Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

nie wiem irrenka ale w naszj wojewodzkiej stolicy jest sloneczko:-D i dobrze bo bym juz w ogole doline siala gdyby deszcz padal:-P Irrenka to wpadnij do mnie na kawke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hm chetnie bym sie stąd urwała!!! kurde Hope masz kopa w zadek :-P jedno twoje słowo wczoraj i bym dzis urlopik miała :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to irrenka jak bedziesz miala keidys dzien wolny czy cos to wpadaj do poznania,daj znac-umowimy sie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy - musze jechac do poznania w niedalekim czasie po album i wszystkie zdjecia ze slubu, bo stamtad miałam fotografa :-) a przy okazji do starego browara na zakupy :-) sexy czy jest jakies bardziej interesujące centrum handlowe ??? i jakie, gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Browar jest chyba najweikszym....ale tam maja niezle ceny:-P RZADKO tam kupuje...jeszcze jest galeria pesta ale to troche dalej...trzeba juz autobusme podmiejskim dojechac...no i oprocz tego takie marktey jak wiesz M1 CZY cos....zalezy co planujesz kupic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M1 na franowie tez często odwiedzałam a w Browarze stara sie trafiac na obnizki ;-) jeszcze kiedys w KING CROSIE byłam, ale nie zrobił na mnie wrazenia... Hope mój men juz wyjechał z Twojego miasta ale mówi, ze faktycznie tam piekna pogoda jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka pipucho a wczoraj w smsie moglas napisac !! :) hehe no slonko mowie CI WYJĄTKOWO dzisiaj świeci... czekalo na ZCiebie me miastooo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez:-P dziwczynki a myslalysice kiedys o tym co tak naprawde powoduje ze dwoje ludzi czuje chemie???no ze maja dla siebie "to cos"-co to w ogole jest?od czego to zalezy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy przeeeestan!!!! po prostu nie pasujecie moze do siebie! predzej on sie Ciebie boi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka gdzie Twoja kwiatuchy i serducha ze stopki ? :D tak ladnie wiosennie bylo jak pisałaś hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:):) mimo że dopiero wrocilam po ciezkim dniu i czeka na mnie nauka to jakos tak dzisiaj zadowolona z dnia jestem:):) w szkole gicior idzie także jest dobrze:D:D nawet jedna facetka(nauczycielka) powiedziala ze jest ze mnie dumna ha ha ha polewka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja cie lepiej nie bede mowic ze tam gdzie helcia jest jest 25 stopni celsjusza:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok jablkowy
poprosze o ebooka;) olusia.ori@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×