Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

czesc.widze ze zupelnie o mnie zapomnalyscie.nawet slowem o mnie nie wsomnialyscie:( tez chcialabym umiec sie tak malowac.a kawaly fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła niedziela te dwa pierwsze suuuper!!!!! szczególnie też z szampanem :D ale zorro tez dobry :D metis no właśnie motywacja to podstawa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra przestań sie żalić, ze o Tobie zapomniałysmy! chyba miałas ostatnio dowód na to, ze nie zapomnialm o Tobie... :P Miła niedziela ale masz głupawke!!!!!!!!! he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka bo widziałam że wspomniałaś że po takim miesięcznym kręceniu zrzuciłaś coś 2 kg. Tylko pytanie czy do tego stosowałaś jakąś dietę czy tak normalnie jadłaś jak zawsze? i czy jeszcze jakieś ćwiczonka do tego dobierałas? hm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis nie robiłam nic dodatkowego, diety też nie było, tylko na wieczór nic już nie jadłam, darowałam sobie wszelkie kolacje ;) ale trzeba być wytrwałym,z ęby tak codziennie 30minut tym szajsem kręcić ;) czasem mi sie strasznie nie chciało :o no i po miesiącu zaprzestałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieźle irrenka.. jak by jeszcze dodać do tego dietę jakąś lekką bez katowania się oczywiście to można na tym kręceniu całkiem dobrze wyjść ;) no ale właśnie najgorsze to wytrwałość ja zawsze mam tak że pare dni pokręce a później łapie lenia i odstawiam kółeczko eh.. chciała bym mieć silniejszą wole :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła jak zrobie spaghetti to ja sie zmotywuje ale do zarciaaaaaaaaaaa :D ale mi ochoty narobiłas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ;) żeby tak wymiatać trzeba dłuuugich ćwiczeń co nie zmienia fakty że strasznie mi się to wymiatanie podoba heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co Unitra juz nic do nas nie napiszesz??? dobrze chociaz,ze sie pojawiłaś ... ale mogłabys pogadac chwile... :( Hope gdzie jesteś??????? 😭 no gdzie??????????? a zawsze obca?? i o_linka??? i luka???????? bejszus? :o i intherstome czy jak ona miała...póxniej pod innym nikiem napisała ale tylko raz :( gdzie sie podziały???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis a Ty napisz cos o sobie...skąd jesteś?? który region?? ile lat masz? nic o Tobie nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czuje niedziela, ze jakis mi tu warunek walniesz za ta porcyjke żarełka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wieszzzzzzzzz:P, az tak zle o mnie myslisz:P hihi dobra laski na jakis dluzszy czas zmykam, obiadekkkkkkkkkkkkkkkkkkkk, potem brzuszek w gorze musi polezec na lepsze trawienie ,,,,,,,,,,,,potem sesksik by sie przydal - ale dzis posucha bedzie:P i moze dopiero po tym wszytskimmmm..... zajrze tutaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z południa Polski ;) a dokładniej z poskarpacia :) 22 latka mi w tym roku stuknie juz.. eh :P a imię - Monika ;) miło mi :) to tak w bardzo wielkim skrócie o mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miło nam miło!!!!! :) ja z wielkopolski a imię pierwszej grzesznicy mi nadano :D ha ha ha ha lat 25 jeszcze przez pare dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×