Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Hope oglądała film :P co do malowania oczy ja nie umiem cieniami :( nie wiem co jak i gdzie :P nawet z tuszem mam problemy z tym , że ja zaczelam sie malowac tuszem jakoś od wakacji zeszłego roku :P czyli rok dopiero za mną malowania i zawsze jak chce bardziej podkreślić rzęsy to sobie górnąpowiekę pobrudzę tuszem i musze patyczkami do uszu scierac :P antytalencie do malowania jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła nie myśle o Tobie xle...byłam ciekawa co mi dasz za zadanie ;) do miłego!!!!! Hope to faktycznie nie za długi staż malowniczy ;) ale nie martw sie anwet ja czasem sobie popaprze powieke i tez patyczkami do uszu to wycieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też sprostuje.. jeszcze przez parę dni 21 lat :D co się będę postarzać heh ;) a tu z imieniem mnie zaskoczyłaś bo byłam pewna że irenka to Twoie imie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do malowania to z tym tuszem to trzeba mieć nie dość że wprawę to jeszcze ukłąd rzęs zależy czy sie powieke popapra bardzo czy tylko trochę :P ja jestem po szkole kosmetycznej i tak sie często papram tym tuszem eh.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zgadzam sie z toba co do tego brudzenia tuszem :D Metis a książke czytałaś?? tą na której opiera sie nasz temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka oczywiście w innym razie pewnie bym tu nie trafila :D a trafiłam już troche temu jak sama miała podobne problemy z facetami.. i czytałam wasze rady i książkę i przyznam że mi pomogły a to jak czytałam co tu piszecie uświadomiło mi że nie tylko ja mam problemy z tymi chopami i jakoś tak raźniej mi było :) za co mogę wam teraz podziękować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się teraz przymierzam do kupna : LOREAL TELESCOPIC CLEAN DEFINITION MASCARA miała któraś ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateis trzeba było się wcześniej odezwać :D ale wybaczymy Ci.. lepiej późno niż wcale ;) Witaj na pokładzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis nie ma za co dziękowac :P tu pisza kobiety dla kobiet... :) nie zawsze jesteśmy miłe i nie zawsze słodkie, ale zawsze chcemy dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Hope* no trzeba było trzeba.. na pewno pomogły byście mi jeszcze bardzie ;) ale to wszystko było takie zagmatwane że nawet nie wiedziała od czego zacząć a na czym skończyć .. szczęscię w nieszczęściu że już z tymi panami nie mam problemu ale też nie mam żadnego pana.. heh. Do czasu :D mam nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope nie miałam tego tuszu ale teraz chyba sie skurze na ten co ostatnio kupiła chyba sexy, a może impressive ... hm... nie pamiętam która z nich kupiła nowy z astora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka no zauważyłam że nie zawsze miłe i nie zawsze słodkie ale czasem nie owtorzy się drugiej osobie oczu byciem miłym tylko trzeba tak trzasnąć.. słowem ;) ale dobrze bo to pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim wlasnie sobie milcze :D wczoraj walnął na mnie focha na gg ;) (nie ma go w Polsce) rano nie napisał smsa - zawsze pisze przed pjściem do pracy myślał ,że ja sie odezwe ale nie, nie :classic_cool: to już widzę zmiekł bi mi strzałki puszcza , jakbym mu napisała smsa to wiaodme , że jestem w domu i by zadzwonił...(nie mam nic na karciewiec jak pisze to z neta:P) ale nie odzywam się bo jestem BAAARDZOOO ZAJĘEEETA :D oglądaniem filmów hahaha :D niech potęskni i odechce mu się fochów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa chyba że tak ;) to pewne wielka radość teraz w Tobie hehe :D ale w sumie czas najwyższy już na wyjście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Hope* haha.. bardzo bardzo dobrze :D z nimi czasem trzeba krótko bo się rozbestwią hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tata zrobił mi niespodzianke i po mnie przyjachał do pracy :) i tym sposobem jestem juz u rodziców i zaraz ide na obiadek :) ciekawe co dzisiaj serwują :D ...dobrze, ze tata umie niespodZianki robić, bo mój mąz to wcale :o a jak juz zrobi to mnie raczej przerażają niż cieszą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu ale nikogo poza mna juz nie ma :o trudno spadam... ide na miętowe lody ;) a pod wieczór może pokręce hulahopem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) iri to ja kupiłam ten tusz z Astora:) Hope ten tusz z max factorty to majatek ale raz mozesz poszalec;) Ten hula Hop jest prosty, wystarczy w posrodku brzucha utrzymac tempo i krecic powolutku... metis witaj w klubie;) iri ja to nie pamiętam niespodzianek :( zawsze byłam pewna lub dobrze poinformowana , do facetów tez szczęścia nie miałam i od nich ani jednego prezentu czy fajnych sytuacji ..kompletnie nic:( może będę później:) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka niespodzianki które Cię bardziej przerażają niż cieszą.. hoho aż się boje pomyśleć jakie ma te niespodzianki ;) ale mimo wszystko troszke zazdroszcze że masz już mężulka i ułożone życie :) :D a że nie robi niespodzianek.. tata za to nadrabia hehe ;) Impressive20 witam serdecznie :) A taki mały ps. wszystkie dziewczynki macie swoich 'panów' ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doświadczyłam porzucenia i mam nadzeje że tego nie doświadczę ale wierze że to nic miłego.. :( a ile masz latek ? 20 jak w niku ? :) ja jestem sama 3 miesiące ale już powoli mnie szlag trfia.. już jestem w takim wieku ze powinnam ślub planować a tu.. ale z drugiej strony bycie samej też nie jest do końca takie złe ale mam nadzieję że gdzieś tam jest ta jedna osoba.. ta na całe życie ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis większośc tu samotnych chyba nawet pań jest... hm... Impri :) chyba lepiej nie doswiadczać niespodzianek, niz miec takie jak ja ze strony męża :P bo albo mnie przerażają, albo są to po prostu rzeczy, które jego cieszą a mnie są obojetne - dlatego w zasadzie jego oznajmienie mam niespodzianke wiąże się z moim rozczarowaniem :P beznadziejny w tym jest ;) ale miałam wczesniej kiedys chłopaka, co potrafił pozytywnie zaskoczyć ojjj on to mi robił niespodzianki!!! kiedys miałam całe mieszkanie w koszykach kwiatów :) ...ale widzicie nie niespodzianki sie liczą :P NIE ZA NIE KOCHA SIE CZŁOWIEKA :) matis...a no wszystko ma swoje plusy i minusy... czy bycie w związku czy wolny strzelec - każdy ma jakieś dylematy i rozterki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×