Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Impri herbatka dla Ciebie :) sexy no kurdeee teraz to mi zrobiłas ekscytasa ;) ciekawoska noooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie mi listonosz dostarczył zamówione rajstopki kabaretki :) he he szkoda tylko, ze sie tak zimno zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jesien i depresja:O :p dlatego naklpeszy czas na czytanie ksiazek:p chodzenie cwiczyc by nie zasiedziec i nie przespac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no laski to bedzie piosenka o facetach,ale taka ,która pasuje do tego co "wyznają" ZOŁZY:-P hehehehehe moze ją slyszalyscie kiedys.....ale w radiu nie leci i na płycie tez żadnej jej nie ma:-P Słowa były napisane spcjalnie dla pewnej osoby ,kóra to zaspiewala pod znaną melodie angielskiej piosenki!!!:-P No,ale to poczekacie jak ją ząspiewam!!!!hahahahaha:-P Dam cynka jak bedzie gotowa:-P Bo wiecie profesjonalni muzycy potrzebuja czasu na wydanie utworu:-P :-D:-D hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Impri znowu wpadłam jak sliwka w kompot...kupiłam te rajstopy i juz nawet o tym zapomniałam, kupiłam pare ksiązek...chyba przyjda w poniedziałek ;) i kupiłam torbę na allego :) bankrut będę chyba :o bo w tym m-cu imieniny babci, urodziny tesciowej i ślub kolezanki ....ojojoj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muzyczke dobrą by było miło posluchać...ma ktoraś jakies utworki na czasie i na maila by wysłała?? :D Hope te od Ciebie własnie sobie porządkuje żeby na cd zgrac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to przepraszam ;) a ja myślałam, ze teraz sexy bitch a nie sexy lady ;) :P he he he jak tak słucham muzy to mam ochote iść sie gdzieś zabawić mrrrrraaaauuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis kupilam 2 ksiazki kucharskie, a wczoraj bluzke z Mango. To takie prezenty dla mnie, bo przez caly wrzesien nie robilam ZADNYCH zakupow. Od wczoraj juz pazdziernik, wiec sobie pozwolilam. :) A skad sie zamawia internetowo rajstopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka ja zamówiłam z allegro :) sexy no co Ty cchcesz być sexy bitch????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupiłam m.in. taką książkę: http://merlin.pl/Badz-soba-i-wygraj-10-podpowiedzi-dla-aktywnej-kobiety_Henryka-Bochniarz-Jacek-Santorski/browse/product/1,328168.html i taką: http://merlin.pl/Tylko-zolzy-robia-kariere_Debra-Condren/browse/product/1,596214.html nie wiem kiedy ja to przeczytam... tak sie zbieram i zbieram i chyba dziś spróbuje sobie zrobić paznokcie... ;) tipsy tzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri nie ma ze chyba!! masz zrobic i koniec!!!!! ja mam dzisiaj zly dzień. nie dosc ze te pojebane kretynki w klasie mnie wkurwily to jeszcze moja mama tez. kurwa znowu sie mnie o wszystko czepia ja pierdole.wczoraj sie na mnie wydarla ze mam te paznokcie w piwnicy robic zeby jej w domu nie smierdzialo. no ladnie jak tak po 3-4 godzinach wyjde z tej piwnicy to chyba tylko do pieca mnie trzeba bedzie wrzucic zebym odmarzła. a dzis sie wydarła że do kina chce jechac kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrwa mać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni...no wiesz niektórych takie chemiczne zapachy drażnią...przykaldowo u mnie jest ten problem, ze przy mężu bym nie mogła "nasmrodzić" liquidem, bo by chyba w furię wpadł i białej goraczki dostał :o a moja mam uwielbia ten zapach -ona jakaś szalona jest ;) ale jak robisz komuś to chyba u tego kogoś tak?? a jak sobie, to może rób u swojego chłopaka w domu?? a jak to sie wydarła, ze ona chce jechać do kina??? to niech sobie jedzie jak chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to ze ja chce jechac do kina a ona sie na mnie drze ze ja chce jechac. no tylko ze ja zawsze u mojego w domu robie sobie paznokcie ale tez nie chce naduzywac tego bo wiesz to jest przy tym troche bałaganu i smrodu....a mi tak głupio jest wiecznie u nigo te paznokcie robic. a jeszcze wczoraj sie na mnie wydarła że jak gadałam z bratowa przez skypa i sobie zartowalysmy i ze sie jak stado małp zachowuje no kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh no takie zycie, że sie zawsze ktoś znajdzie w poblizu, ze nabruździ...ja mam meksyk ze szwagierką i to kosmiczny...ale nie będę opowiadać, bo mnie jeszcze ktoś zdemaskuje i będzie dopiero kipisz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dlaczego ona czepia sie zawsze tylko mnie no ja pierdole. chcialabym stad uciec normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodododod0
Może mi ktoś mysłać tą książke? Dominiczka22678@wp.pl Dzięki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni nie stresuj sie kochanie... gdy ona Cie wnerwia Ty sie postaraj byc spokojna - tym wygrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni a mama sie tylko tak Ciebie czepia? Bo z tym czepianiem to jest tak. ktoś sie czepia kogoś, gdy wie że może sobie na to pozwolić. Moze Twoi bracia nie reagują na to, więc nic jej nie da czepianie sie ich? Wie, że Ciebie to rusza, denerwuje więc się lubi czepiać. Albo (ale tu Irrenka musiałaby sie wypowiedzieć) czy nie zdarza sie tak że matki sa zazdrosne o swoje córki? zazdrosne że córka jest młoda, ze ma lepiej, że jej łatwiej, ze jest ładniejsza itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no różnie z tymi matkami...zalezy od osobowości i paru innych czynników, ale tak jak samotna mówi, też być może :O pazury zrobie jutro...bo bym sie dziś nie wyrobiła... :o sexy jade własnie do P...odebrać z mężem jego siostrzeńca z dworca :) ale mam nadzieje,z ę szybko wrócimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeee,ale mnie nie ma w P.....:( szkoda.......buuuuu....uważaj na dworcu bo u nas tam ost.niebezpiecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×