Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new_live

Staranai o dziecko

Polecane posty

Gość Blask
New kochana tak mi przykro 🌻 :(:(:( nie martw sie.......... uda się !Musi się udać!! i na dobre rozpoczęcie Nowego Roku ......New zafasolkuje :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
New skarbie, nie wolno sie zalamywac. czasem ludzie musza sie troszke dluzej postarac, ale im sie udaje. a pomysl jaka to bedzie radosc jak zobaczysz w nowym roku dwie kreseczki. wiem ze to trudne, ale postaraj sie byc dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
:( new tak mi przykro , ja dziewczyny czekam wytrwale na was! może za często się kochacie trzeba ponoć co 2 dni, przyznam że my się do tego zastowaliśmy i jakoś nam wyszło. fadeintoyou liczę na Ciebie że dołączysz do mnie a reszta babeczek do roboty! pa dziewczyny uciekam do dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
pelle, moge cie zapewnic ze robilismy z mezem co w naszej mocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
My tez kochamy sie co dwa dni...robie testu owulacyjne i nic :( Już czlowieka szlag trafia, bo robi wszystko co w jego mocy a tu nic :( ale nic, trzeba próbowac dalej...dzieki dziewczyny za dobre słowo:) buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Dziewczyny , ja z mężusiem też kochamy się często ;) i nic....:(:(:(:(:(:( mój się ze mnie śmieje ,że mam ślepe jajo :D niby śmieszne ale mi jest przykro....bo czuje się gorsza , nie czuje się kobietą :(:(:(:( po prostu potrafi mnie zdołować.........2 słowami :( I tak się zastanawiam a może ja jestem bezpłodna :(:(:( a mi sie ryczeć chce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Blask- nawet tak nie myśl! Choć przyznam się, ze ja tez mam czasem takie mysli, ale staram sie ich nie dpouszczac do siebie, bo juz wogóle sie zablokuje i nigdy nie zajdze w cizae...Nie martw sie, kiedys nam sie w końcu uda1Musi! Buzka i 3-mam kciuki za nas wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New przykro mi naprawdę :(:(:(:( tylko nie płacz i nie poddawaj sie trzeba być dobrej myśli . dziewczynki ja też z mężem się kochamy co 2 dni w tym cyklu:) może tak się uda ,wieże ze sie kiedyś uda i nie tarce nadziei i wy też nie traccie dobranoc🌻 kolorowych snów! do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Dzien dobry :) strasznie tu pesymizmem powialo :( ja tez czasami mam rozne glupie mysli, ale generalnie staram sie patrzec pozytywnie i z nadzieja. jak wmowimy sobie ze nie mozemy zajsc w ciaze to psychika moze splatac nam figla i rzeczywiscie do tego dojdzie. takze dziewczyny glowy do gory :) ja mam przez kilka najblizszych dni sajgon w pracy, bo jestem sama w dziale - kolega bedzie dopiero w czwartek. dodatkowo nasz zaopatrzeniowiec polecial do chin i do 11.12 jestem jego zastepca. nawet nie chce mi sie myslec, jak to bedzie wygladac ;) gdybym nie miala czasu wejsc do was to duze buziaki i usmiech ode mnie dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Witajcie babeczki 🌻 Koniec z dnia pesymistycznego a kysz!!!!!!! Głowa do góry :) Looozz blues Coco-Dźambo i do przodu :):):):):):):) Pozdrawiam miłego dnia ja dziś w pracy siedzę i mam młyn więc może zajrzę wieczorem albo jutro ;) Pozdrawiam buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Ja dizś wyjatkowo przy kawce :) Dołek juz minął...@ baaaardzo skąpa i wszystko mnie boli :( Masakra! Poza tym wszystko o.k :) A co u Was?Przygotowujecie sie juz po mału doświąt? Ja jutro jadę na jakies zakupy, w sobote P ma wolne, wiec pomoze mi sprzatac a wniedziele zmnów na zakupki... a jak u was? buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie, my mielismy w pracy dzisiaj pozegnianie, bo jedna pani odchodzi na emeryture - ciasto i szampan byl. ogolnie to mamy male sajgon, przynajmniej ja mam. ale przynajmniej czas szybko leci ;) zaraz uciekam na kurs, takze wszystkiego naj naj dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Dzien dobry :) oj powialo tu cos pustkami ;) macie tyle pracy czy juz przygotowania do swiat sie zaczely??? ja dzisiaj przyjechalam do pracy troche pozniej, bo od rana musialam jeszcze jedna sprawe zalatwic. jakos mam dzisiaj dobry humorek, chociaz boli mnie brzuszek. Czekam na @, ktory powienien przyjsc w sobote. Moze znacie jakies cudowne zaklecia zeby zamiast @ przyszla dzidzia???? ;) hehehhe zartuje. wlasnie popijam poranna kawke, moze ktos sie przylaczy????? trzymajcie sie kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Witam kochane 🌻 Dziś jestem zawalona pracą ....a jak wam mija dzień?? Ja przygotowania do świąt zacznę dopiero koło 17 , oczywiście zakupy będę już wcześniej robiła , jak zawsze :) Ja właśnie piję swoje ziółka ;) cała jestem zdenerwowana ....wczoraj popsztykaliśmy się z moim W i muszę wrzucić na lozzzz, znając życie jak wrócę z pracy i zrobię obiad to W będzie się milił jak mały kotek ;) jego sposób na mnie :):):):):):):):) Pozdrawiam 🖐️ do poczytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
oj ja dzisiaj tez strasznie zalatana bylam, dopiero co wrocilam ze spotkania. Blask z mezem na pewno sie ulozy, jakbyscie sie nie klocili to byloby to dziwne. najwazniejsze to umiec sie pogodzic. ja ostatnio tez chodze rozdrazniona, ale to przed @. pozdrawiam i caluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 Dziewczynki no normalnie brak mi czasu żeby usiąść do kompa ,mamy mały remoncik w domku :) a jeszcze dziś trzeba jechać do teściowej na imieniny ...o zgrozo jak ja mam tam jechać to mi sie nóż w kieszeni otwiera:D Blask mam nadzieje że już dobrze u was !!!!!!!!! ? i dla reszty kobitek po 👄-ku i oczywiście wszystkim Barbarom jak tu jakieś są WSZYSTKIEGO DOBREGO🌻 !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie ja narazie kompletnie nie mam czasu nawet myslec o tym czy w sobote dostane @ czy nie. w pracy zmienila nam sie kierowniczka i jest naprawde dziwna atmosfera - obecna i byla kierowniczka pracuja w 1 pokoju i caly czas na siebie gadaja. Do tego nowa zwalila na mnie mase obowiazkow nowych - jakbym nie miala wystarczajaco duzo poprzednich. dopiero co wrocilam z kursu i zaraz ide jakas kolacje zjesc. ciesze sie bo dzisiaj kupilam prezent na gwiazdke dla mojej mamy - zestaw manicure i kosmetyki do pielegnacji paznkoci. zostaly nam tylko babcie i synek kuzyna meza. takze ja mam prezenty jakby z glowy. ale w zamian zeby mi sie nie nudzilo musze porobic zakupy na wigilie, bo w tym roku po raz pierwszy wigilia jest u nas ciesze sie ze juz niedlugo swieta. mam nadzieje, ze u was kochane staraczki beda same fasolki. naprawde musimy przelamac ta passe na swieta. narazie nawet nie myslalam czy mam jakiekolwiek objawy. i nawet lepiej bo takto bym chyba schizowala. ogolnie czuje sie dobrze. pobolewa mnie brzuszek tak jakby na @, nie chce mi sie jesc ostatnio prawie w ogole nie jadam obiadow, i co mnie zdziwilo to mam strasznie mokro, mam taka jakby biala wode na bieliznie. ale nawet nie zastanawiam sie czy to moga byc objawy ciazy, bo wiem, ze rownie dobrze moze byc to stres albo zblizajaca sie @. slim jak bylo u tesciowej???? co tam u was dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc coś pusto sie tu zrobiło ostatnio :( co tam robicie dziewczynki ????????? Wczoraj oblatałam sklepy za prezentem dla małego na mikołajki :) a na dużego mikołaja nie mam jeszcze pomysłu co komu kupić , u mnie wigilia już od paru lat jest tak co roku z moimi rodzicami i teściami a w tym roku jeszcze dojdzie męża brat z żoną i synem , z jednej strony fajnie jak tak rodzinka się zbierze ale z drugiej dla mnie to koszmar . U teściowej łykałam szybko kawę i do domku :D fadeintoyou już nie mogę sie doczekać jutra ;) obyś miała cudowną wiadomość dla nas !!! Ja mam jeszcze tydzień do @ i czuje po sobie że dostane na 100% :( więc ja też odpadnę w tym miesiącu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Dzien dobry :) masz racje slim, ze cos tutaj cicho i pusto. chyba tylko my narazie zostalysmy na placu boju ;) ja na mikolajki nie kupuje zadnych prezentow - maz i tak woli mnie jako prezent ;) co do @ to ja zglupialam. nie mam zadnego przeczucia czy dostane. chcialabym tego wyjatkowego prezentu w postaci dzidzi, ale az boje sie myslec o tym, bo rozczarowanie byloby zbyt duze. ogolnie to jakos tak dziwnie sie czuje i jakos tak dziwnie boli mnie podbrzusze, tak jakby na @ ale tak inaczej. Tylko ze wole czekac na @ i najwyzej milo sie rozczarowac. na pewno same dobrze wiecie co mam na mysli, bo przechodzicie to samo kochane staraczki. na pewno napisze wam jutro co u mnie :) Tymczasem milego dnia i oby szybko zlecial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Ja przedwczoraj bylam na zakupach, potem na piwku z kolezankami z pracy, wiec jak juz wrócilam do domu to nie bylam w stanie do was wpasc :) Wczoraj bylam na szkioleniu i przyjechalam taka zmeczona,. ze nie mialam juz sil usiasc do kompa...Ale dzis jestem :) Dziś dowiedzialam sie, ze moj kierownik zostanie ojcem...Fajnie, bardzo sie ciesze, ze uim sie w koncu udało, bo pierwsze dziecko stracili :( A ja??/Juz nie moge sie doczekac az bede miala dni plodne i znow bedziemy mogli sie starac o wyczekiwana dzidzie :) Nawet chce rzucic palenie, ale poki co chyba si etylko ogranicze, bo strasznie trudno jest mi rzucic tak z dnia na dzien :) Buziaki Kochane i do poklikania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
Witam! No troszkę pusto na naszym topiku ale chyba dlatego że jesteśmy po prostu zapracowane(w końcu mogę to powiedzieć o sobie) no ale jak nie miałam płatnej pracy to w domu też wiele do zrobienia było teraz moje prace domowe przejęła teściowa no a ja się nie sprzeciwiam bo jak przychodzę z pracy to ręką i noga nie dam rady ruszać. troszkę mi dziś przykro bo wróciłam do domu a mój synuś już zasnął na noc nie doczekał się mamni, a dziś kończy 2 latka. poza tym to za tydzień wraca mój mąż kochany już nie mogę się doczekać chyba zwariuje przez ten tydzień. fadeintoyou czekamy teraz na Ciebie-proszę dołącz do mnie a reszta walczyć nie poddawać się tz poddać się plemnikom. dziewczyny nie wiem czy pisałam ale w tym tygodniu przestało mnie mdlić dziwne uczucie mnie ogarnia i strach dlaczego? wiem że każda ciąża inna ale w tamtej to jeszcze po 20 tygodniu wymiotowałam. pozdrawiam a jakie plany na week ja wyprawiam dla najbliższych jutro ur Wojtka, new narobiłaś mi smaka tym piwkiem mniam mniam z soczkiem. no cóż wypije sam sok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Peelle kochaniutka jak miło Cię poczytać :) lepiej nie zwracać niż zwracać ;):):):) Fadeintoyou trzymam mocno kciuki za ciebie :) A rzeczywiście jak nie jestem w pracy to mam dużo obowiązków w domu i jakoś tak troszQ brakuje mi tego czasu ,żeby do WAS zajrzeć ,ale już się poprawiam :) My z moim W :) szykujemy się pomału do świąt :) na razie rozglądamy się za prezentami :) Ostatnio mnie zdziwił i to strasznie .......pamiętacie jak wspominałam ,że się popsztykaliśmy ???? Tego dnia jak wróciłam z pracy patrze a na stole czekała na mnie kolacja szok!!!!!!!!!!mój W raczej należy do tych mężczyzn co nie buszują w kuchni ;):):):): a tu taka niespodzianka :-o normalnie szok :) w dodatQ winko ;) kieliszki.....muzyczka ......świeczuszki ......a resztę sobie dopowiedzcie.......powiem tylko tyle o działo się działo .... :):):):):):) więc ogólnie u mnie chyba mała sprzeczka wychodzi na plus :):D:D:D:D ,ale jakoś u mnie tak dziwnie jest ,że jak się pokłócimy to później sexik jest smaczniejszy :D:D:D:D Pozdrawiam buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Fadeintoyou i jak ??!!Masz dobre wieści dla nas?????:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) przepraszam ze dopiero teraz pisze ale w weekend nie mialam czasu. niestety nie mam dla was dobrych wiesci - w sobote rano dostalam @ :( takze narazie prezentu na gwiazdke nie bedzie. pozniej w sobote mielismy mala imprezke ze znajomymi, w sumie to dobrze bo zapomnialam o porannej porazce i sie troche rozerwalam. niestety przy okazji zlapalam jakas ohydna infekcje i w niedziele nawet na chwile nie wyszlam z lozka. boli mnie gardlo i glowa, mam katar i kaszel i naprawde kiepsko sie czuje - nie wiem czy nie pojsc do lekarza, bo nie chce sie rozchorowac na swieta. My takze zaczynamy przygotowania do swiat - prezenty juz mamy prawie dla wszystkich, ale musimy kupic bombki, swiatelka i choinke. Musimy w tym tygodniu pomyslec nad zakupamy :) Pozdrawiam was cieplo, pelle mam nadzieje, ze ktoras z nas w koncu dolaczy do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Slim, ja sie chetnie przylacze do porannej kawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi słoneczko :( jakaś zła passa stoi nad naszym topikem chyba :( dla ciebie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ja zakupiłam sobie test ale wcale go nie próbuje bo to bez sensu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Fadeintoyou Kochana tak mi przykro 🌻 głowa do góry :) będzie dobrze :) Przesyłam pozytywne fluidy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×