Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Witam dziewczynki ;) no to bedziemy sie zawsze mijać bo w szkole to nie wchodze na interneta bo nie mam czasu albo po prostu za duzo ludzi się kręci więc po co im wiedzieć gdzie przebywam. Teraz mam praktyki to raczej tez nie bede miała dostępu jak tylko moge po południu... Ale ten Kwaitek to nerwus... Tez nie ufam ludzia zwłaszcza męzczyzna, też mam uraz ale nie wyzywam się na nich, a na pewno nie na tych, których nie znam.. słowa bardziej bola niż zacisnieta pięść na twarzy... :P Ach joo.. a tak po za tym każdy jest dzieckiem swojej matki wiec hahahahaha i na swój sposób ty kwiatek na pewno też masz coś z dziecka. Na pewno nie jestes przesadnie poważny :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello nowa fryzka na NK,co do mojego zdrówka to załatwiłam . Operacje mam za tydzien 12listopada,aż sie boję mam nadzieje ze wszystko zakonczy sie pomyslnie.Co do tipsów to dopiero jutro bede miec bo dzisiaj odmówiłam ,jeździlismy po róznych klinikach.Najbardziej sie ciesze z tego ze mój chłopek bierze na mnie opieke (dwa tygodnie)W końcu z nim troche po będe. Jak tam Irrenko zdrówko dalej chora???? Sexy czy chcesz czy nie i tak jestes super laska ,także nowa fryzka ci nie potrzebna ;-) Pozdrawiam wszystkie zołzunie i pozostałych rodzynków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha chetne zobaczyłabym Twoją nowa fryzurke ale niestety nie mam Cię w znajomych na nk :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewuszki i zesc Kwiatek:-D mam nowa fryzurke:-D Krótsza i pocieniowana:-p beda foty na nk ale raczej jutro bo musze zrobic:-o Kwiatku na Twoja nk zajrze w domku bo w pracy nie moge otworzyc nk:( Kaha ja widziala Twoj nowy fryz i zrobilam Ci komenta:-D Mowisz ze nie musze nic zmieniac?Dzieki ale potrzebowalam zmiany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziołchy i Kwiatku :) Dziołchy wy macie woleć seksik od kwiatka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D No dobra może ewentualnie być seksik w kwiatkach :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to może twój piesek dostał ten uśmiech za to ,że pana na spacer wyprowadził? :D:D:D:D:D:D:D:D:D Żeby Ci było trochę żal to powiem,że mnie obdarzają uśmiechem i nie tylko , bez konieczności wyprowadzania przez pieska :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek przy mnie to ty dzieciakiem jesteś:P i wiedz ,że wolę być emocjonalny jak baba niż być jak niejedna baba:P :D:D:D:D:D:D:D:D Poza tym z przykrością stwierdzam ,że inspirujesz dość skutecznie do tzw grupy osób,które wyżej srają niż doopę mają :P :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dzieciaku to stary i zgniły stereotyp :P Teraz to powinno się być Arystotelesem poszukującym :P :D:D:D A twarde u faceta to kobiety wolą co innego ;) :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie ulegałem żadnej propagandzie :P a to co piszę wynika z doświadczenia.Zachowanie względem kobiety powinno wynikać z jej typy bo jeśli wiesz każda jest inna i stosowanie jednego rodzaju zachowania zaprowadzi cię do nikąd.Poza tym czasami lepiej i wygodniej jest gdy tzw wypowiedziane ostatnie słowo nie należy do mnie.Jakby co wszak zawsze możesz powiedzieć : "a nie mówiłem":D i czyje wtedy jest ostatnie słowo???? Chopie trzeba być elastycznym:D Po Tobie widać ,żeś młodzian z nikłym doświadczeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tylko uważaj żeby, podczas różnego rodzaju testów, "papierek" nie zabarwił Ci się na czerwono:D:D:D :P Zabawa zabawą ale poznałem parę bardzo fajnych ludzi :) A jakie pikne i seksowne:D więc chopie żyj i nie użalaj się nad tą co była.Są inne warte grzechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo widze ze tu męskie pogaduchy sie odbywaja:-D Nie będę Wam wchodziła w parade:-p Będę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani oj chłopaki, ale daliscie upust swoim emocjom ;) kwiatek Ty znowu musisz sie czepiać?? weź wyluzuj chłopak :) Kaha ślicznie Ci!!!! napisz mi na gg ile za operacje muszisz dać ... Sexy czekam z niecierpliwością na foty Helcia nie bedzie tak źle, damy rade... może nie zawsze sie bedziemy mijać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy jeśli w tym czasie będziesz się seksić to jestem w stanie Cię usprawiedliwić :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Irrenka👄 dzialam na męska wyobraznie???:-P nie bede sie seksic....w pracy jestem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proba pierwsza
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt.Chłopy też czasami muszą sobie pogadać :D ale do przepychania ;) to tylko kobiety i nikt inny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męskli świat jest tak naprawde o wiele bardziej skomlikowany niż babski.... Chociaż mężczyźni sądzą inaczej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;) Powiem Wam, że podoba mi się wprowadzanie zmian z tej książki.. Ostatnio jak sama zaaranżowałam seks i ja dominowałam to był zdziowiony i wniebowzięty :P Po seksie nie mógł ode mnie się odkleić, tak mnie tulił :) a jaki zadowolony .. cały czas mi mówi, że jest pod wrażeniem hehe.. jestem z siebie dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"męski śiwat jest po prostu inny niż babski. i te swiaty rzadko maja punkty styczne ze sobą ale jakiż to właśnie urok wprowadza " Właśnie, to nas w waszym świecie tak pociąga, że jest całkiem inny od naszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek zapomniała bym ta twoja była na pierwszy rzut oka, no spoko babka, ale po chwili miałam wrażenie, ze cos żmijowatego w niej jest :P takie zimne oczy ma... albo mi sie wydaje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinka_n -> facet to najprostsza konstrukcja we wszechświecie tylko wy tego nie potraficie albo nie chcecie zrozumieć bo tak wam wygodnie:D Ostatecznie o czymś trzeba mówić ,pisać,filmy kręcić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed - masz rację, ale to właśnie wasza prostota sprawia, że nam- pokręconym istotom tak ciężko się z Wami dogadać. Ale ogólnie, jakby Was niebyło, to byłby płacz i zgrzytanie zębów..... Więc chwałą, że jesteście :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"facet to najprostsza konstrukcja we wszechświecie..." xyzed zgadzam sie w tym z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziołchy ależ moje ego zostało podbudowane :D:D:D:D 👄🌻 a jak ochota na seksik wzrasta :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za chwilowa nieobecność ale musiałam popracować :) kwiatek ja nie wątpie że były piękne chwile w ciągu tych 5 lat i komentarza nikt nie wymaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×