Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość Ilonap
Średnio ok 50, bo Mój pracuje ale pisze przed praca w trakcie na przerwie o 10 kilka smsow później na drugiej przerwie o 14 również kilka smsow i drogę powrotną, i wieczorem, no chyba że rozmawiamy to nie piszemy tak dużo przed snem...dlatego gdy nie pisze jak jedzie z powrotem to zaczynam się martwić..niepotrzebnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonap to kiedy wy macie czas zeby za soba zatesknic ????,,,taki stały kontakt wcale nie jest dobry ,,wiem cos o tym z wasnego doswiadczenia ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonap
No właśnie też wydaje mi się że nie mamy czasu zatesknic. po prostu chodzi mi o to żeby on z jednej strony wiedział że go kocham i że nie zapominam o nim, o okazywaniu uczuć w ciągu dnia a z drugiej strony nie chce aby myślał że ma mnie w garści...że już nie musi nic robić, bo mnie już MA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy Ty bys chciała zeby cie co chwilke ktos kontroowal,,,gdzie jestes co robisz dlaczego nei piszesz itp ,,od jutra ty sama ogranicz te sms o polowe ,,,,wtedy to on sie bedzie zastanawial czy cos sie nei stalo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonap
Myślę że pomysł jest dobry...czasem jak mu napisze na końcu wiadomości '...' to myśli że cos się stało i od razu wypytuje dlatego napisałam że problem tkwi w nas obojgu. Uważam że trochę się od siebie uzależnilismy a myślę że powinno być w związku trochę swobody tylko nie wiem czym to mogę spowodować...dodam że go nie izoluje niczego mu nie zabraniam,po prostu czasem czytam te smsy od niego i nie wiem co napisać bo wciąż to samo i nie ma o czym rozmawiać gdy ma się cały czas kontakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonap no to faktycznie masz fioła!!! :D przepraszam, nie gniewaj sie, ale ja to tak okreslam - jako babski fiołek ;) sama tez tak mialm i sie oduczyłam...bo to nie ma jak sama wiesz najmniejszego sensu! skoro on czesto pisze to się za bardzo przyzwyczaiłas to stałego, regularnego kontaktu i kazde zamilknięcie z jego strony będzie przez Ciebie traktowane jako cos dziwnego, co Ci kaze się martwić i weszyć co się stało! jak go zagłaszczesz jak to okresliłas to dopiero bedzie płacz!! więc teraz gdy jeszcze zmiana będzie w pore daj Wam troche luzu... jak sie nie odezwie w jakis wieczór to nie rób jazdy!! zajmij sie wtedy czymś, zeby nie myslec...a on dostanie w ten sposób sygnał,z e jesteś pewna siebie i to go przyciągnie do Ciebie!! piszesz, ze jesteś ładna..nie chce tego oceniac, ale skoro tak piszesz to znaczy,z ę troche tej pewności siebie masz... trzeba ja rozbudzić!!!! Twój facet jest z Tobą, bo mu sie podobasz, bo Cię kocha i mu z Toba dobrze! Trzeba o tym pamietac! Mężczyxni nie wiążą się z kobietami, które ich nie pociagają! Kobiety pamietajcie o tym!!!!!!!! więc skoro jest z wami facet, skoro facet jest wami zainteresowany to czemu miąłbyb zdradzac???? jak się martwisz,z e cos może mu się przestac podobac, czy znudzic to nie siedz i nie zamartwiaj sie tylko przygotuj coś by go zaskoczyc (pozytywnie oczywiście) by go rozpalić i sprawic mu miła niespodzianke! takie działania zespajaja zwiazek... nie ma co sie zamartwiac bez faktycznego powodu!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilona ja z meżem sie czasem nie widze 3 dni 9jak on wyjeżdza) i piszemy do siebie tylko dobranoc w smsie na wieczór...a czasem nawet tego nie piszemy ;) i jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loonap, pewnie że ważne jest żeby okazywać ze na kims Ci zależy. Ale bez przesady. jakbym miała pisać 50 sms-ów dziennie to chyba by mnie szlag trafił. palce by mi odpadły. Nie możesz zarzucać faceta tyloma sms-ami (czy telefonami) i jeszcze marudzić że on przez 2 godziny nie odpisuje. Daj mu trochę odpocząć od siebie. Nie fiksuj że on kogos ma. Weź sie trzyms zajmij. Znajdź sobie jakies zajęcie, poczytaj ksiązke, oglądnij film, spacer no cokolwiek bylebys tyle nie myslała o swoim facecie. Bo Wy sie nawzajem zadręczycie sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna nigdy nie mów nigdy :P pobaw sie czasem kosmetykami... zrób sobie odważniejszy makijaż!! może coś Ci sie spodoba! a normalne jest,z e trening czyni mistrza! zeby robic ładna kreske na oku trzeba pocwiczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt Irrenka że jak sie maluje to zazwyczaj w pospiechu żeby na autobus zdążyć ;) Więc co sie dziwię że moje oko wygląda jakbym go po pijanemu malowała ;) Z kreskami to ja zawsze miałam problemy, ale czasem nawet z cieniami mam problem. Często cos mi gdzieś wystaje tam gdzie nie trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonap
Hmm...no tak niby staram się jak mogę ...ale w smsach:] po prostu nie ukrywam że nudzą mnie niektóre wiadomości od niego, a jednak sama wciąż pisze naprzód wiedząc jaką odpowiedź uzyskam...kobietki macie rację trzeba się troszkę wzajemnie rozkrecic ale nie w pisaniu smsow bo to staje się dla mnie nudne...i pewno dla niego także...a jednak wciąż piszemy myśląc że 'tak chce druga strona' wiem że mnie kocha bo zanim byliśmy razem ubiegal o mnie prawie rok...jednak wiem że sama miłość nie wystarczy...a takie zapytanko, czym można uszczęśliwić mężczyznę...jaką niespodziankę mu sprawić? Chciałabym go czyms zaskoczyć, zabrać w fajne miejsce tylko nie wiem gdzie i w ogóle... :(proszę jeśli to nie problem, to doradzcie kochane..:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocwicz czasem wieczorkiem - jak juz nigdzie nie masz zamiaru iść. weź lusterko i na tym co masz, bez robienia nowego makijazy...potrenuj na oku kreske i cienie... ja tak robiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonap wszystko zalezy co on lubi ;) mozesz mu zrobic pyszna kolacje i zaprezentowac sexy bielizne :D szał ciał murowany!!!!!!! albo zaprosic go do aquaparku! na wodne szaleństwo!!!!! i bawic sie dobrze!!!!! wszystko zalezy co lubisz ty i on...albo co lubi on i sama mozesz sie do tego nagiąc jakby.... ale bez przesady - nie rób nic wbrew sobie!!!!!!! moja kumpela kiedys od chłopaka dostała propozycje : chodź idziemy zrobic cos szalonego!!!!! poszła, a on ja zaprowadził do salonu kosmetycznego, gdzie oboje zrobili sobie kolczyk w języku!!!!! :D ha ha ha ha wiesz to nie musi byc tak szalone, ale coś wesołego, albo sexy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilona, mi się wydaje że męczyzna to najbardziej lubi być zaskakiwany w łozku ;) Robiłas mu już niespodzianke w stylu: romantyczna kolacja, otwarcie drzwi w jakis seksownych pończoszkach, w koronkach? Albo zrób sobie fotke w jakimś seksownym stroju, niech będzie nawet fotka lekko wyuzdana i przeslij mu w najmniej oczekiwanym momencie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo samotna to jest mysl z ta fotką!!!! ja kiedys mojemu wysłąłam moja pupe w stringach :D ha ha ha ha ale był zaskoczony :P oczywiście pozytywnie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonap
No właśnie z tymi pomysłami to różnie on nie jest raczej zwolennikiem przekuwania sobie ciała więc piercing odpada ale pomysł z aqua parkiem byłby dobrym rozwiązaniem, oboje lubimy basen on świetnie pływa ja się uczę:p, a kolację to zwykle jada u mnie ale nigdy nie miałam odwagi do robienia jakichś pokazów w bieliźnie choć pomysł kuszący nie powiem:) myślę że można by było znajomych zabrać ze sobą na jakąś wyprawę, bądź do parku wodnego...byłoby weselej:)no ale jeszcze się cos wymyśli bo spotykamy się dopiero w weekend :)jesteście kochane:*i jeszcze jedno zawsze tzn przeważnie jak przyjeżdża po mnie i pyta gdzie jedziemy ja mówię- nie wiem, albo- przed siebie, i zwykle nie wiem co chce robić, i wpadamy do pierwszego lepszego miasta idziemy na lody, spacer kebab spacer i tak okrągło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona to jak on pyta gdzie jedziemy - to miej cos do powiedzenia! to tez jest wazne, zeby kobieta była zdecydowana, wiedziała, czego chce!!!!! a innym razem powiedz: "ty cos zaproponuj" ale miej jakies scenariusze :) niech wie, ze jesteś pewna siebie i zdecydowana - to jest sexy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mozesz wystrzelic z jakims kinem, albo chinską, czy włoska knajpką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri kurcze ta fotke co dalas jest zajebista, ma zajebisty makijaz:) tylko jaki kolor cieni, czy trzeba zrobić kocia kreske? to trudna sztuka, ale bede si starac kja zrobic,ale trzeba miec odpowiednie cienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonap
Myślę że to go może zaciekawi, zbliży choć nie mówię żeby się oddalaj ode mnie ale wie czego się może spodziewać jak się zachowam w danej sytuacji, dlatego postaram się być bardziej niekonwencjonalna i może będę dla niego bardziej ciekawa i intrygująca:)oby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonap zaskocz go, zaintryguj a zakocha sie w Tobie na nowo :) impri ale która fotka???? kurde musze zmykac :o ale napisz która...zobacze rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten ostatni link z ta blondyna:p iri kurcze ładna jesteś na tej fotce z koleżanką, zazdrosna jestem o to twoja urodę:p hehe szczesliwe dziewczyny sa naprawde ładne, miłosć dodaje uroku urodzie...eh:(... no to do juterka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonap
Dobranoc :* ja nie będę wprowadzać póki co diametralmych zmian tylko krok po kroczku az w końcu będzie tak jak być powinno bo na to myślę że nie jest za późno:)nie ma kłótni miedź nami ani zgrzytow dlatego myślę będzie łatwiej zastosować lekkie zmiany jak na początek to minimalizacja smsow , najważniejsze informacje muszą wystarczyć a myślę że słowo kocham Cię pisane raz czy dwa w ciągu dnia będzie bardziej cieszyć niż powtarzane w każdym smsku. Dziękuję bardzo kochane:) w Nas siłą:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pospałam troche:P jak ja tesknie za swoim, masakra:P jak tak dalej pojdzie to chyba bede musiala z nim skonczyc, bo chyba zwariuje:P oby ten stan szybko minal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia zdjecia to ja tez umiem sobie znalezc. ale jak to zrobic tki makijaz?? kreda oki umiem ale cieniami to mi tak ładnie nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×