Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Hej Dziewczyny👄 kurde jaka jestem padnięta... mam juz dosc nauki uuu wczoraj mnie nie bylo bo mialam tyle roboty ze masakra :( a dzis jestem na chwile bo musze jeszcze zajechac dokupic cos do prezentu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni! Wspolczuje Ci szkoly....mi sie nigdy nie chcialo chodzic:-P wole juz pracowac👄 ale dasz rade:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni trzymaj sie i nie daj sie :D Potem po szkole pozostana CI tylko wpsomnienia miłe :D Ja zawsze narzekałam na liceum a teraz chętnie bym wrociła do tych lat i mojej klasy ktora zawsze miałą miano najgorszej w szkole :classic_cool: :D Irrenka widzialam :D Śliczne ❤️ :D a co do dnia chlopaka ja sie mojego pana zapytalam , co chcce, czy jakis upominek, kolacyjke przeze mnie zrobiona, wypad do kina czy gdzieś tam ;) i wybrał kolacje :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe a to zalezy od przepisu :D Lubie coś robić dla niego :) Znajduje przepisy w necie i robię :) Teraz nie mam pomysłu co jeszcze zrobię :) Pytałam się wcześniej czy ktoras z Was ma jakis pomysl ale nie uzykalam odpowiedzi :P Życie :P i oczywiscie deser tez bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ten deser ;) napewno będzie najsmakowitszy :classic_cool: Uwielbiam desery ;) :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :D dawno was czytałem. Wpadam na chwilę z jednym pytaniem. Jak to jest z tym byciem zołzą? Po powrocie moja dziewczyna zachowywała się... no có-zalezało jej jak cholera i było to widać. Problem z tym ze jestem dosyć zazdosnym typem-kwestia zaufania-im bardziej ufam tym mniej sie denerwuje. W tej chwili wiem że ufam jej juz całkowicie i nie czuje zazdorsci gdy wychodzi z kumplami itd. Ale.. no własnie-zrobiłem jej na poczatku raz awanturę. Głupota. Teraz ona odsuneła sie odemnie. Cóż-wszystko jest wazniejsze od spotkania ze mna, znajomi, piwo z kolezankami, czy kolegami-cóż-to chyba ok że kazdy nie jest ograniczony, ale... no po prostu jakby w ogóle przestało jej zalezec (może troche w stylu zołz ale..) Zero smsów-ja cos jeszcze napisze-ona nawet nie odpowie. Jedyne wiadomosći od niej to dotyczace spotkan. Nawet gdy sie widzimy to raczej to ona kończy spotkania. Niedawno przyjechałem specjalnie do niej by pomóc w wybrzorze komputera-cóż-15 min zakupów i stwierdziła ze musi jeszcze pogadac z ojcem, ze gdzies zadzwonic musi i... pojechała do domu. A ja sobie czekałem godzinę na autobus do siebie. I gólnie pół dnia zmarnowane dla 15 by jej pomóc. Liczyłem ze potem gdzies ja wyciagne jeszcze-nie chciała. (to taki ostatni przykład zachowania) no zaczynam mieć dość. Wydaje mi sie, że osobia, której jakkoliwek zalezy tak sie nie zachowuje i tyle. I cóż-coraz czesciej zaczynam sie zastanawiać nad tym czy tego w cholerę nie skończyć. Bo nie zamierzam tłuc głową w mur. Niewiem czy to zachowanie zołzy , czy przestałó jej zależec, czy przestraszyła sie kłorni ale cóż-dziwne jet to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOPE ja mam czerwone boa (jeszcze z panienskiego) i czerwone stringi z puszkiem z tyłu :-) na deser :-D HOPE 🌻 a co do przepisu to może Empanadas??? to takie pierogi po argentyńsku - pieczone najczęściej... słyszałam o tym jedzonku w radiu a później szukałam w necie i są przepisy :-) niestety jeszcze nie próbowałam, ale mam zamiar :-D przykładowe przepisy: http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis20649.html http://gotowanie.onet.pl/32908,0,1,empanadas_z_miesem,przepis.html http://odkryciakulinarne.blogspot.com/2007/02/empanadas.html http://www.mojeprzepisy.pl/Przepis/empanadas_oliwkowo-kurczakowy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xyzed ... faceci :D Mam taki pomysł b kupić bitąśmietanę i jakieś owocki :D Na walentynki też tak zrobiłam jak wracałam z pracy zobaczyłam truuskawki :D i od razu pomysł wpadł do główki truskawki + bita śmietana = smakowy deser :D no i miłam racje :P w taki sposob jedlismy te truskaweczki ze smietana że mi facet odleciał :D do dziaj pamietam te spojrzenie... napaleńca haha :D Wick ona Cie olewa!! ja bynajmniej odnosze takie wrażenie !! Ty się poświecasz a ona robi to co chce :O Bez przesady , że przez jedna klotnie nagle wrazliwa pani sie tak odsunela, ze teraz ma Cie za przeproszenie w dupie :O Ona Cię oplata wokół palca nie widzisz tego ? :> a Ty jestes na kazde jej zawlanie, na 15 minut by wybrac komputer a potem- nie jestes mi potrzebny pa - :O:O:O !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wick--->>tez tak myśle-jest pieprzona egoistka i tylko Cie wykorzystuje!!!!Zostaw ja....znajdziesz inna,lepsza,fajnieszja....bo takiego faceta jak Ty to ze świeca szukac:-D sama takiego bym chciala miec....:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka dziekuje bardzo Ty węężu BOA :D :D :D Podoba mnie sie to ale boje sie robic, bo ja z tym ciastem to na bakier jestem 😭 i jak nie wyjdzie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ...ale tam sa chyba dopuszczalne dwa rodzaje ciasta :-o tak mi sie wydawało, że nie tylko francuskie - bo tego to ja też nie bede robić :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka tak tak ! Ale ja tego nawet "normalnego" sie boje o to chodzi :) Bo nigdy nie robila i boje sie ze nie wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOPE to jak ja kiedyś zrobie i wyjdą dobre, to Ci napisze co i jak żebys tez umiała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ! :) i Kliverek nas zaniedbuje :) Rumenka tak samo a ona już dawno wyzdrowiała Słonica jedna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Hope*-> :D:D:D:D też przerabiałem truskaweczki z bitą śmietaną:D:D:D:D:D:D ,a JEJ pomysł na umieszcczenie truskaweczki i bitej śmietany był bosku :D Wick -> daj se chłopie spokój i zacznij ją olewać.Albo się obudzi albo będziesz miał luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyzdrowiała wyzdrowiała i w pełni sił melduje się na stanowisku:D:D:D:D Irenka- lanie dupska mówisz????? hmmmm....To akurat może nie pomoc, prawda Hope????:P:P:P buziakuje wsyztskie Zołzunie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
xyzed-do takiego wniisku własciwie sam doszedłem. Tutaj tylko szukam potweirdzenia. Cóż. Za dwa dni wracam na uczelnię-a tam sytuacja ulegnie zmianie-tutaj za bardzo sie nudze. Tam mam naprawde sporą ekipe koleżnek i przyjaciółke z która nie widziałem sie całe wakacje. Do tego dziewczyny juz wpisały mi w kalendarz pare imprez więc myśle ze z olewaniem nie bede miał problemu. Tylko cholera żal mi tego. Troche strachu że sie nie obudzi jest. No cóż. Co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumenka 🌻 lubisz lanie po dupsku rozumiem :-D :-) Czwóreczka a to nie kwiotek jest?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wick życzę powodzenia w zyciu towarzyskim ❤️ a tamtą panią puść najlepiej w niepamięć :-) nic nie warta siksa :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×