Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new_live

Staranai o dziecko

Polecane posty

fadeintoyou ---masz rację z tym liczeniem:)Ja tak śmiesznie liczę, bo znajomość w latach, ale po ślubie juz każdy dzień:)Choć przed ślubem po tym 6 latach twierdzilam twardo,że ślub nic nie zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiste pytanie... oczywiście im wcześniej zaczniesz tym wcześniej się uda:)Wiesz to różnie bywa , jedne "zaskakują" za pierwszym razem, inne dłużej. Ja mam 31 lat mąż 34 i to nasz 3 cykl starań, myślę,że jutro zacznie się 4 cykl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Osobiste - dziewczyny maja racje na starania nigdy nie jest za pozno :) my z mezem staramy sie 7 miesiecy i tez mam przeczucie, ze na tych 7 m-cach nie poprzestaniemy. ale to naprawde roznie bywa - choc mi gin mowil, ze jak ktos sie stara rok to nie ma sie co martwic, bo to normalne. Nikulam - ty tez masz calkiem niezly staz jesli chodzi o znajomosc. ja swojego meza poznalam na poltora roku przed slubem :P ciekawe czy z dzidziusiem tez bedziemy sie podobnie starac :) ja chyba zaczynam swirowac z tym bolem podbrzusza. wczesniej mnie tak bardziej ciagnelo, teraz jakos tak bardziej "tepo" mnie pobolewa i do tego jajniki zaczely mnie kluc, a czasem boli mnie krzyz :( probowalam poszukac jakis info na necie, ale nic konkretnego nie znalazlam, a jak zaczelam czytac o roznych dziwnych chorobskach, ciazach pozamacicznych itp. to az mi sie wszystkiego odechcialo. najgorzej jest teraz bezczynnie czekac na wizyte u lekarza :( dobranoc i kolorowych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiste, mi tez gin powiedzial, ze rok staran to jest normalne...ale to naprawde zależy...jednym sie udajeod razu, a innym nie...brałaś jakieś tabl. antykoncepcyjne?jedni mówią, ze rok po ich odstawieniu można zajść w ciaze, a inni mówią, ze one pomagają w zajsciu w ciaze...wiec jak widzisz, kazdy mówi co innego :) Robiłaś sobie jakies badania u gina? myśle, ze od tego trzeba by zacząć. napisz cos wiecej o sobie i waszych staraniach i witamy wśród nas :) Dziewuszki, u nas pogoda dzis fantastyczna:) choc juz mam dość zimy, to lezy za oknem pełno śniegu, i świeci piękne słońce:) chyba pierwszy raz od 3 dni nie pada snieg :) :) byłam wczoraj z wynikami i okazało się, ze mam ruchomą nerkę, i stad te bóle. podobno nic się z tym nie da zrobic ;) po wysiłku nerka sie porusza, dotyka jakiś nerwów i dzieki temu zwiajm sie z bólu ;) poza tym przez nablizsze 2 miesiace mam jeszcze brac zelazo, żeby pozbyć sie tej anemi. acha! i dostałam jeszcze tabl. na recepte, na rzucenie palenia. cała instrukce brania tego i mam zamiar ostro się za siebie wziąc :) po 5 dniach podobno powinnam rzucic. tabletki mają oczywiście skutki uboczne, jak nudności, biegunka, moze mi być słabo, dlatego pani doktor powiedziala, zebym najlepiej zaczeła brać w dzień wolny, czyli zaczynam od soboty :) mam nadzieje ze coś z tego wyjdzie :) :) dobra, nie zanudzam, bo się rozpisałam, jak chyba nigdy :) ide dzis do pracy na 14-ta, więc odezwe się wieczorkiem, jak juz się troche uspokoi sytuacja i wszyscy sobie pojda do domu :) miłego dnia Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie no troszkę mnie nie było ja już od środy jestem u siebie w domku, a tu nigdy nie mam czasu klikać, trochę wylegiwałam się w łóżku zajmowałam Wojtkiem, sprzątałam itp ale ogólnie źle się czuję bo te choróbsko mnie całkiem rozkłada. teraz jeszcze do bólu gardła doszedł straszny kaszel już całkiem się załamię. dziś już od rana się bardzo zdenerwowałam bo zadzwonił mąż i powiedział że trzeci raz okradli jego budowę, w tym tyg on tam nadzorował była policja spisali zeznania, strasznie się boję żeby nie było na niego ja nie rozumiem tych norwegów okradają ich co raz a oni na tak dużej budowie nie mają ciecia, kamer tylko małe kłódeczki na kontenerach, podobno w budynku obok była kamera może coś będzie widać. dziś na szczęście z stamtąd wraca,za 3 tyg znów jedzie z powrotem ale tylko po to by sie rozliczyć z podatku i wsiąść wypłatę, bo za miesiąc cała firma idzie na postój i nie wiadomo na jak długo. a co do stażu to ja z moim mężem miałam bardzo krótki zaszłam w ciążę po 9 miesiącach chodzenia w tym nigdy się nie zabezpieczaliśmy i czuliśmy że jesteśmy dla siebie przeznaczeni po ślubie jesteśmy już 2 i pół roku ale znaliśmy się dłużej bo razem studiowaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peelle przykro mi, ze choróbsko cie rozkłada :( Ale nie daj się i dbaj o siebie1 najedz sie może czosnku, to od razu Ci przejdzie, tylko zapach z ust dość nieprzyjemny :) :) Ja juz siedzze w domu i az szlag mnie trafia, bo nie mineło nawet pól dnia mojej pracy :( :( nie nawidze takich końców tygodnia ;) jest tam kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kolezanki.... rano robiłam test, niestety 1 kreska ;( teraz mam coś jakby śluz z małą domieszką krwi?? nigdy czegos takiego nie miałam!co to u diabła jest? te całe plamienia? tak czy siak w nocy pewnie @ zawita niby wiedziałam, niby czułam a jednak przykro strasznie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie:) Peelle lepiej sie juz czujesz?? mam nadzieje z3e gardziolko odpuscilo i juz cie tak nie meczy:) New u nas sniegu jest tak ok. 0,5 metra, ale w tych okolicach to podobno normalne. dzisiaj swieci sloneczko i jest naprawde slicznie. a u ciebie pogoda nadal sloneczna? Nikulam, co u ciebie?? obys nie dostala w nocy @. jak nie dostaniesz to idz zrobic test z krwi i wtedy zobacz jaki wynik. Zycze powodzenia :) Milego weekendu dla wszystkich was :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, nikulam przykro mi :( choroba nie mija, czosnek to ja jem w tabletkach garść cerutinu syrop rubital i z cebuli, no mam nadzieje że pomoże. dziś nad ranem ma już przyjechać mój mężulek już zupę ugotowałam jeszcze upiekę pierożki z jakimś mięsnym nadzieniem, faworki mu moja mama zrobiła, zaraz pojadę na zakupy ze szwagierką, posprzątam w domku a i kupię żel nawilżający :) i będę czekać na niego wczoraj się galileo o seksie naoglądałam i straszną mam teraz chęć na małe co nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Ja tylko się przywitam dziś , moje dziecko wczoraj zachorowało z gorączka 39st ma zapalenie gardła ,dostał antybiotyk i dziś już widać różnicę paaa odezwie się jutro aaa New pewnie mówisz o tabletkach na palenie ,,TABEX,, tez to miałam od lekarza i niestety nie udało mi się ale tobie życzę wytrwałości i śilnej woli to same tabletki tu nic nie pomogą ! buziaczki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peelle----wracaj szybko do zdrowia!niech mąż o Ciebie zadba:)udanego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fadeintoyou ----przeklejam z innego forum to co do Ciebie napisałam:)bywamy w tych samych miejscach:)buziaki ---Dziękuję!Jesteś naprawdę Kochana!Wiesz ona nadal nie przyszła, a dziś 35dc, tego śluzu dziwnego brązowego też już nie ma, nie wiem co to wszystko znaczy Testy zrobiłam już 3 ani sladu II kreski, pewnie więc cykl mi sie wydłużył i ta okropna @ przyjdzie później.Wkurzam sie bo mam mase badań do zrobienia w 1-3 dc i miałam nadzieje,że uda się je zrobić dziś w sobotę a tak to znowu dzień wolny z pracy będe musiała załatwiać , ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja już cieszę się obecnością mego męża, niestety jestem strasznie zmęczona, bo w nocy przyjechał ukochany i musiałam mu się wygadać. spadam się poprzytulać. papapa buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( puściutko tu ja już od rana na nóżkach nawet już w sklepie byłam. wy kobitki zapracowane, no to miłej pracy i slim dla twego synka szybkiego powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witaj peelle, jak widac kazdy od rana w poniedzialek zapracowany. ja wlasnie mam przerwe na sniadanie, wiec postnowilam tu zajrzec. u mnie ciagle bez zmian - podbrzusze pobolewa i czekam na @ na poczatku marca a potem na wuzyte u gina. mam nadzieje, ze to nic powaznego i nie wstrzyma naszych staran o bobo. slim jak twoj synek???? pozdrawiam i zycze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Moj P wyjechal wczoraj na rybki na 3 dni i zostałam sama :( dobrze, że chociaż do rpacy chodze i cos tu sie dzieje, bo chyba bym zwariwoała sama w domu;) U nas juz nie długo kolejny cykl wstarań...jak wróci moj P to będzie sie działo, oj bedzie...juz nie moge sie doczekc :) :) co do mojego palenia...dzis mija 3 dzień brania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam przerwać pisanie, bo przyszła wścibska koleżanka i by czytała co pisze ;) No i po tych tabletkach troche było mi nie odbrze, zaczelam mniej palić i juz fajhek nie smakuje, jak kiedys. po zapaleniu mam takie pieczenie w gardle, ze dluuugo nie chce mi sie zapalic kolejnego, wiec moze jednak beda efekty tej kuracji :) Slim a ty palisz czy udało ci sie jednak rzucic?a jesli tak to jak? Buziaki Kochane :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! new musisz być silna i nie tylko ufać tabletkom że Ci pomogą rzucić palenie ale także mocno wierzyć w siebie. Ja wczoraj byłam u lekarza jest prawie wszystko ok znów mam grzybka chyba już do koń ca ciąży będę sie z nim borykać i stan zapalny pęcherza czy coś takiego, kolejne zwolnienie na miesiąc, zapomniałam się pochwalić że w końcu kupiłam w poniedziałek nową kuchenkę poprzednia była starsza chyba ode mnie no ale nie zdążyłam ją wypróbować bo już od wczoraj jestem w Skierniewicach u siostry męża, podróż z Wojtkiem była ciężka i trwała ok 3,5 godz ale na wieczór dojechaliśmy, padłam do łóżka jak zabita. a i w następny poniedziałek mam usg już nie mogę się doczekać, w końcu może poznam płeć dzidzi a może i nie, najważniejsze żebym usłyszała że jest wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peelle- na pewno wszystko będzie w porządku :) Ja chyab w końcu rzuce to okropne palenie, bo wcale mi papierosy nie smakuja i juz nie mgoe się doczkeać kiedy wkońcu sie od nich uwolnie ;) Dzis wraca mój P, więc wiecżór zapowiada sie ciekawie :) :) już nie moge sie doczkeać! minęło zaledwie 3 dnia jk wyjechał, a ja mam wrażenie, jakby go nie było z pół roku :( Miłego dnia Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie:) New bede trzymac za ciebie kciuki, zeby udalo ci sie rzucic palenie. dobrze, ze papierosy ci juz nie smakuja, jednak peelle ma racje, ze potrzebna ci silna wola. najwazniejsze, ze chcesz rzucic:) a jak twoje starania? mam nadzieje, ze beda owocne w skutkach:P Peelle, przykro mi, ze dopadl cie grzybek i problemy z pecherzem :( ale na pewno wszystko bedzie dobrze i nie bedzie to miec zadnego wplywu na zdrowie dzidzi. gratuluje nowej kuchenki :P pochwal sie koniecznie jak usg, czy juz bedziesz wiedziec o plci :) ja ostatnio mialam bardzo nieprzyjemnie dni w mojej nowej pracy, ale mam nadzieje, ze wszystko sie ulozy. w poprzedni poniedzialek przyszedl nowy wspolnik i zaczal stosowac bardzo dziwne i nie fair metody w stosunku do dzialu handlowego. wczoraj mielismy ogolne zebranie, ktore skonczylo sie tym, ze 2 osoby z dzialu handlowego zlozyly wypowiedzenia :( i w sumie teraz zostalam sama. pozniej mialam powazna rozmowe z szefami i nibby wszystko ma byc dobrze. mam tylko nadzieje, ze szybko zatrudnia jakies inne osoby do dzialu, bo narazie jestem sama i jest kicha. Slim, Blask a co u was??? dawno was nie bylo. Pozdrawiam was i sciskam cieplo :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! co dziś ciekawego u was słychać bo u mnie to w sumie nic się nie dzieje siedzimy sobie w gościach i tak chyba do soboty będzie, ja się nie wyspałam zdaje mi się że jest już po 14 a tu jeszcze 10 nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witaj Peelle, mi takze ten dzien dluzy sie niesamowicie. siedze sobie w pracy i jakos tak nie mam weny do niczego. troszke ci zazdroszcze, ze mozesz sobie posiedziec w gosciach - my niestety narazie nie mozemy sobie pozwolic na takie luksusy. oboje z mezem wracamy z pracy poznym popoludniem, a ja czasem nawet pod wieczor i juz na nic nie mamy sily. a jak ty sie czujesz??? wszystko w porzadku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój P wczoraj wrócił, więc noc była krótka :) :) Dzis do pracy dopiero na 14-ta :( Pogoda z aoknem taka sobie...Na szczęście śnieg sie rozpuszcza, ale pada deszcz i chyba spada ciśnienie, bo starsznie boli mnie głowa :( Wczoraj zaczeliśmy kolejny cykl starań...zobaczymy co z tego wyjdzie. Poki co wóciłam do branai wiesiołak, tzn. jutro ostatni ( 10-ty )raz w tym cyklu, póki co dobzre idzie mi rzucenei palenia, więc może tym razem sie uda...??nie nastawiam sie w zadnym razie:) Peelle zazdroszczę ci leniuchowania :) miłego dnia Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Cos tu cicho dziś...gdzie sie wszyscy podziewaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie:) my dzisiaj z mezem postanowilismy zorganizowac sobie wieczorem male co nie co :P chcemy odpoczac, zrelaksowac sie i zapomniec o calym tygodniu pracy :) a u was dziewczynki co slychac? jak tam wasz wieczor z mezem??? po kilku dniach nie widzenia sie pewnie sie za soba steskniliscie ;) pozdrawiam i sciskam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! A co tutaj tak pusto??Gdzie sie wszyscy podziali?No tak, ładna pogoda za oknem, to nie dziwne, że nikt nie siedzi w domu :) Mi weekend minął pzepięknie...Mój P w końcu trochę pobył w domu, więc poszliśmy na zakupy, potem spacer i woóle było wspanaile...Super pogoda z aoknem, to aż chce się żyć :) Starania w pełni, nałóg rzucony, choć ciągnie mnie jak cholera ;) a co u Was?/Pelle jak sie czujesz? Piszcie Kochane co tam słychać. kisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam się wam szczerze, ze zaczynam się trochę martiwc, ze nadal nie mogę \"Zaskoczyć\"...za chwilę minie rok a tu nadal nic...mój P chciałby zrobić badanei spermy, ale Medicover, w kórym się leczymy, nie robi takich badan :( myslicie ze warto iść prywatnie do gina i poprosić o skierowanie na takie badanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
New kochanie, jesli przychodnia w ktorej sie leczysz nie robi takich badan to pewnie, ze warto zrobic je gdzie indziej. nie martw sie na zapas, bo rok to normalne i jeszcze o niczym nie swiadczy. dla pewnosci mozecie zaczac juz robic badania, ale nie stresuj sie :0 rzeczywiscie pogoda za oknem jest przepiekna. sloneczko swieci i az chce sie zyc. my z moim mezem tez mielismy ostatnio ostre starania i zobaczymy czy cos wyjdzie - 05.03. sie dowiemy ;) buziaki dla wszystkich, milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochaniutkie! no troszkę mnie nie było na forum, dużo rzeczy się wydarzyło np już jestem po usg i wyszło wszystko ok ale wyszliśmy trochę z mężem rozczarowani bo będzie kolejny chłopak Maciuś, nie spodziewałam się że on tak bardzo chciał dziewczynki, gorzej sie rozczarował niż ja, no cóż do trzech razy sztuka. poza tym to wczoraj po przytulaniach miałam lekkie krwawienie troszkę się przestraszyłam ale nie był to większy epizod mógł być np z nadżerki, jak się powtórzy to pojadę do szpitala. pozdrawiam i odezwę się póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×