Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

i ta pogoda jest masakryczna !!!! co ja patrze to większość teraz chora jest 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wszyscy chorują :-( ja też dzisiaj zaczęłam posmarkiwać, ale chlapnęłam sobie ferwex i mi trochę przeszło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chciałam jakis oryginalny prezent mężowi sprezentowac i nie mam pomysłu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa dziewuchy sory że się nie odzywam nic ale taka grype złapałam że ledwooo żyje:( wylecze się i nadrobie zaległości:) buziole kochane 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ZOŁZY:-P tutaj sexy lady:-P i moge sie powchwalic ze mam juz wykształcenie wyzsze zawodowe:-D ZDAŁAM i to bardzo dobrze:-D Jestem z siebie dumna:-) co prawda na pól chora jestem:-O ale i tak mam extra humor i nic nie jest w stanie mi go popsuc:-P w poniedz.skladam papiery na mgr mam nadz.ze sie zalapie:-D Cud,miod i malitnki:-P zdolna ze mnie Blondi:-P musze nadrobic co u Was bo nie mialam czasu czytac:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo fajowo, ze do fryzka idziesz :-) a co będziesz robić z włoskami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy>> gratulacje:) to nie jest tak ze sie focham c zy pusze jak to hope pisze... Ale zauwazylysmy z helcia ze jest tak jak pisalam wyzej... Hope tam ma jakies swoje teksty o ktorych pisala z summerka i potem przenosi je na kafe a reszta nie wie o co kaman... i to troche jest irytujace... teraz oczywiscie wszystkie beda na mnie jechac ale to jest tez zdanie helci tylko ze ona tu tego nie napisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni prosze przestań fochowac, bo to foch jest serialnie! ja często wchodze i pisze a nikogo nie ma... nie fisiuj mi tu mała ;-) usmiechnij sie i zapomnijmy o tym oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze na twoje posty ktos zawsze odpisuje moze troche pozniej ale odpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka Kalinka
Witam Dziewczyny. Ściągnęłam sobie książkę o której jest tu mowa bo mam problemy z moim facetem.Mam nadzieję, że książka mi pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazam tak jak Uni... I to nie jest zaden Foch...!! Wyjeżdzam na 10 dni i nie bede sie udzielać przez ten czas... Papa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia miłego wyjazdu Uni nie zgadzam się z Tobą!!!! nie chce mi się cytować tych wszystkich postów na które nikt mi nie odpowiedział - nie wygłupiaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory Uni ale dla mnie peirdoły opowiadasz. To , że Summer jets dla mnie jak siostra , niestety z racji tego ,że mieszkamy tak daleko od siebie tylko virtualna i pisze sobie z nia statusy to WYBACZ !!!!!!! i potem śmiemy jeszcze na kafe cos pisać:) ja pitole CENZURA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje irrenka :):D Irrenka będe tam dzisiaj, no w sumie jutro w Twoim mieście ale niestety nię bedę miała czasu się z Toba spotkac:( Odezwe się jak wróce:) Hope wolałabym żebyś nie używała mojego imienia :P:D Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i żebym ja tu z Rumenką jeszcze dużo pisała ;] a jak Ty Uni z Helcią pisałyscie o szkole to co ?? ktos wiedzial o co chodzi ? :> i napisał Wam ? ;] bo mnie wk**wilas ze sie przyczepiasz, jak nie jestes w centrum zainteresowania , to problemy na topik sciagasz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Normalnie klutnia ;p spokoj :) ... Ok dziewczyny co mozna wymyslic na dzien chlopaka? Osobiscie nie uznaje tego swieta no ale dawno nie robilam prezentu dla lubego wiec moze ten dzien bylby okazja:)Tylko nie wiem co... Bo napewno kolacji nie zrobie oj nie...Osttanio chcialam to nagle cos mu wypadlo i kolacje szlag trafil ... Macie pomysły?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę byc w centrum zainteresowania i wcale mi na tym nie zależy... Po prostu napisalam co z Helcia myślimy. A jeśli cos z nia pisałam o szkole to zawsze opisywałyśmy wam całą sytuacje żebyście też wiedziały o co chodzi. I nie jestem ani nie uważam się za jakąś gwiazdke która musi byc w centrum zainteresowania!!!!!!!! Ale po prostu chciałabym żeby niektore moje wypowiedzi też zostały zauważone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siulka ja już, jak mówiłam pomysłów nie mam :D Unitra luuuzik ;) Balbinka Kalinka znam ten ból ;] a ile jesteście razem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem wsciekla...Poszedl do fryziera mial zadzw jak wroci do domu czyli kolo 22 i co jest kolo 23 a ten nie dzwoni...;/ Jutro mialam isc z znajoma na balety A on mowi ze nie pojdzie z nami bo bedzie zmeczony ;/ A przeciez musimy chodzic gdzies razem zbey poznal moich znajomych... O co mu chodzi???;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×