Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

kurcze mam dzisiaj powody do zmartwien, ide z psem do weterynarza , ostatnio moj pies po przebytej operacji zaczal duzo pic wody i czesto sika , nawet w nocy:O...i musze zbadac, przeczytalam w necie ,z e to moga byc problemami z nerkami albo cukrzyca,jasna choleraaaa...jestem tak zdenerowana ze sie boje co z tego wyjdzie:( dlaczegocos zawsze musi sie dziać, no przeciez było dobrze...ale ja podejrzewam ze wiek robi swoje:(ma juz 12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri nie denerwuj sie, przeciez jest ostatnio duszno i ciepło bardzo, każdy pies musi więc pić... może to nic nienormalnego akurat... Uni tak jest taki drink i serwują go na cąłym świecie :) bo na dominikanie też go popijałam :) mniam mniam :) hej to jak myslicie bedzie mi dobrze w takiej fryzurce?? http://streemo.pl/Image/442917.jpg czy sie zrobie za bardzo pyza??? bo ja szczupłej twarzyczki to nie mam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ircia moj pies nigdy latem czy nawet w upale nie sikał, on dosłownie biegnie pod drzwi i prosi by wyjsc, a jak z nim wychodze to sekunda i sika jak szalony i to duze ilosci moczu...wiem ze jest z nim nie tak, zreszta wet podejrzewa ze z nim jednak cos nie tak:( no powiesze sie chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri nie wieszaj sie, może leczenie nie bedzie skomplikowane ani długie... trzeba byc dobrej myśli... mój ma poczatek zapalenia płuc, po nie leczonym zapaleniu gardła, o którym nikt nie wiedział :o bierze zastrzyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sex on the beach Seks na plaży wódka 4 cl sznaps brzoskwiniowy 2 cl sok pomarańczowy 4 cl sok żurawinowy 4 cl Przygotowanie Trzy pierwsze składniki shakerować z lodem. Przecedzić do szklanicy wypełnionej 3-4 kostkami lodu. Uzupełnić sokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUni albo tak: Drink: Sex on The Beach Składniki: * 30 ml brzoskwiniowej brandy * odrobina grenadyny * po równo soku pomarańczowego * po równo soku pomarańczowego * po równo soku żurawinowego * po równo soku żurawinowego * 40 ml wódki Przepis: składniki wlej do wysokiej szklanki, zamieszaj, udekoruj wisienką i pomarańczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uni drink koloru pomaranczowo czerwonego (czasem różowawy) słodki ale nie za mocno - taki w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( piliscie drink cosmopolitan? COSMOPOLITAN Skladniki: 60 ml wódki 30 ml cointreau 30 ml soku żurawinowego sok z połowy limonki pół łyżeczki drobnego cukru moj ulubiony drink , zawsze pije z kumpelami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnei jeszcze kokosowy sok jest :P bo pamietam ten smakkk mmm :D Uni zajebiaszczy jest ten drin poleecam :D moj ulubiony!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri piłam cosmopolitan - jest równie dobry jak sex on the beach :) ale najbardziej mi brakuje bananamama, u nas go nie ma... a bynajmniej na pewno nie ma nigdzie takiego jak tam na dominikanie - był pysznyyyy daje głowe sobie uciąć, ze Wam wszystkim by posmakował!!!!!!!!!!!!!!! tamtejsza pinakolada tez inaczej smakuje niz tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impriiii nie sex na dziwce tylko sex na plaży ha ha ha ha ha ha ha ha no ma taką nazwe nie wiem.. ktos go wymyslił, tak nazwał i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dlatego, ze kojarzy sie z plażą, ciepełkiem lata i jest słodki jak sex :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz teraz chcialabym wiedziec diagnoze, co zmoim piesiem:O o kurcze to beach a nie bitch :D hehe ale cosmo jest dobry na wieczor a ten sex beach chyba na plaze i to z mezczyzna:)...a nie z dziwka:Dhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×