Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new_live

Staranai o dziecko

Polecane posty

Gość Blask
i jeszcze mi zabrakło Ciebie kochana --przepraszam FADEINTOYOU [serce[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robic i myslec
witam dziewczyny!!stram sie juz dłuzszy czas i dzidzie ale nic nei wychodzi:(:(:(:(ostanio moj agin przepisala mi tabletki na uregulowanie cyklu...antykoncepcyjne:/juz skonczylam drugie opakowanie i dostala spozniony skapy okres....czy mimo wszystko moge byc w ciazy?/czy znacie jakies dobre sposoby witaminy leki aby zajsc w ciaże?/co pomaga??prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczka moje 🖐️ 🌻 ❤️ Blask kochana przytulam 🌻 ten cykl będzie nasz zobaczysz !!!! ja właśnie od wczoraj zaczęłam starania i wieże że tym razem się UDA!!! a wiara czyni cuda tak bynajmniej mówią:) Fadeinyou a ty ranny ptaszek jesteś:) czy już w pracy o tej porze byłaś ? Pruszy śnieżek zdało by się wypić poranną kawę ,herbatę czy soczek kto co woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co robic i myslec ciężko mi odpowiedzieć na twoje pytania my też staramy się i staramy i jak na razie bez rezultatów ,ale kiedyś wkońcu się uda ,wieże w to , może dziewczyny coś ci doradzą ..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Blask nic nie szkodzi kochana:) moze to dobry znak jak mnie pominelas w @, hihihihi :) slim ja pracuje od 7.30, wiec nie mam wyboru. jakbym w domu siedziala to bym sie najwczesniej z lozka zwlekala o 9. a na herbate chetnie sie pisze bo kawe juz pilam. co do twoich pytan "nie wiem co robic" to jesli bierzesz tabletki anty to raczej w ciazy nie jestes - mi kiedys gin mowil ze jak podczas brania tabletek w przerwie wystepuje jakiekolwiek krwawienie to traktuje sie je jak @. ale glowa do gory - jak wyreguluja ci cykle to bedziecie miec wieksze szanse. potraktuj to jako kuracje ktora wam pomoze. ja z mezem takze staramy sie o dzidzie od lipca tego roku. narazie nam sie nie udalo, ale nie smucimy sie bo jeszcze bedziemy rodzicami w swoim czasie. ja bralam tabletki dosyc dlugo, ok. 6 lat prawie bez zadnych przerw, bo jako nastolatka mialam problemy z @ i gin tez przepisala mi tabletki na wyregulowanie, no a potem to bralam w ramach antykoncepcji. juz nie biore tego" swinstwa" ponad 2 lata i mam nadzieje ze moje cykle powrocily do normalnosci. trzymajcie sie kochane kobitki, powodzenia w staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka zaparzona :) a ja sobie strzele teraz kolejną kawę :) posprzątane już mam ,obiadek się gotuje ,chata wolna to można poplotkować :) zanim mały wróci ze szkoły i duży z pracy bo jak moje towarzystwo się zejdzie to już mam z kompa nici . obliczam sobie na necie dni płodne co inny kalendarz to inaczej te dni wychodzą !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Slim to ty prawdziwa kawoszka jestes:) musisz korzystac poki mozesz z kompa, wiem jak to jest bo jak my wrocimy do domu to moj luby caly wieczor okupuje kompa. ciagle pisze prace mgr, juz bym chciala zeby sie obronil i zebysmy wreszcie mieli spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha to jedziemy na tym samym wózku :) jak twój M dosiądzie kompa to chociaż pożytecznie bo piszę pracę a mój nie wie nawet jak włączyć przeglądarkę a co dopiero inne rzeczy :D ale nauczy się chłopina i weś tu daj chłopu komputer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
moj maz jest milosnikiem informatyki, studiuje ja i nawet jak wczesniej nie pisal pracy mgr to tez siedzial bardzo dlugo przy kompie. ale udaje sie go odciagnac od kompa i wtedy caly jest moj ;) ja uciekam bo dzisiaj wczesniej zwalniam sie z pracy. moze odezwe sie wieczorkiem jak mnie luby dopusci do kompa. milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Dziękuje kochane babeczki :) 🌻 dziś chyba zemrę z bólu :( .......... Dziś mam młyn w pracy więc może się odezwę wieczorem ...albo jutro z pracki bo będę miała luźniejszy dzień.... :) 🖐️ do sklikania 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
hejka jest tutaj ktos o tej porze??? ja wlasnie wrocilam z kursu. strasznie przemarzlam mimo iz mam cieplutka kurtke. zaraz jakas kolacje zjem i chyba sie poloze i dzisiaj odpoczne i poogladam tv wieczorem. a co u was? jak wam popoludnie zlecialo??? blask co sie dzieje ze tak cie boli??? mam nadzieje, ze w pracy jakos przezylas i dalas sobie rade. slim a tobie jak wieczor mija??? masz dostep do kompa czy ci faceci okupuja???? milego wieczoru i kolorowych snow :) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ z rana fadeintoyou no niestety komp był okupowany ,za to teraz mam luz:) Blask mam nadzieje że dolegliwości dziś już minęły ? Jak u was laski dzionek się zaczął ?wszyscy zdrowi i wypoczęci ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Dzien dobry:) ja juz w pracy jestem ale jakos mam dzisiaj lenia. narazie popatrzylam za prezentami dla rodziny na gwiazdke. a jak u ciebie slim??? wyspalas sie??? ogolnie to dzisiaj jakis taki leniwy ten dzien. buziaczki dla wszystkich i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Ale miaalm czytania...:) Ja ten tydzien zaczelam dośc nerwowo...od poniedziałku chodze naładowana jak ruski granat...ciągle mnei cos wkurza, drażni, denerwuje, nawet małe błachostki;)wczoraj wrócilam ze szkolenia, zmeczona, zła, zmarznieta, zirytowana Warszawskimi korkami, a jeszcze w domu góra prasowania czekała, wstawienie kolejnego prania, posprzatanie mieszkania i z tego wszystkiego pokłóciłam się ze swoim P i wieczorem wpadla na gościne mama z siostra i siostrzenica.....masakra1 moze to chamskie, ale powiem Wam, że nei moglam sie doczekac az sobie pojdea...jeszcze do tego wszystkiego dopadl mnie ból glowy, wiec juz wogóle umierałam!wysżły po 20-tej, wiec wlazłam pod prysznic i padłam jak mucha spac... sytuacja z moim P jest niezaciekawa, nawet mi sie do domu nei chce dzis wracac...Czasem tak mam, ze jak sie z nim pokłoce, to jestem tak na niego wsciekła, wogóle go nie poznaje...mam dosyc!!! nie wiem co robic i myslec- obawiam się ze przy tych tabletkach,. jest baaaardzo małe prawodpodobieństwo, zebys zaszła w ciaze :(ale nie martw sie, wyreguluje Ci się @ i wszystko będzie juz lepiej :) Ja czekam na @, powinna pojawic sie w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyspałam się za cholerę ,dość późno poszliśmy spać a rano trzeba wstać małego do szkoły wyszykować ,wstaję codziennie o 7mej ale to nic w porównaniu z tobą bo ty o tej godzinie prawie w pracy urzędujesz :) New wiem że łatwo powiedzieć gorzej wczuć się w twoją sytuację z P ale nie bierz tak do głowy tą sprzeczkę ,jeszcze nie raz sie pokłócicie i pogodzicie ,jesteście młodym małżeństwem to wszystko przed wami ,uwierz koleżance z 10letnim stażem :) głowa do góry kochana a z tą wizytą rodzinki wcale tak nie uważam że po chamsku pomyślałaś bo ja tak o M rodzince myślę za każdym razem a szczególnie o teściowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
hehe, dzieki Slim :) Wiem, ze nie ma co sie przejmować, ale ostatnio, przed @ chodze jakas taka nie swoja...wszystko mnie drazni i wkurza dużo mocniej niz zwykle;) odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
witajcie 🖐️ Dziś nawet się jakoś tako czuję ale już dawno nie pamiętam ,żeby tak umierała z bólu .....:(:( dziś przynajmniej jest lepiej niż wczoraj ;) New kochana to nie raz będziesz jeszcze go wyzywała od najgorszych...a za parę chwil będziesz za nim tak tęskniła , że na skrzydłach będziesz za nim pędzić!!! Ja też nie raz się kłócę z moim mężem ale on mnie wQQ ja na niego rycze a ten mi spokojnie:"Tak kochanie,oczywiście kochanie":D:D:D:D:D:D Wariat ;) którego uwielbiam ,z resztą on mnie zna lepiej niż ja sama ;) może dlatego jak tylko się poznaliśmy to wiedzieliśmy ,że jesteśmy dla siebie stwożeni :):):) New głowa do góry będzie dobrze :) Slim kochana ja mam do pracy na 9:00 a wstaję nie raz koło 5-6:00 żeby męża do pracy wyprawić :),póżniej spacer z psem ....Kafka i do pracy rodacy ;) Pozdrawiam 🖐️ 🌻 i kFFka ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Oj moje kochaniutkie usmiechnijcie sie:) New wczoraj na pewno mialas ciezki dzien, ale dzisiaj mamy nowy dzien. takie juz sa uroki bycia razem, ze czlowiek raz sie kloci, a raz godzi i jest dobrze. musicie sie jeszcze dostowac, dotrzec, nauczyc sie klocic tak aby potem sie pogodzic. mam tesciowa psychologa i wiem, ze najwazniejsze po klotni to to zeby sie od siebie nie oddalac tylko sprobowac dojsc do kompromisu. takze duzo cierpliwosci i dobrych checi, a na pewno wszystko bedzie ok. :) slim, ja o 7 to juz do pracy jechalam:P czasem chcialabym tak pospac dluzej i miec dzien tylko dla siebie. odpoczac, pobyc troche sama i zafundowac sobie kosmetyke ciala:) a tu niestety rzeczywistosc jest taka ze ja ciagle zaganiana jestem. ale jak cos to sie poloz i przespij, ja ci funduje ;) Blask, moze idz do lekarza bo to chyba nie jest normalne, zeby cie tak ciagle bolalo, i to tak bardzo jak piszesz. nie wolno lekcewazyc swojego zdrowia. ale mam nadzieje, ze ci przejdzie :) dla ciebie :* na pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Ta moja irytacja bierze sie chyab z tego, ze ejstem przed @, czyli najgorszy czas;) Dzieki dziewczyny za dobre slowo :) Ja to wszystko wiem, o czym piszecie, tylko pod wpływem emocji, czlowiek nie mysli racjonalnie...buziale i jeszcze raz dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Po pracy pojechałam na małe kosmetyczne zakupki, póxniej (nie wiem po co :) ) poszłam na solarium i do mamy na obiadek (przyjechała i jest u mojej siostry :) ) Nie chciało mi się wracac do domu, więc posiedziałam troche u nich...przyszłam do domu, siedze cały czas przed kompem, ale teraz ide pod prysznic, wezme cos na sen, bo znowu nie bede mogla zasnac :( i kalde sie do wyrka...milego wieczoru Kochane i do napisanai jutro :)paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Dzien dobry :) jak sie spalo??? ja dzisiaj od rana mam bardzo dobry humor, bo z mezem zaczelismy ten dzien od przytulanek :) przez to prawie spoznilismy sie do pracy, ja do swojej, on swojej, hihihihi... zaraz ide na kawke bo mi sie oczka zamykaja. czekam na nastepnego rannego ptaszka, ktory by sie do mnie przylaczyl. milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ;) Fadeintoyou no pięknie zaczął ci się dzień:D:D:D :) po takim rannym przytulanku lepszego ma sie pałera :D my późnym wieczorem mieliśmy przytulanki :) musimy czekać aż mały uśnie :) a zanim uśnie to jest 23cia :) czekaj z tą kawą !!!!!!! nie pij sama ja już zasiadłam do kompa z kaweczką ;)a ty pewnie już dawno wypiłaś Blask już w pracy o tej porze urzęduje,i pewnie ma młyn że nie może z nami kawki wypić :( New jak sytuacja z P mam nadzieje że dziś już dla was słoneczko zaświeci;) choć na dworze szaro ,buro tak ni jak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu zapracowane dziś dziewczynki jesteście , to nic ja sobie cichutko tu posiedzę i poczekam ;) chyba że mnie mały odgoni od kompa bo dziś jest w domu ,pochorował mi się troszkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Ja w pracy jestem od 30 minut;( 9 grudnia mamy wigilię firmowa, więc musze sobie jakąs bluzeczkę fajną kupić na ta kolacje;) a u was jak tam? sytuacja z P bez zmian...do kitu z tym wszystkim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witaj slim :) jak ci smakowala kawa????? ja juz pilam zaraz po przyjsciu do pracy. taka kawka z mlekiem jednak dobra jest, a w polaczeniu z przytulankami naprawde daje powera ;) moj maz dzisiaj mnie zaskoczyl, bo raczej przytulanki byly wieczorem, a rano zawsze spieszymy sie i wszystko w biegu robimy zeby sie nie spoznic. a tu taka mila niespodzianka :) a co u was slychac dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
New nie pr\zejmuj sie, czasami po prostu w zwiazku jest gorszy okres ktory trzeba przeczekac. zreszta pomysl sobie jacy byliscie szczesliwi jak sie poznaliscie, itp. laczy was uczucie i wiele innych rzeczy, wiec na pewno sie dogadzacie. badz dobrej mysli :) buziaczki dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :);) Co tu za pustki z rana ??? właśnie zaparzyłam sobie kawę może ktoś się skusi ;) fadeintoyou nie smakowała mi wczoraj kawa bo sama ją piłam ;) New bluzeczka zakupiona ? Blask , Peelle gdzie się podziewacie ???? Mam nadzieje że humorki dziewczyny wam dopisują i staranka pełną parą idą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewne malzenstwo, aby nie demoralizowac swoich dzieci, ustalilo, ze jak beda chcieli sie pokochac to beda mówic ze ida robic pranie. Zgodnie z ustaleniami, pewnego dnia maz mówi do zony: - Kochanie, chodz zrobimy pranie. Zona na to: - Nie, teraz nie mam czasu. Maz jeszcze przez chwile próbowal namówic zone, ale nie dala sie skusic, wiec poszedl do swojego pokoju. Po jakims czasie wchodzi zona i mówi: - Skarbie teraz mozemy zrobic pranie. Maz odpowiada: - Za pózno, ja juz zrobilem pranie reczne. Mąż do zony: - Słuchaj! Jak nie będziesz jęczała podczas seksu, to słowo daję - rozwiodę się z Tobą! Żona wzięła to sobie do serca, ale na wszelki wypadek przy następnym stosunku pyta męża: - Już mam jęczeć? - Nie teraz. Powiem Ci kiedy i wtedy zacznij - tylko głośno. Za jakiś czas mąż prawie w ekstazie: - Teraz jęcz, teraz!!! Żona: - Olaboga!!!! Dzieci butów nie mają na zimę, ja w starej sukience chodzę, cukier podrożał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Część kochaniutkie :) Slim nie wiem skąd Ty to bierzesz ale ubawiałam się po pachy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D::D ąż do męża przedzwoniłam do pracy ,żeby mu powiedzieć :D:D:D:D Mnie choróbsko złapało ......i źle się czuje , a bu... Dziś leniuchuję w domQ :P:) New jak mężuś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×