Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

samotna mam od wczoraj taki kolor włosów jak Ty :D jestem ruuuuuuuuuuuda fotki w mailu wszystkich zołz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde irrenka>> obojetnie jaki kolor włosow sobie zrobisz i tak zawsze wygladasz swietnie:) jestes uniwersalna babka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu jakie pustki tu:( Zaglądam tu ciągle ale nikogo nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Hallo hallo Franku?!! -hallo hallo Mietku?!! Hejka dziewczyny :D Mam dzisiaj świetny humorek, chociaż troszku przygnebiona, ale co tam :) Irrenka chyba nie musze Ci mówić, ze świetnie wygladasz:) Nawet w siwych bedzie Ci do twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia nie przesadzaj, bo do siwych to jeszcze mi daleko - mam nadzije ;) w każdym razie nie spieszy mi się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
Irrenka, ale ślicznie wyglądasz w tych rudych włosach!! Co to masz za kolor?? Jaka farba?? mów tu zaraz bo kolor jest super. A że Ty wyglądasz przeslicznie to już mówić nie muszę ;) Co do zakupów to opłaca się również jechac do Anglii na zakupy. Szczególnie jak sa przeceny, np w drugi dzień świąt w grudniu. Ubrania sa za grosze!! I dużo lepszej jakości niż u nas. jest taka sieć handlowa, bardzo popularna wśród Polaków: Primark. markowych rzeczy tam nie ma, ale ..... mi się tamte ubrania podobały :) Zależy co kto lubi ;) I przedw wszystkim sa normalne rozmiary!! Nie tylko same xs i s-ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
kwiatek, nie wiem jakie sa ubrania w Niemczech. Lepsze niż u nas, czyli lepsze niż w Polsce. I nie chodzi mi tu o markowe ciuchy, markowych nie porównywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim jak tam po śledziku bo ja męcze kaca. Kliverku A ja ci polecam Luteine.Na recepte . Bierzesz tabletki przez 5 dni dwa razy dziennie po jednej pod jezyk albo dopochwowo. po odstawieniu ja po 4 dniu dostalam okres. Nie wiem czy u wszystkich tak jest.MOze idz do lekarza i powiedz w czym rzecz. IRRENKA COŚ TY ZROBIŁA Z WŁOSAMIIIIIIIIIII Nie gniewaj sie ,ale mi sie nie podoba ten kolor u ciebie ,miałaś takie cudne włoski jeszcze teraz patrzyłam na NK,jak leżysz masz takie zdjęcie ,no takich włosków ci zazdrościłam bo ja już nie umiem dojśc do takiego koloru ,a miałam kiedyś takie ,tylko też zaczełam kombinować z włosami jak ty teraz.Ochhhhhhhhh ty zołzo jedna. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha luz ja takich do końca życia mieć nie będę :) ale jak na razie mi sie podoba, jak sie znudzi to sie zmieni ;) w blond nie czułam sie dobrze, nie pasowały do mnie... samotna no ja sportowe kupowałam i sie bardzo opłacało!! no buty firmowe ze skóry bieluitkie na nasze za 55 zł wychodziło, bluze oryginalną firmową za 100wke gdzie u nas bardzo podobna za 250zł, koszulke firmową na nasze 25 zł, drugie buty też 100wka na nasze... a to nie były te najwieksze przeceny, bo większe były m-c temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna nie wiem co to za kolor, bo ja u fryzjera robiłam, a tam tylko numery maja te kolory :D ten miał cos w rodzaju 734 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
Irrenka, jak ja byłam 2 lata temu, kupiłam sobie jeansy za 5 funtów czyli nasze 30 zł. Uwielbiałam je. Sweterek za 4 funty, kurtkę zimową za 8 funtów i mnóstwo róznych koszulek, podkoszulek po 1 lub 2 funty. Jak mi sie nadarzy okazja to znów wyskoczę na zakupy do Anglii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna no jacha no ja mówie,ze adidaski za 10 funtów kupiłam :D opłaca sie opłaca, tym bardziej, ze bilet lotniczy kosztował mnie 19 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka z tą siwizną to juz na przyszłość mówiłam bo nie wiadomo czy za 50 lat jeszcze pogadamy :P O kurka tylko 19 zł za przejazd ;D nie no to bomba ;D Może kiedys też skorzystam i pojade tam na zkupy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia no jasne że tak, a moja kumpela poleciała do szwecji za 5 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ;) ale mozna przez neta trafić naprawde tanie bilety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w lipcu będe miałą obrone a ja jeszcze nie zaczełam pisac pracy - co za jazda!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki:) Widzę że się tu romowaz rozwija:) ja dzisiaj musialam wstac o 4.30 ale nie było tak źle he he nawet spac mi sie nie chce:D Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
hej Zołzy. jeśli chodzi o loty, to trzeba trafić na jakąs promocję. Czasami naprawde sa niezłe, tak jak mówi Irrenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki ;) tesknie bardzioooooo za wami... widze ze foteczki sie bardzo podobaja hahaahahahahahhaaaaa dziękuje wam wszystkim za wpisy i ciesze sie ze mogłyscie zobaczyć mojego księcia z bajki :) :) :) :) :) :) :) :) dziekuje za porady jesli chodzi o @ juz rozmawiałam z ginem i mam wziąść tabletki dwa opakowania naraz i bedzie ok a tak poza tym to zostało juz 7 tygodni do przyjazdu G. i tak bardzo sie cieszymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kliverek ale Ci teraz szybko czas będzie leciał :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to go zacznie brakować hahahahahahahahahahaaaaaa ale prawie wszystko juz gotowe także jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie, teraz juz tylko możesz zyc szczęśliwie :) :) :) innego wyjścia nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliver bardzo mi się podobają zdjęcia :D Trafiłaś na prawdziwego księci z bajki :D (pewnie wady jakieś tam ma ale przynajmniej nudno nie jest :D) Ciesze się razem z Toba Twoim szczęściem Kochana :D Uuu irrenka to Ci współczuje... Dzisiaj widziałam wynagrodzenie mojego kuzyna kurna on od stycznia do listopada, bo już w grudniu się zwolinł, zarobił tyle ile kot napłakał 😠 no ja pierdole ale teraz ludzmi się wysługują. Gdyby miał z tego rodzine wyzywić to wszyscy by poumierali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×