Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

no mi wlasnie tez sie nie podobaja z tymi wiszacymi ozdobami. mi wlasnie ten tribal sie bardzo podoba i jak juz bede mogla zmienic to sobie kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolczyk to fajna sprawa dziewczyny bo jak zrezygnujecie to kolczyk usuniesz a jak zdecydujesz sie na tatuaz to klęska bo nie usuniesz,a jak patrze na niektore moje kolezanki jakie tatuaze porobiły to w zyciu bym sie nie zdecydowała ,jakies takie brzydkie i bez pomyslów i jeszce gadaja ze sa tak brzydkie i juz żałuja eh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie. Jak tatuaz to tylko laserowe usuwania a kolczyk wyjmiesz i po problemie. Impressive a tobie ile sie goilo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni mi sie goiło z jakies miesiac czasu ale po warunkiem ze bedziesz przynajmniej 3 razy dziennie moczyc woda utleniona i tribiotikiem przez jeden miesiac i dbac by ropien wyeliminowac a pozniej juz z głowy mozesz sie nacieszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko sola fizjologiczna robie a nie woda utleniona i trybiotykiem i mam prawie wygojone. czasami ta wydzielina taka jest ale to dobrze bo znaczy ze sie goi ;) przemywam to dosc czesto bo nie chce zeby mi sie babrało bo potem to tylko wyjac trzeba. Dobra dziewczyny ja zmykam bede wieczorem bo musze mame i brata do ortodonty zawiezc;) Buziaczki Kochane:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunshinex mozna kupić w empiku lub innej księgarni, albo moge Ci wysłać w wersji elektronicznej jak podasz maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunshinex ksiązki poleciałay ;) sexy już sie kiedyś zastanawiałyśmy nad tym, ale bedzie ciezko, bo my po całym kraju rozsypane jesteśmy!!!!!!!! ja sie w kazdym razie z Helcią i Uni już kiedys widziałam :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope tez musze kiedyś zmolestować ;) :) no i madaśke, bo lubie jej miasto :D a do ciebie sexy mam najbliżej, więc sprawa prosta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka to my sie musimy na jakas impre umowiec zebym mogla faceta poszukac:-P Bo potem to juz bedziesz w ciązy i czasu dla mnie nie bedziesz miala:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive i zawsze obca Wy jesteście widze dobre kandydatki do dołączenia was do tabeli... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co??:-D To co ma któras jakiegos wolnego fajnego,aby mi dac?;)podziele się z Impressive20 :-D Będzie trójkącik:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×