Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

dzieki za wszystkie rady od WAs, musze sie troche uspokoic, choc z moim narwanym usposobieniem to bedzie problem :):):) osoba jestem gorąca i namiętną :):):), a na dodatek to naprawde fajny GOSC :):) irrenka dzieki, chyba bedzie działac, Kaha tez dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha dzieki! a Ty swojego synka dobrze znasz, to mu coś fajnego wybierzesz co mu sie spodoba :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kochana tylko mój syn wymyslił sobie że chciałby mp3 albo playstation albo deskorolke,no to wiem ze mama moja mu juz kupiła deskorolke ,pleja mu nie kupie bo to za drogi sprzęt a mp3 widziałam dla dzieci takie fajne kolorowe za 50zł ale to bedzie tylko chwilowe wow,chciałabym bardziej jakies klocki,żeby miał co z tym zrobić.Lubi majsterkowac z narzedziami i pamietam za dziecka mój brat miał takie klocki metalowe gdzie mógł np.złozyc z nich autko ,sa tam tez śrubki takze idzie sie tym troche pobawic i powymyslac .Najgorsze ze znalazłam tylko na allegro takie klocki i to w okolicach Warszawy,troche juz za poxno zeby je kupic przez allegro,a nie wiem czy dostane je gdzies w sklepach.Troche za bardzo zwlekałam i teraz mam za swoje. A co do tego prezentu dla tego młodzieńca moze jakies śmieszne bokserki,góra 20zł wydasz a nie zły ubaw ja kupiłam siostrzeńcowi 14letniemu w czaszki ,ale sie cieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzecior jak sie patrzy:D potem bedzie dupcia jak malowana:D Irrenka-ppomysle nad tym prezentem bo teraz nic mi do glowy nie przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kule mole laski jo tyz jestem ze śląska he he kiedys to ino godałam ale jak wyprowadziłam sie do innego miasta to zaczełam mówic i tak juz zostało,ale jak sie zjedzie familia to se pogodomy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie co??? Ja obrażalski???? :P :D Raczej seksoholik :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed i wszystko jasne napalone dziewuchy działaja na facetów jak lep na muchy :-D ha ha ha - zrymowało się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszkasz uważam jak Irrenka , że powinnas nieco przystopoać, 25 dni to mało. Nie bądź na każde jego wyciągnięcie ręki , bo on ma Cię podaną na tacy a to facet ma się starać i zabiegać a jak on ma się starać skoro Ty ,masz wszystko zaplanowane ? :> Spontaniczność też jest dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy Lady tak właśnie patrzę , że ten Twój pimpek mnie odwiedzil na NK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez odwiedzil lowelas od Sexy:D Szkoda ze nie mam tam zadnego zdjecia w blyszczacym dresiku,bo gdybym miala...to na pewno by do mnie zagadal:p tralalalalalaaaaaa..pospiewam sobie troszke:D aalalalalalalaaaa,jestes taki bosski w tej koszuli w grossszki,lalalaaa:D Twoj sexapeal mnie przycmiewa,wszystke zołzy krew zalewa...:D tadam,koniec.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
Hej laseczki :) Zołzy kochane dzisiaj opijamy moje szczęście, hehehe dostałam umowę na czas nieokreślony :D No to siup, kto się dołączy do oblewania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
eee tam pepsi :P ja popijam piwko. ale jestem uchachana normalnie. Myślałam że dostane na okres próbny a tu od razu na nieokreślony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JADE DO PARYZA :D hahaha jupii:D W ogole to chora jestem :( A MOJ zaprasza mnie w pon. na noc do siebie, ale mu odpisalam ze zobacze jak sie bede czula haha :D a co tam... niech glupkuje czemu sie od razu nie zgodzilam:D Wredna jestem ale to pomagalo mi zawsze i nadal pomaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope---->>> No nic dziwnego ,ze Cie odwiedzil skoro Ty tez go podgladalas:-P wszystkie buszowalyscie po jego koncie:-P mnie tez ost.odwiedza.....na nk:-P nawet mi komenta napisal hehe baaa i zaczal nawet do mnie pisac hehe...a ja....hmm leje z jego tekstow normalnie nie moge....odpisuje mu jak gdyby nigdy nic-jestem mila ale obojetna.....hehe....ale te teksty jego...aniolku,kochanie,kociaku....normalnie mnie powalaja hehe:-D i co on mysli ze to dziala na mnie????troche sie z nim \"pobawie\"hehe:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!!!!!!!! sexy nie odpisuj mu na każda wiadomość i nie od razu ;-) no co ty?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×