....3212/51.......10 /00.....11000/ 72 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..16/89 nemezis2882.....Milena......24.06.....3300/54....... 15/10....12000/84 Sztorm............Jaś.......25.06.....3550/56..... . 12/5/5 .. ..10,1/77 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51....10/29.. ...10/76 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 14/29 ...11200/83 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......6/ .9200.....//73. attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....8700//73 DRUGA TURA (niekoniecznie na czerwiec) termin porodu plec sztuk Nemezis2882 ......14.02.2011.........s............1.......Maksiu Catherine Gonia .................19.05 .2011 Jagoda ...............02.08.2011 Carmen Zdrowka dla wszytskich!!!!! Ja dzis do pracy, a nie chce mi sie jak.... :( Za dlugo z Filipem w domu siedzielismy i odzwyczailam sie od pracy :) Jeszcze do 22:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila - łączę się w bólu , ja też wracam do pracy , tyle że jutro i też mi się nie chce . Kiedyś myślałam ,że praca to taka odskocznia od dziecka ale teraz zmieniłam zdanie , tak fajnie mi z nią było w domu , pomijając chorobę oczywiście . Catherine - ja też o Tobie myślę i to już od kilku dni :) Jeśli możesz odezwij się :) Idę małą kłaść spać , mam nadzieję że długo pośpi , bo okna czekają i prasowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tak na sekundę tylko bo wróciłam zziajana z zakupów. Do mam których dzieci piją mleko Aptamil 1+ - jest w fajnej cenie w boots http://www.boots.com/en/Aptamil-Growing-up-milk-900g_847056/ Jesli której dziecko jest jeszcze butelkowe to też fajna promocja na avent http://www.boots.com/webapp/wcs/stores/servlet/CatalogSearchResultView?storeId=10052&st=specificPromo&promoName=Save+up+to+1%26%2347%3B2+price+on+selected+Philps+Avent&langId=-1&catalogId=11051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz od kilku tyg mysle o catherine nawet ja kilka tyg temu wywolywalam bo sie martwie szczerze mowiac. Zadna z nas nie miala kontaktu z nia na e mail chyba? Ja tak wogole to szybko bo mloda znowu chora i jedziemy do dr ale Aniu P napisze co z Twoja Marta (bo tez chora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Kindzia też chora.... Permanentny katar rzucił się na oczka i chyba jakieś zapalenie spojówek się pojawiło. Oko czerwone, zaropiałe. Z nosa cieknie, kaszel przeraźliwy. Rozrabia przy tym potwornie i co chwilę płacze, wymuszając na mnie wszystko. Jest jakaś rozdrażniona. Ja dziś nie poszłam do pracy, mimo audytu, więc szef pewnie niezadowolony, bo tylko ja odpowiadam za audyt. Czekam na M i jedziemy na dyżur lekarski. Mała ode mnie się zaraziła niestety, bo ja pociągająca jestem od kilku dni. Dzięki Dziewczyny za wsparcie. Z tatą niedobrze wciąż. Nie może chodzić, całe plecy go bolą. Jest na sterydach, prawdopodobnie będzie miał operację. Wciąż nie wiedzą, na ile jest to poważne, bo maszyna do specjalistycznego badania koniecznego do diagnozy wciąż jest zepsuta. Na jego oddziale sodoma i gomora. Podobno wczoraj jakiś pan był przyjęty na oddział, bo miał mieć badania i tak go wszyscy olewali, że wkurzył się i wyszedł. Szpital generalnie zawsze był uważany za jeden z lepszych, do tej pory, jak ojciec tam był, to było ok. Fakt, ze wcześniej leżał na innych oddziałach, może akurat na tym jest nie za dobrze. Jutro w każdym razie ma się okazać, czy ten przypadek kwalifikuje się na operację. Wolałabym, żeby wreszcie ktoś postawił właściwą diagnozę, czy to dysk wypadł i jest zapalenie, czy rwa, czy jeszcze cos innego, a nie wiecznie straszą i gdybają. Generalnie zdrowie u nas jakoś się posypało. Chciałabym, żeby już wiosna pełną parą nastała, bo zawsze tak troszkę na duszy się lepiej robi, jak słoneczko jasno świeci i jest ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54......... ................... Fasolkowa mama...Kinga....21.05....3350/54........13//17..11,9kg//81 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56...........1 3..... .9250//74 zizu77.............Zuzia......21.05....3330/56.........12 /12....10kg/77 Carmen37...... Witold......23.05...3500/55........17.....11,5//82 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......6/7 .....6970 /70 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...18 ....15,8kg/92 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56...... . ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// catherine_.........Laura.......05.06.....2950/50......... ./.....9350//75 Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53.......9 . .9360//73 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/........18/6 . ..11.600//80 Anaconda_a.......Magda.......11.06....4100/59........5 /15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........21/ .......12kg/86 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57......10/1....10400/79 AniaP..............Martusia.....13.06....3310/50.....17/0 ...13200/ok 83 Ewcisko............Wiktoria...13.06....3270/57..... .16//7....10200//81 Shila2...............Filipek......14.06....4240/58.... 19/19.....14800/91 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... .... ..6300/66 takietam...........Antosia.....15.06...3090/51......17/15 ......13,8/84 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58....1 1//15..10.5/84 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......8 / 12......8880/73 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .21......12//88 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55.... . ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51.....10 ....9.750//77.5 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53...........12//9.. 9570// myszka79.......Maja.........21.06....3212/51.......10 /00.....11000/ 72 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..16/89 nemezis2882.....Milena......24.06.....3300/54....... 15/10....12000/84 Sztorm............Jaś.......25.06.....3550/56..... . 12/5/5 .. ..10,1/77 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51....10/29.. ...10/76 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 14/29 ...11200/83 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......6/ .9200.....//73. attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....8700//73 DRUGA TURA (niekoniecznie na czerwiec) termin porodu plec sztuk Nemezis2882 ......14.02.2011.........s............1.......Maksiu Catherine Gonia .................19.05 .2011 Jagoda ...............02.08.2011 Carmen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×