Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

irrenka hehe a to już inna bajka :D ja tak samo myślałam że będe tylko z blondynami średniego wzrostu ( bo sama jestem dość niska :P ) i z jasnymi oczkami :P trafiałam zawsze na brunetów.. a najlepiej mi było z brunetem z ciemnymi oczkami hehe :D dlatego nawet jak facetowi jakiemuś podobają się najbardziej blondynki nie zdziwię się jak się hajtnie z czarną heh :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie bardzo facetow w okullarkach, i jeszcze przystojny i w okularkach to superrrrrrrrrrrrrrrr to dojae imwiedzy, a ja bradzo lubie indeligetnych znjacaych sie na wileu dzieczinahc wiedzy, ktorzy mnie czyms zaskocza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ale moje serce to chyba idzie wkierunku takiego blondyna, aj:), ale ma cos w sobie jest podobny do hugo grnda, moze wiecie kotry to aktor???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn o niebieskich oczkach jak ja:) choc zawsze bede romasowac oczkami z czarnymi, oni maja cos w sobie:P, a jak mja pikene zeby , porste biale to niebooo i oczka, rzeski dlugie , niebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis nie ma reguły, a los sie różnie układa... ja z czarnym jednym tyez miałm przyjamnośc namietnie sie całować...ale na tym poprzestałam, był baaaardzo seksowny i miał bajer jak nikt...dlatego nie chciałam nawet nic więcej, bo zakochac w nim sie to by było samobójstwo! nawet jesli by zechciał ze mna byc, to mam wrażenie, ze by mnie zdradzał - wykorzystywał swój urok do uwodzenia kobiet - co mu tak swietnie wychodziło!!! z reszta wiem jak sie dalej jego losy potoczyły - jedna go na dziecko chciała złapać...i co z tego,z e zaszła, jak on z nią slubu nie wziął. Byli ze soba jakiś czas, a teraz juz nie są... o ile wiem nie ma koles nikogo na stałe. pewnie skacze z kwiatka na kwiatek. Ale nawet mu sie nie dziwie, ze jat tak zabójczo przystojny i wie skurczybyk o tym, a bajer ma pierwsza liga, każdą laske potrafi zamotać... ma taki dziwny czar w sobie! nie chciałabym byc z takim czarodziejem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na takiego czary mary to chyba jeszcze poradnika nie napisali ha ha ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła niedziela z tym blondynkiem to bys miała piękne dzieci takie anielskie o blond loczkach i błękitnych oczętach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złapać faceta na dziecko jej.. nic gorszego! no chyba że chciała mieć dziecko o dobrych genach po tacie ^^ no ale każdy robi jak uważa :P a tacy czarodzieje to racja najgorsi są.. ale pewne jest, że poza nami czarują też inne dlatego takiego lepiej na dystans i ewentualnie wykorzystać jednorazowo na jakieś buzi buzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na studiach byl taki przytsojny koles, zreszto wtedy to tylko na takich zwracaalm uwage iii z tym przystojnakiem zaczelismy sie w koncu spotykac, poznalismy sie na dyskotece, milaismy sie na uczellni, byl staszy o 3 lata, byl na piatym roku, konczyl studia, ale to byl poczatek jego 5 roku i poznał takiego stwora jak ja, ale nie wiedzial jeszcze co go czeka:) myslalm blondyneczka, ladtwa jak grom a ja sie dowiedzialam ze on jest niezlym blejbojem....................................i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i randki, spotkania, wiersze, imprezki, no super bylo, facet zwariowal na moim punckie, ale ja nigdy nie dalam sie mu do lozka zacignac, wogole zmienilam jego swiat myslenie, on mysllal ze kazda moze miec a tu ja blondyneczka............ zakochal sie we mnie na zaboj, ale ja nie chcialam z nim byc, zalalmal sie i wogole, przestal sie golic, potem sie juz konkretnie zaprzyjaznilismy i mu nawet zone wybralalm, przychodzil pytac czy ta moze byc, a ja ze tak:P super teraz ma super prace i dowje dzieci, fajny koles z niego ale gdy by nie ja to nieiaodmo jakby to jego zycie sie potoczylo i wiecie co, przyszedl na moje urodziny i wreczyl mi prezent wiele reczy tam bylo, ale jedna mam do dzis ksiazka osieckiej z wierszami napisal tam " drogiej przyjaciolce, ktora sobowoscia swoja zmienia ludzi na lepsze...., z zyczeniami szcescia, zdrowia, pomyslnosci, na dalszej drodze zycia, bys nigdy nie stracila nadziei na lepsze jutro, z wyrazami najszrszej sympati E........"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...z wyrazami najszczerszej sympati - Edziu " :D he he zartuje fajna historia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ktora swoja sobowoscia zmienia ludzi na lepsze................................. wiecie jak sie poczulam,,,,,,,,,,,,,, lzy mi sie zkrecily, do dzis pamietam ten dzien i te slowa na pamiec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj irenka po tylku ci sie zaraz oberwie, ja wiem ze to trudne do uwierzenia, ale uwierz ja umiem czarowac facetow................ zreszto wiesz......................:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziela nie bij!!!!!!! wytłumacz, a nie bij ;) no wiem wiem... chyba same zostałysmy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszto ja wtedy bylam na drugim roku, nie byla mi w glowie zeniaczka, tylko imprezy dyskoteki, szalalam, wyrwalam sie spod piekunczych rodzicow;P, spod ich skrzydel:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi plecy bola od kompa, chyba sie klade, buzioleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia chciałam popisac ale mama mnie zawolala do roboty a potem juz musialam isc sie myc i jechalam z moimi rodzicami do rodzicow mojego lubego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×