Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

;P nie patrzyły,bo jak by patrzyły to by wiedziały ,co sie u mnie dzieje hahahahaahahahahahahaahahaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow juz sie zareczylas????tak szybko?????GRATULUJE;) JA ciagle szukam swojej polówki:( i chyba w koncu pojde po połówke do sklepu:-P :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaahahahahaaaaaaa tak bardzo szybkie tempo..... ale oboje wiemy ,że to jest to..... i oboje tego chcemy.... to dlaczego nie??????? hahahahahahahahahahahaaaaaa jest wspaniale,dziewczynki zachwycone,są za nim strasznie- on za nimi zreszta tez.... na co mamy czekać??? pobieramy sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahahahahahahahaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliver ja ci rowniez gratuluje z calego serduszka ale pamietaj oczy miej zawsze szeroko otwarte,buziol. Irrenka ty zolzo ja jestem 5 lat po slubie i jeszcze nie bylam nigdzie w podrozy poslubnej ,takim to dobrze dzieci nie maja nie maja wydatkow, kasa jest moga jezdzic. Zaraz sie porycze. Irrenka ja jestem z mezem od 1 grudnia 2008 w domku bo wzial na mnie dwa tygodnie opieki po operacji potem dwa tygodnie musial wybrac urlopu a teraz robi dodatkowe uprawnienia i zostal na bazie do konca stycznia takze odzylam i w koncu wiem co to chlop w domu ,ze az mi sie niechce juz gotowac achhhhhhhhhhhhhh,cos za cos. A ten lek to na recepte i na co on jest.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionazadowolona
witam wszystkich. Tak czytałam wcześniejsze stronki waszych wypowiedzi i tak zaciekawił mnie temat, tylko nie wiem gdzie mogłabym zdobyć taką książkę, ale się nakręciłam. Dajcie znać gjak ją zdobyłyście :) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaciekawionazadowolona ksiązka powinna byc w każdym empiku jak i innych ksiegarniach ale możemy Ci ją wysłac w wersji elektronicznej na maila jak podasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Trochę się zaczytałam w Wasze posty...Stąd moje ogromna prośba - wiadomo chyba jaka :-) - czy mogę prosić o przesłanie i mnie LEGENDARNEJ KSIĄŻKI o zołzie? Mój email: marta81.27@o2.pl. Z góry wielkie dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka ja dopiero teraz przeczytalam Twojego maila z pogruszkami;) na forum weszlam wczesniej nie wiedzac o maili:-D czyżby to byla telepatia???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionazadowolona
jeju dziewczyny no pewnie że wolę w wersji elektronicznej, bo właśnie mam wolny dzionek i zaraz zajęłabym się lekturką :) mój mail wenka7@tlen.pl już Wam dziękuję. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam laski dwoje dzieci,dwa nieudane związki...... zostałam porwana razem z dziećmi do Karpacza i spedzilismy najwspanialsze chwile w naszym życiu...... i wiem ,ze to juz tak bedzie,a co do obaw waszych.... to nie jest jakiś facet którego nie znam ;) to facet którego znam kupe lat,rozstalismy się po szkole średniej,on wyjechał za granicę ja zreszta też..... spotkalismy sie pierwszy raz na spotkaniu klasowym 2 lata temu i tak to sie zaczęło kręcić,ale tempa tak konkretnie to nabrało teraz ;) także spokojnie trzymam rękę na pulsie :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kliverku to odetchnelismy z wielka ulga ze to nie zaden 5 minutowy znajomy tylko bliski znajomy od kope lat,nic dodac nic ujac to tylko pozazdroscic i zyczyc kupe szczescia na przyszkosc.A jak w Szczyrku ja bym sie chciala gdzies wybrac w gory pozjezdzac z dzieckiem z gorki na tylku hi hi,ja to mam godzinke dwie w gory takze luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionazadowolona
ok, napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez napiszę! Bo właśnie jestem na etapie pt. Trza być trochę jędzowatą, aby pokazać, że nadal jest się SILNĄ i NIEZALEŻNĄ, aby znów zaczął się starać , dlatego taka lektura jest dla mnie teraz BARDZO cenna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz jeszcze podaje e-mai: marta81.27@o2.pl Juz się nie mogę doczekac lektury!! Ps. Juz kiedyś czytałam "Kobiety są...", serię "Dlaczego kobiety płaczą, a mężczyźni..." :-) Także z chęcią i TO poczytam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha musiałam tu wejśc bo mi też grożono:/ ja niew iem do czego to doszło , że przez maila dochodzą pogróżki !! Kliver kochana gratuluję Ci i życzę SZCZĘĘĘSCIA !!! Ps. kiedy slub ? :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... jak bedą tam kafejki komputerowe (a podobno jest ich sporo) to do was kukne i wam pozdrowionka przesle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak tu nikt nie będzie pisał, to nie wiem czy was znajde, bo tam w kompie w ulubionych /wybranych tematach Was nie bede miała ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ha co do jędzowatości ,to właśnie moja pokazuje swoją:D:D:D:D Efekt : nie kontaktuję się z nią od tygodnia :D Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie :D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty kasiula skąd jesteś?? jakie górki???? a wogóle to nie dziekuję wam świadomie..... chce żeby nam wyszło,zreszta on tez...... :) ale sie cieszę,moja Domcia powiedziała,że jak sie nie zgodzę to ona zmienia mamę...... hahahahahahahahhaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no laski sukni mi szukać długiej prostej i nie białej ;P bo ślub w kwietniu..... hahahahhahahahaaaaaaaa xyzed witaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×