Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

obca weź coś zrób, zeby to zmienic, np. idź do fryzjera, do kosmetyczki, albo kup sobie nowy ciuch i od razu Ci sie poprawi nastrój :D luka Ty wariacie :D no widzisz co to był za typ, żonaty i dzieciaty! dlatego sie nie odzywa!!!!!! skunksy jedne z tych facetów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka pewnie nawet On nie pamieta ze Cie poznał:-O Obca irrenka ma racje:-D Słuchaj sie jej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dobra jestem mam wprawe bo tak tez sprawdzałam eksa ze jego hasła teraz wszystkie znam ... sexy lady najpierw sprawdziłam jego kolege bo z mniejszego miasta gdzie dwie podstawówki no i znalazłam oczywiscie tez dziecka i zona ale nie było w znajomych tego mojego wiec weszłam na jednego z jego znajomych jakos chyba moja intuicja mi podpowiedziała i bum miał kolesia o takim imieniu sprawdziłam podstawówke tylko juz inna i bum jest na zdjęciu klasowym i jego profil sliczna córeczke chyba 1roczek ma dziecko....juz usunełam numer jego tel. szkoda mi tej zony jego...ehhhh ja mam zasady nie chodze z facetami obcymi do łozka a co jak trafi na taka co chodzi ..ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka_02 no niestety, małpi męski instynkt, wewnętrzna chęć rozsiewania nasienia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zołzy;) Luka>> no to niezły As z niego... to trzeba miec tupet kurde zeby majac zone i dziecko do innych zarywac... Ale przynajmniej masz problem z głowy;););) wczoraj szukalam pracy w internecie, cos z nalazlam ale zobaczymy czy nadal aktualne... dzis ide gazete kupic to moze cos znajde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luka bardzo mądrą zołzą jesteś:) ja lubie moje mądre rówieśniczki które nie puszczaja sie z facetem na lewo i prawo Brawo!pamiętajcie trzyma was godność ( tez o niej mowa w książce);) Żony sa naiwne niestety, widocznie jej kłamie ze zamiast na impreze to jej mówi ze umówił sie z kumplami, a pozniej sie tak konczy . Faceci nie potrafia panowac nad popedem , popęd nad nimi panuje- taka prawda!Ale mądry facet z klasą nie okłamuje i jest podporządkowany seksualnie, to tylko kolez bez klasy zachowuje sie jak zwierz, bo tak jest!Mam nadzieje Luko że masz dupka bardzo głęboko w...;) Obca ,nie mozliwe jestes wyjątkowa kobietą wiec jestes warta pojscia do kosmetyczki, fryzjerki (irrenka - psycholog ma zawsze racje:)) na zakupy i podniesie ci na duchu. Muzyka jest tez dobra - wiec posluchaj potancz w domu , poćwicz, Kochanie mozliwosci są zawsze i wszedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny on nie dawał mi spokoju i teraz wiem dlaczego i faceta mam z głowy a jak kiedys zadzwoni bo cos mi się wydaje ze tak będzie to juz wiem jak go skosić ale to tak wrazie czego gdyby mu odwaliło nie lubie wrecz nie nawidze jak facet nie okazuje kobiecie naleznego szacunku...... obca ja bym poszła na zakupy teraz zaczynaja się wyprzedaze i mozna poprawic sobie humorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć zołzunie,ja jestem ciągle z wami na bieżąco,czytam was codziennie , u mnie też leje i leje chociaż nawet ciepło sie zrobiło.Jak tak dalej bedzie to znowu bedzie powtórka z rozrywki,czyli powodzie .Bo już ogłosili w niektórych rejonach Polski stan zagrożenia ,podwyższonymi stanami rzek.Achhhhhhhh co za lato.Jedynie górale są dobrej myśli i powiedzieli że sierpień będzie udany.A ja mam zamiar nad morze pojechać na pare dni w lipcu ,ostatnio widziałam morze 13lat temu.A tu taka pogoda. Cholera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc KAHA:)nareszcie sobie o nas przypomnialas?:-P Jak sie czujesz?Jak meleństwo?Dokucza?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć luka takiego typa co poznałaś to za jaja i na wieczne potępienie.Ojjjjjjjj jak ja nienawidzę takich typków od razu bym mu reputacje wyrobiła.Kawał drania.Biedna ta jego żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha jak miło Cie widzieć :D jak samopoczucie? ...nie martw sie, będzie dobra pogoda! Tylko ten czerwiec taki przegibany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dzieczyny :* :* Luka i dobzre że sprawdziwłaś i wysłałąś na księżyć. Niektórzy faceci nie potrafią pokochać żywego człowieka. Kochają tylko swojego ptaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca he he he :D no dobra, teraz leć zrób sobie dobrze ;) :D tj. zrób coś dla siebie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dzisiaj hormony mi szaleją, bo dzisiaj sobie miejsca nie umiem znaleźć 😭tragedia! Dzisiaj byłam u mojej kumpeli bo natknęłyśmy się w mieście i mnie zaprosiła na chwile do siebie, pogadałyśmy że prawie o niczym:O zaraz do niej chłopak przyszedł nie dość że przystojniak , mógł być 4 lata temu mój gdyby nie to ze miał kiedyś złą opinie, balam zaryzykować.. to moja kumpela z nim spróbowała i do dziś są razem już 3 lata ,pomału zaręczyny, kocha ja jak diabli ,zmienił się dla niej , jest facetem z klasą, jak dzisiaj się przyjrzałam jak są w sobie zakochani to płakać mi się chciało...nie mogę uwierzyć że mam pecha....nie wierze ze tyle zła jest....eh! Ludzie powódź nadchodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive nosek w górę, widocznie pan nie był Ci pisany, a skąd wiesz czy sie na serio tak zmienił?? ludzie rzadko sie zmieniają... nie ważne! impressive pozytywne myslenie to podstawa! jak będziesz chodziła przybita i ponura, to żaden fajny facet na Ciebie nie spojrzy ;) Mężczyxni zwracają uwage na usmiechnięte, pozytywne kobiety, bo usmiech jest urodziwy i sexy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - poznalam fajnego chlopaka. Pisalismy od kilku dni na gg i smsy. W niedziele sie przestal odzywac, napisalam mu smsa na dzien dobry i cisza. Nastalo popoludnie, chcialam juz go opireniczyc, ale sie powstrzymalam. POzniej napisal, ze mama mu umarla niespodziewanie i byl na pogrzebie (jechal 300 km do swojje miejscowosci), wiec dobrze ze nic mu nie napisalam, zadnego focha. PO tym smsie o pogrzebie napisalam, ze bardzo mi przykro i ze jakby chcial pogadac to moze na mnie liczyc. Pozniej napisalam (gdzies z 2 min po 1 smsie, bo mi sie pomyslalo), ze jakby chcial to moge przyjechac do niego (wczesniej sie nie widzielismy nigdy) i ze wystarczy tylko jedno jego slowo. Moze za duzo powiedzialam, ale to pogrzeb matki, chcialam go pocieszyc. Odpisal po 6 godzinach, ze bardzo dziekuje mi za troske i jakos da rade. Wyglupilam sie mocno? Od tamtego czasu (niedzieli) nie napisalam nic, on tez nie - teraz to juz nawet nie wypada pisac, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artt2
Myślę, że wcale nie chodzi o to, że kochają. Niektórzy lubią taki typ, ale jest wielu, którzy uwielbiają normalne kobiety. Wielu takich znajdziecie w internetowym biurze matrymonialnym http://iduo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejszus no głupia sytuacja, dobrze że focha nie walnęłaś, ale przesadziłaś z tym tekstem, ze \"wystarczy jego jedno słowo\"! to juz było przegięcie, wystarczyło, ze jakby czegos potrzebował, to może na Ciebie liczyć. na razie nic nie pisz, to i tak na pewno bardzo trudna dla niego sytuacja! napisz za tydzień, może 2 tygodnie, ale nie pytaj go o humor, bo normalne, ze nie będzie doskonały i promienny, może zaproponuj mu kino, albo lody ;) ale tak dyskretnie, nie nachalnie. Możesz co najwyzej napisać, że masz ochote na wielki deser z dużą ilością karmelu i nie chcesz iśc na takie obrzarstwo sama i czy nie miałby ochoty Ci potowarzyszyć... ale pamiętaj, cokolwiek napiszesz, pisz z umiarem i delikatnie!!!! bo to trudny moment. Nietypowa sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tem myśle że w takich sytuacdjach można sobie odpuscić rady zołz. Nie ma tu żadnych wygłupów Kochana! On wprawdzie chciał wyjść na tego hardziela twardziela ale mysle że w głebi duszy doceni Twój gest, w takich chwilach wszystkie formy bycia z tą osobą są dl aniej ważne. Wiem bo sama tate straciłam i pomoc innych była dl amnie wielka ulgą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obca nie traktuj naszego forum jako tylko i wyłącznie rady zołz, bo radzimy sobie na wzajem w róznych problemach, jak przyjaciółki, jak człowiek człowiekowi. A co do zołz, to tak jak w książce - z przymróżeniem oka! ja tez 100% zołza nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak fajnie ze jestesciejeszcze
dawno dawno jakies 2 lata temu ja tu pisłam o swoim problemie, pogłyscie mi, dziekuje;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obca, spoko, ja nie mam pretensji tylko wiesz, my tu nie tylko zołzowatych porad sobie udzielamy ale także zwykłych ludzkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejczuś dokladnie tak jak pisze Irrenka i Ty sama dobrze , że wtedy jakiegoś głupiego testu nie walnęłaś , czy focha... On teraz potzrebuje czasu :) i tyle :) Ps. jeszcze raz Irrenka dzięki za paczuszkę :D! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, wiec pisac cos czy nie? Ja juz sama nie wiem, w sumie on sie nie odzywa. Podziekowal za troske, ja pozniej juz uznalam, ze nie bede nachcalna i nic nie pisalam. Nie odzywa sie od niedzieli. Z checia bym cos napisala, ale nie wiem co i czy w ogole pisac, zeby nie wyszlo, ze on mial smierc rodzica a ja jeszcze mu glowe smsami zawracam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope cała przyjemność po mojej stronie :D musisz być seksowna zołza... :D powiedzmy, ze to z okazji dnia przytulania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×