Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

dobra ja tez spadam bo jutro 4.50 pobudka:(:(:( pa zołzole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciao zuccherini ;) A mnie dzień minął smętnie, kolejne 4 przede mną ;) I już będzie sierpień, ja pierdzielę..ale ten czas leci Teraz oglądam i śmieję się strasznie z ego filmiku, ciekawe jakby w polskim kościele z czymś takim wyskoczyć, btw, piosenka też niezła http://www.plotek.pl/plotek/0,0.html Niedlugo trzeba iśc spać laleczki Co do fryzjerów, chodziłam do takiego jednego fryzjer-stylista. Na wesela czesze pięknie, tylko sporo kosztuje, ale zastanawiam się czy nie umówić się do niego na układanie we wrześniu hmm hmm hmm Może pannę młoda przebiję ;) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komu kawa????? ;) kaomu kawa?????????????? hahahahahahahahhaaaa u nas sytuacja opanowana obeszło sie tylko grypą jelitową ale przez wszystkich hehe :( no ale najgorsze już za nami nie dali my sie jej , a próbowała nas z wyrka za nogi wyciągnąć próbowała..... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprosze bo mam zly dzien to nawet i kawe wypije choc nigdy nie pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia ja tylko woda mineralna, ewentualnie szałwia, bo gęba nadal spuchnięta po wyrwaniu 8-mki :( Uni czemu masz zły dzień???? a co do prezentu to powiedz poprostu, ze to był żart, ze z zaręczynami możecie jeszcze poczekac :) a może Ci kupic perfumy, albo książkę, albo nie wiem co... :) sexy i jak sie dziś czujesz??? Hope Ty śpiewaczkoooooo :D czwóreczka no no pannę młodą chcesz przebijać :P no ale fryzura możesz - pozwalam ;) tylko białej kiecki nie zakładaj ;) karmelaia ja na twoim miejscu zrobiłabym tego \"irka\" tzn fryzurke na irokeza :) tylko idź do sprawdzonego fryzka :) a nie faluj i nie kręć bo Ci sie i tak w zabawie wyprostuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak jakoś ...szkoda gadać i jeszcze mała dziś jakaś marudna jest .. ehhhh 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka dla wszystkich a dla irci woda proszę........ ;) tęskniłam juz za wami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni ale to chyba nie chodzi o to, ze sie stresujesz, że Ci sie men oświadczy co?? :) powiem Ci jedno - kiedys oświadczył mi sie mój chłopak - miałam tyle lat co ty i sie przestraszyłam,z e za wcześnie, ze sie nie spodziewałam, szok to był, no i mu nie odpowiedziałam...i to był błąd!!!!!!!!!!!!!!!! powiedziałam ze sie musze zastanowic i troche za długo to trwało, bo chłopak zaczął wątpic w to czy w ogóle go kocham ... :o a kochałam, tylko sie bałam, ze coś może iść za szybko na przód. ale on to inaczej odebrał i z czasem znalazł sobie inną :( więc dziewczyny apeluje do WAs - zawsze rzyjmujcie zaręczyny!!!!!!!!! Chłop wtedy szcześliwy, a dla was to żadna wyrocznia, bo zaręczyny mozna zerwac, albo tak jak Hope gadała może to trwac nawet z 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia my za Toba też!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i martwiłysmy sie o Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelia chodzi Ci o cos takiego??? http://stylio.pl/zdjecia/69/69789_l/ewela1231/Irokez.jpg http://img530.imageshack.us/i/beztytuunm2.png/ http://img440.imageshack.us/i/firstcrt788so0.jpg/ http://www.zeberka.pl/img/cam/bey.jpg http://foto3.m.onet.pl/_m/850ea85e44505287a309828a68571e17,5,19,0.jpg weź najpierw podtrzymaj tak włosy przed lustrem i zobacz czy Ci w takiej fryzurce będzie twarzowo ;) bo nie kazdy musi w tym wyglądąc korzystnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra nie gadaj zagadkami :P czemu jesteś smutna?? pokłóciliście sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poklocilismy ale mamy troche inne zdania na pewne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka dobrze gadasz, wtedy chłop ma wątpliwości... bo jego tokiem myślenia gdybyśmy go kochały i były szczęsliwe zgodziłybyśmy się... ;) a mojej znajomem chłopak oświoadczyłsię po 3 miesiącach bycia razem z terminm ślubu za kolejne 3 miesiące ! a ta się zgodziła ;] do ślubu nie doszło, bo zaczęło jej w nim coraz więcej rzeczy przeszkadzać ( w kończy na to by kogoś poznać potzreba czasu ;) )i odwołała ślub na 2 tygodnie przed :D gostek znalazł sobie szybko inną i też ją poprosiił o rękę :D... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże...gdyby mnie facet poprosił o rękę po 3 mies.bycia razem to chyba pękłabym ze śmiechu ;) Po roku,półtorej, ok bo ja uważam że nie należy przesadzać z \"Chodzeniem\", a ślub nie musi być za rok, ważne że plany deklaracje są :) Ja jeszcze nie wiem co zrobię na głowie, wiadomo, jakaś grzywka musi być, żeby pucki zakryć, ale chciałabym mieć jakoś upięte. Ja zaproponowałam pannie młodej ten salon gdzie ja chodzę, bo pytała. I pewnie wyląduję z nią na fotelu ;) Ślub o 13 więc będę musiała umówić się najpóźniej na 9...kurde. I czy się wyrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka to już sobie zaklep termin u fryzka!! soboty sa zawsze oblegane, ja sie zapisałam ponad pół roku przed slubem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz kurcze...no faktycznie. Całe szczęście że tam jest i kosmetyczka i fryzjer więc wszystko na miejscu. Na szczęście jest tam z 10 fryzjerek więc może jakąś podłapię ;) Mówię wam dziewczyny, jak mi sie nie chce na to wesele iść... a najlepsze jest to, że nie wiem jeszcze kogo zabiorę ze sobą. I to jest największy problem, bo niby mogę poprosić jakiegoś kolegę, ale nie chcę żeby on coś sobie wyobrażał oraz żeby inni nas za parę nie wzięli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam juz raz jako osoba towarzysząca mojego brata he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka ło tam, poproś jakiegoś kolege i powiedz, czy ma ochote na dobre jedzonko i dobrą zabawe, i czy by z Tobą po koleżeńsku na wesele nie poszedł ;) wszystko w temat a jak nie ten to inny :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni to jest normalne, zę sie ma inne zdanie na pewne tematy! nawet nie wiesz jak ja z meżem czasem walcze,zeby mu wytłumaczyc mój punkt widzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he heh coś wymyślę. Najwyżej jakiegoś opłacę :D :D :D Butów mi jeszcze brakuje :( i nie mogę nigdzie znaleźć wymarzonych sandałków. W sobotę pojadę na zakupy to może coś wygrzebię, bo chciałabym jeszcze w nich pochodzić żeby mi stopy nie odpadły na weselu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze myslalam ze na ten konkretny temat mamy to samo zdanie... i niestety troche sie zawiodłam i rozczarowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni fajne, zgrabniutkie :) te drugie to by nawet czwóreczce pasowały pewnie :D Uni na jaki temat sie tak poróżniliście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm....no fajne buciki, tylko ja potrzebuje obcasiki na paseczkach...bo pełne, czarne szpilki do sukienki nr 1 już mam, potrzebuje buciki do sukienki nr 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×