Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Irrenka>> OSZLALAŁAŚ?? jA W CIĄŻY?? broń BOŻE!! Jezus Maria he he :D Nie no zpbaczycie hie hie ;) Sexy?? a dlaczego ja tego twojego Lalusia nie widziałam coooo?? ;) Dziewczątko>> ja jak to czytalam to tak troche mi sie dziwne wydalo to ze Ty od niego wymagasz zeby sie zegnal jak wychodzi do pracy itd skoro nie jestescie ze soba to nie musi tego robic, nie jest twoim facetem wiec o to raczej nie powinnas sie go czepiac. Cos za co Cie pochwale to trik z odstawieniem sie i wyjsciem na zakupy;) Mam nadzieje ze on widzial Cie jak w tym wychodzisz??;) zajmij sie soba a jego od czasu do czasu traktuj jak powietrze;) Znajdz czas tylko dla siebie nie myslac o nim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy lady>> jak masz problem z oprożnianiem to polecam zdrowy blonnik> w kauflandzie mozesz go kupic... kilka godzin i od razu do toalety polecisz;) A i brzusek po tym bardziej plaski;) Ja np jak rano na sniadanie zjem to akurat jak ze szkoly wracalam to musialam do toalety gnac hi hi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje kochane zołzy:) potrzebuje rady dziewczyny... otóż poznałam w sobote faceta pierwszy który mi się podoba od czasu eksa i mogłabym się w nim nawet zakochac dałam mu swój numer o który sam poprosił zadzwonił po 20minutach po tym jak wsiadłam do taksówki ze tęskni i czy moze przyjechaćale kazałam mu wytrzezwiec ,wyspać się i zeby dopiero wtedy zadzwonił.....a teraz cisza ....kolezanka mi mówiła ze pewnie nie będzie mnie pamiętał bo raczej on nie miałby problemu z poderwaniem dziewczyny a ja w gruncie rzeczy nie jestem jakąś boginią zwyczajną dziewczyną ale mówił ze to mu się własnie we mnie podoba bo jestem naturalna nie sztuczna...jak myslicie poczekać trzy dni i wtedy wysłać smsa czy wogule dać spokój....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni musialas go widziec;)swego czasu byl u mnie w znajomych na nk ale juz go tam nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luka>> narazie poczekaj nie pisz sama... faceci po pijaku czesto mowia prawde... wiec moze to ze ci powiedzial ze mu sie podobasz bo jestes naturalna to prawda. poczekaj jeszcze troche a potem najwyzej napisz do niego ;) Ale ja tam akurat w tych sprawach dyskotkowych facetow sie nie znam bo nie bylam nigdy w takiej sytuacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni napisze wysle ci linka na gg to sobie go zobaczysz...na nk ma zablkowana galerie wiec Ci strone zespolu wysle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka a Ty jestes kimś kto zmienił nicka?? bo tak sie ładnie z nami witasz :D ja bym na twoim miejscu nie pisała nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy>> oki super;) dziewczyny wiecie co chcialam sobie sciac wlosy tylko nie wiem jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki masz kolor włosów i jak długie?:) ja polecam na lady gaga:D bo taka mam hehe Luka poczekaj tydzien od tej imprezy moze nie ma nic na koncie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka poznalas go na imprezie a on juz po paru minutach ci mowi,ze tęskni?:-O sorry,ale dla mnie to nie na miejscu......ja by nic nie pisala...jesli bedzie mu naprawde zalezec to sie odezwie;) Uni musze obejrzec na nk Twoje foty bo juz nie pamietam jaka masz fryzurke;) Dziewczyny ja to chyba zakonnicą zostane:-o Będę miala święty spokój z facetami:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dlugie wlosy takie za lopatki ale pocieniowane i kolor to jasna szatynka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jakby co to juz nie mam tej prostej grzywki ;) Najbardziej aktualne jest to pierwsze zdjecie ktore bylo wstawione na nk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny poczekam moze się odezwie ehhh...ale zawsze to odrazu na drugi dzien się odzywali przynajmniej tak było 6lat temu hihihi teraz to jakos się wszystko pozmieniało,moja kolezanka z którą byłam powiedziała zebym na to nie liczyła a jesli nawet to ze będzie tym zaskoczona ;/ irrenka nie zmieniłam nicka ale pomyslałam fajny topik to ktoś mi pomoze bo samotnosc mi doskwiera a nie chce juz jej...mam dosyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luka> to witamy my tu przyjmujemy wszystkie z problemami, czy tez te samotne he he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra bo mi irrenka na gg zyc nie daje... Moj nabytek to kolczyk heh wkoncu sie odwazylam i zrobilam sobie w pępuszku;) ale ciiii bo mam nie wie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski my kiedys miałyśmy taką tabele z imieniem, nickiem, e-mailem i nr gg oraz wiekiem, hm...dodam do tego jeszcze województwo :) ja ją zaraz odświeże a jak któras chce do nas dołączyć to niech mi te dane wysle na maila : ewkka@wp.pl jak bedzie cąła to rozesle Wam na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja cie ! mam dzisiaj imieniny;)hehe ale ze prawie ich nie obchodze:) ja mam kolczyk w pepku:) a to nic strasznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa moja matka nic nie powiedziała tylko stwierdziła ze to dziwna moda;) Ja juz mam kolczyk z dobre 5 lat, nawet go nie czuje już ,a le jest boski jak go osłaniam tylko musze pokupywac kolczyki nowe bo cały cas mam ten jeden tytanowy z fioletowym oczkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mojego tez nie czuje he he szybko sie przyzwyczailam tylko moj chlopak czasami zapomina heh :) ja mam z turkusowym oczkiem ale nie z tytanu. Ogolnie to chcialabym juz zmienic na krotszy bo ten za dlugi jest no ale na poczatek to zawsze dluzsze daja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam kiedys w nosie...ale wyjełam do takiego w pępku jakoś mnie nigdy nie ciągnęło...ale jak komus sie podoba, to czemy nie! wole to niz tatuaże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez wole kolczyk od tatuazu. No ja w nosie to za bardzo bym nie mogla ze wzgledu na zawod jakiego sie ucze... no artur niestety chce tatuaz... no i motocykl ehhh... Ja nie chce zeby robil tatuaz... ma za fajne cialko zeby sobie tatuazem je spaskudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ele bomba musze kupic;) ja wole takie bez jakis wiszacych ozdob bo łatwo zachaczyc wole z oczkami albo jakies takie jak tu pokazalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×