Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new_live

Staranai o dziecko

Polecane posty

Jak miło że jesteście 🌻 powstawały dziewczyny :) New koniecznie raport jutro z wyników ! mam nadzieje że będą dobre .... nikulam 🖐️ to nie jestem sama z takimi objawami... ja mam dostać 23-go a tu już takie objawy :( nie wiem co to może być ...chyba nie ten wiek już ...a może moja nadżerka tu broi ? jak byłam u gina kiedyś to mówił że na razie nie trzeba nic robić choć jak się zdecyduję to mi zamrozi ...a ja zwlekam bo się boję że to boli :( Peelle nie smutkaj się ja też na początku nie radziłam sobie z tęsknotą ale z czasem chyba już przyzwyczaiłam się do tego że wszystko na mojej głowie i kiedy potrzebowałam M to go nigdy nie było ...urodziny, rocznice, itp itd. No ale coś za coś ..nie można mieć wszystkiego ... uciekam kochane bo jedziemy do teściowej na obiadek dziś dzień dobroci dla synowej:p:D pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slim......patrz zapomniałam o tej nadżerce!Ja też mam od jakiegoś roku, ale gin mówila,że mała,że nic z nią nie trzeba narazie robić,ze może ciąża ją sama zaleczy....no tak,ale ciąży nie widać:(Fakt to moze ona tak pobolewa, a może to coś z cyklem znowu się rozregulowało, ech no nic,zobaczymy....choc musze przyznać,że po wczorajszym walentynkowym przytulanku jakby mniej już mnie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam je, ale nic z nich nie rozumiem :( niby kamieni nie widać w nerkach ale mam jakiś zasój i lewa nerka na czyms tam lezy, i cos tam jeszcze jest napisane ale nie zrozumiałe dla mnie :( pójde do lekarza i zobaczymy co on powie... a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Slim, Nikulam ja tez mialam mala nadzerke, podobno jak rozpocznie sie wspolzycie to normalne, ze wczesniej lub pozniej sie ja dostaje. Slim nie boj sie zamrazania, bo to nic nie boli. Ja mialam nadzerke wlasnie zamrazana i jak do tej pory ( a to juz ponad 2 lata bedzie) nie mam z nia zadnych problemow. Najpierw przed zabiegiem masz robiona cytologie. Potem masz zabieg zamrazania, ale to naprawde nic nie boli. Jedyna niedogodnosc jaka odczuwa sie po to fakt, ze kilka dni leci ci taka biala wydzielina no i trzeba brac globulki dopochwowe jakis czas. Takze dziewczyny jak macie problem z nadzerka to jak najszybciej idzcie do gina, szczegolnie, ze raz do roku mozna przeprowadzic aki zabieg za darmo. New jak juz bedziesz po konsultacjach z lekarzem to pisz co z tymi wynikami. ja dzisiaj mialam same atrakcje w pracy. Bylismy na spotkaniu u klienta i autko mi sie popsulo:( ale szef odholowal mnie do warsztatu i pokryje koszty naprawy :P Kurcze caly czas pobolewa mnie to pdbrzusze, a do gina wczesniej niz po 15 marca nie pojde :( Zobaczymy, bedzie co ma byc. Pozdrawiam was i sciskam cieplo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam kiedyś nadrzerkę i wypalanie nic nie bolało :) Także nie ma co sie bać :) :) W środę ide z wynikami do lekarza :) kiss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fadeintoyou ----pewnie masz rację,ale ta moja to taka malutka no i zaleczona póki co mi nie doskwiera, no chyba,że to teraz co mnie pobolewa to wlasnie ona...:( Przejde się do gin w marcu na konsultacje z wynikami badań to podpytam czy rzeczywiście warto z nią czekać do "po ciąży"...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja też mam nadżerkę przed pierwszą ciążą była nie wielka w czasie ciąży prawie jej nie było i znów przed ciążą dokładnie w czerwcu była nie wielka a teraz w tej ciąży to kiedyś chyba już pisałam że w 6 tyg jak lekarz ją zobaczył to się za głowę złapał że taka brzydka się zrobiła, no i teraz chyba przez nią są te problemy z bakteriami chociaż nie wiem ile to ma wspólnego , za tydzień we wtorek odbieram cytologie to zobaczę co się zmieniło w tamtej ciąży gr I.teraz po ciąży na pewno ją wypalę. ja już mam piękną nową fryzurę poza tym z rudego zrobiłam się bardzo ciemno brązowa, jak by miał kto mi zdjęcie zrobić bo mi samej jakoś nie wychodzi to bym je jakoś zamieściła albo na nk albo suwaczek czy coś w tym stylu ale pewnie to mi nie wyjdzie i nie ujrzycie mego nowego oblicza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ babiszonki moje:) To nie ja jedna mam nadżerkę z tego co piszecie ,ja mam IIstopnia mój gin mówił mi na czym to polega te wymrażanie ale ja straszna panikara jestem to sobie wyobrażam nie wiadomo co :p ale skoro mówicie że to nie boli to się muszę zmobilizować ale dopiero w marcu lub kwietniu pójdę , ja chodzę prywatnie do gina to jest lekarz u którego byłam pierwszy raz i prowadził moją poprzednią ciążę i nie zmienię go na innego ,a za wymrażanie bierze 300zł . zima się robi :) śnieg pada :) fajnie bo mały będzie miał białe ferie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Kochane moje :) ja uwazam, ze nawet jesli nadzerka jest mala a mozna ja wyleczyc to warto to zrobic. poki jest mniejsza to sa wieksze szanse ze sie nie odnowi, a po co czekac jak zrobi sie duza i brzydka. pelle mam nadzieje, ze wszystko wyjdzie oki. nie ma sie co martwic na zapas, bo tylko sie czlowiek nastresuje niepotrzebnie. slim masz ochote na poranna kawke???? ja niedawno przyszlam do pracy i wlasnie sobie siedze i pije jedna. W ogole jesli ktos ma ochote to niech sie przylacza:) wczoraj wieczorem troche sobie poszalam - dostalismy od mamy przepyszne ciasto i faworki od babci. mozecie sobie tylko wyobrazic jaka uczte sobie urzadzilismy z mezem ;) na szczescie byly tez przytulanki to moze chociaz czesc kalorii spalilismy :P pozdrawiam i czekam z kawka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek! co u was? ja niestety obudziłam się z bólem gardełka już zaczęłam z nim walkę poprzez płukanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
pelle biedactwo :( niedobrze ze boli cie gardlo. ja powoli mam juz dosc tej zimy. z jednej strony jest fajnie, bo wszedzie bialo i jest duzo sniegu, jednak codziennie rano musze odsniezac autko, jak napada wiecej sniegu to mamy problem z wyjazdem z dzialki, itp. chociaz zawsze taka zima jest lepsza od pluchy ;) i dzieciaki jak maja ferie to sama radocha. dzisiaj przechodzlam kolo swojej podstawowki i naszly mnie wspomnienia. fajnie bylo byc dzieciakiem, chodzic do szkoly, bawic sie na podworku... tym bardziej chcialabym miec wlasne dzieci :P pelle kuruj sie i nie daj sie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze by było wykurować się do przyjazdu męża zwłaszcza,że planujemy kilka wyjazdów, ja już się dawno przygotowałam na ewentualną chorobę(po tym jak mi lekarka przepisała ceclor antybiotyk zdaniem moim i innych osób czyli aptekarek i mojej gin za silny na ciążę) i już mam wykupiony od jakiegoś czasu duomox z racji tego że szwagier jest ratownikiem to wypisuje czasem mi jakieś leki na zapas, no i zamierzam go wziąć jak pojawi się ropa w gardle i gorączka no bo co z tego jak lekarz nic w gardle nie zobaczy to i nic nie da tylko powie to co zawsze: jak pojawi się gorączka to proszę wsiąść antybiotyk a ja taka sprytna jestem że se sama w gardło zajrzę i ropę jak jest to wycisnę stary sposób ale bardzo pomaga, no ale mam nadzieję że nie będę musiała brać antybiotyku. Niestety choć mi się bardzo nie chcę to mama mnie prosi żebym ją zawiozła do biedronki na większe zakupy, a mi się strasznie nie chce odpalać samochodu na 5 min jazdy :( A ja tez mam już dość zimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM ❤️ Co tam nowego wam przyniósł dzień ? Peelle widzę że masz częste problemy z gardłem ,czemu tak się dzieje ? Ja strasznie źle sie czuję bóle brzucha ustąpiły znaczy są ale nie dokuczają już mi tak mocno , tylko głowa strasznie mnie boli ,zwalam winę na pogodę ..... Zrobiłam sobie mocą kawę może znajdzie sie jakaś duszyczka co mi dotrzyma towarzystwa ;) fadeintoyou czujesz ten zapach kawy jaki do ciebie leci ..może poczujesz go i napijemy się razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
slim kochana chyba mnie przyciagnelas myslami:p nie uwierzysz ale ja przed chwilka tez zrobiam sobie kawke i wlasnie siedze z kubkiem w reku :) chociaz ja bym do tego zjadla cos slodkiego :P peelle rzeczywiscie dosc czesto narzekasz na gardziolko. moze sprobuj jakis naturalnych metod wzmocnienia organizmu, oczywiscie o ile nie zaszkodza ci teraz ;) buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupiii huuuraaaa wreszcie napijemy się długo wyczekiwanej kawki :) telepatycznie cię ściągnęłam chyba:) coś słodkiego hmmm może ciasteczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie dzis przyszła @ :( :( czyli kolejny cykl starań przede mna... Ja dziś tez sie jakos kiepsko czuje...znów boli u dołu brzucha i nie chce przejsc :( za oknem zima na całego!śniegu napadało jak nigdy, tej zimy...a gdzie ta wiosna?? Buziaki Kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
new---bardzo mi przykro:( ja dziś mam 32dc i wszelkie objawy,ze też lada chwila przyjdzie ta cholerna @, no ale nic nowy cykl to nowe nadzieje prawda?trzymam kciuki za nas obie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie:) przepraszam cie slim, ale musialam pojechac ze swoim szefem odebrac autko z naprawy. na ciasteczka to ja sie bardzo chetnie skusze, nawet teraz. no chyba, ze wszystkie juz zjadlas :P ta zima naprawde daje sie nam we znaki. jak wracalam to normalnie masakra, na drogach slisko, wszedzie snieg i bloto poslizgowe :( jeszcze u nas na dzialce jest 2 razy wiecej sniegu niz w miescie. new - przykro mi:( wiem co to znaczy dostac @ jak sie jej wcale nie chce. nikulam, moze jednak nie dostaniesz :) bede trzymac za was dziewczynki kciuki, co by sie wreszcie udalo! my jutro mamy z mezem tak jakby rocznice slubu, bo jest 19, chociaz minelo dopiero 7 miesiecy ;P do takiej prawdziwej rocznej jeszcze nam troszke brakuje, ale co tam. ide troszke spedzic z nim czasu :) pozdrawiam i zycze milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fadeintoyou ---Dziękuję Ci bardzo za dobre słowo:)Wszystkiego NAJ dla Ciebie i męża, to już poważny staż macie:)ja podobny bo 8 mci 6 dni:)ciekawe kiedy przestaniemy liczyc tak dokładnie i skupimy sie na tych pełnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niema sprawy rozumiem fadeintoyou a na ciasteczka już za późno nawet okruszek nie zostało :p a i wszystkiego dobrego wam życzę 🌻 New przytulam 🌻 może i marne pocieszenie ale ja właśnie też dostałam @ :( znowu prędzej o kilka dni ,coś mi się rozregulował ten okres ostatnio . nikulam zleci zanim się obejrzysz a już będziesz w latach odliczać rocznicę ,ja pamiętam te pierwsze miesiące jak by to było wczoraj a już 10lat mam staż :) peelle czym tak zajęta dziś jesteś że nie masz czasu do nas zajrzeć ? pewnie męczysz się z gardłem 👄 Blask kochana odezwij się do nas 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie dzisiaj bardzo pączkowo ;) dziekuje wam dziewczyny za dobre slowa. nikulam mysle, ze chyba tak do kilku lat jeszcze sie liczy miesiace, no a pozniej to fakt leci z gorki. milo wiedziec, ze jest tu ktos o podobnym stazu. slim to ty juz doswiadczona mezatka jestes, wow 10 lat. jeszcze mi trudno sobie wyobrazic nas za 10 lat. jak tam masz ochote na kawke??? moze tym razem mi sie uda sciagnac cie telepatycznie ;) ja wlasnie robie sobie i zjem pysznego paczka. nawet nam dzisiaj szefowie niespodzianke zrobili i kupili paczki. nie wiem czy wam pisalam, ale od poniedzialku mamy drugiego wspolwlasciciela. peelle jak sie czujesz, jak twoje gardlo????? wracaj szybko do zdrowia. blask dawno cie tu juz nie bylo, ciekawe co u ciebie. zapraszam na kawke i paczki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobiste pytanie...
Witajcie Kobietki. Jeśli mogę zadać takie osobiste pytanie: ile czasu (miesięcy) zabrały Wam starania o dzidziusia? (mam 34 lata i nie wiem, ile czasu mi zostało na decyzję, prawdopodobnie zero). Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobiste pytanie...
:-( przepraszam, nie doczytałam, że nadal się staracie 🌻. Cóż to chyba znaczy, że dla mnie już za późno :-( Czy to znaczy, że o dziecko staracie się już 4 miesiące? (wstyd przyznać, ale myślałam, że dni płodne+seks=ciąża :-o mimo że czytałam gdzieś, że nie tak łatwo zajść w ciążę...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiste- my sie nadal staramy o dzidzie :) Ja staram się juz rok...ale to zalezy od nastawienia, zdrowia i wogole wszystkiego...Nigdy nie jest za późno na starania!nie martw się , na pewno Ci się uda zaowocowac :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobiste pytanie...
Rok... New life: czy okres ok. roku to średnia, czy zwykle jest to dłuższy/krótszy okres? (zakładając, że zdrowie ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×