Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

pewnie dlatego wole być sama bo z panami na których trafiałam częściej było źle niż dobrze, a jak jestem sama to częściej jest mi dobrze niż źle.. :P no ale jestem cierpliwa i czekam sobie ;) byle nie za długo.. Jak to się mówi w życiu trzeba obcałować wiele żab zanim trafi się na księcia ;) heh taki mały dżołk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc ja tez sie nie ziwazalam z takim romatykami, ........................jeden to przykleill mi kwiaty i pocztwoke na dzwi w walentynki i takiego pieska:), maskotke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła to było ze dwadzieścia koszyków kwiatów :) a no nie jestem... nie wyszło! ma juz chłopak żone i dwoje dzieci... he he ja mam mojego zakręconego, ześwirowanego i czasem nieprzewidywalnego męża, z którego mam kupe smiechu i chyba wole to niż romatyczne i smętne wieczory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metis, ja jestem też samotna..... zreszta jak mój nick wskazuje ;) tyle razy sie sparzyłam, ze już mi się nawet szukać nie chce. przynajmniej w tym momencie jestem na takim etapie. teraz dopiero wróciłam z pracy. Jestem jakaś padnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no samotna nie dziwie się,z e padnięta jesteś skoro dopiero z pracy wróciłas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna awiesz co... ja sobie tak mysle, ze ten twój ostry kolor włosów może działać odstraszająco na płeć przeciwną, bo jak ja miałam taki to niektórym sie bardzo podobał a innym zupelnie nie! (mówię o mężczyznach) np. mojemu mężowi sie nie podobał :o po miesiącu wręcz nalegał, zebym zmieniła ... może to tak działa jak w swiecie przyrody, np u rybek, ze jaskrawe rybki maja odstraszać inne ... hm... może głupio gadam, ale samotna jak coś w tym jest to może zmień kolor co... chociaz na próbę...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna eh.. niestety zgadzam się z Tobą jak się człowiek tyle razy sparzy to chwilami już traci nadzieję że spotka tego właściwego i że się nie okaże kolejnym dup*iem.. w końcu ileż można.. . Jedni mają to szczęście że szybciutko znajdują tego kogoś inni muszą poczekać ale Mimo wszystko jestem zdania że na każdego przyjdzie czas i w końcu i nas trafi strzała miłości ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka zgadzam się.. mi osobiści podobają się różne szalone kolory :D ale z facetami to bywa najczęsciej tak że lubią spokojne naturalne kolory blond czarne brązowe. Wiadomo, że nie wszyscy bo zawsze się znajdą wyjątki ale taka prawda. Nawet niedawno bawiłam się w pytania u znajomych jakie podobają się kolory włosów u kobiet(z czystej nudy i zainteresowania :P ) i każdy mi mówił ciemne lub blond.. No ale najważniejsze jak dana osoba się czuje w danym kolorze włosów bo to jest najważniejsze żeby się dobrze czuć a nie przypodobać innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, żeby sie dobrze czuc to najwazniejsze...ale mozna sie dobrze czuc czasem i w innym kolorku ;) ja sie dobrze czułam w każdym he he ale najbardziej w ciemnym brązie, czarnym prawie... i stonowanym brzoskwiniowym blondzie też :) ale ten cimny wygrywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo irrenka to tak szalałaś z kolorami ? :D ja też ;) i w sumie w blondzie się w ogólnie dobrze nie czułam i zaraz zmieniałam. W czerwonym to tak średnio - to było szaleństwo licealne hehe ;) później miałam później miałam pasemka czarne na tych czerownawych włosach to nawet je lubiłam ;) później ciemny brązik to normalnie ( bo taki mój naturalny jest) a teraz parę latek mam czarne :) o to moja historia kolorków na głowie ;) Teraz znowu bym chciała coś zmienić ale nie bardzo wiem co.. zresztą z czarnego trudno zejść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to kocham się w brązach i czarnymmm ! :D kiedyś miałam blond pasemka przez rok jakos :D teraz bym za chiny sobie nie zrobiła :) i zauważyłam że wśród koleżanek to ja na studiahc z samymi CIEMNYMi się zadaje haha :D nie wiem swój do swego ciągnie czy jak hehe :) Samotna ja bym Ciebie w czekoladowym brązie widziała ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis no z czarnego zejść to masakra!!! ja schodziła stopniowo brazami, ale i tak w końcu musiałam przebolec odrosty bo chciałam wrócić do naturalnego :) póxniej ten naturalny trzymałam do slubu he he substytut cnoty hi hi ale mnie juz korciło strasznie, a po slubie bah!! blond, jeszcze większy blond, rudy marchewkowy, rudy ciemny, średnio-ciemny brąz i teraz mam farbowany, ale sprany wyglada prawie jak mój naturalny ;) Hope cos w tym jest ;) czarny za mną chodzi jak cień ;) ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope może za rok jak mi odrosną włoski z tego radykalnego cięcia tydzien temu to zmienie nik na CZARNA INEZ :D ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Irrenka, pamiętam jak mi już to kiedyś mówiłaś. Może masz rację, że ten kolor odstrasza? Chociaż w moim przypadku nie tylko kolor ;) Kurcze, farbuje sie na ten kolor od ...chyba nastu lat. Strasznie go lubię. Czarny i brąz odpada bo mam jasną karnacje i wyglądałabym jak duch. Blondu nie specjalnie lubię. Zawsze mi się podobały pasemka, coś w rodzaju balejażu z delikatną domieszką rudego tylko nigdy sie nie odważyłam :) Musiałabym najpierw ściągnąć ten rudy. hmm, chyba żebym spróbowała na ten rudy położyć jasniejsze pasemka i tak kłaśc co jakiś czas do momentu aż mi zejdzie rudy kolor (pasemka po to żeby nie było widać za bardzo odrostów) ... ciekawe jakby to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w chwili obecnej mam właśnie te nieszczęsne odrosty i tu sie zastanawiam czy dalej czarnym farbować czy na czekoladowy brąz i tak powoli do niego schodzić hm..... i nie wiem a bym wiedzieć chciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis ja tez samotna.....zraniona i oszukana😭 dzis siora byla w Częstochowie-mówila ze modlila sie za mena dla mnie:-P Jak Go nie znajde to ją zaczasnę!!!:-P :-D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz mam blond, ale mialam tez czarne, no ciemny braz, ale na moich wlosach wygladal jak czarny, tez mi sie podbalo.. ale blond wygrywa ale ejsli chodiz o pwodzenie u facetow to kolor nie ma znaczenia, chyba trzeba miec to cos, oczy usta , wyglad, nie wiem choc znam osobniki ktore uwielbiaja tylko czrane albo tylko blad, tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he sexy no weź, wymodlić sobie faceta - jeszcze takiej bajki nie słyszałam ;) żaruje oczywizna! sexy na pewno kogos sobie znajdziesz, a raczej on Ciebie znajdzie, bo ładna, usmiechnieta dziewczyna jesteś ;D więcej wiary! Metis no jak chcesz zacząć schocić z czarnego to farbnij odrost czekoladą i na cale też nałóż czekolade :) samotna możeby warto było sprobowac coś zmienić... hm... wiem, ze lubisz, ale podziwiam, ze Ci sie jeszcze nie znudził :) ja to bym mogła co tydzien miec inną fryzurkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miła masz sporo racji, bo sa faceci, którzy lubują w brunetkach, są i tacy co uwielbiają blondynki!!! ale sa tęz mężczyźni, dla których to nie jest istotne jaki ma kolor włosów, tylko na co innego patrzą... nie ma reguły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podsumowując ile facetów tyle różnych gustów heh ;) tak to już jest u nas zresztą też :) jedne wolą wysokich inne niskich jedne brunetów inne blondynów jedne z jasnymi oczkami inne z ciemnymi a jeszcze innym jest to obojętne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metis mnie sie kiedys wydawało, ze mam typ: wysoki, ciemne włosy, najlepiej czarne, oczy ciemne, ale niebieskie ostatecznie..., szczupły bardziej, ale nie wychudzony, ciemna karnacja... i co???????? trafiałam na samych blondynów...i serce jak na zlość to na ich widok szybciej pikało :D meza mam blond, dobrze, ze 185 wzrostu, bo do nizszych mam uraz po byłym ;) włosy blond, oczy niebieskie (ale były miał śliczne - zielone!!!!!!) i nie jest szczuplaszkem :D ha ha ha ha a raczej brzuszek mu rosnie odkąd go znam i to solidnie :o wszystko wina piwa!!!!!! zdziadział mi męzulek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła ja tez uważam, ze samotnej pasuje ciemny blond :D w tym by chyba wyglądała doskonale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziela Ty normalnie masz dobre wizje!!!!!!!! moja kumpela ma takie okulary i wygląda w nich sexy! samotna pomyśl nad tym !!!!!!!!! jakbys sobie fundnęła nowy fryz i nowe okularki to może bys odżyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mnie irenka i blondyni i czarni przystawiali sie cholernie przystoini sie przyklejali, ciemna skora, oczy , i wogole podobajacy sie dla wiekszosci kobiet, ale kurcze obawialam sie z nimi ziwazac na dluzej, aj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×