Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new_live

Staranai o dziecko

Polecane posty

Gość fadeintoyou
Dziekuje za wasze dobre slowa :) a fluidy zawsze sie przydadza. moze po prostu to jeszcze nie jest czas dla nas, sama nie wiem. Co do testow owulacyjnych to ja planuje kupic takie zeby sprawdzic czy w ogole mam owulke, bo jak nie to bede miec podstawe zeby isc do ginka i zaczac cos dzialac. a jak wasze samopoczucie???? powodzenia i duzo dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
fadeintoyou naprawde mi przykro, poprostu nie wiem co Ci napisać. dziewczyny w końcu musi sie udać, cierpliwie będę czekać na was! pozdrawiam całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Troszku mnie nie było, ale ostatnio jakoś czasu wolnego mi brak :( fadeintoyou- przykro mi :( ale zobaczysz, w końcu sie uda! :) ja od wczoraj czuje sie jakoś dziwnie...mam mdłości, slabo mi, mam zawroty glowy...a przeciez jestem po @ ;(wypiłam wczorak dwie kawki,żeby jakos zyc, a pozniej wieczorem czulam sie fatalnie...ból żołądka i wogóle MASAKRA!i dziś tez nie przechodzi a juz w pracy siedze :( jeszcze dzis mamy impreze firmową , gwiazdkowa, ale w takie sytuacji chyba nie pojde :( A taka miałam ochote! :( Buźka i miłego dzionka zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie kochane:) New przykro mi z powodu twojego zlego samopoczucia. ja mam nie lepiej - mam zapalenie lub jakas infekcje gardla i dostalam L4. siedze w domu do konca tygodnia. Gardlo boli mnie okropnie, a dzisiaj do tego doszedl kaszel. W pracy zostawilam bajzel i mnostwo nie pozalatwianych spraw - juz dzisiaj dzwonili 2 razy i sie pytali o rozne rzeczy. @ powoli mi sie konczy, ale tak fatalnie sie czuje, ze nawet nie mam ochoty myslec o jakichkolwiek staraniach. Mam nadzieje ze mi przejdzie, bo w przyszlym tygodniu musze zaczac sprzatac i przygotowywac sie do gwiazdki :) Dziewczyny glowy do gory, w koncu nam tez sie uda i posypia sie wiadomosci o fasolkach - oby jak najszybciej :) Zycze wam duzo zdrowka i usmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ;) Nie mam ostatnio humoru jakieś doły mnie ogarnęły :( generalnie u mnie do dupy :( fadeintoyou wracaj do zdrówka 🌻 👄 o dla reszty składu po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) Slim nie daj sie zadnym smutkom, bede o tobie myslec. Wiem, ze pewnie zabrzmi to banalnie ale ida swieta, a to czas radosci i czas rodziny, wiec postaraj sie znalezc cos pozytywnego. Idz i zrob cos tylko dla siebie, cos co sprawia ci najwieksza przyjemnosc. Ja kiedy mam dola staram sie poszukac tych wszystkich dobrych rzeczy w moim zyciu - kochany maz, rodzice i tesciowe ktorzy staraja sie byc moimi przyjaciolmi, przyjaciele, to ze moj pies wreszcie dogadal sie z naszym kotem i razem spia na kocu... ty tez na pewno masz takie swoje osobiste male sukcesy :) Przesylam ci duzo radosci i pozytywnej energii. A reszta co z wami???? co u was slychac??? ja na szczescie czuje sie juz troche lepiej. Co prawda gardlo jeszcze troche mnie boli i mam taka gule w gardle, ale jest juz lepiej. Moze nawet i dobrze ze mam do konca tygodnia zwolnienie - jutro wstane, ubiore sie cieplo i zaczne pomalu swiateczne porzadki :) Buziaki dla wszystkich :* A tobie slim jak nie przejdzie to zapraszam na pyszna kawe i ciasto. Nawet sama cos upichce jak bedzie trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Hmmm czyzbym tylko ja miala chwilke czasu siedzac w domu ???? mam nadzieje, ze u was dziewczynki wszystko w porzadku i to przygotowania do swiat was tak zaangazowaly. Slim jak samopoczucie???? Troche lepiej z humorem???? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Hej Kochane! Ja byłam ostatnio troszke zalatana...porządki świąteczne, zakupy, prezenty, a do tego sporo obowiązków w pracy i brak czasu by do was zajrzeć :( Ale teraz bede nadrabuiac i mam nadzieje, ze częściej zaglądać :) My mamy kolejny cykl starań...Plemniczki już gdzieś tam wędrują i mam nadzieje, że w końcu trafią, gdzie potrzeba :) A u was jak staranka i samopoczucie? Buziaki kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Hejka :) Ja wlasnie skonczylam prasowac bo juz mi sie tego nazbieralo, ale powiem wam szczerze ze bardzo tego nie lubie. ja takze zaczelam przygotowania do swiat na calego :) Podobnie jak ty New zaczelismy kolejny cykl staran. Moj maz ma teraz starsznie wysokie libido, ale ja nie narzekam. Bardzo mi sie podoba taka odmiana:) Pozdrawiam was i nie przemeczcie sie tymi porzadkami i przygotowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Uwielbiam święta...te przygotowanie, ubieranie choinki, robienie prezentów, pakowanie ich, zapachy gotujących się potraw...coś wspanialego...ja już choinke ubrałam, prezenty zrobiłam, więc święta czuje na całego i nawet chumorek mam już świąteczny :) w sobotę jadę do rodziców. pomoge mamaie w przygotowaniach a mój P dojedzie do mnie w środę i będziemy świętować :) a jak u Was chumorki? Buziaki i owocnych starań :) może ten świąteczny czas przyniesie nam lepsze wieści i dowiemy sie tu o nowych fasolkach :) ja kolejna 2 powinnam dostać 26 grudnia, więc może będzie niepsodzianka na nowy rok? :) Buzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie:) New bede trzymac za ciebie kciuki, za siebie zreszta tez caly czas trzymam. Pisz co u ciebie slychac. ja takze lubie swieta i wszystkie zwiazane z nimi przygotowaniami. My jeszcze choinki nie mamy, ale w tym tygodniu kupimy i bedziemy ubierac. w sobote juz kupilismy bombki i inne ozdoby swiateczne, takze jeszcze tylko choinki brak ;) Co do prezentow to musze kupic jeszcze dwa - w srode mam wolne i umowilam sie z kolezanka na wspolne zakupy. Potem jeszcze czeka mnie takie ostatnie przed swietami sprzatanie, smazenie grzybkow i moge gosci przyjmowac. Fajnie, ze swieta juz za tydzien. Pozdrawiam i wesolych swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Witajcie kochane 🌻 Ja mam już wszystkie prezenty zakupione :):):) jutro mam wolne więc czeka mnie dużo pracy :sprzątanie , mycie okien,zmiana firanek, strojenie domu ....mycie okien teściowej ;) ect....... duzo by tu wymieniać :):):):): Mam nadzieję ,że Kobiety sie na mnie nie gniewają ,że tak długo sie nie odzywałam ,ale byłam pochłonięta pracą............. A byłyście grzeczne (grzeszne) w tym roku?????:D:D:D:D:D:D:D:D:D Mój pies zrobił mi w tym roku prezent na gwiazdkę---------------> tzn....uznał ,że fotel nie pasuje do reszty wystroju dużego pokoju i postanowił.........go zjeść :) :D:D:D:D:D:D:D Uznał ,że pancia w tym roku zasługuje na nowy komplet wypoczynkowy :D :):):):) Pozdrawiam postaram się odezwać jutro wieczorkiem 🌻 buźka :) papa PS : ciekawe co będzie 20.12........miejmy nadzieję ,ze .......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________¯¯\/¯¯____________ _______________█________________ ______________XXX_______________ ______________XXX_______________ __________O__X(█)X__O___________ __________█_XXXXXXX_█___________ __________XXXXX(▒)XXXX__________ ______O__XXXXXXXXXXXXX__O_______ ______█_XX(▒)XXXXXXXXXX_█_______ ______XXXXXXXXXX(█)XXXXXXX_______ __O__XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX__O___ __█_XXX(█)XXXX(▒)XXXXXXXXXX_█___ __XXXXXXXXXXXXXXXXXXX(█)XXXXX___ __XX(▒)XXXXXX(█)XXXXXXXXX(▒)XX___ _____________XXXXX______________ _____________XXXXX______________ _____________XXXXX______________ _________XXXXXXXXXXXXX________ stroimy dziewczyny topikową choinkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebyło mnie tu wieki ale to dlatego że znalazłam pracę troszkę sie umnie pozmieniało ale to kiedyś wam opowiem bo teraz widzę że każdy zajęty świętami zresztą tak ja ja i niema czasu żeby coś kliknąć tu składam wam życzenia Święta szybko się zbliżają, w święta ludzie się kochają. Przy dzieleniu się opłatkiem, płyną z oczy łzy ukradkiem. Życzymy sobie wszystkiego najlepszego, dając w policzek całusa wielkiego. W nocy Jezus się urodzi i serduszka nam odmłodzi. Wesołe święta.. oby takie były i oby wszystkie życzenia się spełniły ..*•♥•* ..♥) …….♥.• * ….♥.•*.•*♥ WESOŁYCH ŚWIĄT ♥*•. ….(♥…….♥.•*,•*♥*×...♥) ….*•.¸♥¸.•* ..*•.¸♥¸.•* ______________$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$ _________$__________$$$$$$$$ _________$$$$$_________$$$$$$ __________$___$$$$$$_____$$$$ _________*$$$_$_$$_$$_____$$$ ________$_$_$**_$_$_$$$___$$$ _________$(O)___(O)_$_$$_*$$$ _______$$__________$*$_$__$$$ ____$*__$____*___$$$__$__*_$$ ___$*_____*$$$*________$___.** ___$*_______*_________.*$__**** ____$*_________________*$__*** ___$$$$*_____________*$$§§§§ _$$$$$$$$$*_______*$$$$$$§§§§§ $$$$$__$$$$_$$_$$$$$$$$$$$$§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$$**$$$$$$§§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$*__$$$$$$$§§§§ _$$$$*$$$*******$$$*__$$$$$$§§§§ __$$$*$$$*$$$$$*$$$$*$*_$$$$§§§

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie:) teraz naprawde bardzo zajety okres w zyciu kazdej z nas, szczegolnie jesli ktos robi swieta u siebie. mnie jutro czekaja porzadki swiateczne i ubieranie choinki. ale ciesze sie bo od poniedzialku mam urlop i dopiero w styczniu ide do pracy. Slim gratuluje ci pracy :) bedziemy tu czekac na jakies wiesci co to za praca i w ogole. chyba humor ci sie poprawil, juz nie wydajesz sie tak smutna jak ostatnio. New bede trzymac kciuki odnosnie 20 !!!!! a kysz wszelkie @. Postaram sie jeszcze tu zajrzec przed swietami aby zlozyc wam serdeczne zyczenia. Kolorowych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki...:) Ja tez myslałam ze jestem bezpłodna staralismy sie pół roku i nic....w koncu postanowilismy sobie darowac...i nagle...dwie kreseczki to było w marcu tego roku(niestety Bóg chciał i poroniłam:(ale nie załamałam sie powiedziałam sobie ze bedzie dobrze...I PO dwóch miesiączkac po stracie dzidziusia znow byłam w ciąży(mimo ze przez ten okres czasu kochalismy sie TYLKO RAZ JEDYNY)Aktualnie jestem w 25 tc czekamy z męzem na naszego upragnionego SYNECZKA...:):):)Własnie teraz dzidzia szaleje...kopie wierci sie:)Dlatego nie spie...:)heheh cudowne uczucie:) DLATEGO DZIEWCZYNY GŁOWY DO GÓRY...mój przepis jest taki: 1.NIE MYŚLEC O TYM OBSESYJNIE 2.NIE PODCHODZIC DO SEKSU...TAK JAKBY SŁUŻYŁ TYLKO DO JEDNEGO...:) PRZESYŁAM WAM MNOSTWO POZYTYWNYCH FLUIDKÓW....:)A Mysle ze takie posiadam:)ŻYCZE POWODZENIA Z CAŁEGO SERDUCHA:) Czekam na dobre wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Witajcie kochane 🌻 New gratuluje pracy !!!!!!Napisz później coś więcej ......:):):):):) Ja nigdy nie potrafiłam składac fajnych życzeń....więc po prostu życzę każdej z WAS udanych,spokojnych,rodzinnych ,radosnych ,pełnych miłości i nadziei Świąt Bożego Narodzenia ......udanego sylwestra i upragnionych fasolek w nadchodzącym Nowym Roku :):):):):):) Moc buziaków i uścisków :):):):):)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
cześć dziewczynki dawno mnie nie było, komp mi padl a przez cały tydzień nie wyłaziłam bo jakieś paskudne choróbsko mnie złapało. straszny suchy kaszel mnie męczy całą noc i boli krtań na szczę ście gorączki nie mam. dziewczyny trzymam za was kciuki mam nadzieje że na święta sie wam uda. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie:) pelle podobno ssanie gozdzikow jest dobre na gardlo i kaszel, ale sama nie probowalam wiec na 100% ci nie powiem. Uwazaj zebys sie nie rozchorowala na swieta. My z mezem przed chwila skonczylismy porzadki swiateczne i teraz juz tylko na gosci czekamy ;) zaraz musze sie wziac za jakis obiadek. Pozdrawiam was serdecznie i mam nadzieje, ze jeszcze uda mi sie tutaj wpasc przed wigilia zeby zlozyc wam zyczenia. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
cześć dziewczyny! ja do świąt się specjalnie nie przygotowuje idę na wigilię do teściów a reszta świąt u moich rodziców. może wypróbuje te goździki gardło mniej już boli ale kaszel to chyba mnie zadusi aż mnie brzuch boli od niego, to podobno taki wirus. wczoraj byłam na usg widziałam dzidziusia strasznie się wiercił w brzuszku miał 6 cm. Gdybym się już nie odezwała do wigilii to życzę Wam Dziewczyny zdrowych, pogodnych świąt i aby w te święta spełniły się wasze marzenia te o dzidziusiu-tego życzę wam najbardziej. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie:) wykorzystujac chwilke zanim przyjada rodzice i zacznie sie szal przygotowan do kolacji, chcialam wam zyczyc wesolych pogodnych swiat, duzo zdrowia, wszystkim mamom cudownych chwile spedzonych z waszymi malenstwami, a tym ktore podobnie jak mi jeszcze sie nie udalo zycze duzo nadzie, cierpliwosci i wytrwalosci :) dziewczyny trzeba mocno wierzyc ze nam sie uda a w koncu tak bedzie. Niech ten nowy rok zacznie sie dla wszystkich jak najlepiej, a dzisiejszy dzien bedzie spedzony z najblizszymi w cudownych nastrojach, cieple domowego ogniska. aaa i duzo prezentow pod choinka :) pozdrawiam was i sle same dobre fluidy :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka21
Witam wszystkie. :) I dolanczam sie do was, miałam malą przerwe,ale juz wrócilam. Myslalam,że jak damy sobie na luz to szybciej sie uda i teraz czekam. czas pokarze. pozdrawiam Slim- buziaczki, mam nadzieje,że wiesz kim jestem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie:) swieta swieta i po swietach ;P ja dzisiaj odpoczywam i caly dzien chodze w szlafroku - cale swieta albo gdzies jezdzilismy albo przyjezdzali do nas goscie i powiem wam szczerze, ze mimo iz lubie spotkania rodzinne i swieta to jednak sie zmeczylam. wieczorem dzisiaj mamy jechac do kolegi meza, ale to juz tak bardziej towarzysko. a u was jak tam po swietach????? ja na szczescie mam urlop do 5 stycznia wiec mam jeszcze troszke czasu na odpoczynek. pozdrawiam was i zycze milego odpoczynku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Hej dziewuszki! Przepraszam ze sie nie odzywalam, ale jakos nie było czasu :( u mnie święta przechodzone, przejeżdżone i przejedzone ;) Wigilia najpierw u teściów, potem poszliśmy do mojej rodzinki, i takj całe święta łazilismy od jednych do drugich..mnóstwo pyszności i wielkie obżarstwo.od wczoraj nie moge patrzec na jedzenie;) Wczoraj powinnam dostac @ ale nie przyzła, i dzis tez jej nie ma...moze bedzie prezent noworoczny? :) nie bede zapeszac ale oby!!!! :) a jak u was kochane? Mój P dzis pojechał do Wawy a ja zostałam u rodziców. biedaczek idzie do pracy, wieć musiał wracać a ja mam wolne do 5 :) ale na szczęscie rpzyjezdza do mnie na sylwwestra :) napiszcie co u Was :) kisss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
Cześć dziewczyny! ja strasznie zmęczona jestem po świętach oczywiście troszkę się przejadłam, we wt mam wizytę aż boję się stanąć na wagę no bo niestety jestem ze 4 kg na plusie od początku ciąży. New mam nadzieję że będzie prezent na nowy rok. pozdrawiam was wszystkie, ja jutro do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Zrobiłam dzis dwa testy i nadal nic...@ ciągle nie wodac i jakoś sie nie zapowiada..zeby nie przyszła, zeby nie przyszla!!!dzis mija 3 dzien, kiedy sie spoznia, jak myślicie, czy jest prawopodopodobieństwo, ze test ciazowy moze mi nie wychodzic, mimo tego, ze moze jestem w ciazy? nadal jestem u rodziców i nie wiem, czy jesli pojde do gina tutaj, czy zrobi mi od razu badanie krwi...jak myslicie? strasznie sie denerwuje i chcialabym juz wszystko wiedziec na 100%!!! Buzia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
napiszcie cos bo zwariuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
new jak byłam w pierwszej ciąży to test tak 2 dni po planowanym dostaniu @ wyszedł mi że nie jestem tylko zrobiłam go wieczorem, następne zrobiłam tak 3 dni po pierwszym i wyszła mi taka bardzo bardzo słabiutka kreseczka trzeba było się dobrze przyjrzeć teraz przy drugiej te kreski też blade były. ja uważam że wszystko możliwe, a zamiast do gina lepiej iść do laboratorium na badanie krwi, gin nic nie powie w tak wczesnej ciąży nawet jej na usg nie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Peelle dzięki za odzew :) powiedz mi jeszcze proszę, czy na abdanie krwi musze byc na czczo? i czy musze miec jakies skierowanie na takie badanie? i jeszcze jedno- u moich rodziców jest tylko szpital, gdzie robi sie takie badanie, czy bede musiala cos zaplacic za takie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×