Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new_live

Staranai o dziecko

Polecane posty

Gość fadeintoyou
nie ma sie co dziwic, w koncu starania o bejbika naleza do bardzo przyjemnych - mozna i w dzien :P widze ze nie tylko ja sobie dogadzam od rana, ale w koncu jakies przyjemnosci trzeba miec w zyciu. a kalorie sie spali, zreszta ja straszny chudzielec jestem to mi nie zaszkodzi jak troche przytyje ;) takie dopytywanie sie o ciaze naprawde nie ma sensu. przeciez to nie zalezy od nas. nie mozna sobie zaprogramowac tego i tego w takim roku bedziemy miec dzieci. ostatnio moja kierowniczka mnie dobila. przyjechal facet z paierem do ksero i chcialam taka jedna paczke zaniesc do sekretariatu, na co ona zebym lepiej nie nosila bo jak w ciazy jestem. tak zupelnie ni stad wyskoczyla z takim tekstem, az nie wiedzialam co mam jej odpowiedziec :P milej pracy lub leniuchowania w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też byłam huda jak szkapa zanim urodziłam małego później przytyłam i teraz znowu jestem szczupła no może nie w każdym miejscu bo brzuszek mi troszkę został :p a słodkości to moja słaba strona:) a z tym dopytywaniem to jest wkurzające ale odpalam im pół żartem pół serio , męża siostra i bratowa są w ciąży jedna ma na lutego druga na czerwca i te ich gadki no teraz czas na ciebie itp i td . Ja mam przyszykowany obiadek dziś serwuje śledzie w śmietanie i kartofelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
uff ratunku bo chyba zwariuje dzisiaj w pracy. jakis strasznie nerwowy piatek, kazdy na kazdego sie denerwuje i ma jakies pretensje :( mam dosc i juz bym chetnie poszla do domu. na szczescie dzisiaj idziemy na impreze :) slim podziel sie obiadkiem:P my ostatnio nie mamy czasu i na obiad jemy wieczorem kanapki. hihhihi ale moj maz nie narzeka bo nie lubi za duzo jesc, to chociaz nie mam wyrzutow sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gdzie ty pracujesz??? , że z takimi nerwuskami pracujesz, no ja już po obiadku ale zostało kartofelków i śledzika to częstuj się :) ja właśnie zasiadłam z kawą przed kompa troszkę bo puzniej mały będzie go okupował :) ale ty pewnie nie dotrzymasz mi towarzystwa skoro masz taki młyn w pracy ,a może jakaś inna koleżanka się tu zjawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
slim, ja pracuje w dziale marketingu w firmie pasmanteryjnej. dzisiaj jest nerwowo bo prezes wymyslil sobie jedna rzecz a teraz wszyscy maja sie martwic jak to zrobic, a jak nie wyjdzie to ja dostane po dupie, bo to ja znalazlam klienta. ale nie bede zanudzac szczegolami. moge dotrzymac ci towarzystwa, mam juz dosyc i na dzisiaj sobie odpuszczam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rzeczywiście masz nie za wesoło że jak coś nie wyjdzie to tobie się oberwie ,musisz mieć odpowiedzialną prace , nie zanudzasz lubię posłuchać tak o pracy bo ja niepracująca jak zarazie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
generalnie lubie swoja prace, ale czasami mam ochote pojsc na zwolnienie i poleniuchowac i nie przejmowac sie niczym. nigdy nie myslalam ze bede robic to co robie, bo konczylam studia o zupelnie innym profilu. jedynie pensja mnie dobija, jak nic sie nie zmieni to bede szukac czegos innego. :) a ty dlaczego narazie nie pracujesz jesli moge spytac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak te zarobki ,a ja czemu nie pracuje hmmm bo to było tak: ja akurat nie jestem po studiach ,jestem fryzjerką ,ale ni epracowałam długo w swoim zawodzie ,potem rodzice mieli sklep i bar to parę lat tam pracowałam dopóki nie urodziłam małego potem M wyjechał za granice to wiesz po święciłam się całkowicie małemu teraz mogła bym iść do pracy bo mały już duży tylko mieszkam w małej miejscowości to i o prace trudno ale dla chcącego nic trudnego, powiem ci że rozleniwiłam się troszke i cięzko by mi było wrucić na pełne obroty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
ja chyba zbyt dlugo nie wytrzymalabym tylko w domu. czasami narzekam na brak czasu i zmeczenie, ale balabym sie siedziec w domu, bo wiem ze wtedy nic by mi sie nie chcialo i trudno by mi bylo wrocic. ja mieszkam w duzym miescie, a i tak trudno o jakas ciekawa oferte pracy. czasami przegladam sobie internet. zycze szybkiego powrotu do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ciężko jest po tak długiej przerwie wrócić do pracy ,ale ja nie narzekam na brak obowiązków, latem czy wiosną praca w ogrodzie ,podwórko itp itd gorzej jest w zimę bo człowiek posprząta chatę i obiad zrobi i niema co do roboty ,jak śnieg by był to z małym na sanki:):) lubię się powygłupiać na śniegu:) połazić po zaspach ,ale czy ta zima w tym roku będzie ?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
podobo snieg ma padac juz w ten weekend :P tylko zeby nie bylo tak, ze teraz bedziemy miec snieg, a na swieta bedzie deszcze padac. nie lubie pluchy w grudniu. swieta powinny byc biale, wlasnie zeby pojsc na spacer, ulepic balwana, itp. ja niedlugo wychodze do domu, a potem na impreze :) zycze ci takze udanego wieczoru. odezwe sie pewnie najwczesniej w sobote po poludniu. milego weekendu, trzymajcie sie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie pozostało mi nic innego jak życzyć ci udanej imprezki ;) baw się dobrze i wypocznij mi tam :) ja też już mykam stąd bo zaraz M będzie w domku a jak M w domu to mnie przy kompie niema:) bo wtedy mam ciekawsze zajęcia:p:) papa 👄-ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiaaa co łaska 500
Witajcie dziewczynki 🌻 Jak mnie tu dawno nie było.....a ile do czytania !!!Aż się zdziwiłam ! Dziewczyny się postarały :P:P:P:P Slim kochana a jak już się czujesz??? Fadeintoyou napisz jak tam imprezka ...widzę ,że z ciebie po prostu biZZnes z Łomem :P:P:P:D:D:D:D:):):):):) hahaha :) udanej imprezki ;) Peelle nasza ciężaróweczko co u Ciebie ???Jak się czujemy ?? Nie miałam czasu zaglądać ..praca,praca i jeszcze raz praca...... ale już nadrabiam..:) Ostatnio mam jakieś dziwne bóle a to krzyż a to miednica...ahh szkoda gadać chyba mnie przewiało ...dziś jest 24/31 dc.... więc mam stresa a tak mnie korci żeby zrobić test....ale z drugiej strony powiem tak myślę ,że poprostu się nakręcam ...bo nie zauważyłam ,żebym miała owulkę w tym miesiącu...:(:(:(:( |A kysz złe i smutne myśli !!!! Pozdrawiam WAS kochane babeczki 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiaaa co łaska 500
żeby nie było to ja Blask ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
cześć Kochaniutkie długo mnie tu nie było niestety tak jak blask pochłonęła mnie praca, szczerze przyznam że mam jej dość wstaje ok 6 bo już nie mogę spać tak mnie mdli bawię się z Wojtusiem, w między czasie pochłaniam jedzenie, szykuję się wychodzę po 9 tam dzieciaki podłe chore a ostatnio mamy epidemie wszów (właśnie wróciłam od fryzjera z krótkimi włosami), wracam ok 19 i już padam bo nie dam rady nic robić , razem z Wojtkiem usypiamy po 20.00. a ten wyjazd z zagranice to tez lipa z tego wyjazdu nic nie przywiezie i jesze posiedzi 6 tyg bo tam nie ma roboty aż mi się ryczeć chce bo nie wiem jak wyżyjemy kidy po opłatach zostanie nam 150 zł na msc mam nadzieję że nikt z nas nie zachoruje to będzie dobrze. a co do śniegu to u mnie jakas mała pierzynka spadła ale już znika mi z oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Słoneczka moje :) Blask a co to było????!!! :D:D:D se myśle kto to tak ładnie do nas pisze skoro nie widziałam tego nicka na oczy tu na topiku :D ja czuje się można powiedzieć ok życie toczy się dalej, człowiek niema wpływu na taki przebieg wydarzeń :( dziękuje ci słoneczko 🌻 i czekam na dobrą nowinę;) Peelle współczuje naprawdę masz ciężko kobieto, ale jesteś silna to wieże że dasz radę;) a z tą pracą za granicą to tak niestety jest ,szkoda gadać u nas w szkole na razie nie panuje wszawica a boje się tego jak cholera ,nigdy nie miałam z tym do czynienia to nawet nie bardzo wiem jak i co . a wczorajsze popołudnie nie należało do przyjemnych , siedze sobie przy kompie i dostaje telefon ze szkoły pani mojego bratanka dzwoni do mnie bo bratowa w pracy i brat to telefonu nie mogą odebrać że jakiś kolega podstawił nogę i żeby przyjechać wziąć bratanka do domu bo płacze że go boli ,no to pojechałam a on biedak nie może ręką ruszyć tak go bolała , se myślę kuźwa co tu teraz robić ,prosto ze szkoły pojechałam do szpitala bo to było już po obiedzie to w przychodni nie było żadnego lekarza okazało się że biedak ma złamaną rękę w łokciu i to w dwóch miejscach . Ja nie wiem co to kuzwa za nauczyciele w tej szkole, mają przecież dyżury po dwie na korytarzu na przerwach a dzieci w całej szkole jest około 60 . to nie jedna już taka sytuacja była z innymi dziećmi a ten kolega co podstawił mu nogę to jest diabeł z piekła rodem nie mogą sobie z nim dać radę a matka nie reaguje wcale na wezwania do szkoły to jakaś patologiczna rodzina . pa lece obiadek robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie kochaniutkie :) ja niedawno dopiero do domku wrocilam. impreza udala sie,dawno juz tak sie nie nagadalam z kolezanka. co mnie zaskoczylo to fakt, ze wypilam tylko pol puszki piwa ;) abstynentka sie robie hihi. po prostu nie chcialo mi sie i tyle. potem spalam u rodzicow, bo do domu to nie mialabym jak wrocic w nocy - takie uroki mieszkania na obrzezach miasta. dzisiaj rano bylam z mama na zakupkach i dostalam juz od rodzicow prezent gwiazdkowy. mama kupila mi sliczne brazowe kozaczki. takze zajeta ta sobota dzisiaj :) naprawde dziewczynki jak troche sobie odpuscilam to dopiero ciesze sie zyciem. pelle, jestes w trudnej sytuacji, ale my kobiety naprawde jestesmy twarde i potrafimy sobie radzic w roznych sytuacjach. trzymam za ciebie kciuki i zycze ci wszystkiego najlepszego. jestem z toba i jak tylko bedziesz potrzebowac wsparcia mozesz na mnieliczyc. slim, wczoraj naprawde mialas atrakcje w negatywnym sensie. mam nadzieje ze twoj bratanek czuje sie juz lepiej. biedactwo zeby w dwoch miejscach zlamac reke :( co do tego chlopaka ze szkoly to tylko wspolczuc, ale fakt faktem ze zazwyczaj nauczyciele sa bezradni w takich sytuacjach. kiedys mieli posluch, a teraz nawet na dzieciaka nakrzyrzec nie moga - takich sie czasow doczekalismy. blask, trzymam kciuki, ale na pocieszenie powiem ci ze ostatnio czytalam na temat owulacji, ze kobieta moze np. nie widziec ani nie czuc sluzu tak normalnie, a i tak ma owulke - jesli podczas oddawania siusiu wyczuje jego obecnosc. pocieszajace przynajmniej dla mnie, bo ja tak czasami mam. pozdrawiam was i trzymajcie sie :) niedlugo bedziemy balwana lepic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
Witam wszystkie moje ulubienice 🌻:D:D:D Slim to ty jesteś przebojowa ciocia!!!Takie dzieci jak ten łobuz to powinno wziąźć profilaktycznie na 2 tygodnie do poprawczaka i powiedzieć ,żę jak taki będzie nadal to tam już zostanie do 21 roku życia!!! Może to by go czegoś nauczyło:) Aż mi szkoda twojego bratanka Peelle kochana skąd ja to znam kiedyś przez 3 miesiące mieliśmy taki krach z kaską ze mieliśmy za 600 musieliśmy w 2 wyżywić się i zrobić opłaty.....koszmar!!! Fadeintoyou szlona głowo czemu nas nie zabrałaś na tę imprezkę???:D:D:D:D POzdrawiam cieplutko i zapraszam na kawkę i ciacho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
Witam! co u was dziewczyny ja jakoś na nic nie mam ochoty, strasznie mnie wszystko męczy, czuję się wypompowana serce mi wali jak szalone już nie mogę sie doczekać kiedy minie I trymestr a z nim mam nadzieję te dolegliwości. dziewczyny strasznie samotna się czuje w tych dolegliwościach proszę dołączcie do mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
Peelle kochana co się dzieje??? co Ci tak strasznie doskwiera????? nie martw się kochaniutka szybko przejdzie ani nie mrugniesz okiem już po I trymestrze będzie ;) Ja mam straszne bóle łopatek,miednicy i kręgosłupa więc nie jesteś osamotniona w swym bólu i dolegliwościach ;):D:D:D:D:D oolałe dziewczyny łączmy się :D:D:D Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
czesc Moje Kochane:) My dziś wróciliśmy do śnieżnej stolicy;( Jutro i we wtorek mam szkoelnie, wiec, mam nadzieje, jakoś to zleci :) Peelle-co sie dzieje?skad ten zły nastrój?Zobaczysz, wszystko minie, nim sie obejrzysz:)3-maj się Kochana i mam nadzieje, ze już nie długo wszystkie do Ciebie dołączymy:) Po ciężkiej podróży, zimnym i starym autobuse, siedze etraz w domku z moim P, grzejemy się i pijemy drineczki, tak na sen :) Zima w tym roku przyszła dośc szybko, ale mam nadzieje, ze na swięta etż sie pojawi, bo jak nie ma śniegu, to i te święta takie nijakie;) A u was jak tam?? buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
mam dośc bałwanów!!!!!!!ja chcę słońca!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
dziewczyny spodnie mi sie zaczynają nie dopinać w pasie i cycuszki przelewają się za stanik (a dopiero co przed wakacjami spadochrony wyniosłam do piwnicy)i strasznie mi brak mężusia, nie mogę spać a bardzo mi się chce. Dla mnie suuuper że spadł śnieg Wojtus wniebowzięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie, to musze was zmartwic, bo ja mam a raczej mialam imprezy ciag dalszy. wlasnie wrocilismy od tesciow z imienin. objadlam sie tak, ze ruszac sie nie moge ;) pelle glowa do gory, jak malenstwo sie urodzi to w ogole nie bedziesz pamietac tych dolegliwosci. zreszta ja bym sie chetnie z toba zamienila :P pewnie ze chcialybysmy do ciebie dolaczyc, ale sama wiesz ze to wcale nie tak latwo, to juz natura musi zrobic swoje. masz duzy uscisk na poprawe humorku ode mnie :) ja lubie snieg i balwany. u nas na dzialce to dzisiaj taki snieg spadl jak w srodku zimy. slim jak tam twoj bratanek sie czuje??? pozdrawiam was i milego wieczorku; uciekam bo moj maz chce usiasc przy kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam robaczki ;) w ten zimowy poranek :) Co to za smutaski tu panują ,grunt to nie załamywać się bo to nic nie da !!!widzę imprezki udane ::bałwanki też były :D a kiedy kochane te dobre wiadomości tu się pojawią ?????????!!!!!!!!!!!!!!!! sorki że nie do każdej z osobna piszę ale M dziś w domu to wiecie dojście do kompa ograniczone.A bratanek już prawie dobrze ale jakiś czas jeszcze w gipsie po chodzi . pa buziorki dla wszystkich odezwie sie jeszcze dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie:) jak wam weekend minal?? ja mialam zajety i urozmaicony, ale o tym juz wiecie. slim ma racje - zamiast sie smucic stanmy przed lustrem iusmiechnijmy sie same do siebie. u mnie w Łodzi jest calkiem sporo sniegu, a na dzialce jak dobrze pojdzie to bedzie mozna calkiem sporego balwana ulepic ;) juz za miesiac swieta, nie moge uwierzyc, ze czas tak szybko leci. milego poniedzialku, trzymajcie sie cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Dzien dobry :) oj cos strasznie cicho sie tu zrobilo :P czyzbyscie az tak sie wszystkie staraly - to niedlugo bedzie wysyp fasolek ;) piszcie co tam u was slychac :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
niestety tak jak myślałam .............zgłaszam się z @ 😭 :( po @ idę do gina żeby mnie wyregulował , zrobił cytologię .......może to coś pomoże :(:(:(:(:(:( Miłego dnia 🌻OCZEKUJĄCE ---------------- NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. MIASTO Slim-kamelia ……………….18.11.2008… ………29..................GRUDZIĄDZ Żabusia25................07.11.2008........25........... .......SOSNOWIEC New_live..................12.10.2008........24.......... ........Warszawa Blask......................28.12.2008.........23........ ..........Bytom ******************************************************** ** ***************************** ZASKOCZYŁY ---------------- NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. MIASTO Peelle ..............7.07.2009........ 25.............. Siedlce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
pomyłka : OCZEKUJĄCE ---------------- NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. MIASTO Slim-kamelia ……………….18.11.2008… ………29..................GRUDZIĄDZ New_live..................12.10.2008........24.......... ........Warszawa Blask......................22.12.2008.........23........ ..........Bytom ******************************************************** ** ***************************** ZASKOCZYŁY ---------------- NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. MIASTO Peelle ..............7.07.2009........ 25.............. Siedlce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×