Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new_live

Staranai o dziecko

Polecane posty

Gość fadeintoyou
Dzien dobry :) slim ja sie chetnie dolacze do kawki, o ile jeszcze swojej nie wypilas :) jak to dobrze ze dzisiaj piatek, w koncu czlowiek sie wyspi ;) a jak samopoczucie u was?????? mnie od kilku dni boli brzuch tak typowo na @, tylko sie zastanawiam czy mam sie spodziewac tak ok. 1-2 grudnia tak jak do tej pory mialam, czy moze raczek 6.12 ze wzgledu na to ze w listopadzie mi sie spoznil. pozyjemy zobaczymy :) wracam do pracy bo mam 2 oferty do zrobienia. slim fajne dowcipy, przeslij wiecej jak masz. milego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię głupotki to i z wami się dzielę :D:D czyżby przeziębienie cię wzięło? W takim razie stawiam herbatkę z dodatkiem soku z czarnego bzu i cytrynką ,niema nic lepszego na przeziębienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może taki
Dziewczyny ale się uśmiałam :D:D:D zerknijcie tutaj http://emagia.narod.ru/index.htmnstrukcja obsługi. 1. przyłóż do zielonego kwadratu na ekranie duży palec lewej ręki. 2. Potrzymaj 1-2 min. 3. Jeśli kwadrat zmieni kolor na czerwony - jesteś w ciąży, jeżeli na niebieski - nie jesteś Jedna dziewczyna pisałam na kafe ;) więć ja popełniam plagiat ;):D:D:D:D:D:D:D Może koleżanka się nie obrazi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
hehehehehe ja te\z sie usmialam nad inwencja ludzka do wymyslania glupot. slim przylaczam sie do ciebie, ja tez widzialam mapkea nie zielony kwadrat. moze mamy taka sama wade wzroku, hihihihi... ciekawe czy u facetow tez dziala i zmienia kolor. ja wlasnie kawke i ciasto degustuje. a wy co porabiacie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo już myślałam że ja coś niedowidzę w tym linku a jednak to koleżance się cosik pomyliło :D Podzieliła byś sie ciachem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
slim kochana prosze bardzo :) to jeszcze serniczek nam zostal, ktory od tesciowej dostalismy. pychotka, palce lizac :P a jak tam twoj maly???? nie odciaga cie od kompa za mocno????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje każdy serniczek to pychotka :) odciąga i to bardzo ,już znudziły mu sie bajki na carton network i teraz by sobie dziecko pograło ,muszę go pościć niech sobie gra a ja w tym czasie obiadek zrobię :) na razie ulatniam się stąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHAHAHA :D:D:D:D:D:D:D:D To Jest to Blask :D kwadrat zmienił się na niebieski :D Peelle ty jesteś w ciąży sprawdź prawdomówność tego testu :D ciekawe czy ci wyjdzie czerwony :D nie wieże w takie coś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Jestem i Ja dziewuszki :) z męzusiem ok, od wczoraj :) :) :) bluzeczki jeszcze nie kupiłam, może weekend się wybiore? :) Ja @ tez powinnam dostać 1 grudnia, wiec juz nie długo...w tym miessiacu, ciagle cos mi sie przewala w brzuchu, ciagle bolą mnie jajniki i wogole jakos dziwnie sie czuje... spac nie moge, a jak juz zasne, budze sie po 3-4 godzinach i jestem wyspana...a potem mi sie chce tak spac, ze nie moge wytrzymac :( cos nie halo w tym cyklu ;) Zmyakm dziewuszki.paaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
hehehehhe, pelle rzeczywiscie musisz zweryfikowac prawdomownosc kwadratu. naprawde trzeba podziwiac z jednej strony taka pomyslowsc a z drugiej naiwnosc ludzi jesli daja sie na to nabierac. mnie dzisiaj caly dzien brzuch boli jak na @ a do tego mam strasznie "mokro". ciesze sie, ze z mezem new juz lepiej. w malzenstwie juz tak jest i tyle. musicie oboje dbac o wzajemne relacje. a co u ciebie blas??? jak samopoczucie??? slim i jak ci smakowal moj serniczek, a raczej serniczek tesciowej? nie bede jej odbierac zaslug ;) pozdrawiam was, milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
New cieszę się że z mężem wszystko wporządQ;) no ja dziś jestem zabiegana i zalatana ....sprzątanie..pranie ..gotowanie uroki kury domowej ;):D:D:D:D:D:D:D New to nie pierwszy nie ostatni raz ......ale najważniejsze ,że się kochacie :) Pozdrawiam babeczki :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEW_LIVE
Wiem, ze to nie pierwszy raz, kiedy pokóciłam się ze swoim P, ale ilkeroć tak się dzieje, musze sie wygadac, wypisać i wogóle pomarudzic troche :)A potem wszystko jest ok...:) Dzięki dziewuszki za dobre słowo:) Miłego wieczorku :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Ja dziś ze swoim P zaczęłam dzień od przytulanek...:) :) to bedzie piekny dzien, od razu człowiekowi chce się zyc :) Ide zaraz do mamy, zrobie jej zakupki, bo cos jej w krzyzu wlazlo i biedaczka ledwo chodzi :( a pojzniej pojade sobie z 8-letnia siostrzenica na zakupki, znajac zycie na cos ciocie naciagnie :) :) a co tutaj tak pusto?sobotnei porzadki dziewuszki? Pellee-jak się czujesz? masz mdlosci?mialam Cie juz wczesniej tez zapytac o to, czy wTwojje pracy wiedza juz ze jestes w ciazy?3-maj sie dzielnie kobieto :) a [propos ciazy-dzis nie wytrzymalam i zrobilam test, ale wyszedl negatywnie :( no coz, czekam na @ :( Milego dnia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Dzien dobry:) new ja zaczelam dzien od sprzatania, smazenia kotletow, itp. dzisiaj w ogole mam strasznie duzo do zrobienia i mam nadzieje ze sie wyrobie. jeszcze po poludniu musze piernik upiec bo jutro idziemy do moich rodzicow na obiad i obiecalam zrobic jakies ciasto. nie przejmuj sie, nie jestes sama w czekaniu na @, ja takze raczej spodziewam sie dostac w mikolajki :) narazie tylko pelle przerwala passe i zaciazyla, ale moze juz niedlugo przelamie sie i posypia sie tu fasolki :) pozdroawiam i buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
witam dziewczyny dawno mnie nie było no niestety ten tydzień był bez małego ale ni w ząb nie wypoczęłam, codziennie gdzieś wychodziłam o 8 z domu i ok 19 wracałam dziś chyba jestem taka zmęczona i spiąca przez ten wyczerpujący tydzień. dziewczyny ciągle piszecie o smakołykach aż mi ślinka cieknie a juz w spodnie powoli się zaczynam nie mieścić. New czekam na twój brak okresu ale z tego co czytam to czujesz się tak jak ja :) a co do tego palcowego testu ciążowego to wyszło że nie jestem w ciąży, więc skuteczność znikoma ale za pomysłowość 100 punktów. byłam wczwartek u lekarza no i badania krwi i na toksoplazmozę ok a dodam że jej nie przechodziłam więc się trochę bałam badania. no a i jeszcze mnie grzybek niewielki złapał:( NO ALE TO AKURAT powiedziała PANI DOKTOR żE NORMALNE żE GRZYBKI łAPIą A MAM WRAżENIE żE TO POTYM POBYCIE W SZPITALU I żE NIE ZASZKODZI DZIDZI I MUSZę BRAć JAKIEś BEZPIECZNE GLOBULKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Peelle ja tez słyszalam, ze zlapanie grzybka, w ciazy, jest raczej normalne, wiec sie nie przejmuj :)wypoczywaj Kochana, bo jest was teraz dwoje :) buziaki Kochane i miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
witam Dziewuchy! widzę że w weekendy to tylko ja mam czas pisać! jak tam po andrzejkach? ja niestety wstąpiłam tylko na chwilkę na imprezę do szwagra zjadłam śledzika i do domku spać. dziewczyny trochę się pożalę, strasznie mnie boli pól szczęki i policzek od wrednego rosnącego zęba mądrości już to kiedyś w ciąży przerabiałam niestety nic się nie da z tym zrobić i trochę mnie gardełko pobolewa:( mija mi już 9 tydz ciąży nie mogę się doczekać kiedy zacznie się 2 trymestr może wtedy dolegliwości ustąpią . new mam nadzieję że dołączysz do mnie w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
pelle ja tez mam andzieje, ze w końcu do Ciebie dołącze :) Przykro mi, ze tak cie ten pieruński ząb boli, wiem co to znaczy ;) 3-maj sie dzielnie dziewuszko!:) Ja jeszcze w zeszłym tygodniu nie moglam zasnac, w nocy sie budzilam i moglam góry przenosić, a od wczoraj, ciagle bym spala. Dziś chodze nieprzytomna przez cały dzien, wiec zaraz sie klade, a jutro na 14-ta do pracy, wiec sobie pospie :) Jutro mam w pracy pozegnaienie koelgi, który się zwolnil, wiec poczatek pracy nie minie mi dobrze:)Bardzo fajny kumpel i przykro mi, ze nei bedzie juz z nami pracowal :(Ale nic to, takie zycie... buziaki i do napisanai jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) ja juz chyba w taka tradycje wpadne, bo dzisiaj znowu bylismy u rodzicow i najedismy sie do syta. moj tata jest kierowca i rzadko na weekendy bywa w domu a teraz tak sie zlozylo ze caly weekend i nawet jutro ma wolne wiec trzeba bylo wykorzystac. tylko jutro znowu do pracy :( powiedzcie mi szczerze co sadzicie o fakcie, ze mimo ze naprawde nie mam zadnych objawow i nie spodziewam sie ciazy w tym miesiacu to jakos nie mam ochoty na alkohol. nawet nie to ze mnie jakos odpycha, ale tak zwyczajnie wole nie pic. troche sie zastanawiam czy nie swiruje za bardzo ;) pelle przykro mi z powodu zeba, tez mialam do czynienia z rosnacymi osemkami, a jedna nawet musialam miec wyrywana, wiec wiem jakie to dokuczliwe. new ja takze jutro mam nieciekawy dzien w pracy, bo prezes zdegradowal nasza kierowniczke i awansowal babke, ktora jest jego kolezanka a pracuje u nas dopiero od sierpnia. takze trzymaj sie :) milej koncowki weekendu, trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Ja dzis odliczam juz do @, moze nie przyjdzie? ;)Nawet mnie nic nie boli... Koegi dziś nei żwegnamy, bo sie rozchorował i bedzie dopiero w piatek :( Buzka i młego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :);) Jak po weekendzie wypoczęci wszyscy ????,troszkę nadrukowałyście przez weekend:) widzę że też gościliście się objadałyście smakołykami i nawet ból zęba się pojawił Peelle współczuje bo kto jak kto ale ja miałam wiecznie problemy z zębami to wiem co to ból zęba ,ja nie miałam jak do was kliknąć w sobotę zaganiana porządkami a wieczorem mieliśmy gości w niedziele powtórka z rozrywki :) w sobotę miałam ten niby najpewniejszy dzień no okaże sie co z tego wyjdzie:) pogubiłam sie troszkę która kiedy czeka na ten sądny dzień ;) New i fadeintoyou na mikołajki tak ???? Blask ty jesteś po mnie chyba? bo ja powinnam dostać @ 12 grudnia odświeżam tabelkę OCZEKUJĄCE ---------------- NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. MIASTO Slim-kamelia ……………….12.12.2008… ………29..................GRUDZIĄDZ Żabusia25................07.11.2008........25........... .......SOSNOWIEC New_live..................01.12.2008........24.......... ........Warszawa Blask......................28.12.2008.........23........ ..........Bytom Fadeintoyou ............ 06.11.2008 ...... 25 .............. Łódź ******************************************************** ** ***************************** ZASKOCZYŁY ---------------- NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. MIASTO Peelle ..............7.07.2009........ 25.............. Siedlce Mam nadzieję że z górnej tabelki przejdziecie na dolną ;) bo Peelle taka samotna tu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Dzien dobry :) tak slim ja spodziewam sie wstretnej malpy @ w mikolajki, ale lepiej niech nie przychodzi, a kysz!!!!! slim to mialsymy podobne weekendy, ja tez w sobote sprzatania, pieczenie ciasta, a w niedziele w gosciach. tylko mi sie piernik nie udal, bo zakalec mi wyszedl :( oj chetnie bym sie przeniosla do tabelki ponizej, potowarzyszyc pelle, ale coz to juz bardziej natura ma tu cos do powiedzenia. my sie z mezem staramy i nie stronimy od przytulanek, ale czy cos z tego wyjdzie ;) pelle jak tam zab, lepiej juz troszke??? moze rob sobie oklady z mrozonej marchewki - pokroj marchewke na 4 czesci i wloz do zamrazalnika a potem przykladaj do zeba. new, ja mam nieciekawie bo eks-kierowniczka przyszla od rana i nam sie zalila jaka to biedna. ma ktos ochote na kawke???? buziaki, milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę kawę !!!!!!!!!!!!!!!! No to jeszcze 5 dni kochana a jak sie czujesz ,jakieś objawy czy coś ? To nic jak placek sie nie udał następnym razem sie uda :D kurcze nie mogę sie już doczekać tych waszych dobrych wiadomości odganiam od was te wredną @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ a poszła stąd tffffuuuuuuuuuu tffffuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Witajcie kochane aż miło pocztać ...Peelle kochaniutka w ciązy problemy z uzębieniem to normalka;) trzeba to przejść .....będzie dobrze ..... W tabelce mały błąd ja się spodziewam 20.12.2008 :) A Żabusia już u nas nie urzęduje :( szkoda widziałam ją ostatnio na jakimś topiQ ...chyba jej się udało :) w każdym bądź razie ..wszystkiego naj dla niej :) Pierniki w moim wydaniu ... to porażka :) ale Tobie kocha napewno następnym razem wyjdzie świetnie :):):):) Peelle kochana ja chcę do Ciebie ----> tabelki niżej :D:D:D:D Ja właśnie wcigam kawkę ;):D:D:D:D: może ktoś sie dołączy??? Znajdzie się też kawałek serniczka---co prawda kupowanego-ale ja nie mam piekarnika w domQ :D:D:D:D:D Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask 🖐️ dopiłam łyka kawy i spadam M dziś w domku to obiecał mi kafelki w łazience wypolerować :D oczywiście nie za darmo ,ma być wieczorna zapłata:p:D dobra chłopina z niego :D a puzniej na jakieś zakupy trza sie udać ... na razie 🖐️ do poklikania Małżeństwo góralskie miało dwudziestoparoletnią córkę no i koniecznie chcieli ja wydać za mąż. Wzięła matka córkę na rozmowę i mówi do niej : - Córuś, ty córuś trza Ci za mąż iść - Oj trza mamuś, trza - Tylko pamiętoj córuś, że twój narzeczony mo być: łoszczędny, głupi i nieruszany - Dobrze mamuś, bede pamintać Minął jakiś czas i córka przyjeżdża do domu rodziców z narzeczonym z miasta. Zasiedzieli siedługo no i wichura za śnieżycą na dworze sie rozszalała. Więc matka mówi: - Nikaj nie pojedziecie, prześpita sie tutej. Pościele wam w izbie dwa łóżka Młodzi zgodzili sie na to więc tak też się stało. Rankiem córka wychodzi z pokoju cała uśmiechnięta. Widząc to matka sie pyta: - I jak córuś ten twój narzeczony, łoszczędny jest ? - Oj mamuś jaki łon łoszczędny. Tylko co żeśmy weszli do izby to on mówi \"Po co mamy brudzić dwa łóżka, prześpijmy sie w jednym\" - Oj łoszczędny jest córuś, łoszczędny. A głupi jest? - Oj mamuś jaki on głupi !!! Poduszkę zamiast pod głowę to on mi po d**ę wsuwa - Oj głupi, córuś głupi. A nie ruszany jest ?? - Oj mamuś, siusiaka to on miał w celofanie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie, powiem szczerze, ze wole nie mysec o objawach lub o tym czy nam sie udalo bo strasznie boje sie rozczarowania. juz mi wystarcza kilka razy test i rozczarowanie jedna kreska. ogolnie troche bolaly mnie piersi i od czasu do czasu cmi mnie w podbrzuszu no i raz mialam zawroty i mocny bol glowy, ale ogolnie nic nie zauwazylam. zreszta nawet jakos tak specjalnie nie patrze. chcialabym na swieta mezowi zrobic prezent w postaci dzidziusia, ale to juz chyba po fakcie. napisz wam w sobote czy dostalam @ :) ja sie chetnie przylacze do kawki, a co do ciasta to moge sie podzielic tym nieszczesnym piernikiem. a wy macie jakies objawy albo przeczucia????? piszcie co u was slychac. slim przeganiaj ta malpe @, przeganiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Ja własnie dostałam @....Nic juz nie mam do powiedzenia :( Napisze cos pozniej...paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×