Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new_live

Staranai o dziecko

Polecane posty

Gość new_live
Miesiączka nadal nie przychodzi, choc powinna byc dzis...a jajniki nadal bola :( a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
new dziwne? może zrób jeszcze test w pon, teraz po spodziewanej @ powinien być wiarygodny, mam nadzieje że wyjdzie pozytywny trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
witajcie:) mam malo czasu bo zaraz jedziemy na cmentarz zobaczyc jak grob babci, a potem do tesciow na obiad. dzieki wam dziewczynki za slowa otuchy i wasze wsparcie. blask na pewno skorzystam z zaproszenia i chetnie napije sie z wami kawki. slim tez masz ochote na kawusie??? pelle, niestety nie wiem jak dodac suwaczki to ci nie pomoge. pewnie dzieciaki daja ci w kosc. ja tez bym pewnie w takiej sytuacji poszla na zwolnienie - nie w kazdej pracy da sie spokojnie pracowac. trzymam kciuki :) new, a co u ciebie??? mam nadzieje, ze @ nie pojawil sie. zrob w poniedzialek test i podziel sie z nami szczesliwymi nowinami :) trzymajcie sie i odpoczywajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
witajcie 😘 Peelle niestety ja nie wiem jak sie dodaje suwaczki ....a szkoda..:) Mnie odwiedziła dziś @....boli jak nie powiem co........ Coś mi się wydaje , że w tym cyklu to już na pewno nam się nie nie uda, bo mężuś wyjeżdża ...więc wiadomo...:(:( Aż mi się beczeć chce........kiedyś słowa a kiedy wy???może by tak powiększyć rodzinę?, mnie omijały ....a teraz ,aż mnie szlak trafia! A ja nie umiem ,nie potrafię,jest mi tak przykro ,że nie raz beczę ..... powiedzieć ,że nawet nie wiedzą jak bolą mnie te słowa .......:( Przepraszam za moje żale i marudzenie,ale musiałam to z siebie wyrzucić Pozdrawiam🌻 papapty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka83
Witam wszystkich ja chcialam sie przyloczyc,rowniez sie staram i nic byc moze w tym miesiacu sie uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blask przykro mi :( nawet nie próbuję sobie wyobrazić co musisz czuć zwłaszcza jak najbliżsi nagadują. oliwka83 witamy długo się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Blask kochanie domyslam sie jak musi byc ci przykro. pewnie twoi najblizsi nie chca sprawic ci przykrosci i nawet nie zdaja sobie sprawy jak takie pytania bola. nas tez juz zaczynaja sie powoli dopytywac albo rzucac luzno tematy dziecka. minelo dopiero pol roku od slubu to juz wyobrazam sobie co bedzie pozniej. ja mialam dola w okresie miedzy swietami a sylwestrem, ale na szczescie mi przeszlo. narazie nawet nie mam czasu myslec o dzidzi i o moich cyklach. najpierw zmiana pracy i cale zamieszanie zwiazane z wypowiedzeniem, a pozniej pogrzeb babci, ale przyznam sie ze to dobrze, ze nie mysle. jakos tak odpuscilam sobie i juz sie tak nie stresuje i troche odpoczelam psychicznie. Mam nadzieje, ze ty Blask tez dasz rade wrzucic na luz. Jak skonczy sie @ to zacznie sie nowy cykl i nowe nadzieje. podobno wiara czyni cuda, wiec nie pozostaje nam nic innego. pewnie to oklepane slowa, ale ja wierze ze sa prawdziwe :) oliwka - witamy w gronie. obys jak najkrocej musiala czekac na dzidzie, a jak sie wam uda to sie podziel dobrymi nowinami. pozdrawiam was wszystkie i zapraszam na kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Witajcie Bardzo dziękuję za miłe słowa....:):) które podnoszą na duchu i dają nadzieję :) Przyłączam się do kawki :) Oliwko witamy serdecznie :) napisz coś więcej o sobie :) Peelle teraz wiem co czujesz ......jak tęsknisz za mężem....teraz jesteśmy dwie tęskniące żonki :P:) Oby nasze męszczyźni szybko wrócili :) Pozdrawiam ciepło buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
hej! ja dostałam @ w niedziele...wczoraj bardzo zle sie poczułam, znów ból po lewej stronie, w okolicy jajnkow, przyjechało pogotowie, bo się ruszać nie mogłam, dostała zastrzyk przeciwbólowy i odwieźli mnie do szpitala...tam badania, kroplówka i podejżewaja kamienie w nerce :( dziś jade na konsultację, więc zobaczymy co dalej... i znów siedze w domu, czego nie nawidze!!! :( buziaki, odezwe sie po powrocie.kiss! Witam nowa staraczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! new przykro mi że Cie az tak boli ale dobrze żę pogotowie wezwałaś zawsze można liczyć na szybszą diagnozę jestem dziś po wizycie u lekarza niestety wynik biocenozy wykazał że mam liczne leukocyty nabłonki i ziarniaki naszczęscie nie ma grzybicy, z tego co się doczytałam wskazuje to na stan zapalny, bardzo mnie to zmartwiło boję się żę dojdzie do zakażenia wewnątrzmacicznego, przez 12 dni mam brać jakieś globulki. no i wziełam zwolnienie na miesiąć powiedziałam w pracy żę na 2 tyg bo się bałam powiedzieć żę aż tak długo jak się przyzwyczają że mnie nie ma to im powiem żę na dłużęj. no i dobra wiadomość w mojej rodzinie pojawił się dziś nowy członek tzn ma 4 łapy dwa czarne uszka i brązową sierść, jeszcze go nie widziałm bo nie byłam u mamy podobno duży jest podług naszej suczki i tylko jeden był a miała być wysteralizowana tak wschronisku powiedzieli jak ją braliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
lekarz powiedział, żwe to jednak kamienie :( dostałam antybiotyk i jakieś tam jeszcze leki i tydzień zwolnienia...nie nawidze siedziec w domu! :( Poza tym w tym cyklu @ miałam 3 dni, jak nigdy...jakieś to wszystko dziwne... Powiem wam, ze chyba sobie odpuszcze staranie sie o dzidzie...tzn., nie bedziemy sie zabezpieczac, ale wrzuce na luz i jak bedzie, to bedzie... a co u was? buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane 🌻 dawno mnie tu nie było ,tak jakoś nie miałam ani weny ani zdrowia ,grypa szaleje i mnie i moją rodzinkę dopadła w domu mam szpital a jak już chłop chory to koniec świata :) Mi też się nie udało dostałam dziś @:(:(:( a jak dalsze nasze starania będą wyglądały to nie wiem ,M za jakiś czas wyjeżdża mi znowu za granicę :( niestety nie widzimy tu przyszłości w PL jak się aklimatyzuje tam to ma nas ciągnąć do siebie i spróbujemy życia w UK może nam się uda ....takie mamy palny a co z tego wyjdzie to nie wiem zrobię sobie kawę i poczytam co pisaliście może ktoś dotrzyma mi towarzystwa?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Slim ja jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pusto wszędzie głucho wszędzie oj co to będzie :D gdzie jesteście wszystkie ????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem! nie dawno przyjechałam do mamy, będę pewnie tu przez najbliższe dwa tygodnie, później pojadę domek przygotować na przyjazd mężusia. mnie chyba też grypka dopada jakoś dziwnie się czuję i trochę gardełko boli ale tu u mamy dużo lepiej się wypoczywa. zaraz wybieramy się na zakupki i zajże do apteki po wit. c i coś do ssania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierz peelle witaminki żeby cię nie wzięło choróbsko tak jak mnie ,a kiedy twój męzuś wraca i jak tam mu idzie za granicą ? mam nadzieje że wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie kochane :) ja wlasnie siedze sobie z kawka przy kompie i czytam wasze posty. rzeczywiscie jakos ostatnio pusto sie zrobilo, ale moze to cisza przed burza. niedlugo wysyp fasolek zaleje to forum ;) ja jeszcze odpoczywam przed poniedzialkiem. ciekawe co to bedzie - jacy ludzie, jaka praca dokladnie, ogolnie jaka atmosfera? mam nadzieje, ze ludzie beda w porzadku. zaraz jedziemy do miasta pogadac ze znajomym, zeby sprowadzil nam jakies autko - niestety przymusowy dodatkowy wydatek. volvo ktorym teraz jezdzimy zaczyna coraz bardziej sie psuc i chyba juz dlugo nie pociagnie. nie wiem jak my finansowo wyrobimy, ale nie mamy wyjscia. mieszkamy na obrzezach miasta i zeby dojechac chocby do pracy to musimy miec sprawne autko. jakos ostatnio wszystko sprzysieglo sie przeciwko nam wlasnie teraz. za duzo juz mamy na glowie. ale nie ma co marudzic, tylko trzeba brac sie do roboty. dbajcie o siebie i nie dajcie sie grypie :):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fadeintoyou nie martw się na pewno wszystko się ułoży, tak to jest że czasem ma się lepsze okresy w życiu a czasem gorszy, ja to przerabiam co kilka msc takie wzloty i upadki. slim masz racje że jak chłop choruje to koniec świata. mój mężuś wraca za 3 tygodnie, a w Norwegii wcale nie tak słodko jest dużo zwolnień wczoraj mąż dzwonił i mówił że następne 10 osób zwalniają. mam nadzieje że dadzą mu szansę żeby choć rok tam porobił i żebyśmy się odbili od dna. pozdrawiam piszcie o tam u was słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry jak tam weekend mija, u mnie jak zawsze w łóżku od poniedziałku się rozkręcę i może ruszę gdzieś tyłek i zrobię kurs po koleżankach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
a ja dzisiaj dostalam @ :( tylko tego nie rozumiem, bo to 5 dni za wczesnie. sama nie wiem co mam o tym myslec. widac moj organizm lubi platac mi figle. choc pierwszy raz zdarza mi sie, zeby @ przyszedl az tyle dni za wczesnie. zwykle dostawalam dzien wczesniej, albo dzien, dwa pozniej. buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
fadeintoyou ja w tym cyklu miałam parę dni spóźnienia i do tego @ trwała tylko 3 dni, jak nigdy!!! to chyba przez ta pogode nasze organizmy tak reaguja :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za to ciągle czuję się jak bym miała zemdleć i też mi sie wydaję że ma na to wpływ pogoda, już nie mogę się doczekać kiedy zrobi się wiosennie. u mnie dziś zaczął się 5 msc ciąży a wydaje mi sie że brzuch jest jak w 7 msc jestem prawie na półmetku boże jak mi się ten czas dłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) jestem teraz w nowej pracy i nie mam zbytnio czasu do was zagladac czesciej. dzisiaj mialam szkolenie i jest tego wszystkiego naprawde duzo - ale mam nadzieje, ze z czasem sie wdraze. szef wyglada na bardzo wymagajacego i bede musiala sie naprawde starac, zeby mi przedluzyli umowe. inna sprawa ktora mnie meczy to moj @ w tym cyklu. nie dosc, ze dostalam 5 dni za wczesnie to jeszcze jest bardzo obfity. nigdy tak nie mialam - pierwszego dnia mialam wrazenie, ze jak tak alej pojdzie to sie wykrwawie. bede musiala sie przejsc do ginekologa. a co u was dziewczynki?????? pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, mozna sie przylaczyc? widze, ze ten watek jeszcze jakos zyje, bo ten do ktorego ja sie podlaczylam pare dni temu umarl smiercia naturalna. my sie staramy juz 2 cykl, ale to takie starania nie starania. ja choruje i niestety nie bardzo przez to w ogole mozemy sie starac. teraz znow musze sie leczyc i mamy zakaz na kolejny mc od gina :( no coz, mam nadzieje, ze u was sprawy wygladaja weselej. pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! fadeintoyou zdaję sobie sprawę jak teraz masz zakłopotaną głowę nową pracą, może przez to taka obfita miesiączka. guniorek miło nam że się do nas chcesz przyłączyć, przykro mi że masz problemy ze zdrówkiem, może się już doczytałaś że ja jestem w ciąży zaczęłam 5 miesiąc mi w zasadzie udało się w czwartym cyklu starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Witam nową forumowiczkę :) Ja jutro, po dwóch tygodniach laby, wracam do pracy...koniec końców staneło na tym, że ginekologicznie u mnie jest wszystko o.k, dostałam tylko czopki rozkurczowe, dziś byłam u urologa i czeka mnei kolejne badanie :( Poza tym przestaliśmy sie starać, tzn. odpuściliśmy liczenie, robienie testów owulacji i innych takich. wyluzowaliśmy i kochamy się, kiedy mamy na to ochote :) zobaczymy co z tego wyniknie :) zmykam dziewczynki bo po całym dniu latania po lekarzach i nie przespanej nocy, padam na ryjek :( buziaki i do poklikania jutro :)kiss!!! P.S Guniorek napisz coś więcej o sobie..skąd jesteś, ile masz lat, co porabiasz na co dzień i czy podjęłaś już jakies kroki do tego, aby dopomóc przyjściu nowej fasolki? ( chodzi mi o wiesiołek i inne takie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×