Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

no to niedziela dobrej nocy :) odpocznij sobie ;) 👄 Unitra takie rodzinne spotkanie hm.... to z jakis waznych powodów było??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to ja mam rude okulary hehe ;) myslałam nad tymi bez dołu, ale mi sie wydaje że okulary dodają mi jakiegoś tam wyrazu. Jakbym dała sobie te okulary bez dołu, i włosy jasne to bym wyglądała juz na kobiete kompletnie bez żadnego wyrazu. taka szara myszka. Dlatego farbuje włosy na rudo, żeby wprowadzić jakiś koloryt w moim wyglądzie. Choć też fakt, że w tych obecnych okularach moge wyglądać na "surową" kobietę. Moi znajomi sami nie wiedzą w czym mi lepiej. Jedni odradzają farbowanie na blond bo zrobię sie nijaka. Inni znów doradzają żeby ściągnąć ten rudy. Więc sama nie wiem i nie moge sie zdecydować. A mój naturalny kolor to szary. Więc do naturalnego na pewno nie moge wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna...no własnie czy to wszystkie nie jest az za ostre????? nie gadaj,z e blondynki są nijakie! o boziuuuu!!! nie nie nie! najwieksze sexbomby są blondynkami!!!!!!!!!! a teraz na powaznie, samotna jak ja miałam taki kolor na głowie to wiesz co mnie wkurzało?! nie pasowało mi wiele kolorów ciuchów do tego koloru, bo sie gryzło, albo było przesadnie jaskrawo już... a teraz jak włosy mam bardziej stonowane to kolorowiaste moge nosić :D i wcale nie uważam, że jak zrobisz inny kolor to bedziesz nijaka?? co za bezguście Ci tak powiedziało???? zmiany są potrzebne w zyciu! od czegos trzeba zacząć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
kochane, a mozecie podeslac mi te ksiazke w wersji elektronicznej? wiele o niej slyszalam i chetnie przeczytam, a kupic nie mialam okazji. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
o rany, 2 razy zzarlo mi posta :( chodzi o "zolzy" oczywiscie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna.. jak mówisz że masz jasną cerę to nie znaczy że będzie Ci źle w ciemnych włosach. ZNam wiele osób z jasną cerą i ciemnymi włosami i wyglądają super ! Najlepiej jak byś sobie przyciemnił tak o dwa trzy tony od swojego naturalnego ( ewentualnie rozjasniła o dwa trzy tony od naturalnego ;) ) tak wychodzi najbardziej twarzowo :D A brwi można potraktować henną brążową i to również doda wyrazu ewentualnie jak się nie chce henny to przyciemniać je kredką o kolorze oczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
jasne, jasne :) cos mi komp (a)wariuje... :) ready2work@wp.pl dzieki irrenka! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis o kurdeee miałam dzisiaj sobie henne zrobić... o jaa zapomniałam :o u mnie henna dodaje wyrazuuu oj dodaje!!!!! chociaż teraz mi grzywa zasłania brwi, ale i tak robie regularnie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
samotna, a probowalas isc do sklepu z perukami i poprzymierzac? najlepiej z kims, kto ci zrobi pare fotek? i w okularach i bez... :D wtedy zobaczysz jaki jest twoj typ urody. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka ja tak samo henne regularnie robie.. zwłaszcza teraz jak mam czarne włoski to pasuje mieć też ciemne brwi ;) zresztą tak książkowo to brwi powinny być w kolorze włosów albo ciemniejsze jeden dwa tony no ale to już jak kto woli i w jakim wydaniu siebie lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
dzieki irrenka! zajrze czy sie otwieraja. buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis henna dobra rzecz!!!! :) pomarańczka :) ja spadam do spania, bo juz troche jestem zmeczona :o do jutra!!!! 😴 dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja też mogłabym
Dostać tę książkę? na pewno mi się przyda ;-) Z góry dziękuję !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:P irrenka idzie spać a ja przychodze :P hehe :D ale cóż;) Jak zwykle się melduje:P czy któraś z Was zaprosiła mnie na NK?? :P Kurka myślałam że będzie gorzej w pracy ale jest SUPER jak na razie:) we dwie o wiele lepiej się pracuje, ale jak jest ruch to kolejki są ale gówno mnie to obchodzi :D nie dał nam wyższej pensji powiedział żebyśmy miały troche przyzwoitości bo dobrze wiemy że nie stać go ( a co to mnie obchodzi!!??!) no ale cóż jestem wyrozumiała i lojalna więc nie kopnełam go w dupe.. Kurna niedługo będe miała wypadek już dwa razy w te wakacja miałam prawie czołówke bo kurna wyprzedzają na zakrętach, a dzisiaj jak jechałam do domu to jakiś gnojek na prostej drodze wyprzedzał i widział, że z na przeciwka jade to i tak się pcha na chama pedał jeden!! 😠 normalnie jeżdzić się boje. Raz jeden w ostatniej chwili zdecydował się skręcić i o mało mu w dupe nie wiechałam i mało ja nie miałam tyłu spłaszczonego . echh normalnie Masakra 😠 Dobra to do usłyszenia następnym razem :P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art138
Hej Nie wiesz, gdzie możesz znaleźć miłość? Brakuje Ci ciepła, zrozumienia i miłości? Może w takim razie warto zacząć szukać miłości. Jeśli nie wiesz gdzie zacząć to polecam Ci serwis matrymonialny: http://iduo.pl Znajdziesz tam tysiące osób takich jak ty. Być może jedna z nich to będzie właśnie ta jedyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna w takich okularkach bez dolu, mowie ci ze byc super wygladala, a nie bez wyrazu jak piszesz, to mozesz dobrac sobie ciemniejszy kolor u gory okularow, troche cie domlodza te okulary, dodadza tej intelignecji w wygladzie zobaczysz, i czesz sie na boczekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ja wiem co mowie, wiem ze mam gust bo juz nie jedna osoba mi powiedziala i faceci i kobiety:P umiem odbrac kolor, oczy podkreslic, wlosa zakrecic to w ta to w tamta strone, okularki zmienic:P tez mam bez dna, superrr w nich sie czuje, zreszta kazyd mi moiw ze bardzo ladnie wygladam:P no henna brwi delikatna tez oki jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia kochanie no kurde jakbym wiedziała, zę sie zjawisz to bym jeszcze zaczekła..mimo zmęczenia :) witaj Miła :) no ja tez jestem zdania, ze takie okularki nie sa wcale mdłe i na pewno nie robią osoby nijaką...są subtelne, ale z klasą!!!! a mówię, ze samotnej trzeba by zmienić ten kolor, bo jest za bardzo krzykliwy!!!! a tym bardziej,z ę już nie zmieniała tego tak długo!!!! ...ale już z niej zejdźmy...zrobi jak będzie uważała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×