Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

dziewczyny zróbcie coś tej lasce bo mnie zaraz piorun strzeli i szlag najjaśniejszy trafi!!!! ja dzis nie mam czasu na interweniowanie w tej sprawie, bo nauka wzywa! tym czasem rozbolały mnie gały i musiałam chwile przerwy zrobić, dlatego wpadłam ;) inserthome przedewszystkim poczuj sie jakbyś dostała ode mnie po twarzy. A wiesz za co?? za to, ze swoją buzię nazwywasz ryjem! tak do cholery nie wolno robić! samą siebie tak obrażając powodujesz, ze nigdy siebie nie polubisz! a ryj to ma świnia! :P nie wkurwiaj mnie grzecznie prosze takimi głupotami, co wypisujesz. Ty chyba nie masz powaznych problemów dziewczyno i sobie głupotami zaprzątasz głowe. Jeżeli coś Ci nie pasuje to postaraj sie to zmienić, ale bądź kochana pozytywnie nastawiona, bo to przyśpiesza i w ogóle pomoaga realizować takie działania! Idź tak jak dziewczyny radzą do kosmetyczki, albo do fryzjera, kup sobie nową seksowną bluzeczke, albo dobry tusz do rzęs i heja do przodu! I mi szybko tu na kolanach obiecaj, ze nigdy nie nazwiesz swojego buziolka ryjem ani zadnym innym takim zwierzęcym, bądź negatywnym okresleniem!!!!!! spadam bo za 3 godziny obrona mgr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktora z Was jest z Wawy?trzeba nakopac ten młodej:-P Naprawde bardzo ładna z niej dziewczyna...ma duze oczy i pełne usta jak Ty irrenka:)a ona majaczy i majaczy..... irrenka łaczymy sie z Tobą w duchu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inserthome
Mówiłam już sexylady, że tu nie chodzi o użalanie sie nad sobą. Ja naprawde siebie nie znosze. Nie chodzi tez o facetów. Chodzi o mnie. A sposoby z kosmetyczka czy fryzjerem nie pomoga... to juz sprawdzone... ale zamierzam się wybrać do tej pani psycholog na drugie spotkanie:( PS. dziewczynki gdyby wasza twarz przypominała kupe gówna za przeproszeniem jak moja to byscie sie nie dziwiły czemu narzekam. O! PS.2 sexylady jest bardzo piękną kobietką o nieprzecietnej urodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj za tą kupe to Ci sie oberwie od irrenki-współczuje Ci jak Ona Cie dorwie;) :-D Chyba pogoda na Ciebie źle działa dziewcze drogie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny!!!!!!buziolki dzis irenka się broni trzymamy od 17stej w kciuki mocno....powodzenia Słonce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inserthome tak weź siędziewczyno użalaj nad sobą do końca życia, aż sie potem po 50 obudzisz z ręką w nocniku, jaka to głupia byłaś i życie zmarnowałaś niesłusznym zadręczaniem się ;) przesada ;)nad Tobą nie można się użalać i mówić że jesteś łądna Ciebie trzeba kopnąc w dupsko abyś przestałą biadolić. Zajmij się czymś a nie myślami jaka to Ty brzydka jesteś ;] Dziewczyno życie Ci ucieka ;) Irrenka 3mam Kciuki :D PANI MAGISTER ❤️ 🌼 ❤️ i Anulka witajjj po długiej nieobecności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inserthome
HOPE jak podkreśliłam wczesniej nie uzalam sie nad soba... i skonczmy juz lepiej ten wątek. Nie chce by go ktoś dalej kontynuował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka, trzymam kciuki!!! hmm, a ja rozumiem inserthome. ja też siebie uważam za brzydką i nikt mnie nie przekona że jest inaczej. I już. koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam nasza pani magister:-P pewnie siedzi juz w jakims pubie i oblewa,a o nas zapomniała😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iviiii
Poczytuje Was juz od dawien dawna i nie mialam smialosci napisac,dopiero \"teraz trwoga do Boga\"...moze drogie kobietki poradzilybyscie mi cos...opisze sytuacje: Jestem z facetem 5 miesiecy,ogolnie dobrze nam sie uklada, jest kochany,opiekunczy ale takze strasznie zawziety i honorowy. Szuka pracy obecnie i wczoraj napotkalam ciekawa oferte wiec napisalam mu smsa \"dzien dobry:) znalazlam ogloszenie...\" no to on odpisal \"dzien dobry:)\" dziekuje bardzo za informacje:)\" no to mu nic nie odpisalam bo co mialam biadolic jeszcze? pozniej napisal do mnei popoludniu,pytal jak sie udalo zalatwianie spraw w urzedach i chcial mnie wyciagnac na spacer, odmowilam grzecznie bo bylam zajeta, no to on napisal \"no nic to, w takim razie spaceruj a nie pisz:)\", uznalam ze ma racje wiec odpisalam \"no to papa:)\" on wyslala \":*:)\" i koniec, zawsze pisal na wieczor a wczoraj nic, zero wiadomosci.Utarlo sie tak, ze ja pisze czasami rano,on popoludniu przed spotkaniami i wieczorem po spotkaniach przed pojsciem spac.Ostatnio niby to w zartach wypominal mi ze ja czasmi mu nie odpisuje na wieczorne smsy ( skoro pisze bardzo pozno to przeciez nie bede sie budzila i sprawdzala czy przypadkiem nie napisal)jesli pisze o normalnej porze to oczywiscie ze mu odpisuje, jestem mila itd. I teraz pytanie moje drogie (wiem ze jestem nowa i ze troszke sie spoufalam;)) napisac do niego rano tak jak pisalam czasmi czy czekac na jego ruch? bo on mogl sie poczuc splawiony, wychodzi z tego zalozenia ze ja rowniez wieczorem moge napisac czasmi,rownouprawnienie niby.Nie wiem co zrobilaby zolza,czytalam ksiazke i mam \"podstawy wiedzy\" ale czasami trzeba po prostu sie poradzic innych kobiet;) Licze na odpowiedz i zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iviiii mozesz mu napisac np.\"milego dnia kochanie\"skoro mowisz ze moze czuc sie po wczorajszym urazonym:)ale potem w ciagu dnia nie pisz nic....wieczorem jak idzisz spac tez mozesz napisac cos w stylu\"jestem dzis bardzo zmeczona.ide sie juz polozyc.dobranoc kochanie\".Oczywisice nie codziennie-niech bedzie to równouprawnienie,raz Ty raz on...nie badz nachalna,nie zasypuj Go smsami,ale tez nie bedzie bierna.Czasem tez wykaz inicjatywe:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie nasza irenka niech sie tu syzbko chwali co i jak??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? czesc sexy ledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze jestes anulka-stesknilam sie za Tobą przez noc👄hehehehe ciekawe jak irrenka:-P Cos jej ani widu,ani slychu:-D pewnie ją główka boli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda anulka:( no ale trudno;) moze pod koniec dnia irrenka sie zjawi;)jak wytrzeźwieje:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iviiii
Dziekuje za odpowiedz Sexy:) niezly zbieg okolicznosci,tez mam na imie Irena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam wieczorek sexy ledy? wczoraj to sie usmielam bo jestem w smiesznej sytuacji. Tak sobie uswiadomilam, ze moj nowy adorator, zawsze rano napisze smska na poczatek dnia, ja odpisze, a czasem nie odpisze, to pisze on dalej Ja natomaist pierwsza pisze smka na pocatek dnia do mojego "niby faceta" hahahahahaha smiechu warte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iviii ja nie jestem irenka,tylko jedna z naszych zołz ma taką ksywke :-P Anulka ja ostatnio mialam czarny humor...zreszta sama widzialas na forum...ale dzis mnie tez energia rozpiera;)nie wiem czemu....ale to dobrze,bo ile mozna sie smucic:) anulka a Ty skad jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×