Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

czemu nikt nie chce ze mna pić kawy??????? ejjjj .... przylatywać tu czarownice wstrętne hahahahahahahaaaaaa i wy czarodzieje też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliver - witoj,witoj :D widzę,żeś cały czas w skowronkach :D:D:D:D oczywiście życzę Ci takiego nastroju na co najmniej następne x długich lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baaaaaaaa i nawet nie dziękuję :P niech sie spełnia a ja będę wdzięczna za każde dobro słowo... xyzed 🌻 a wy widzę przechodzicie jakieś zniechęcenie do płci przeciwnej z kwiatkiem hahahahahahahahhaaaaaaaaaa głowa do góry,normalne babeczki tez żyja na tym świecie,wszystko zalezy od obojga nie tylko od jednego czy drugiego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zniechęcenie do płci pięknej????? Rany co za herezje wypisujesz!!! Ależ ja uwielbiam płeć przeciwną tylko ,jak wcześniej ,napisałem nie dam się ogłupić bo przeca nie jedna kobitka na świecie:D:D:D:D:D:D Proste,nie ta ,to inna :D:D:D:D:D ,a chwaląc się powodzenie (o dziwo) mam :D:D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak trzymaj widocznie to jeszcze nie ta soro takie waśnie miedzy wami... życie to nie jest bajka, ale jak w bajce musisz trafić na ta odpowiednią połowę- wtedy życie jest piekne mimo trudności jakie sie w nim spotyka,bo radzenie sobie z nimi we dwoje,to już połowa sukcesu... ;) ale jestem mądra hahahaahahahahahaaaaaaa szkoda że dopiero teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,że życie to nie bajka:D Jedno mi się posypało to już o tym wiem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie już dwa xyzed ;) ale jak ja to mówię- czas na szczęście hahahahahahahahaahaaaaaaa ile mozna cierpieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz niektorzy rodzą się po to by cierpieć :D:D:D:D:D:D:D:D ale mnie to nie pasuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też nie... dlatego wyszłam szczęściu na przeciw... ;) i spotkałam moja pierwszą miłość sprzed laty ;) i uważam ze to najpiękniejsze co mogło nas spotkac hahahaahahahahahaaaaaa ale jestem dzisiaj słodka az nie dowytrzymania pewnie hahahahaahahahaaaaaaaa dobra gadamy o czymś innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie.... :) własnie tak jak mówisz,ale widocznie tak musiało byc..... ciesze sie że sie odnaleźliśmy po tylu latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Kwiatku, to Ty żyjesz?????? Hurra! :) ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie kwiatuchu 👄 dawno sie nie widzieliśmy ;) hahahahahaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliverek Twoj dobry humor jest zaraźliwy :D wpadasz na topik jak burza haha :D :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja moge bardzo ładnie poprosic i przesłanie tej ksiazki na mail: labour@interia.pl . Jest to dla mnie wazne zeby ja dzis przeczytac , bo jak bede dalej tak postepowac to sobie ponzije nie wybacze... Z góry bardzo dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktos moglby przeslac mi te ksiazke,na maila,tak ladnie prosze...jola569@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiażki są z poczatku topiku na ktorejś stronie :) Ale mnie dzisiaj przeziebienie meczy... :o Jeszcze tylko jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana bez przyszlosci
hej mam do Was prosbe dziewczyny, bardzo mi zalezy na tej ksiazce kobiety ktore kochaja za bardzo i dlaczego mezczyzni kochaja zolzy to moj mail malgosia1234@autograf.pl z gory dziekuje i to bardzo kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana bez przyszlosci
kurcze malgosia1234@autograf.pl tak o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buenos dias!!!!!! :D wróciłam i sie opaliłam :) :) :) było cuuuudownie!!!!!!!!!!!!!!!! ciepło, wręcz gorąco, 100 rodz. palm, na nich kokosy, plaża, ocean cieplutki, pyszne drinki i smaczne, lekkie jedzonko, same murzyny dookoła :) bardzo pozytywna muzyka, jak w raju!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...co do tatuaży to ja nie mam żadnego i w zasadzia nigdy mnie to nie porywało, wolałam kolczyki :) miałm kilka w uchu, w nosie też, ale krótko ;) a i miąłam w planach w języku co nie doszło do skutku :( a teraz troche mnie tatuaże zabierają gdy ogladam MIAMI INK na Discovery :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko w swoim czasie :) ;) jeszcze nawet na nk nic nie wrzuciłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorąco polecam, na pewno byś szybko wyzdrowiał!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to witam nowe osoby, do dwóch z tej str wysłałam ksiazki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajjjjjjjjjjjjj Irrenka :) 😘 To super, że wyjazd się udał ;] :D Czekamy na zdjeciochyyy :) :D Ach jam masz sobie fajniusnie a my tu marzlismy :) hehehe :D przynajmniej Ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×