Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Uni w innych krajach to tak jest, że jest cieplej ;-) ale tu w tej naszej Polsce widzisz jakie cyrki z pogodą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to akurat fakt niestety... ja nie pamietam zeby tak bylo ze we wrzesniu taka lodówka jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie pamietam ze jak bylam w szkole to wysiedziec nie mozna bylo bo taki upal a teraz... nie mozna wysiedziec bo taka lodowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
hej zołzuchy ropuchy :P Irrenka u mnie dzisiaj też szaro i ponuro. Ale mam nadzieję że od jutra będzie lepiej. Bo już mam dość tej pogody. Sexy przestań sobie zawracać głowę jakimś palantem :P Nie warto :) Uni, Hope, Czwóreczka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Trzydziecha 🌼 prasowalam,luuubie to robic;) teraz sobie zjadam musli z mlekiem i jest fajnie U mnie pogoda,lepsza niz kilka dni temu,na niebie widze nawet jakis dziury w chmurach a to znaczy ze cos sie tam dzieje...moze nadejdzie jakas mala zmiana na lepsze Kto mi powie co sie dzieje z Kliverkiem? chora czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Sexy...mnie moj kolega przez pol roku namawial na seks.Robil wszystko zeby tylko pewnego dnia mnie bzyknac i otwarcie mowil mi czego chce:o Wiec gdybym byla bardzo zrozpaczona i samotna to wkonalabym jeden telefon i za 15 minut bylby u mnie, no ok,za pol godziny bo musialby wziac prysznic hehe A poza tym, jak poznaje faceta...i on mi zaczyna wrzucac teksty typu: Alez miedzy nami jest napiecie seksualne albo My tu gadu gadu a moglibysmy sie juz namietnie kochac to wierz mi-nie mam ochoty na kontynuowanie znajomosci:( Wiem,ze wszystko jest dla ludzi ale ja jednak za stara jestem na takie numery.Mam swoje zasady i dla 'widzi mi sie'faceta nie bede ich lamac. NIe wiem tylko w czym to tkwi, moze dlatego tak sie dzieje,ze swobodnie rozmawiam na tematy seksu,i oni mysla ze to jakas zacheta. A ja jestem na prawde normalna dziewczyna i czasem mam wrazenie ze nie wyrozniam sie z tlumu,zlewam z ta cala szaroscia. Ale wiem,ze jak juz sie zakocham,to bede z przyjemnoscia sluchac roznych swinstewek i sama sie bede rzucac na ukochanego hihi Ale musi byc😍 aaale sie rozpisalam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja głupiutka ,o boziu pisałam wam ostatnio że szukam takiego fajnego kawałka z radia ,w końcu go znalazłam ,haha najlepsze jest to ze jak go słuchałam w radiu to nie zrozumiałam żadnego słowa a jak teraz zobaczyłam tekst to jest mnóstwo słów bardzo zrozumiałych po angielsku ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj,tak to jest jak sie nie zna języka ,a to link to tego utworu http://michalmike.wrzuta.pl/film/vXzpS32G0f/morandi_-_save_me_tlumaczenie_polskie_napisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Irenko:-)U mnie dziś szaro i ponuro niestety.... Czwóreczka--->>ja mam tak samo z tym sexem hehe....ze moge gadac czy pisac jakies takie wiesz pikantne rzeczy, a facei od razy mysla ze to zacheta...kurcze to poflirtowac sobie juz nie mozna czy co?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed--->>>uwazasz ze mona??bo ja nie wiem kurde no:-P wiem ze nawet samo pisanie dziala na facetow:-P hehe ale to ze tak pisze to nie znczy ze chce mu do lozka od razu wskoczyc tylko chce go troche nakrecic,aby o mnie bardziej myslal:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam lubię takie nakręcanie :D A jak fajnie jest ,jak już chce wskoczyć do tego łóżka i ja nakręcam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A wiec bede ich nakrecac ile sie da:p zartuje Ale jest tak,ze to nie ja zaczynam ten temat(seksu) ,oni sami zaczynaja gadac,a ja z braku laku tez cos tam powiem od siebie. Dzisiaj ostatni dzien w domku,jutro na szczescie piatek to tutaj zagladne wieczorkiem,i przez weekend na pewno:) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy lady -> też tak myślę:D:D:D:D:D i na szczęście nie tylko ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czytałem jak nakręcałaś nad jeziorkiem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D tylko uważaj żebyś się sama tak nie nakręciła,że głowę i nie tylko głowę ;) stracisz bo wtedy tyłeczek może zaboleć nie tylko od ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zawsze lubiłam nakrecac :-) ale mojego faceta to nie moge, bo on od razu zaczyna ze mnie ciuchy zrywac! Taaak wręcz ściaga mi je siłą jak tak go nakrece i nie ma szans z nim wygrac :-o w taki sposób nakrecam go jak jest dalego - sms-ami ale wtedy wiem, ze jak wróci to sex murowany :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ło tym mówię ----> 09:50 sexy lady (kit5@interia.pl) hej autoko ja mam podbano sytuacje....moj tez lovelas LASKI na niego leca....przystojny,slodki,kcohany,romantyczny itp. mial jeden zwiazek ponad 2lata ale ona go zostawial...tez to b.przezyl od tej pory minely 2lata a on nie mial powaznego ziwazku...przelotne spotkania z dziewczynami kaweki itp.ja go znam od paru lat ale nie az tak dobrze....tez mi sie zawsze poodbal....no w czserwcu mielismy cune spotaknie,posrod gwiazd nad jeziorkiem itp.tyle ze ja bylam gupia...bo w przeciwienstwie do ciebie chcialam aby on sie okreslil....bo niby mu sie podobalam ale nie mogl sie zdecydowac.....wiec jak go "przycisnelam"powiedzial ze niby kumpela itp.potem sie miedzy nami troche popsulo.konkta byl mniejszy...ja chcialam zapomniec....ale nie moge...nadal o nim mysle.....i pare dni temu z powrtorem zaczelsimy pisac...ale bylam juz inna.......dla niego.....taka na luzie,mila,torche go kokietowalam....ale bez zdanych pytan konkretnych os spotaknia czy cos...normalnie jak kumple ale wiecie tak go zaczelam kusic NO I dzis w nocy sobie z nim znowu pisalalm 3godz.teraz tez pisze....hehe...ale nie biora sobie do serca wszytskcih slow....traktuje go z przymruzeniem oka...na luzie....po prostu nie wymagam do niego okrslenia czy cos...tylko po prostu jesli bedzie chcial mzoemy sie spotkac na kawe isc na impreze....po prostu milo spedzic czas razem,bo naprawde razem nam jest fajniusio chce zyc chwila....co bedzie to czas pokaze....ale musze z nim cos przezyc nawey "przygode",aby potem keidys nie zalowac....takze autokro badz z nim co ci szkoda zyja chwila jak ja teraz...i nie mysl co bedzie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Irrenka ale CI dobrze:p Dlatego jak juz nakrecisz smsami mezusia to przebierz sie w stary dres zeby Ci nie bylo szkoda jak zostanie w strzepach:D Xyzed- podrywasz nasza Sexy:classic_cool: Tutaj wszystko jest mozliwe!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ gdzież bym śmiał podrywać Sexy :D:D:D:D:D:D:D po co jej podjarany zgred,gdy młodych może nakręcać ;) :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×