Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Hope dobreeeeeeeeeeeeeee a idziesz na czesia do kina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztany fajne są , \"Dotyk\" też mi się podoba , \"kiedy tęsknie\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam ochote na spokojną muze i wyciszenie to słucham kolegi z miasta - Mietka Szcześniaka gościu ma zarąbiste poczucie rytmu i jest szalenie muzykalny!!!!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=TgqSueGoEJw http://www.youtube.com/watch?v=RtjSrWvsF-A&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=zjMeg_3M6xM http://www.youtube.com/watch?v=aszGDDakrkQ&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka milosc sie
rodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope a masz cos jeszcze takiego jak mi na maila wysłałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ide na czesia :P :D ale jeszcze nie wiem kiedy :P A ja jak chce się wyciszyc to słucham disco polo :D jak mam dobry humor to muzykę klubową i te szybkie z disco polo A jak mam doła to właśnie piosenki typu Paulla \"od dziś\". Gdzies czytała to jak się z Paulli wysmiewają, że wszystko kopiuje od Gorniakowej podobno ma nawet takie same gesty w tym teledysku \"Od dziś\" ja Górniakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta paulla to nie jest ta paula ignasiak co kiedys była w finale programu wiśniewskiego jak szukał talentów muzycznych :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka watpie ale poszukam :)) ale to zaraz bo jedzenie robię hehe :D Olcia ja jak na impreze idę do słucham Disco polo albo na zły humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Helcia sorka zagalopowałam się ... maila zaraz sprawdźcie :) znaczy tak za 5 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym drugim zdjęciu staro wygląda :D Hope nie szkodzi :P zdarza się :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki lasencje ale musze spadać, bo mój mąz wpadł i mnie pogania :( :O no trzeba ruszyć dupeczkę ;) buuuuziole dla Was i dzięki za pioseneczki na mailu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia zobacz czy maila dostałaś bo nie wiem czy się wysłało ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope :) Dziekuje dostałam :D Znam te nagrania oprócz jednego :D hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia jaka obeznana he he :P ja też niektóre znam, ale dzieki Hope teraz je mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki:) w czwartek mam 1poprawke:-O ehhh Irrenka nie witamin tylko chyba sexu mi trzeba:-P :-D No ,ale nic ciekawego sie nie nawineło:-P Moze z wiosną cos przyjdzie??:-O ehhh ....... Paulli piosenki tez mi sie podobaja,ale ogolnie ona mi sie nie podoba bo za bardzo upodabnia sie do Gorniaczki,a jej nie lubie:-P irrenka mi tez dieta by sie przydala:-O Przytylam cholerka...musze sie wziac za sibie bo zaden facet na mnie nie spojrzy:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy z całego serca życzę Ci wiossennej miłości a za poprawki będę trzymać kciuki!!!!!!!!!!!!!! ...ja to jednak zawsze miłości znajdowałam na jesień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D sexy lady i ma mało seksu??? :D:D:D:D:D:D no to dziołcho słabo się starosz:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Mi też Sexy chwilowo brak mi witaminy \" S \" :D ale nadrobię jak mój pan wróci .... ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×