Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

bejszus :D tak myslałam ale dzieciaszki są kochane... przede wszystkim gdy śpią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przede wszystkim, tylko, ze akurat w mojej grupie nie spia i jest problem ;) Lezakuja pol godzinki na poduszkach :) Ale nie wyobrazam sobie innej pracy, mimo, ze czasem jest ciezko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejszus bardzo miło, ze się realizujesz i czujesz do tego powołanie :) to baaaardzo dobrze! żeby wszyscy ludzie pracujący z dziećmi tak czuli to by było pięknie! dobra koniec wywodów pedagogicznych ;) u mnie brzydka pogoda - taka senna i tak jak wczoraj nic mi sie nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka u Ciebie brzydko:-D U mnie Słoneczko świeci choc chmurki sie pojawiaja ale jest cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka sama sennośc i deszczydło nie sa jeszcze aż tak złe. ja sie dzisiaj nie wyspałam bo w nocy rozpętała się burza a ja sie burzy okropnie boje :( i nie mogłam zasnąć dopókis ie nei uspokoiło. A teraz nowa burza. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czytelniczki :D Szkoda ze tak późno to przeczytałam, jak byłam dobra i opiekuńcza, troskliwa to facet za plecami był świnia, teraz myśle głównie o swoim samopoczuciu to zachowuje sie jak człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja wybeczana dzis wstałam oczy spuchniete ale cos tam przemyslałam jeszcze moja współlokatorka mi nagadała ze łooo musze kochać siebie a nie facetów którzy myslą zeby zaciągnąc do łózka a jesli chodzi o tych imprezowych to mojego byłego tak poznałam a po 6latach odszedł do innej bo ja podobno męczyłam...........więc teraz mówie stop musze prawko zrobic i tym się zając tylko lenia mam kurde......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka głowa do góry:)usmiech proszę:) i nie dąsać się już:-D facet przez którego się płacze nie jest nas wart;) zajmij sie tym prawkiem:-P Przestaniesz myślec....tylko zanim zaczniej podrywac jakiegos przystojnego instruktora jazdy upewnij się czy nie jest żonaty:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Sexy dokąłdnie! Że przytoczę tu słowa Bardzo mądrej obiety Fiolki najdenowicz która przytoczyła znów mądre słowa kogo innego. "Ten przez którego płączesz nie zasługuje na Twoje łzy, ten które na te łzy naprawdę zasługuje nigdy nie pozwoli Ci ich uronić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzika_kotka i tak trzymaj ;D Zawsze obca to współczuje burzy, to nawet jak sie człowiek nie boi, to spać nie może bo chałas jest :o luka to prawko jest teraz wazniejsze niz jaki kolwiek facet :P skup sie kochana i pamiętaj,z ę facet sie zjawi w odpowiednim czasie :D a może własnie na kursie prawka go poznasz :D nigdy nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na prawku może pozna ale nie koniecznie instruktora :) może jakoś przy okazji kogoś innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze Obca ja znam podbna wersje:) "Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,a ten kto na nie zasługuje nigdy Cie do nich nie doprowadzi;)" no żartowalam sobie z tym instruktorem;)chciałam dziewczynę troche rozweselić:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że Ty masz nie znaczy że ona musi miec;) tak jak irrenka napisała...nigdy nic nie wiadomo:-D wiecie jak poznał swoją dziewczyne mój brat? poszedl na ślub do swojej kolezanki z uczelni,ale slub byl o 14 bo tylko cywilny...i pamietam to jak dziś jak przeklinał i wyzywał co za głupki robią tak wczesniej ślub:-D Bo on poprzedniego dnia była na baletach i nie mógł sie podnieśc z wyrka:-P ale poszedł...no i poznał JĄ...w najmniej oczekiwanym momencie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tak zawsze jest sexy :) ja jak mój sie zbliżał to sobie myslałam "spadaj koleś, bo ja nie mam humoru na facetowskie gadki" i prawie sie schowałam przed nim he he he a on swoim urokiem osobistym mnie w pierwszej chwili tak zaczarował, ze od razu zmiękłam :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi jakoś zostało nie potrafie sobie z tym poradzic pzrepraszam A zresztą macie racje nigdy nie wiadomo co sie za rogiem czai :P 3mam kciuki Luka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Irrenką ze spotykamy milosc w najmniej oczekiwanym momencie:) pamietam jak poznalam mojego byłego na osiemnastsce mojej kuzynki, to jak strzał amora, to była chwila moment i już wiedzieliśmy ze sie musimy jeszcze spotkac!No ale ja naiwna niewiedziałam ze spotkanie będzie tylko zwykłym zauroczeniem,także mam na dzień dzisiejszy go z głowy!jak nie ten to następny. Ale faktycznie doskwiera mi dzisiaj brak endorfin, eh! ja tez sie na prawko musze zapisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dziewczyny juz instruktora poleconego no i zonaty i nie w moim typie moze skupie się na jezdzie a nie na nim tylko ten na imprezie był tak naprawde był w moim typie moze dlatego czekałam na ten telefon ale tak na serio to za bardzo przystojny był jeszcze by mi pózniej w tango poszedł lub wszystkie by mi go podrywały.....hihihi;) a zreszta po moim roztaniu mineły 5miesiecy i mam jeszcze czasami te głupie nastroje do diaska moze kiedys minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki;) Oooo ile stronek mi tu naskrobałyście;) No ja za ratownika tez bym sie nie brała...Mało to lasek na plaży jest..?? No z instruktorem to tak samo... mi mój też różne podteksty walił... Ha ha nawet na kolacje razem ze śniadaniem chciał sie umówic :P:P Także z nimi to bym nie radziła ale jakbyscie spotkały kogoś na samych wykładach od prawka to czemu nie??;) u mnie dzisiaj pogoda śliczniutka słoneczko świeci :) Co do dzieciaczków to ciocia Unitra heh usypiała wczoraj takiego małego bąbla hi hi moment zasnęła ta kruszyna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ja zawsze lubilam male dzieciaczki:) chcialam sobie znalezc prace na wakacje jao opiekunka ale wszedzie albo juz bylo zajete albo chcieli z doswiadczeniem .. no i dupa siedze w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo\"Miłość i sraczka przychodzią z nienacka\":-D :-P ciekawe kiedy do mnie zawita:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni szukaj dalej może sie coś trafi...a jak nie to sie sama gdzieś ogłoś może co...teraz jak we wakacje sa przedszkola przez m-c pozamykane to może ktos potrzebować pomocy przy pilnowaniu dziecka!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejszus a Ty nam pisałaś z której częsci polski do nas przybywasz?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delete __=
Hope lub Unitra , dziewczyny moge prosic o przesłanie tej ksiazki o zołzach:)? magdaaa9@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×