Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Sie normalnie zawstydziłam A sama jestem sama, sie lecze jeszcze po pomyłce uczuciowej, chciałabym spotkać kogoś kto znów by mi tak zawrócił w głowie jak pewien ktoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny - chcialabym dolaczyc do klubu zolz - a musze sie jeszcze wiele nauczyc ;) Przyjmiecie mnie pod swoje skrzydla? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejszus !!!Ja jestem za;)chrzczę Cię na Zołzę w imie ojca....:-D Reszta Zołz nie ma już nic do gadania:-P hahaha :-D buahahaha;]zreszta jak widzicie Młode tj.Nowe Zołzy ,Stare Zołzy nas kopnęły w tyłek i tylko ja czuwam na posterunku:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm sexy trójkącik mówisz:D to zależy taki koleś musiałby mieć twarde jaja...hahaha a któraś z was jest z dolnego śląska:Dtak pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Boska co tu się dzieje :D co to za napaloneee Kobity siedzą (Sexy tak tak o Tobie piszę hehe ) :D o Uni :D też mam kolczyk już yyy z4 - 5 lat :) mi sie niestety długo goił i paprał ze 2 - 3 miesiace a terazzz to czesto zapominam ze mam kolczyk :P :) i Sexy co Ty gadasz że on ładnyyy :P jak wteyd pokazywąłam zdjęcia to co się nabrechtałysmy z tego śpiewaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja no i nie zadzwonił mam dosyc tych wszystkich facetów i fochów obrazania ,gierek...itp a przedewszystkim mojego eks a zeby tak......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luka o ile to Ty co poznałas faceta na tańcach czy gdzieś , nie iwem bo m isie osoby mylą :P nie łudziłabym się , że odezwie się... albo napisze na dniach albo wcale takei sa realia znajomosci zawartych na imporezach :) nie zamartwiałabym się nim na Twoim miejscu i nie czekała aż się odezwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam dosyc samotnosci,juz nie chce byc sama to gdzie mam poznac faceta w kosciele???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Luca a może zmniejsz ciśnienie. Facet sie jakoś am znajdzie. Powiem Ci szczerze że mi też było przykro bo wszyscy moi znajomi sparowani a mną to sie nawet pies z kulawą nogą nie zainteresował.(no dobra kłamstwo zwierzęta i dzieci to mi a kurat spokoju nie dają czeba głaskać przytulać i bawić sie ale to ejst fajne) Ale podoba mi sie stan singlowski. Robie co chce i z nikim sie nie muszę liczyć. A gosci aolej. Tego kwiatu to pół światu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka na moje tez marne szanse,aby on sie odezwał:-O Mozliwe,że nawet Cię nie pamieta:-o Daj sobie z nim spokój...uśmiechnij się,ubierz sexy i idz na jakąs impre zarywać fajniejszych:-D Hope no dobra taki se jest:-PAle zły nie jest:-D nieważne:-D Niech sobie będzie jaki chce;) A może by tak na lato poszukac sobie chłopaka ratownika?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy ratownik?:D kurcze to fajna sprawa takie ciacho by mnie uratowało na piasku musiałabym udawac ze sie topie a potem metoda usta-usta super:D:p hehe Luka ale ty nie jestes sama ,pomysl ze tu siedza tez samotne ja również, nie ma sie czym przejmowac ,to ze masz zmiejszony nastrój to normalne, ja wiem co czujesz ? To tak jakby wszyscy o Tobie zapomnieli,ale przyjdzie lepszy czas, musisz najpierw odpocząc i naładować się jak bateryjka;)...boshe! umnie tak leje w górach ze cisnienie jest fatalne jak diabli! Eh! Zawsze Obca podobasz mi sie :) stan singlowski jest boski ale do czasu...no ale trzeba kochac życie jak nawet życie nie kocha nas.Główka do góry , zajmij sie sobą najpierw a pożniej miłość zapuka po cichutku...potrzeba optymizmu:):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka_02 nie becz ;) czytaj zołze i uszy do góry! ja tez kiedys byłam w takiej sytuacji jak Wy, wiem jak to jest być samemu i już tęsknić za tą bliskością jak napalony pies ...ale bądźcie cierpliwe i pamiętajcie, ze za miłością sie nie goni, abo ona przychodzi sama w najmniej spodziewanym momencie :D taka jest prawda :) ...ja swojego męża poznałam na ulicy :D :classic_cool: serio! I PRAWDĄ JEST, ZE Z IMPREZ TO NIE MA ZAZWYCZAJ DOBRYCH, TRWAŁYCH ZNAJOMOŚCI!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy ratownicy to babiarze, którym sie we łbie pomerdało :P oni tylko czekają na napalone laski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się podpisuje pod przedmówczyniami. Sexy ratownicy to grupa gdzie najłatwiej o męską patologię. Przyzyczaili się do podrywania. Tamten Ktos był w młodosci ratownikiem później został instruktorem prawa jazdy czyli z jednej kobieciarskiej profesji do drugiej przeszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojtam, ratownik nie bedzie mial czasu na spotkania, bo cale lato na plazy :P Kiedys mialam ratownika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem tak sobie żartowalam,bo moglabym sobie spiewac tą słynne piosenke o ratowinku i.......:-D irrenka na ulicy?No tak zapomniałam....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie tak nie chce dzisiaj do prcy, ze to ludzkie pojecie przechodzi :P Jak sobie pomysle o 17 rozkrzyczanych 3 latkach, to chcve wreszcie sierpnia (urlop :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak- na szczescie, ale w wiekoszosc dni - niestety :P Ciezki kawalek chleba :P Rodzice czesto nie radza sobie z jednym, a jak mi zlacza kilkunascioro takich ancymonkow, to mam wesolo, zwlaszcza ze mam w grupie 12 chlopcow i tylko 5 dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejszus no to masz co robić :) a czy jak wychodzisz z pracy to masz wrażenie że wszędzie indziej jest taka błoga cisza :) bo ja miałam takie odczucie gdy miałam praktyki w przedszkolu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak, cisza az mi pozniej dzwoni w uszach :) Przez pierwsze pol godziny jak wejde do cichego pomieszczenia jest bardzo dziwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×